Téma: Elif - A szeretet útján

malvinkicska 2017 szept. 06. - 14:41:09
(11/51)
Örülök más is azt látja amit én a török sorozatok is szinte egy kaptafára készülnek, csak sok a külsõ forgatás.
Most van idõm olvasgatni nézni, és bizony nekem nem nagyon jobbak egyes török sorozatok, mint a mexikóiak.
Azt elismerem van egy pár feledhetetlen jó sztori, de nagyon sok felejtõs, számomra.
Ezek után inkább nézem a Paula Paulinát, Titkok és Szerelmek, meg ilyeneket, úgy sem láttam ano.
napraforgó 2017 szept. 06. - 07:40:53
(10/51)
Én egyszerûen nem értem, hogy azok, akik a sorozatokat megveszik, akik válogatnak a külföldi választékokból, miért vannak annyira rákattanva a végeláthatatlan sorozatokra, na meg fõleg a bosszú-motívumra. Jószerivel csak ilyesmit lehet látni, nincs egy normális, romantikus sorozat, vagy egy kosztümös történelmi, vígjátékok meg pláne sehol. Én nem vagyok vevõ az évekig tartó dolgokra, meg a sok borzalomra sem. Akkor inkább megnézem másodszor, harmadszor a régi, jól bevált, kedves családsorozatokat és hanyagolom a csatornák mostani mûsorpolitikáját a sorozataikkal, meg a oltári nagy baromságaikkal, értsd a különbözõ realitik szembe-szájba tömésével együtt.
1/10
Széles Ágnes 2017 szept. 06. - 07:22:10 1/10
(9/51)
Az elsõ pár részt még nézem az aranyos kislány miatt, és talán kiderül valami a kislány és az igazi apja találkozásáról. De ennyi azt hiszem elég is lesz, mert már most is állandóan csak a jajgatás, kiabálás, sopánkodás, majomkodás megy. Talán idõnként visszanézek még a sorozatba, de ha ilyen hosszú,akkor nem lesznek gyors változások a történetben,szépen elhúzzák majd.
malvinkicska 2017 szept. 06. - 07:11:19
(8/51)
A Kivnc sorozatot végig sem néztem egyáltalán nem tetszett, olyan dolgok vannak benne, és Kivo sem az mint szokott csak úgy van azzal a Tuba jégkirálynõvel.
Állandóan apa anya gyilkosokat keresnek egy kis elmebeteggel fûszerezve, és még az vitte a fõ szálat ilyenekre nem vagyok vevõ.
napraforgó 2017 szept. 06. - 03:58:54
(7/51)
Egy évben 52 hét van, heti 5 alkalmat figyelembe véve - leszámítva néhány ünnepet, esetleg sportmérkõzést, így egy évben max. 250 rész megy le. Hát én nem vagyok felkészülve arra, hogy két-két és fél, vagy még több évig nézzek valami olyan sorozatot, amelybõl nem lehet kihagyni részeket, mert akkor esetleg nem érted meg a következõket.
Ilyen hosszú sorozatot csak akkor nézek, ha minden rész önálló egység és kicsit se számít, hogy mikor, hányat hagysz ki.
Amúgy meg most borzasztó ez a török dömping, látom jön egy új Kivac Tatlituggal is, megint egy megbosszulós sorozat, na az sem nyerõ nálam. Valahogy elegem van a bosszuljuk meg történetekbõl.
s1u2x3e4l 2017 szept. 05. - 20:50:10
(6/51)
A 3. évadzáró epizód elvileg az 560. rész a történetbõl. És tán még lesz tovább 4. szezon.
malvinkicska 2017 szept. 05. - 19:23:21
(5/51)
Az gondolom nálam is reménytelen ilyen hosszú sorozatot elkezdeni nem érdemes.
napraforgó 2017 szept. 05. - 18:50:54
(4/51)
Nagyon szép az a kislány, de kár, hogy olyan hosszú a sorozat. Ha valóban 500 részes, akkor az minimum két év. Gondolom, hogy nem várják meg, míg a többi török sorozat végetér, így hát lemondok róla.
1/10
Széles Ágnes 2017 szept. 05. - 14:35:05 1/10
(3/51)
Úgy olvastam, hogy 3 évadból fog állni, és összesen 500 részes lesz.
mijud 2017 szept. 05. - 13:49:04
(2/51)
Hány részes a sorozat?
malvinkicska 2017 szept. 04. - 08:08:15
(1/51)
Biztos jól elszabdalják majd, és nem lesz olyan amilyenek kellene.
A szinkront is nagyon várom.