10/10
kikelet54 2016 nov. 01. - 13:40:54 10/10
(242/642)
Pancho féltékenységi jelenetet rendez, de Olvido elmagyarázza neki, hogy fölösleges, mert õ még mindig Diegot szereti, és senki más nem érdekli. Csak az a baj, hogy ezt Pancho nem akarja elfogadni.

Érdekes volt, amikor Ulises megmondja Bernardonak, hogy Vanessa csak a vagyonáért ment hozzá, és vigyázzon vele, közben meg Angustias, a fõkígyó próbálja behálózni, és csakis a vagyonáért. Kíváncsi vagyok, sikerül-e neki, mert a reagálása nekem nem egyértelmû.

Olvido egy "spontán" beszélgetésbõl megtudja, hogy Diego kedden megnõsül, ettõl persze kiborul, ráadásul az a dög Eufrasia még rúg is rajta élvezettel, had szenvedjen.
Míg szegény Olvido siratja a boldogságát, és szenved, addig Diego tovább olvasva a jelentést, rájön, hogy Olvido elõször vele feküdt le. Belátja, hogy milyen csúnyán bánt vele, nagyon sértõ dolgokat mondott neki, és bocsánatot szeretne kérni tõle.
Mindenkitõl próbálja megtudni, hogy hol van, merre találja, de senki sem hajlandó segíteni neki.

Utoljára Armando gyõzködi, akivel teljesen egyetértek, hogy felejtse el Iránt. Inkább elveszi azt a dilis szõke ciklont /akivel pokol lesz az élete/, mert gyereket fog neki szülni.
Igen, és ez a legnagyobb baj, hogy még azt mindig nem hiszi el, hogy a kis Digito az õ fia, amiben nagy szerepe van Panchonak, mert önzõ módon így akarja távol tartani Olvidotól.

Szegény Armando annyira dicsérte Olvidot, hogy milyen rendes, és hogy mindenben igazat mond, hogy még Diegonak is feltûnt. Vajon, hogy magyarázza ki magát?
malvinkicska 2016 okt. 31. - 16:36:13
(241/642)
A sorozatról hiába akarnék szépeket írni nem lehet, mivel csak negatív karakterek vannak, azt nem értem miért kell a fõszereplõ nõt ennyi részen keresztül, meg alázni, mindenkinek. A másik azt is megértem kell bele hazugság, na de nem ennyi, meg az a sok mesterkélt jelenetek tiszta idõ húzás, mert értelme nem sok. Azon gondolkodom miért nézem még mindig ezta sok szemétséggel teli sorozatot, talán Olvido sajnálata késztet, meg Armando gyávasága, amiért nem meri be vallani a lányának õ az apja, talán akkor nem piszkolnák ennyien. aztán a másik a választék sem nagy mivel az Izaurán is csak ismételnek, amiket láttam, amelyiket meg akkor nem néztem most sem. Abban reménykedem holnap már jobb lesz de az elõzeteseket olvasva nem talán még rosszabb. Az a Pancho gyerek is csak árt Olvidonak Davidnak ott van a két vipera akiktõl még levegõt is nehéz venni. A sok hódoló közül senki nem tesz Olvidóért semmit, hogy ne mocskolják. Remélem Ulises okosabb lesz nem sétál be a szemét Angu csapdájába, mert már elõre fenia fogát a vagyonra. a sorozatban csaka nagyravágyás, mások vagyonának megszerzése, és szemétkedés van igazi szép jelenet nagyon ritka amikor a baba van színen. Iran az biztos dilis, az beleõrült már a házasságban, elveszi e Diego.
malvinkicska 2016 okt. 31. - 16:36:13
(240/642)
A sorozatról hiába akarnék szépeket írni nem lehet, mivel csak negatív karakterek vannak, azt nem értem miért kell a fõszereplõ nõt ennyi részen keresztül, meg alázni, mindenkinek. A másik azt is megértem kell bele hazugság, na de nem ennyi, meg az a sok mesterkélt jelenetek tiszta idõ húzás, mert értelme nem sok. Azon gondolkodom miért nézem még mindig ezta sok szemétséggel teli sorozatot, talán Olvido sajnálata késztet, meg Armando gyávasága, amiért nem meri be vallani a lányának õ az apja, talán akkor nem piszkolnák ennyien. aztán a másik a választék sem nagy mivel az Izaurán is csak ismételnek, amiket láttam, amelyiket meg akkor nem néztem most sem. Abban reménykedem holnap már jobb lesz de az elõzeteseket olvasva nem talán még rosszabb. Az a Pancho gyerek is csak árt Olvidonak Davidnak ott van a két vipera akiktõl még levegõt is nehéz venni. A sok hódoló közül senki nem tesz Olvidóért semmit, hogy ne mocskolják. Remélem Ulises okosabb lesz nem sétál be a szemét Angu csapdájába, mert már elõre fenia fogát a vagyonra. a sorozatban csaka nagyravágyás, mások vagyonának megszerzése, és szemétkedés van igazi szép jelenet nagyon ritka amikor a baba van színen. Iran az biztos dilis, az beleõrült már a házasságban, elveszi e Diego.
10/10
kikelet54 2016 okt. 30. - 18:56:14 10/10
(239/642)
Nem, nem jutottak el a csókig. Egyenlõre. Jaj, pedig David nagyon szerelmes, de Olvido még mindig Diegót szereti, bármi is történt közöttük.

Nem lennék Olvido helyében, három pasi is van az életében: ott van Pancho, aki csak gyerekkori barát, de Pancho szerelmes belé, aztán ott van David, aki csak a munkaadója, de õ is szerelmes belé, és ott van David, akibe õ szerelmes, és a gyermeke apja, de David nem emlékszik semmire, és nem hisz neki.
Hát, egyáltalán nem könnyítik meg az életét.

Nem beszélve a többi rossz akaróról, a számuk csak növekszik, most már Roxana is látványosan fenyegeti, az a dilis Eufrasia állandóan árulkodik neki, persze hülyeségeket.

Nelson kitörése mire volt jó? Hacsak nem arra, hogy Diego elzavarja a házból, amit kétlek, hogy megtesz, majd hétfõn kiderül.

Armando minden gondolatát lesi Olvidonak, nagyon vigyáz rá, ami Panchonak is feltünt, de hiába kérdezi a miértrõl, választ nem kap. Most a virágboltot szeretné Armando megvalósítani.

Diego már majdnem végig olvasta a nyomozó jelentését, és szinte minden az eszébe jutott, és rájött, hogy:
"Ezek szerint igaz. Látni akarlak Olvido, hogy bocsánatot kérjek..., ha tudnák mennyire hiányzol nekem..., hogy... csak Rád gondolok..."

Lehet, hogy soká jött el a megvilágosodás?!
malvinkicska 2016 okt. 28. - 16:25:16
(238/642)
A mai részben amit követett az a palaj szájú Angustias, az valami borzalom aztána fia azt megfigyeltem ezek, vagy isznak, vagy tudat módosítót szednek, mert a szemük szúrós félelmet keltõek, ezt már elõbb is néztem, hogy Iran szeme is fura, mikor így aljaskodik. A mai rész egy kalap kaki volt.
malvinkicska 2016 okt. 28. - 08:43:15
(237/642)
Az elõzetest olvasva Olvido még szenvedni fog ezektõl a viperáktól egy darabig.
10/10
kikelet54 2016 okt. 27. - 21:18:52 10/10
(236/642)
Nagyon szép jelenet volt, David és Olvido között, kíváncsi vagyok eljutnak-e csókig, igaz, hogy David nagyon rendes vele /milyen is lenne, ha már egyszer szereti/, de nem hiszem, hogy Olvido ad neki esélyt, õ még mindig szereti Diegot.

Amíg David és Olvido a kézfogástól eljutottak a majdnem csókig, addig Diego megadta magát Irán alakításának, tettetett hisztijének, mert csak így tudja elérni, hogy biztos elvegye az a szerencsétlen. Látszik a szemén, amikor odabújik Diegohoz, meg ahogy mosolyog, hogy "hurrá, elértem, amit akartam". Itt természetes a vagyonra gondol, nem Deigora, a gyerekre meg fõleg nem. Szerintem se fog vele foglalkozni egy percig sem. Csak nehogy sérülten szülessen, amilyen életet él a terhessége alatt.

Nem tudom, Eufrasia hogy gondolta, ha fiatalon nem kellett Armandónak, majd most fog vele foglalkozni? Már fiatalon is tudta, hogy milyen rossz indulatú dög, most meg még inkább.
malvinkicska 2016 okt. 27. - 20:26:37
(235/642)
Szia abban igazad van nem egy matyó hímzés, de nekem ahogy alakít úgy bejön, nem úgy , mint férfi, de van benne egy normális szál. Iran az teljesen zakant, én nem mondom rengeteg sorozatot láttam de, amilyeneket mostanában írnak az nem mind tud szórakoztatni. Olvastad a Kara Sevdat, adni fogják a Dunán, tudod azt most fordítják, a Karadayít nézed még mert tudom te már tudod a végét. Az Izaura Tv-n fogják adni Tiszta Szívvel, kosztümös sorozat Adela Noriega és Fernando Colunga, mauricio Islas Halena Rojo ezek fognak benne játszani, meg persze a többiek. Annyira gyér ez a szórakoztató ipar alig lehet valamit nézni.
malvinkicska 2016 okt. 27. - 20:26:37
(234/642)
Szia abban igazad van nem egy matyó hímzés, de nekem ahogy alakít úgy bejön, nem úgy , mint férfi, de van benne egy normális szál. Iran az teljesen zakant, én nem mondom rengeteg sorozatot láttam de, amilyeneket mostanában írnak az nem mind tud szórakoztatni. Olvastad a Kara Sevdat, adni fogják a Dunán, tudod azt most fordítják, a Karadayít nézed még mert tudom te már tudod a végét. Az Izaura Tv-n fogják adni Tiszta Szívvel, kosztümös sorozat Adela Noriega és Fernando Colunga, mauricio Islas Halena Rojo ezek fognak benne játszani, meg persze a többiek. Annyira gyér ez a szórakoztató ipar alig lehet valamit nézni.
malvinkicska 2016 okt. 27. - 16:41:27
(233/642)
Iran most már tudja, emlékezik Diego, és azt is nem szereti, akkor miért nem hagy békét ezzel a házasággal, szóval ez egy elmebajos szõke ciklon, itt most két téma forog, Armado nem akarja megtudja a lánya , hogy õ az apja.
Az egészet húzzák, mint a rétest, ma is ez a fertelmes nõ szajkózza a házasságot, Armando a titok minisztert játsza. A pór nép többet szerepelnek, mint a fõszereplõk. David és Olvido jelenet ért amit ért amikor bevallotta mit érez iránta.
10/10
kikelet54 2016 okt. 26. - 21:04:44 10/10
(232/642)
A három fúriának nem sikerült Olvidot elküldeni, mert sem az apja, sem David nem hitte el, hogy ellopta a fülbevalót. Ennek ellenére Olvido el akart menni, de Armandó az informatikával levette a lábáról.

Elõkerült Pancho is, aki elkísérte a tanfolyamra. Arra nem számítottak, hogy Armandó várja õket, Olvido gyorsan megkérdezte, hogy felvenné-e sofõrnek, persze a papa nem tudott nemet mondani.
Lehet, hogy ebbõl még baj lesz?

Jót mosolyogtam, amikor Olvido mesélte Panchonak, hogy az Excel és a Word a kedvence, nekem is az volt, amikor tanultam az informatikát.

Diego az atya szavai hatására elkezdte olvasni a nyomozó jelentését, és szép lassan vissza emlékezet sok mindenre, és rájött, hogy Olvido mindvégig igazat mondott.
Kíváncsi vagyok, most mit fog tenni? Keresi-e Olvidót /mert ugye õ nem tudja, hogy hol van/, és a bocsánatáért esedezik, vagy hagyja a fenébe az egészet.
Persze, mindehhez van egy zavaró tényezõ, és az nem más, mint Irán.

Eufrasia majdnem elszólta magát, hogy Armandó az apja, lehet, jobb is volna, ha már megtudná.
10/10
syuzi 2016 okt. 26. - 17:07:46 10/10
(231/642)
Diegi végre kezd emlékezni majdenm mindenre és rájött hogy Olvedo nem hazudott

Siklalit és az újságos fiút birom nagyon jók voltak a tegnapi részben amit a moziban lemûveltek

Bernardot sajnálom amiért Vanessa így bánik vele

Martita már kezdi megszeretni Tachot

Roxana és Nelson na igen szép pár leszenek
Angustias beháloza szegény Ulisest

Várom már a holnapi részt :)
malvinkicska 2016 okt. 26. - 16:29:05
(230/642)
Diego ahogy olvassa a jelentést, kezd emlékezni, hogy nem hazudott Olvido neki, nagyon örült Ulises is neki, mikor a szõke ciklon meg hallotta egybõl elkezdte forgatnia szemét. A gyûrû dologból kimentették , mert az a David felesége is egy kígyó, Armando felesége bûn ronda, akkora a szája, mint egy palaj, de nem bír Armandoval nem engedi O-t Angustias, most Ulisesre vetette ki a hálóját de remélem annak nem lesz szarva, hogy hagyja magát, ennek a viperának. Esperanza meg is mondta neki, de nincs szégyene lepereg róla minden.
10/10
kikelet54 2016 okt. 25. - 22:57:18 10/10
(229/642)
Most valamit vagy nagyon benéztem, vagy az esküvõtõl a nászútig szerelmes lett Martita a férjébe, mert nekem eddig az jött le, hogy csak kényszerbõl mondott igent, mivel Nelsonék megerõszakolták, és így nem kell majd senkinek. Újra meg fogom nézni az esküvõt, mert én ott nagyon szomorúnak láttam.

"Az egyetlen amit nem lehet bizonyítani, az, hogy tényleg én vagyok az apja Olvido fiának."
Mindezt kijelentette Diego a DNS korszakában. Vagy õ még nem hallott róla? Ennyire fafejû azért nem lehet?! No, de jön még kutyára dér, akkor meg azért fog nyûglõdni.

A három hárpiának csak sikerült Olvidot kikezdeni, de remélem, hogy azért õ is védekezik, és az apja is kiáll mellette.

Armandót nagyon bírtam, amikor szúrt egyet Iránon, hogy talán azért halogatja Diego az esküvõt, mert nem szereti. Sajnos, ennek a cafkának egy ilyen pici szúrás nem oszt, nem szoroz.
malvinkicska 2016 okt. 25. - 16:27:48
(228/642)
Itt a férfiak nagy része szarvasmarha, az az igazi szürke, amelyiknek akkora a szarva az Diego, talán ha ajézuska mondaná neki, hogy Olvidoval megesküdtek egyházilag, akkor sem hinné, nekem annyira sok buta dolog van benne, nem lehet leírni.
20 részen keresztül az a téma azt a repedt sarkú rohadékot elveszi e feleségül Diego ez már több mint sok, meddig akarják még ezt folytatni. Aztán annyit megalázták már Olvidot mikor hagyják már abba, most az a büdös k a fülbevalóval húzta csõbe , miért kellet ebben a sorozatban ennyi mocskot beleírni, szerintem ez aki nézi nem csak nálam de ki veri a biztosítékot, Olvidot és Danielt nézem benne valamibe, igaz Esperasa is aranyos de nem bír azzal a nagy szarvú Diegoval.
Az a meglátásom most is rengeteg részbõl áll és a téma nem bírja el csak ezzel a sok semmit mondó mocsokkal, az a sok link pucér férfi minek bele értelme nincs vagy nekem van valami az értelmezésemmel.
10/10
kikelet54 2016 okt. 25. - 14:04:18 10/10
(227/642)
Olvido majdnem belefut Diegoba, az ajtó mögül hallgatja, hogy Diego feleségül veszi Iránt. Igaza van Davidnak, ha az egyiket nem, akkor a másikat miért? És pont egy ilyen komplett hülyét, aki dili házba, sõt börtönbe való? Nem értem én a férfiakat, szántszándékkal a rosszat választják.

Az tuti biztos, hogy Dávid már az elsõ pillanattól szerelmes Olvidoba, és nagyon aranyosak is együtt, de Olvido vajon mit érez, el tudja-e felejteni Diegot.

Martita esküvõje elég érdekes volt, mert ott mindenki boldog volt, jól érezte magát, egyes egyedül a menyasszony boldogsága volt nagyon erõltetett, éppen hogy nem sírt.

Diego elég bamba képet vágott, amikor az atya megjelent, és elmondta, hogy õ elõtte tettek esküt egymásnak Olvidoval.
10/10
suxel 2016 okt. 25. - 00:20:55 10/10
(226/642)
37-38-at most nem részletezném túl hosszú lenne az írásom, utólag visszanéztem õket, de megyek a 39-el tovább. Néha azért lehet vissza-visszautalok.

Iran megérdemelte a pofont, bár láttam, hogy a finom úrihölgy Esperanza, szinte meg van rettenve saját magától, mit hoz ki belõle ez a hárpia, holott õ nem szokott pofozkodni. Diegora szavak nincsenek, és még elgondolkodik Irannal kapcsolatban, hogy lehet õ mondott igazat. Esperanzanak kellene keményebben viselkednie, és Iranékkal felvenni a harcot, de látva fia kétkedését a valósággal kapcsolatban inkább félrevonul. Iranék egyszer már megingatták a bizalmát benne, nem kellene most Rodrigo után ezt a gyermekét is elveszítenie. David felvilágosítja Diegot, hogy egy vadbarom, ennek ellenére mégis fejjel megy a falnak, úgy van, jó lesz az. Mi kell még egy magánnyomozói okirattól több, jó a rész végén, már Filemon atya is felkereste, na ha ez sem, akkor menthetetlen, egyszerûen nem akarja elfogadni mindazt, amit a hozzá közel álló jó emberek mondanak neki. Persze, amikor a zárt osztályra való menyasszonya felszólal, rögtön megjelenik benne a hajlás afelé, hogy mi van akkor, ha mégis neki van igaza, pedig csak azt kellene a mérleg egyik serpenyõjébe tenni, amikor "megerõszakolta". Mégis milyen ember képes ilyesmire? És Iran képes lett volna Olvidot a "hajborzolásért" feljelenteni. Még Nelsont is beszédítették, aki meglepõdött azon, mekkora színésznõk is a hölgytagok a családban.

Rodrigo: aki hülye, haljon meg, nem tudok mit mondani rá. És most nem az a része zavar, hogy nem engedte magát kórházba vinni, mert ha van valaki, aki jobban tart az orvosoktól, mint Rodrigo, na az akkor én vagyok. De az, hogy hallgat az injekciókról, amit Iran és Angus adtak be neki, megérdemelte. Õ még hülyébb volt, mint Diego, vagy inkább rögeszmés.

Raquela rájött, hogy Olvido Armando lánya, most még nagyobb veszélynek érzi a lányt. Armando elõtt jött a szépbeszéddel, hogy nem érdekli, ha tejben vajban füröszti, csak vigye el innen, másik részben meg már Roxananak mocskolta a lányt, és hogy nem kaphat semmit sem. Na akkor melyik az igaz, természetesebben az utóbbi. A mai beszólásai, hogy szedegesse ki Olvido a poratkákat, meg a zúgástól majd elalszik a baba nagyon durvák voltak, nem csodálkozom, ha a finom sértések olyanok Olvidonak, mint a késdöfések. Armando elõtt meg kékvér kisasszonynak hívta a lányt, ebben az tetszett, hogy meghagyták a sangre azul spanyol kifejezést szó szerint, és nem körülírták. Ha valaki netán nem ismerné nézzen utána a kékvérû jelentésének a googleben. Biztosan folytatják az attakjaikat Olvido ellen Roxanaval.

Komolyan a David - Olvido kapcsolattól odáig vagyok. Ma elkísérte a templomba, hogy az anyjáék nem engedték el Olvidot, elvitte hát õ. Hoztam egy képet a jelenetrõl, mert úgy sejtem Malvin is ezekrõl az egymásra nézésekrõl beszél, szó mi szó, nagyon élethûre sikeredtek. Én kb. a sorozat óta Alberto Guerra fan vagyok, bár már A császárnõben is csíptem, az egész sorozatban a Mauricio - Elisa szerelmi szál volt a legjobb.

A Martita - Tacho házasságtól nem vágtam magam hanyatt, de az tetszett, hogy a Rodrigo halálával tették egy idõpontba, ezzel próbálták oldani a szomorú hangulatot
malvinkicska 2016 okt. 24. - 13:46:55
(225/642)
A csütörtöki pénteki részben most néztem bele jobbnak látom ha nem írok semmit, az egész bagázsról ami ebben írva van, olyan a véleményem az énem nem engedi leírni, pedig ahol azok a rossz prostik voltak nem is néztem, Armando egy puliszkás szájú papucs , amiért nem mondja meg Olvidonak õ az apja. David az aki nagyon jól alakít, úgy néz O-ra, mintha tükörben nézne, meg kockáztatom lehet tetszik is neki, nem csak a film miatt, mivel nagyon bájos egy teremtés O.
10/10
kikelet54 2016 okt. 21. - 21:00:58 10/10
(223/642)
Ez a mai rész nem tetszett.
Rodrigo halála és a virrasztás, a Hernández család gyalázatos viselkedése, képmutatása, stb., stb., most valahogy ezeket nem tudtam tolerálni.
Igaza volt Esperanzának, hogy Irán egy velejéig romlott nõ, és minden tettével csak Olvidót akarja lejáratni, hogy Diego minél jobban eltávolodjon tõle, és ami a fõ, hogy nem érti, miért õ jön ki jól az összes gaztettébõl.

Még szerencse, hogy ez a tündéri csöppség ilyen sokat "szerepelt", õ legalább felvidított, de ahogy elnéztem, a nagypapára is jó hatással van, mert ennyit mosolyogni még nem láttam.