Téma: Esti Showder

3/10
Deviator 2008 ápr. 03. - 23:57:25 3/10
(199/2159)
Tyereskova semmivel nem rosszabb Fábry-nál. Legalább ki akar fejezni valamit. Azt most hagyjuk, mennyire sikerül ez neki. Ezzel szemben Fábry csak a szaros gatyájáról tud beszélni már évek óta. Primitív fickó. Hasonlóan igényes közönséggel.
topikos8 2008 ápr. 03. - 23:44:01
(198/2159)
Na ja, ma már az elmúlt tíz év legnagyobb botrányának harangozták be a Tyereskovát. Ehhez képest egy nagy szart adtak le.
Tenebra Mors 2008 ápr. 03. - 23:42:20
(197/2159)
Ja, most nézem én is, tényleg kivonultak. Viszont én ebben is érzek valami "mûséget". Szerintem korreográfia volt 8D. Érzik már õk is szerintem, hogy nagyon "állóvíz" lett a Showder, és valamivel fel kellett rázni. Azon pedig kiváltképp felizgul mindenki (bevallom, én is 8D :S ), hogy, ha valami zaftos téma van, pl. ilyen kivonulás. A Lothar Mattheus-os és az Annácskás botrányt is szívesebben néztem, mint az átlagos részeket, mikor már csak ilyen "hahaha, ééérteeeeed?" poénok mennek, vagy Fábry "p*inázik" XD.

Amúgy az nem vicces, hogy p*na, sõt, komolyan kell venni a szó jelentését. De tudok olyanokról, akik ezen jót röhögtek, mikor még elõször kezdett el trágárkodni Fábry. A "meglepetés" öröme volt a nézõk részérõl. Inkább megdöbbenésbõl származó röhögés volt az, amit kiváltott egyeseknél eleinte. Hiszen korábban még azt is kifütyülték a magyar TV-nél, hogy "hülye". Erre Fábry elkezdte benyögögetni az ilyen "p*na", meg "b*ás" szavakat, s ezeknek eleinte volt is hatása, hiszen azelõtt ilyet nem lehetett hallani, s mindenkiben megállt az ütõ, hogy TV-ben ilyet hogy hallhat. Aztán szép lassan hozzászoktunk/tak. Szóval ma már ez sem "dobja fel" a mûsort. Persze ezzel véletlenül sem azt akarom mondani, hogy ez a poén szerintem 8D. Ne nézzetek rám morcosan XD.

A "botrányt" én itt néztem meg:
http://www.youtube.com/watch?v=iVkHHg-aug0.

Az RTL Klubosat el sem indítja nekem.
Ezüstliliom 2008 ápr. 03. - 23:28:57
(196/2159)
Az RTL Klub honlapjára keress rá, és tedd a végére, hogy /tyereskova. Azért nem a linket teszem be, mert úgyis kimoderálják.
Mido 2008 ápr. 03. - 23:23:36
(195/2159)
Nahh ilyet! Hol volt itt a botrány??
Nem mintha nem néztem volna meg amúgy is, minek kellett így beharangozni, ha úgyis kivágták?

Jól olvasom itt alant, valahol ez fönn van neten? Hol?
Ezüstliliom 2008 ápr. 03. - 23:20:39
(194/2159)
:D

Á! Szerintem nagyon átlátszó volt a reklám. Bár anyukám bedõlt neki. Tõlem kérdezte, hogy miféle botrány is volt a stúdióban?:D :/
Ezüstliliom 2008 ápr. 03. - 23:19:02
(193/2159)
Én az interneten fenn lévõ vágatlanról beszéltem. Ott tényleg kivonultak a nézõk.

Különben meg az a szó, hogy p*na, önmagában nem vicces. Szerinted az?

Tyereskova nem sötét. Érezhetõen rájátszik az egészre pont azért, hogy a sznobokat, nyárspolgárokat megbotránkoztassa. De ettõl még lehet szimpatikus is és az ellenkezõje is. Nekem olykor sok. Viszont amit a férfi-nõ kapcsolatokról mond, az bizony nagyon úgy van.
Tenebra Mors 2008 ápr. 03. - 23:09:26
(192/2159)
LOL! Hihetetlen, hogy megy a marketing itt az RTL Klub-nál... Az egész hét arról szólt, hogy "BOTRÁNY!!! TYERESKOVA MOST AZTÁN KICSAPTA A BIZTOSÍTÉKOT!!! HÚÚÚÚÚ KIVONULT A KÖZÖNSÉG BÁÁÁZMÉÉÉÉG!". Még a csapból is ez folyt. Erre mit adtak le? Egy nagyon észrevehetõen (szerintem laikusoknak is simán feltûnt) megvágott beszélgetést vágtak be, melyben a legdurvább szó a "szop" volt... Haha... Ez aztán tényleg nagy volt! -_-
Pedig emiatt tért vissza belém a lelkesedés, reménykedtem, hogy akkorát fogok röhögni majd, mint annak idején a Fábris-pucéran-részegen kirohanós részen. De nem. Folytatódott az elég lapos és unalmassá vált mûsor, s még a Tyereskovás részen sem lehetett jókat röhögni. Legalábbis szerintem, aki ilyenen felháborodik... Hááát... Inkább nem mondok semmit, fõleg azokra nem, akik kivonultak (már, ha tényleg - szerintem ez is kissé marketing-szagú)... Nem ilyeneken kéne felháborodni, magyarok! Hanem az igazi problémákon, szerintem. Azon kéne... Na, mindegy.
Ettõl függetlenül én még továbbra is hiszek benne, hogy egyszer jön valami vérpezsdítõ rész, ami feldobja a mostani unalomba és önismétlésbe fulladt cuccokat, s talán Fábrinak is visszatér az igazi humora. Mert már az sem vicces, ha azt mondja: p*na, mert már annyiszor mondta.

Tyereskova egyébként nekem szimpatikus XD. Kövezzenek meg, de nekem amiatt a "Magyarooooorszáááág" videoja miatt megtetszett, akármilyen sötét is (bár szerintem ez csak az "image"-ához tartozik). Jól megragadta annak a b... khm. propagand... khm. szóval az eredeti dalnak az ellentmondásait.

Viszont kár tényleg, hogy ma már ilyen botrányokkal lehet csak jó a show. Illetve látszhat annak, s lesz nagy nézettsége, mert ki-ki más dologért kíváncsi rá. Biztos vagyok benne, hogy most nagyobb volt a nézettség, hogy ennyire beharangozták.

Mondjuk a stand-up comedy-sek jók voltak 8D. Bár azokat is faarccal lestem végig, néha egy-egy arcrándulással kísérve XD.
Ezüstliliom 2008 ápr. 03. - 23:01:52 Előzmény pozsizsuzsi
(191/2159)
Megnéztem a "Tyereskova különszámot". Nem botránkoztam meg, inkább jót nevettem azon, hogy egyesek a közönségbõl besokalltak.:D Ennek a vulgaritásnak legalább volt valami értelme, nem úgy, mint más esetekben.
Sajtért 2008 ápr. 03. - 22:54:31
(190/2159)
Miért? Talán fikázott valakit? nemhinném
pacica 2008 ápr. 03. - 21:44:17
(189/2159)
Nem szeressem eztet az embert...
CriticalMass 2008 ápr. 03. - 21:35:49
(188/2159)
Egyre szánalmasabb pojáca lesz ez a Fábry....Meddig tudja még ezt a fost eladni?Volna esetleg sztorija a fikázáson kívül is?Nyomorult f...kalap....Kapcsoltam tovább!
1/10
ondok 2008 ápr. 03. - 20:01:36 1/10
(187/2159)
ja,amit sokan néznek az biztos jó,pláne ha a közönség gyagya.
6/10
pozsizsuzsi 2008 ápr. 03. - 12:43:02 6/10
(186/2159)
Ma lesz a tyereskovás rész telefütyült és miszlikbe vágott változata, erõsebb idegzetûeknek a vágatlan verziót feltette az RTLklub a honlapjára, /tyereskova alcímmel.
1/10
hush 2008 ápr. 03. - 10:58:45 1/10 Előzmény kevinspéci
(185/2159)
Na ez az a mûsor amit ma este se nézek meg. Nem tudom miért van még meg Fábry-nak az ún. intellektuális image-e amikor az utóbbi jó pár évben kizárólag kaki-pisi "humorral" nyomul... Ráadásul még lenyúlta a Hofi-féle munkásember karaktert is.
1/10
ondok 2008 ápr. 03. - 10:21:53 1/10 Előzmény Mankoo
(184/2159)
Hát ami azt illeti a Sas Józsi is jobban megdolgoztatja a nézõk fejét ,mint ez az "intellektuális" gatyaletoló, mosdóbah*gyozó pojáca.
kevinspéci 2008 márc. 31. - 14:19:03
(183/2159)
Ó, én egybõl vágtam ki ez a csaj, kinek hallatlan emelkedett szellemét jó pár Jutyub-videó bizonyítja.
kevinspéci 2008 márc. 31. - 13:56:23
(182/2159)
Tyereskova itt? Há' 45 éve kilõtték a Plútó felé, nem? :)
6/10
pozsizsuzsi 2008 márc. 31. - 13:29:05 6/10
(181/2159)
Most olvastam valahol hogy Tyereskova ide is betette a lábát, nem csak a heti hetesbe, szóval mindkét oldal kapott egy-egy sallert, mindenki megnyugodhat.
Mankoo 2008 márc. 31. - 13:09:40 Előzmény Agent Spender
(180/2159)
Szerintem akinek nem tetszik annak nem kötelezõ nézni a mûsort. Én nagyon szeretem a poénjait, de valószínüleg egy ilyen hangvételû kritikát író egyénnek Sas Józsi szörnyen gagyi poénjai jóbban bejönnek. Akkor inkább tessék azt nézni, az pont megfelelõ "színvonal".