Téma: Esti Showder

2/10
efes 2008 ápr. 09. - 11:31:11 2/10
(219/2159)
Na, azt viszont nem gondolom, hogy ezek hülyék. Nagyon is tudják, mit miért és hogyan csinálnak. Mintegy ujjukat a kor ütõerére helyezvén, megérezték annak szívverését, és felvették az ütemet. Ez van. Ha szar, akkor szar.
2/10
efes 2008 ápr. 08. - 22:25:59 2/10
(218/2159)
:)
2/10
efes 2008 ápr. 08. - 20:42:32 2/10
(217/2159)
Nagy Kriszta kiáltványa

Ezen a képen a bal és az õt kritizáló jobb, egymással kéz a kézben állnak modellt nekünk, az egész társadalomnak, igazgatóknak és tanáraikat verõ diákoknak.

Kezet foghatnak, mert bizonyos szempontból nincs köztük különbség.

A példa ragadós, amit szabad az ország vezetõjének, azt szabad Fábrynak is, és így tovább.

Hallgat az erkölcs, ami gátat szabhatna a hazudozásnak reggel, éjjel, meg este.

Õk állnak modellt nekünk közszerepléseikkel, példával járnak ellõttünk.

És eztán már nem lehet megbüntetni a gyerekeket ha hazudnak, nem lehet számon kérni az ígéret szép szót, és azt sem lehet kérni, hogy én szépen beszéljek, mert akkor õk miért beszélhetnek olyan csúnyán?

Beperelem a miniszterelnököt, mert mindent elkúrt, de legfõképp az ország morálját.

Beperelem saját magamat is, ha nem perelem be Fábryt, amiért lepaktált ezen példázattal.Õ is elkúrta, mert õ is hazudott. Hazudott amikor a nevével fémjelzett sóder napokon keresztül sugározta minden hullámhosszon azt, hogy bemutat valamit, amit aztán nem mutatott be. Százezreket ültetett le a mûsor reklámblokkjai elé, a nagy "Tereskova botrány" elõzetesével, amit aztán nem láthatott a sóban senki, így aztán a becsapott emberek nevében is perelek. Közülük a mai napig több mint 100 000-en töltötték le az internetrõl az ominózus részletet, pedig a nézõk csak kis százalékának van internet hozzáférése. A só nézettsége jóval nagyobb volt, mint máskor, és így a produkció többletbevétele is sokszorosa volt, mely összeg nem folyt volna be a kasszájukba, ha nem hazudnak.

Perelem õket azért, mert a nyereségvágyból elkövetett hazugságot választották a korrekt munka helyett. És fõként perelem õket azért, mert úgy tesznek, ebben az országban mindent lehet. És tényleg.

Isten elõtt perelem õket az igaznak levés oltáránál -legalábbis egyelõre-, mert nem lehet az hogy a dolgok ebben a szellemben folyjanak tovább.
2/10
efes 2008 ápr. 08. - 20:39:31 2/10
(216/2159)
N.K. véleménye a múlt csütörtöki adásról..:)
2/10
efes 2008 ápr. 05. - 14:16:49 2/10
(215/2159)
Persze, csak amit Kriszta csinál, az jóval késõbb fog visszaütni a masszára, ezzel szvsz õ is tisztában van, hisz'ezért csinálja. Remélem nem hiszed, hogy õ valóban le akart a Fábryval??? Ez az egész "képletes, érted?" (Honnan idéztem?:)
2/10
efes 2008 ápr. 05. - 14:13:50 2/10
(214/2159)
Ja értem, mit akarsz mondani. De szerintem azoknak ugyan mindegy, ki mit mond. Számukra gumicsont az egész, idõvel úgy hull ki szájukból, mint ahogy ráharaptak. Épp rájuk mondom, ha egy-egy közülük éppen az ilyen provokációk hatására kicsit megakad, már OK.
2/10
efes 2008 ápr. 05. - 13:51:09 2/10
(213/2159)
"Nincs közpút, nézzél szét, felszedték az út közepét" (Nem tudom ki énekli, tán a Skorpió?) :))
2/10
efes 2008 ápr. 05. - 13:49:43 2/10
(212/2159)
Azért, aki Anettkával emlegeti együtt Krisztát, csak egyet bizonyít: hogy halvány fingja sincs semmirõl, és olyan lazán keveri a szezont a fazonnal, hogy maga sem veszi észre, mikor melyik melyik. Ha azonban egyetlen ember ezek közül elgondolkozik azon, hogy mi a jó francról van is itt szó, már elérte célját.

Nem biztos, hogy mindenki számára követendõ út az, amit Krizsta jár, de mindenképpen az egyik. Gyõzike, Gyurcsány, Orbán és Anettka országában igenis le kell menni az õ szintjükre, kutyába, hogy odafigyeljenek az emberre. Vagy lehet fennkölt lila szólamokat zengeni az értelmiség felsõbb régióiban, ahol aztán a végtelen reflexióáradatban elvész minden.
2/10
efes 2008 ápr. 05. - 13:42:32 2/10
(211/2159)
" A jó ízlés, drágám, az nevetséges, a botrány, a botrány, az egészséges! (A.E Bizottság) Errõl van itten szó, kérem szépen. Fábry, mint a bizottságos Wahorn András oszlopos cimborája, éppen e mondat jegyében hívta meg Krisztát, aki jóhogy kap az alkalmon. Ki nem tenné HELYÉBEN? (Már, ha hivatásos mûvész az illetõ.) Ráfér erre az országra egy is polgárpukkasztás, én azt mondom. Méghozzá szép szimmetriusan: egyet jobbra, egyet balra. Én a pukkasztókkal vagyok. Fõleg, hogy igazuk is van...:)
Dantes 2008 ápr. 05. - 10:14:04
(210/2159)
Ez igaz de...(máma kötözkõs hangulatban vagyokXD) szóval egyrészt sokszor nincs igaza és fél infirmációk meg ferdítések aapján ,,humorizál" sokszor meg olyan dlgokon mint hogy GYF-nek nagyaz orra...és ennek mi köze ahhoz hogy miként végzi a munkáját?

Meg, azért néha kicsit rá lehetne nézni a másik oldalra Fábrynak. Mert sokszor úgy csinál, hogy õ független nem húz jobbra...ha így van akkor mondjon poént mindkét oldalról,. vagy mondja ki nyíltan hogy õ bizony ezen és ezen az oldalon áll, és csak az ,,ellenséggrõl" mond poént.

Meg legtöbbször csak pisi-kaki viccei vannak...

Ennek ellenére nézem, és azért van hogy igazat adik neki, meg általában egész jól elszórakoztat....és nincs több ilyen show-mûsorunk.
Cougar 2008 ápr. 05. - 00:25:32
(209/2159)
Azért amikor Hofi poénkodott a politikával az egy kicsit más volt. Azon lehetett nevetni, mert nem mocskolódásból állt. A másik pedig, hogy akkor a politika teljesen mást jelentett ahoz képest, ami ma Magyarországon van.
2/10
efes 2008 ápr. 04. - 20:45:12 2/10
(208/2159)
;)
Ezüstliliom 2008 ápr. 04. - 20:38:03 Előzmény efes
(207/2159)
Megint egyetértünk.:)
Tenebra Mors 2008 ápr. 04. - 20:35:24
(206/2159)
Ööö... ne felejtsük el, hogy a legnagyobb humoristánk, Hofi Géza poénjainak nagy részét a politikai-társadalmi reflexióra építette. Pedig akkor néha életveszélyben is volt. Szerencséjére Kádár szerette, ugye.
Fábry-t sem kell elítélni ezért, mert "gyurcsányozik". Legalább van valaki, aki veszi a bátorságot a rendszer nyílt bírálatára. Illetve ezzel is tudatosítja az istenadta néppel legalább a visszásságokat.
Meg amúgy is: szerintem a humor pont azért is humor, mert az aktualitásokról szól. Ha azt figurázná ki, hogy milyen hiperviharok zajlanak a Jupiteren, vagy, hogy Napkitörés volt, akkor szerintem kevesen lennének vevõk rá.
Persze azzal egyetértek, hogy ne politikai véleménnyilvánítás legyen már egy szórakoztató mûsor, de, ha ezt beépíti a poénjaiba, akkor rendben van.
Dantes 2008 ápr. 04. - 16:06:34
(205/2159)
Én teszek erre a nõre, nem izgat, és nem is háborít fel, nincsenek érzéseim ha meghallom a nevét.

De azt meg néztem volna amit egy emberként ki megy a közönség...meg mint mond erre Fábry...eh...közbe ez egés zcsak hülyítés volt
2/10
efes 2008 ápr. 04. - 15:31:57 2/10
(204/2159)
A kivonult a közönség-szöveg csak a botránykeltés része volt, össze-vissza 10-15 ember állt ment ki, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a bennmaradtak se nagyon hitték el, amit hallottak...:)))

Azon túlmenõen, hogy most minden fórumon Tereskova Kriszta van terítéken, hörög is vérbenforgó szemekkel a magyar, el szokás mondani, hogy Tereskova rendes mûvészként, festõ a lelkem, ráadásul nem is rossz, él a média hatalmával, hiszen ez a dolga. Ebben a mádiában ez kell, így kell iabálni, hogy odafigyeljenek. Hogy céját eléri-e, azt nem lehet tudni, de ha valaki esetleg veszi a fáradtságot, és belegondol Kriszta szavaiba, megpróbálja felfogni mondandója, sõt egész akciója lényegét, rájön, hogy nagyon igaza van. Van úgy hogy a szögletes, szúrós, rikító ordenáré az igazság, nem a kényelmesen befogadható, szívhez szóló bûbáj. Fábry nagyon jól tudta, kit hív meg a showjába, tekintve, hogy jól ismeri már hosszú ideje...
Dantes 2008 ápr. 04. - 14:29:35
(203/2159)
Én néztem tagnap...de nem azt mondták, hogy ki vonult a közönség? Hol volt benne ilyen?
paralia 2008 ápr. 04. - 09:53:10
(202/2159)
srácok emlékeztek a boros bochkor showra tereskova volt az elsõ vendége a tv2-õn 6-8 éve [azt hittük ürhajósnõ volt de nem az volt ]csak egy botrányhõs nõszemély .
2/10
meszag 2008 ápr. 04. - 09:49:01 2/10
(201/2159)
Frász, frász, és megint frász. Nagy nulla ez a Pasi szerintem is.
Cougar 2008 ápr. 04. - 00:04:57
(200/2159)
Az még hagyján, de hogy a mûsor felében csak politikáról van szó... szánalmas. Pl. ma is, hogy "bécsiszeletet ebédelt Gyurcsány március 15-én", hát ez nagy szám volt.

A Stand-uposok meg simán lenyomnák. Ezért is csinálnak inkább külön mûsort.