10/10
kikelet54 2016 nov. 13. - 09:49:42 10/10
(302/642)
Diego a kisfiának beszélve szerelmet vall Olvidonak, aki a végén sírva elismeri, hogy még mindig szereti...
10/10
kikelet54 2016 nov. 13. - 09:47:14 10/10
(301/642)
Imádtam ezeket a papás-mamás jeleneteket, nagyon jól átjött minden érzelem, ahogy Esperansa és Olvido örült egymásnak, ahogy Diego meglátta a "családját" egyszerre, ahogy szeretettel fogta a kisfiát /amit nagyon jól csinált, mert általában a férfi színészek ilyenkor egy kicsit bénáznak/, és amilyen szerelmesen nézett Olvidora.

Dávid hiába próbálja Diegot lebeszélni Olvidoról, falba ütközik.

Vajon ki lehet az éjszakai álarcos látogató? Mindenesetre érdekes, hogy senki nem veszi észre, hogy bejött, nagyon ismeri a lakást, és nagyon hirtelen el tud tûnni. Nekem van egy elképzelésem, mert láttam egy videót, amit akkor nem értettem, de most kezdem sejteni.
Irán mindenesetre megérdemli a szenvedést, hátha egy kicsit visszavesz magából.
malvinkicska 2016 nov. 11. - 20:01:57
(300/642)
Megnéztem a mai részt ez most nekem új, hogy valakit így gyötörnek , mint Iránt az az álarcos nem láttam mostanában ilyet.
Iránt nem sajnálom , mert õ a megtestesült ördög fajzat az anyjával együtt ilyen nõt nem kívánnék egyetlen férfinak sem mint ezek ketten, vagy olyat aki egyik oldalukat nyúzná a másikat meg sózná, ezek azt érdemelnék.
A jelenetek Esperensa mikor megkereste O-t megölelte õ valóban szerette mindig és mikor a gyerekhez beszélt, valami csoda.
Aztán Diego nagy szerelme amit érez O-iránt azok a szemek mikor egymásra néznek, teljesen hihetõ a szerelmük.
Az ajándék szép volt a lánc azzal a medállal, ezek valóban ilyen vallásos nép ezt lehet olvasni.
suxel2.0 2016 nov. 11. - 16:58:25
(299/642)
Mindemellett úgy pattog, mint valami gumilabda azzal a nagy hassal hahaha :D :D
46. rész, amikor Esperanza kiosztotta az esküvõ megkötése után
52. rész, amikor neki akart menni nem egyszer Olvidonak az irodában, Diegot meg püfölte a táskájával.
A gyerek már az anyja hasában agyrázkódást szenved. :D
suxel2.0 2016 nov. 11. - 12:54:09
(298/642)
Raquelanak van még csúnya alakú magastalpú cipõje, rémronda. Nem is értem, hogyan tud benne közlekedni.
10/10
kikelet54 2016 nov. 11. - 11:29:33 10/10
(297/642)
Most, hogy Olvido megkereste Diegot az összeégett rugdalózó miatt, megkezdõdik Diego pedálozása, hogy fogadja vissza õt. Olvido egy pillanatra elgyengül, de rögtön észhez tér, amint megjelenik a szõke ciklon. Irán majdnem gutaütést kap, amikor Olvido mosolyogva megengedi Diegonak, hogy láthassa a fiát, és még nagyobb mosoly kíséretében távozik.

Ulises rájön, hogy Dávidnak tetszik Olvido, ez nem is csoda, amilyen dilit levágott, hogy Olvido megkereste Diegot.

Jaj, Pancho már megint szépségemezik, nem érti meg, hogy semmi esélye, még Armandora is féltékeny. Ha tudná, hogy fölösleges!!

Diego rátalált a virágboltra. Hiába mondja neki Olvido, hogy menjen el, Diego békülni szeretne, és csak akkor lép ki Olvido életébõl, ha azt mondja, hogy már nem szereti. Persze, hogy nem tudja kimondani.
Esperensanák boldogan meséli, hogy megtalálta Olvidot, és továbbra is ébren álmodozik róla.

Egyébként a fekete szín jól áll neki.
malvinkicska 2016 nov. 10. - 21:39:07
(296/642)
A mai részben találkoztak, de Olvido nem bocsát meg aza szörnyû nõ mindenütt ott van hiába mondta neki diego menjen ki nem letagadták nem õk égették el akis ruhát, persze mindenki tudja õk voltak.
a boltban is rátalál Diego Olvidora szépek együtt nagyon jó a párosítás a kémia is köztük, csak elég érdekesen van írva a sorozat.
David esze mindig O- körül forog, már Ulises is észre vette szereti O-t David, meg is kérdezte de nem vallotta be.
Roxit újra elkapta Eufrasia, legalább zsarolja, mikor szeretkezett azzal a senki házival.
10/10
kikelet54 2016 nov. 10. - 17:58:14 10/10
(295/642)
Amikor Diego és Olvido hosszú idõ után ismét találkoznak...
10/10
kikelet54 2016 nov. 10. - 17:56:43 10/10
(294/642)
Valami megint nem volt jó a rendszerben, mert reggel még tudtam üzenetet küldeni, de már késõbb nem, már azt hittem, hogy nálam van valami hiba.
Remélem most el tudom küldeni, habár ez még a tegnapi rész.


Dávid azon mereng, hogy el menjen-e a virágbolt megnyitójára, de akkor Diegonak is el kell mondani mindent, amit persze nem akar, így kitépi az újságból az oldalt, ami a megnyitón készült.

Természetesen a megnyitó nagyon jól sikerült, köszönhetõ ez Olvido bájának, akaraterjének, és nem kevésbé Armando pénzének, aki a végén boldogan koccintott Olvidoval.
Az örömüket még a fiatalabb boszik sem tudták elrontani, Irán igaz, hogy megfenyegette Olvidot, aki nem hagyta magát, diplomatikusan kidobta. Utána mintha, mi sem történt volna, mosolyogva elvezette onnan az éppen arra tévedõ Diegot és Esperenzát. Szörnyû ez a nõ.
Roxanának viszont sikerült magát nevetségessé tenni, és még Armando sem segített neki.

Olvido besokallt, igaz, hogy megfogadta, hogy nem találkozik Diegoval, de ezt már nem tûrte, és a nyugalma érdekében úgy döntött, felkeresi õt.
10/10
kikelet54 2016 nov. 10. - 06:57:03 10/10
(293/642)
Szerencsére újra mûködik a képfeltöltés, igaz kétszer is írtam nekik, hogy ezért-e vagy maguktól is tudták, nem tudom, lényeg az hogy, most már jó a rendszer.
A hiba elõtti képek is visszajöttek, én töltöttem a hiba alatt is, na azok nem láthatók.

Nagyon örülök, hogy most már minden szuper, mert itt a rossz idõ, még többet lehet a gép elõtt ülni, és képeket gyártani.
malvinkicska 2016 nov. 09. - 21:08:36 Előzmény kikelet54
(292/642)
A képek feldobják az oldalt tegyél fel minél többet, én nem tudom bevallom, de ezek szépek és jók.
Köszönöm szépen a munkádat.
malvinkicska 2016 nov. 09. - 21:08:36 Előzmény kikelet54
(291/642)
A képek feldobják az oldalt tegyél fel minél többet, én nem tudom bevallom, de ezek szépek és jók.
Köszönöm szépen a munkádat.
malvinkicska 2016 nov. 09. - 20:34:39
(290/642)
A mai rész szép volt az üzlet nyitás, a két vipera ahogy Esperamza nevezi õket jól megjárták hála az úrnak nem engedte magát a kis Olvido, a szõke ciklon megjárt, aztán az a másik jobbik cím lapra került megérdemelték, kapjanak már õk is nem csak Olvido.
az tetszik zsarolja Eufrasia Roxit, az aztán a fõ gonosz, de most ezt jól teszi.
A Pancho gyerek nem normális mivel féltékeny Armandora, ez a n kis hûje gyerek sokat árt O-nak sajnos.
David nagyon epekedik O-ért mindent eltitkol Diego elõl, még az újság lapot is kitépte, úgy látszik a szerelem vak.
A kisgyerek nagyon találó hasonlít a szülõkre nagyon érdekes véletlen.
Az utolsó jelenet megjelent O Ulisessel Diego irodájába, ezek is tudják mikor kell abba hagyni.
10/10
kikelet54 2016 nov. 09. - 17:56:22 10/10
(289/642)
137 részes
10/10
syuzi 2016 nov. 09. - 17:02:50 10/10
(288/642)
Igen nagyon szép volt ez a jelenet nagyon tetszett nekem is :)


Én is remélem hogy végül Ulises nem esik bele Angustias csapdájába

Angustias hogy megijedt már a jósnõ jóslatán szerintem a jósnõ Nelsonra gondolt, és lehet hogy Cayo kapja meg a veséjét vagy Armando a szívét

Siklali nagyon szép pár az újságos fiúval

Roxana jól lejárata magát a virágboltban birtam nagyon

Várom már a következõ részt :)
Tudja valaki hogy hány részes a sorozat ?
10/10
syuzi 2016 nov. 09. - 16:56:38 10/10
(287/642)
Köszi szépen :)
10/10
kikelet54 2016 nov. 09. - 13:12:44 10/10
(286/642)
Hurrá!!!
Betöltõdött a kép, újra kipróbálom, hogy tényleg mûködik-e.

A 49. részbõl egy szép jelenet, biztos emlékeztek még rá...
10/10
kikelet54 2016 nov. 09. - 13:07:05 10/10
(285/642)
Olvido döbbenten látja, hogy a kis rugdalózót, amit Diegotol kapott, valaki megégette. Rögtön tudta, hogy csakis Irán és az dili anyja lehetett. Késõbb, amikor az utcán összeütköznek, meg is mondja neki a véleményét, és jól kiosztja Iránt, aki nem is igazán tud védekezni, egyértelmûen Olvido jött ki jól ebbõl a beszélgetésbõl.

Armando elég rosszul lett odahaza, már azt hittem, nem tud elmenni a virágbolt megnyitójára. Szerencsére ott volt Olvido nagy napján, amire tökéletesen felkészültek, elõzõleg Olvido kiosztotta mindenkinek a feladatát, és természetesen Armando pénze is sokat nyomott a latba.

Esküszöm jót nevettem, amikor a három pasi rajtakapta Ulisest azzal az anyaboszival. Valahol nekem gyanús volt ez az egész, mert nem úgy viselkedett Ulises, mint egy hõsszerelmes. Örülök, hogy nem dõlt be neki, kiismerte, hogy csak a pénze kell.

Dávid le akarja beszélni Diegot a magánnyomozóról, de nem sikerül, és amikor bevallaná, hogy ugyanazt a nõt szeretik, megzavarja õket Ulises. Addig húzza-halassza a dolgot, hogy ebbõl még balhé lesz.

Olvido már megint a kisfiával beszéli meg a dolgait, most, hogy beindítják a virágboltot, sokkal erõsebb lesz, nem hagyja magát, és haladnak elõre a kitûzött cél felé.

Igaz, hogy a virágbolt gyönyörûre sikeredett, és van is segítsége, de ne feledkezzünk meg az ellenségeirõl sem, mert azokból is van bõven, és készülnek a megnyitóra.
a Lojalista 2016 nov. 09. - 07:40:31
(284/642)
Nekem nagy kõ esett le a szívemrõl. Már-már azt hittem Ulises is behálózható, de végül is átlát a szitán és valamit forral Angu ellen. Remélem így is lesz.
malvinkicska 2016 nov. 08. - 16:45:58
(283/642)
A mai részben a kígyók martak, ennyi szemtelen ronda nõt egy helyen látni, valami gyomor forgató, itt csak rosszat akarnak, A gyerek ruhát is megégették, de O rendesen türte, a virág bolttal kapcsolatban annak a sátánnak jól beolvasott, minek képzeli õ magát, ha nem lenne rajta vakolat olyan lenne azzal a hajjal, mint mikor a kiscsirke beleesik a moslékba. Aztán Angu már másodszor erõszakolja meg Ulisest, a szerelem szép dolog az emberek életébe, nincs korhoz kötve de amit eza nagy szájú nõ csinál hányni kell tõle. Azt figyelem annyi nagy szájú nõ van benne ezeknek itt találkozót rendeztek, mert bûn rondák, fõleg meg mikor elkezdenek kelepelni.
A mai részen nagyon kiakadtam amit csináltak benne ez az okádék banda.