Téma: Esti Kornél

10/10
Tomaki jan. 20. 00:19:14 10/10
(3/3)
Stubnya Béla biztos nagyon hálás a sorsnak, hogy eljátszhatja ezt a szerepet. Mi pedig hálásak lehetünk neki, hiszen nagyon jó! Köszönjük az élményt! Nagyon tetszett az előadás. Kása Tímeát emelném még ki, de a többi Színész játéka is nagyon tetszett.
A rendezés kiváló. Ennek az előadásnak időnként varázslatos hangulata van. Szeretném majd újra átélni! Többször-nézős!
10/10
Joseph Barbera 2023 máj. 26. - 23:46:33 10/10
(2/3)
Hasonlóan szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni. Kiváló, érzékeny előadás volt, sallangmentes, és roppant tehetséges színészekkel. A zene is tökéletes volt, és a technikai aláfestés is. Én Sovány Brigittával és Kása Tímeával láttam, mindkét művésznő brillírozott, (pedig rettentő kritikus vagyok, és általában nem igazán tetszenek a mai kissé ripacskodós színházi előadások; a színésznőket manapság meg sem tudom jegyezni, olyan egyformák....) Leheletfinom társadalomkritika, fény-árnyék játék, és tökéletes századforduló ábrázolás, annak ellenére, hogy a díszlet szegényes- mint a mai darabokban sajnálatosan általában. Őszintén sok sikert kívánok a társulatnak!
10/10
cxaba 2023 márc. 28. - 18:19:55 10/10
(1/3)
100% Kosztolányi. Micsoda képek kelnek életre! Fantasztikus Esti Kornél főszereplővel, Stubnya Bélával.