Téma: Esti Showder

1/10
s.palffy 2008 nov. 22. - 23:58:52 1/10 Előzmény judith
(639/2159)
A moderátor lefeljebb nem szertne ilyen modortalan emberrel konfliktust mint aminyen te vagy.De gondolom ezeket a jellemzö talajdonségokat magadra értetted.Olvasgasd a bibliai Judidth életét hidd el jobb ember leszel talán a szemeddel látni is fogsz.Békülj meg önmagaddal haragod ne vetitsd másra..Az izléstelenséget,kulturálatlanságot,kár terjeszteni.
offtopic
Moldávia bánata 2008 nov. 22. - 23:52:20 Előzmény meszag
(638/2159)
S nem is érdemes! ;)
1/10
ondok 2008 nov. 22. - 21:08:02 1/10 Előzmény meszag
(637/2159)
ezek kel nem lehet értelmesen beszélni ,érvek mint a falrahányt borsó,olyanok mint abeoltott robotok.Sajnos a jobboldal tekintélyes részére ez jellemzõ ,ezért tart itt az ország ,mert túl sok ilyen van .Azt szokták mondani ,hogy elmaradott országnak elsõsorban a polgárai elmaradottak ,azaz minden nép azt kapja ,amire a benne lévõk predesztinálják.
1/10
ondok 2008 nov. 22. - 21:03:55 1/10 Előzmény judith
(636/2159)
Kurucinfót ,Hír Tv-t tetszik vágni látom,nos akkor ott kéne fórumozni ,ott ilyenekbõl mint magácska rengeteg van ,ott nyugodtan ellehetne az azonos IQ-jú fórumozókkal.Igencsak érdekes ,hogy itt mindenki hülye magácska szerint csak egy bölcs van(Illetve igaz magyar honleány) a bibliai judith a profi megmondó.
1/10
ondok 2008 nov. 22. - 20:58:02 1/10 Előzmény s.palffy
(635/2159)
Szerintem sem párttatlan a moderálás.
2/10
offtopic
meszag 2008 nov. 22. - 18:47:52 2/10
(634/2159)
Arra jutottam, nem foglalkozom lényegtelen dolgokkal. Van akin nem lehet segíteni. :D
judith 2008 nov. 22. - 17:44:31
(633/2159)
Éreztem, hogy megint valami bölcsességet osztasz meg velünk, szerencsére nem is tévedtem. Jó, hogy te itt vagy, és a mindenek feletti tudás birtokában eligazítasz minket. Kezet foghatsz undok eftárssal, te sem tudsz mást, csak hablatyolni, megfûszerezve azzal, hogy azt gondolod, minden úgy van, ahogy te gondolod. Nos, a kis burkodban biztos így is van. Õszinte részvétem.
Moldávia bánata 2008 nov. 22. - 17:09:55
(632/2159)
Súlyos?? Én úgy tudtam, a kövér emberek boldogok! :)

De ez a stop.hu sem rossz, eleddig a kapcsolatponthuzás volt a divat, pontosabban az is a divat.
Ez a stop.hu eléggé ósdi és visszamaradott.
Mint ahogy e teremtmény mindenhol olvasható sablonszövegei is, melyekbõl annyi van, hogy mikor elkezdem olvasni a kommentet, két szó után tudom, mi lesz a vége.
judith 2008 nov. 22. - 17:09:31
(631/2159)
Édesem, ha nekem súlyos problémáim vannak, akkor a te állapotodat milyen szóval illethetjük? Retardált?:)
2/10
offtopic
meszag 2008 nov. 22. - 15:09:39 2/10
(630/2159)
Neked súlyos problémáid vannak. :D Akarsz beszélni róla? :))))
judith 2008 nov. 22. - 12:48:44 Előzmény s.palffy
(629/2159)
Nyilvánvalóan a moderátor is a fideszbérenc, fasiszta, nacionalista csõcselékhez tartozik (ahogy undok eftárs körülírta nekünk, isten áldja érte), ehhez kétség sem fér.
judith 2008 nov. 22. - 12:46:01 Előzmény Moldávia bánata
(628/2159)
Nos, amiket te írkálsz ide, azok alapján megítélve a baloldalt, hááát, inkább ne írok erre semmit, nem lenne szalonképes.
judith 2008 nov. 22. - 12:44:52
(627/2159)
Különösen vicces, hogy ideszabadult a stop.hu törzsközönsége, és a 60-on túli Kádár-nosztalgiázó elhülyített nyugdíjasok egymás vállát verdesve (persze csak képletesen, undok eftárs) magyaráznak tiszteletrõl meg miegyébrõl. További kellemes szórakozást kívánok mindenkinek, csak meg ne fulladjanak egymás nyálában!
1/10
s.palffy 2008 nov. 22. - 10:29:00 1/10
(626/2159)
Szégyen,hogy a moderátor ilyen beirás megtür de a kulturált hozzászólásokat kitörli.Miért?

"Két dolgot rögtön szögezzünk le. 1. Lendvai Ildikó nem nõ, hanem valami furcsa képzõdmény. 2. Magának a szemét olyannyira takarja a vörös posztó, hogy még azt sem veszi észre, ami maga körül van. Persze lehet 6 és fél évvel a kormányváltás után is zorbánozni (hisz a Pártszava sem tud mást, ami ugye kegyed kedvenc szellemi tápláléka), a magafajta leépült nyugdíjasoknak felesleges bármit mondani."

E hölgy beirása bizony minden határon túl megy...
2/10
offtopic
meszag 2008 nov. 22. - 04:09:53 2/10
(625/2159)
Hát igen, rezzenéstelenül szidod tovább a másikat- lásd elõzõ hsz.-ed. Egyszer már itt leírtam, de min1, újra leírom. "A fiatalság olyan bûn, amiért gyorsan megfizetünk." Talán Te is fejlõdsz még, ha nem, akkor majdan remélem lesz olyan fiatal, aki hasonló durvaságokat vág a fejedhez, mert Te meg is érdemled. Neked ki súgja az igazat? Gyanítom - a leírtakból, hogy nem Isten. Ettõl kezdve miért vidikálod magadnak a jogot, hogy eldöntsd, a másik hazudik.
Természetesen jogod van reagálni, ezt nem firtatja senki, csak a stílust.
Te melyik párt szavát iszod? Fanatikus vagy, ez baj. Én csak javaslom, többet érsz el, ha más társalgási stílust tanulsz a továbbiakban.
1/10
ondok 2008 nov. 22. - 01:21:55 1/10
(624/2159)
Még egy apróság ,ami azért igen jellemzõ: Ahogy itt klikkelgetek rátéved a szemem judith nsos asszony egy szóösszetételére,amelyet nem õ talált ki ,csak szorgalmasan szajkózza,ahogy a papagálykommandó betanította: "Gyurcsányt és sleppjét" mondja.Nos valóban a kormány nemcsak a miniszterelnökbõl áll,dehogy slepp? Hát ha én ezt a szót hallom ,akkor egybõl beugrik nekem ,amint a Fidesz naggyûléseken,minden tömegrendezvényen Orbán vezér mögé egy dobogóra fel vannak állítva a hivatásos díszpintyek.Kezdve Kokótól folytatva Egerszegin át Balázs mûvész úr és így tovább.Akirõl aztán szépen kiderült ,hogy jócskán kaszáltak a Széchenyi pénzekbõl is.Akkor ugye sleppet emlegetni,hát nem túl bölcs dolog.
1/10
ondok 2008 nov. 22. - 01:08:49 1/10
(623/2159)
sajnos az ahataloméhes jobboldali konglomerátum nem finnyás mindenkit begyüjt a melldöngetõ újnyilas mélymagyaroktól kezdve a radikális ostobákig,a frusztrált volt párttagoktól,akik most térden csúszva ájtatoskodnak a templomokban, egészen a komcsizással komcsi múltjukat kompenzálókig.Azokat is szívesen látják ,akikben könnyen éleszthetõ arasszizmus,a gyûlölködés lángja.Sõt ez utóbbi magas hõfokon tartásáról vezérük gondoskodik nap mint nap.Régen úgy mondták : a pénznek nincs szaga,ma úgy lehetne mondani a jobboldali szavazónak nincs szaga.
1/10
offtopic
s.palffy 2008 nov. 21. - 22:11:07 1/10 Előzmény judith
(622/2159)
Ha jól tudom,Judit nöi név,lehet hogy Te egy narancssárga képzödmény vagy?Annyira nem lehet valaki ostoba,hogy kétségbe vonja a másik nö nöi mivoltát.Lehet Lendvai Ildikót nem szeretni de azért nem kell gyalázni.Tiszteld az embereket,származás,vallás,másság,politikai havatartozása, nem és kortól függetlenül mindenkit.Ne vadulj meg attol ha egy ordenári,minden izlést nélkülözö,pártja kedvéért a béka szint alá süllyedö,magát humoritának nevezö Tv-s személyt,figyelmeztetnek arra,hogy átlépte az jóizlés határát.Nemtetszést nyilvánitan mindekinek szabad,kritizálni is,de a tények figyelembevételével.Nö vagyok anya és nagyi és kikérem magamnak,hogy egy nö ilyen méltatlanul viselkedjen.Szégyent hozol a nöi nemre...Kérj elnézést azoktól akiket megsértettél....
offtopic
Moldávia bánata 2008 nov. 21. - 22:04:49
(621/2159)
Nem nagy csalódás, de az ilyen judith féle, erõsen maszkulin alakok masszívan megdolgoznak azért, hogy a jobboldalnak ebben az országban valóban ne legyen hitele.
Madarat tolláról, pártot szavazójáról!
1/10
offtopic
ondok 2008 nov. 21. - 22:04:24 1/10
(620/2159)
nem ártana egy kissé fejre gyúrni,a helyett,hogy fábry mûsorokon meg a Gyõzikén mûvelõdik.,akkor talán nem plagizálná azt, amit más ír és ami célzatos volt akkor ,most meg már vérszegény ismétlés.Hogy a képzavarról ne is beszéljek ,mert attól ,hogy valakinek habzik a szája még a szemivel láthat.:)Úgyhogy mondom kár eröltetni ,ahogy már Lenin et. is megmondta,csak égetni tetszik magát.Inkább maradjon a Fletózásnál ,az megy...