Eldalote 2010 máj. 08. - 11:30:42
(69/369)
Szép film, rögtön elsõ nap megnéztem a moziban. Kell ilyen. Nem olyan fajta, aminek kitalálod a végét az elsõ 5 perc után.
streep6 2010 máj. 08. - 10:39:41
(68/369)
Igen, de a színészi teljesítmény csak akkor derül ki, ha már megnézted a filmet. És a tinisztár is ember :) még lehet, hogy õ is bontogatná a szárnyait. Ad absurdum egy mûvészfilmben.
Nagyon kevés huszonéves színész van, akit érdemes nézni. Ryan Gosling mindjárt 30, Heath Ledger sajnos már meg sem érte.
Eleghal 2010 máj. 08. - 09:54:22
(67/369)
Dehogy szídlak téged:)
Nem vagyok egy agresszív állat...hehe
Mindegy. Nekem ez a véleményem. Nekem mindenesetre sok az, hogy sokan úgy válogatnak, hogy nem a színészi teljesítményt nézik, hanem hogy éppen melyik tinisztár játszik a filmben. Ezzel nem lenne semmi baj, csakhát közben elsiklanak olyan mûvészfilmek mellett amikben tényleg sokra érdemes színészek bontogatják a szárnyaikat.

Na de tényleg minden tiszteletem a fórumozó hölgyeké, senkit nem akartam megbántani.
(De Niró éyleg jó pasi?:)
Tobábbi szép napot mindenkinek
pacica 2010 máj. 08. - 09:42:22
(66/369)
nem unalmas?
Mina20 2010 máj. 08. - 09:40:40
(65/369)
A téma lerágott csont.Persze csak annak,aki olvasta a Az ifjú Werther-t,Puskin Anyeginjét stb. Éljen a világfájdalom és a kliséhalmaz!
Egy újszülöttnek minden vicc új.:)
streep6 2010 máj. 08. - 09:07:16
(64/369)
Szerintem RP is a nagy büdös valóságban létezõ férfi - ellentétben Edward Cullennel - és szerencsére úgy tûnik, helyén van az esze, már ami az Alkonyaton kívüli szerepválasztásait illeti. A Bel Amiban például egy nagy büdös valóságban igencsak létezõ karaktert kell játszania, aki mások tehetségén, kapcsolatain keresztül építgeti karrierjét. A Vizet az elefántnak sem egy rossz választás. Remélem, mindkét könyvbõl jó forgatókönyv készült és lesz lehetõsége bizonyítani.
Az Emlékezz rám kritikáiban kapott hideget-meleget, itthon és külföldön egyaránt. Van egy olyan érzésem, hogy ezek a kritikák nem lennének ilyen végletesek, ha RP nem játszott volna a Twilight filmekben, és "csak" egy fiatal angol színész lenne. Mondjuk, bevallom az olyan kezdetû irományokat, hogy "Bocs, kislányok" nem olvasom el, mert azért na...
10/10
Magnolia1 2010 máj. 08. - 08:02:51 10/10
(63/369)
Jaaj, ne már! Ha nem akarod, hogy tinik sóhajtozzanak körülötted, nézd meg napközben, ha van rá módod. Vagy hétvégén de., akkor tuti alig lesznek. Én pl. tegnap kora du. láttam, rajtunk kívûl még ketten ültek a teremben. Nem maradhatsz ki vmibõl csak azért, mert ekkora elõítéleted van vkivel szemben! Ráadásul nem is tudhatsz túl sokat a munkásságáról, mert mibõl következtettél mindarra, amit írtál? A Twilight-ból? A Twilight úgy gyengusz, ahogy van, a könyv 100x jobb, és úgy gondolom, abból a figurából annál többet nem igazán lehetett kihozni, mint amit RP kihozott. Nézd meg ezt a filmet! Nem fogod megbánni! Ha mégis, nyugodtan szidhatsz engem.:-))
10/10
Magnolia1 2010 máj. 08. - 07:55:57 10/10
(62/369)
Nekem is nagyon tetszett. Jó az egész, úgy ahogy van. RP pedig nagyon jól játszott. Lehet fanyalogni, hogy lányok kedvence, stb. attól még ami jó azt el kell ismerni. Uazt csinálják vele is, mint anno DiCaprioval, hogy azért mert helyes az arca, már úgy gondolják, csak tehetségtelen lehet. Tetszett a végén a csattanó is. Bár már lehetett tudni, hogy lesz vmi. A zene és a képek is olyanok voltak, hogy egyfolytában azt mondogattam mellettem a barátnõmnek, hogy mindjárt történik vmi. Hát erre nem számítottam.
10/10
Anna018 2010 máj. 07. - 22:04:22 10/10
(61/369)
Szerintem nézd meg mindenképp..nem vesztesz vele semmit..
Tetszeni fog...
10/10
Zsóficicáá 2010 máj. 07. - 21:53:59 10/10
(60/369)
én még nem láttam,de megszeretném nézni mert nekem bejön Robert Pattinson. szerintem jó színész és tényleg próbálkozik a CSÚCSRA jutni. 10. ♥
10/10
Anna018 2010 máj. 07. - 21:50:34 10/10
(59/369)
Én se vagyok már tini és akkor mi van ha bejön RP?
Úgy csinál itt némelyik ember mintha sose lettek volna tini bálványok..pl:Dicaprio,Depp!
Most még ezen a szinten van,de ahogy mindenki láthatja próbálkozik jó szerepeket választani,nem tinifilmekbe szerepeltetni magát!
Egyébként a film nekem nagyon tetszett,az meg hülyeség hogy a vége sablonos..minden csak pont az nem!
10/10
csakedina93 2010 máj. 07. - 21:33:11 10/10
(58/369)
hát emberek, nem rég értem vissza a moziból. kajak elbõgtem magam (eleve érzékenyebb vagyok).
szerintem egy nagyon jó film, meglepõ fordulattal:)
1/10
groovebea 2010 máj. 07. - 18:11:09 1/10
(57/369)
elképesztõ film, iszonyú jó engem szószerint sokkolt :D
pedig nem tartozok az RPattz fanok népes táborába, de mégis megnéztem és nem bántam meg.
a film után azon vitatkoztunk, hogy vajon volt-e köze Tyler apjának az egész ügyhöz?
szerintem igenis volt és sok minden ezt is igazolja...
ti mit gondoltok? :D
8/10
galiba2 2010 máj. 07. - 16:21:08 8/10 Előzmény boszy84
(56/369)
Boszy, Te vagy itt a legbölcsebb :)

A többi unatkozó flótás nem bírja elviselni, hogy a kis- és nagycsajok inkább rajonganak egy RP-ért, mint a nagy büdös valóságban létezõ- férfiaknak egyre ritkábban nevezhetõ alakokért-, akiknek nincs jobb dolguk, mint pl. ezen a fórumon szídják azokat, akik szeretik a filmet vagy éppen a fiút. Lúzerek....

A film egyébként érdekes. Jómagam elgondolkodtam az élet értelmén. Jól sikerült alkotás, de csak erõs idegzetûeknek.

RP-t pedig vén korom ellenére imádom :)
streep6 2010 máj. 07. - 15:36:58
(55/369)
Nicholsonért azért rajongott egy-két hölgy, maradjunk annyiban. :)
Eleghal 2010 máj. 07. - 13:47:57
(54/369)
LOL....ezek a példák....

A Shining Nicolsontól, vagy egy Keresztapa....na azok példák......Sztereotípiáról ebben az esetben nem beszélhetünk...itt tények vannak....
mermaid girl 2010 máj. 07. - 12:38:23
(53/369)
Nézd meg a Little Ashes-t vagy a How to be-t és utána gondold újra ezt a kedves kijelentésedet. Ehhez nem kell tinilányok sikoltozását hallgatnod. Jó szórakozást!

Egy nem Robert Pattinson rajongó, aki utálja az ostoba sztereotípiákat.
Eleghal 2010 máj. 07. - 11:57:13 Előzmény streep6
(52/369)
Mellesleg egy De Niro, vagy egy Jack Nikolson nem a csajok hátán kapaszkodott fel idáig:)
(Ezekkel az arcokkal nehéz lett volna:D)
Ha színészi játékról beszélünk a csávó kb. a béka seggét karcolgatja...
Na de abbahagyom mert ez csak az én véleményem. Azért remélem a film sok mindenkinek fog örömteli pillanatok szerezni.
Õszintén
Eleghal 2010 máj. 07. - 11:52:33 Előzmény streep6
(51/369)
Igen sajnos az van, hogy ez a nagy imádat mindenféle elsõfilmes szépfiúk iránt nekem elveszi a kedvem attól hogy egyáltalán esélyt adjak neki.
Lehet igazad van. Nekem meg nincs kedvem 16 éves kiscsajokkal körülvéve beülni egy moziba és hallgatni a jajgatásukat ahogy "leendõ barátjuk" megjelenik a vásznon.
(holott ha nincs ez a nagy hype megnéztem volna)
boszy84 2010 máj. 06. - 23:17:37
(50/369)
Szerintem nagyon jól sikerült kis film, meglepõ fordulattal a végén.
Nem egy tipikus romantikus-nyálas film, de azthiszem mindenki maga dönti el, h. milyen okból nézi meg. És nem gondolom, h. ez egy bizonyos kultúrát testesít meg... nem tetszhet mindenkinek ugyanaz és hadd döntse már el mindenki, h. mi miatt nézi meg azt a filmet. Van aki a tartalom miatt, van aki a szereplõ miatt és van, aki csak úgy. Aztán majd mindenki eldönti, h. érdemes volt-e vagy sem?!