suxel2.0 2016 dec. 14. - 20:48:31
(422/642)
Szerintem David nagyon aranyosan volt féltékeny Diegora, tetszett. Látom a munkát benne, ahogy Seder Gábor dolgozott David szövegével, de a hadarós, elcsépelõs jelenetek eredetiben voltak az igaziak. pl. a Neta, Olvido - Ez most komoly, Olvido? Akárcsak a végén is, de amit imádtam benne, hogy Olvido visszacsókolt Davidnak. Rózsanovellában nem szokványos, legalábbis én nagyon értékeltem. Az, hogy lefeküdjön a B-pasival, az max egy realista novellában lenne elvárható, de én a rózsában is a visszacsókolást mérföldkõnek tartom.

Citlalinak holnap lesz még egy jó jelenetsora.

Ami még nagyon tetszett, ahogy Olvido kiosztotta Roxanat a vacsorázással kapcsolatban. Mexikóban szeretnek együtt étkezni az emberek, ebben a sorozatban meg pláne. Pöttöm Tomi meg nagyon édes, ahogy állandóan bocsánatot kér mindenért, és nem képes eldobni a cselédruhát, én nagyon imádom. Legjobb mindig akkor, amikor a nyelvét kinyújtja valakire, hahaha.
malvinkicska 2016 dec. 14. - 20:25:02
(421/642)
Diego 37 éves az ügyvéd 48 utána néztem de ez film ez nem lényeges.
a Lojalista 2016 dec. 14. - 20:15:01
(420/642)
Mondjuk ez muris. Mivel Esperansa azt mondta nagyon fiatal volt anno, szerintem az ügyvéd Diego apja lehet. De nemigazán látszik az a nagy korkülönbség. Mondjuk ha Diego még innen a 30-on és az Ügyvéd az 50-en talán... S akkor most az ügyvéd már 2szeres nagypapa? Rásdásul Olvidó az egyik unokájának az anyukája? :)))))))))
malvinkicska 2016 dec. 14. - 18:46:09
(419/642)
A mai rész azért már tartalmasabb volt megtudtuk Esperanza egyik fiának aza pja az ügyvéd, nem semmi egy pacák.
Az ujj kiszemeltje Olvido, de remélem nem dõl be neki, mert most már elég erõs jó gondolkodó nõ.
Az nagyon tetszik a kakasok megint vitáztak, é O inkább taxival ment haza.
Citlali jól megtépte Roxit, jól tette.
Aztán végül csak nem tudtak ellen állni Olvido és David csak megcsókolták egymást de nekem inkább David, mint az a szemét ügyvéd.
10/10
syuzi 2016 dec. 14. - 14:54:32 10/10
(418/642)
Nagyon jó volt a tegnapi rész ez az Iran tényleg nagy színésznõ miket hazudott már a bíróságon

Citlalit hiányoltam a tegnapi részbõl... Donja Lica vicces volt ahogy a köveket pakolta be a szatyrába

Eufrázia most meg Raquelat akrja lepumpolni nem semmi ez a nõ

Várom már a mai részt :)
mijud 2016 dec. 14. - 11:57:01
(417/642)
Tegnap elõre belenéztem pár részbe. Végül az összest megnéztem, mert nem bírtam abbahagyni. Hát elé durva dolgok jönnek majd és hát Irán végjátéka nagyon frankóra sikeredett. Amúgy kiszámíthatóak a dolgok, de sokkal pörgõsebbnek tûnik, mint az eleje. Vagy csak mert 1 nap alatt végeztem a story-val?
10/10
kikelet54 2016 dec. 13. - 19:44:19 10/10
(416/642)
Irán szembe hazudta a bíróságot, hülyére vett mindenkit. Szerintem az ügyvédje mondhatta, hogy így valljon, mert egyszer, amikor egymásra néztek, alig észrevehetõen bólintottak egymásnak. Most már még jobban utálom ezt az ügyvédet, ezek után hogy akarhatja tiszta lelkiismerettel meghódítani Olvidot. Remélem elküldi a francba.

Rodrigót igazán nagyon sajnáltam, minél többször mutatták a meggyötört arcát, könnyáztatta szemét, annál inkább olyan érzésem volt, hogy bárcsak megvigasztalhatnám.
Irán jól elbánt vele, már az a tudat is nehezen emészthetõ, hogy Irán meg akarta ölni, de visszajött a halálból, de ez a förtelem, amit itt mûvelt!!!
Csoda hogy nehezebben viseli, mint a többiek???
malvinkicska 2016 dec. 13. - 18:47:04
(415/642)
Elõre is köszönöm, 16-án utazom, az már biztos, meddig leszek nem tudom még.
suxel2.0 2016 dec. 13. - 17:59:07
(414/642)
Majd szólok neked, hogy mit érdemes visszanézned belõle :)
malvinkicska 2016 dec. 13. - 17:41:41
(413/642)
Amit te írsz az úgy van köszönöm, most egy hétig nem igen fogom nézni, mivel megyek a kedves húgomnál utazom, és akkor a napjaim nem errõl fognak szólni.
Amúgy tetszik de az ilyen buta dolgok engem nem csak ebben, mindbe nagyon zavarnak.
suxel2.0 2016 dec. 13. - 17:14:50
(412/642)
Ez pedig durván 20 rész még, igaz a holnapi epizódban nem lesz egy másodperc tárgyalás sem, és az jó rész lesz, legalább is nekem tetszett.
Lesz még 1-2 extrém unalmas ebben az idõszakban, de lesznek olyanok is, hogy nagyon jó jelenetek lesznek a tárgyalás mellett, és nem csak ilyen semmilyenek, mint ma.
malvinkicska 2016 dec. 13. - 16:18:48
(411/642)
A mai rész annyira rossz volt, én még ennyi butaságot amit itt össze hordtak nem hallottam, ha sorozat még akkor is, az ilyen töltelékek sokat rontanak rajta, mert egy ép mondat nem hagyta el senki száját.
Suxel igazad volt annyira semmi nem volt érdemes bekapcsolni a tv-t, csak most az idõjárás is ennek kedvez, hogy nézzük.
Szerintem nem jó a fordítás nem ügyész hanem ügyvéd Gaby, mert annak is nagyon gyenge, aza másik pulyka tojás Iran ügyvédje le van fizetve,Raqu által.
Remélem nem sok részen keresztül lesz ez a sok semmi.
10/10
kikelet54 2016 dec. 12. - 23:15:28 10/10
(410/642)
Direkt ezt próbáltam kivágni, mert szerintem az egész stábban csak õ tudja ilyen látványosan forgatni a szemeit, neki van a legbeszédesebb szeme.
Dávidra meg különben is haragszik most.
suxel2.0 2016 dec. 12. - 22:37:58
(409/642)
Azt annyira imádom, amikor Diego a szeme sarkából néz valakire. Vagy épp a szemét forgatja, szerintem az annyira jól áll neki. :D :D Legutóbb, mikor Daviddal találkoztak, beszéltek, és David ment el utána csak nyomott egy olyan szöveget, hogy áruló, közben pedig dacosan nézett, na az is jó volt. A hozott képeden tökéletesen látszik, amirõl beszélek.
10/10
kikelet54 2016 dec. 12. - 22:21:58 10/10
(408/642)
Nem tehetek róla, de Stefanot egyáltalán nem veszi be a gyomrom, még hogy neki senki nem tud ellenálni, meg õ mindenben a legjobb. Amikor a beképzeltséget osztották, biztos kétszer állt sorba.
Az igaz, hogy megmondta Olvidonak, hogy Iránt fogja védeni /aki úgy meglepõdött, hogy még levegõt is elfelejtett venni/, de tudta, hogy úgysem fogja kérni, hogy ne tegye. Amikor meg ott puszilkodott a bíróságon Iránnal, na akkor végképp megutáltam.

Ulises ma nagy volt. Jól megmondta az igazságot annak az anyaboszi Angustiasnak. Nagyon élveztem, ahogy megalázza, nagyon megérdemelte, és csakis az igazságot vágta hozzá, de elég rosszul viselte, még neki állt feljebb.

Amikor bevonultak a bíróságon a tárgyalásra, Diego és Olvido külön oldalon ültek, de keresték egymás tekintetét, és elég szomorúan néztek egymásra többször is. Késõbb összetalálkozott Diego és Dávid tekintete is, ami semmi jót nem mutatott, ha szemmel ölni lehetne, Dávid már halott lenne.

A végén bevonult Irán azzal a szûzies, jókislányos külsõvel, és természetesen csak hazudott, és hazudott, és hazudott. Szemrebbenés nélkül. Még csak véletlenül sem esett ki a szerepébõl. Képes volt azt a szerencsétlen kislányt is belekeverni, nagyon remélem, hogy nem láthatja, mert úgyis csak utálja.
Mindenki megdöbbenéssel hallgatta Irán vallomását, csak néztek egymásra, mígnem Rodrigo már nem bírta tovább, és lekiabálta, hogy ne hazudjon, mert minden másképp történt, de az ügyvédje lecsitította.

Ez egy érdekes tárgyalás lesz, mert nemcsak az ügyfelek utálják egymást, de az ügyvédek is, de nem is kicsit. És még Esperanza nincs is a képben.
suxel2.0 2016 dec. 12. - 22:14:22
(407/642)
Na most jön azaz etap, amit én úgy végigtekerek majd. Egyszer megnéztem már a bíróságos részeket eredeti nyelven, másodjára magyarul már nem fogom. Untatnak az ilyen epizódok, de van más, és mindent megnézek mellettük.

A mai részben ledöbbentem: én tudtam, hogy Iran nem szereti a lányát, de a korcs szó használata rá, valamint a gusztustalan kis takonypóc, az átmegy minden határon. És tényleg: úgy öltöztették be a tárgyalásra, mint valami áldozati bárányt.

Aki nézte A szenvedély száz színét, annak akár feltûnhetett az is, hogy a bíróság épülete az nem más, mint Lucia Gaxiola családi háza. És megérkezett Gaby Spanic is vendégszerepelni a sorozatban, sokat nem fog az egészhez hozzáadni. Inkább csak magamutogatni, vágott felsõkben, bikiniben, vagy csak erõsen feltolt mellekkel. Bármelyik színésznõ eljátszhatta volna az ügyésznõ szerepét, de a nézettség miatt, minél nagyobb nevet szerettek volna a sorozatba beletenni, és így került õ is a képbe. Plusz jó kapcsolatot ápolt a producernõvel, Rita Fusaroval is, akivel az elõzõ sorozatát is forgatta.

Esperanza azért is nincs ott a tárgyaláson, mert a forgatók így akarták késleltetni a találkozását Cancianoval. Azonban ez elkerülhetetlen lesz. Elõbb-utóbb a bírósági tárgyalás keretében úgyis a tanúk padjára kell kerülnie.
Ha már Canciano: szerintem zseniális volt az epizód elején a jelenetük Olvidoval, amikor arról beszéltek, hogy legyen-e vagy sem Irannak az ügyvédje. Izgalmas karakter egyébként: Olvidot akarja behálózni, számít persze a megszerezhetõ busás vagyon is, és egyben Olvido legveszedelmesebb ellenségének a védõügyvédje.

Citlali elképzelt nászútjai olyan aranyosak szerintem, édesek. De az nem a valóság.

Eufrasia és a viselkedése Raquela kertjében, mint valami cirkuszi mutatvány.
malvinkicska 2016 dec. 12. - 18:35:03
(406/642)
Angu ma megkapta a magáét Ulisestõl, hála az égnek jól beolvasott annak a viperának, d e lepereg arról minden.
Eufrazia zsarolni akarja Raquelat, annak is csak mindig a rossz körül forog a gondolata, ezek olyan , hogy dolog nem ismerik csak élõsködnek, mint valami herék.
Az ügyvédnõ Gabriella Spanik, meg látom, mit fog tenni Rodiért mert neki aztán elég nyers a modora, amúgy sem szeretem.
Esperanza nem ment el a tárgyalásra, pedig ott volt szinte mindenki.
Iran úgy hazudik, mintha olvasná, de talán egy ilyen jellemtelen nõtõl más nem is várható.
10/10
kikelet54 2016 dec. 09. - 21:00:11 10/10
(405/642)
Ma elég sokat foglalkoztak Vanessáékkal, de hát ott vannak, ahová valók.

Olvido körül megint 3 pasi legyeskedik.

Dávid most elõnyben van, együtt laknak, biztos kihasznál minden lehetõséget, hogy meghódítsa Olvido szívét.
Pancho most egy kicsit visszahúzódott, de helyette megjelent Stefano, akinek az egója még mindig az eget súrolja, és piszkosul rámenõs. Nekem egyáltalán nem tetszik ez a viselkedés, hogy ennyire nyomul. Kíváncsi leszek Olvido hogy boldogul majd vele.
Na és ott van Diego, aki meg túlságosan visszafogja magát, pont az ellenkezõje Stefanonak. A medence mellett gondolatban mond el neki sok szépet és jót. Vagy lehet, hogy õ csinálja jól? Azért a beköltözés után felhívhatta volna, hogy legalább érezze Olvido, hogy gondol rá. Jó, tudom, hogy Ulisestõl mindent tud, de a múltkor is milyen szépen beszéltek telefonon.

Persze a szép, új szobájában Olvido is Diegora gondol, és szegény olyan magányosnak, meggyötörtnek tûnik, ami nem csoda. Kapott már elég sok hideget-meleget.
kiccsajszi 2016 dec. 09. - 20:58:14
(404/642)
Köszönöm szépen a segítséget, már nézem is médiaklikk-en ;) :D
Yuhééééé!! :D :D :D
Szép estét!!!
malvinkicska 2016 dec. 09. - 20:55:39
(403/642)
Ez a média klikken is fent szokott lenni, én is néztem már ott, de szerintem csak valami van, mert egy sorozatot sem lehet nézni, a sorozat baráton, mert úgy hét -ó fele még mûködött.