Téma: Esti Showder

Quasi 2006 máj. 06. - 13:25:33
(19/2159)
"viktortévé", hát ezen jót röhögtem. Megjegyzem, meglátszik, kinek van nézettsége. Mert eddig csak emiatt nem vették le Fábry mûsorról, mondjuk ha megnézzük, hányat szúr jobbra vagy balra...
gyomorforgató politikai szurkálódás mondjuk a heti hetesben folyik...

Mindegy, nem kell nézni a Fábryt, de szidni sem kell. Bármennyire is rosszul esik a szurkálódása meg kissé gusztustalan humora sokaknak. Azért vmit mégis letett az "asztalra". Ha nem nézed meg a Showsert, nézd meg a Adillac Drive-ot. Annyit mondok csinálja utána valaki.

Kiléptem a további vitákból!
x-tro 2006 máj. 06. - 13:03:46
(18/2159)
Na éppen ezt gagyogom: az égadta világon semmivel sem igényesebb a fábryshowder semmilyen valóság-, gyõzike- és egyéb hasonló showktól...

az hogy egy mûsort sokan néznek, a tömegek mesterségesen elhülyített állapotát tekintve nem meglepetés, és attól az a mûsor éppen még nem jó.

bal-jobb: ha megnézed sanyika hármat szúr balra, hogy egyet simítson jobbra, úgyhogy viktortévé ez, nem kell rinyálni, hogy balosmédia, meg akármi. de ha esetleg még balos is lenne, akkor is egy fos lenne, mint sanyika nagyapjának alsója...
Quasi 2006 máj. 06. - 08:52:28
(17/2159)
Igen az igaz, hogy ugyanaz a cég csinálja. Dehát inkább a Fábry Show mint a Szulák.

A jobbra szavazókról, meg nincs igazad. Mert, pártállástól föggetlenül, nézik a mûsort. Jobbosok, balosok, liberálisok, és a szélsõk, stb...

Én azt mondom, hogy 9 év mégiscsak 9 év, egyszer vége lesz, az biztos. De inkább ez legyen, mint megint vmi igénytelen valóságshow, mert abból aztán semmit nem lehet jövedelmezni.
x-tro 2006 máj. 05. - 11:29:34
(16/2159)
...mûsorát...
x-tro 2006 máj. 05. - 11:28:42
(15/2159)
Fábryt a jobbra szavazó magyar állampolgárok (egyben az RTL Klub nézõi) nyomják azzal, hogy megtapsolják és adásról adásra megnézik a rettetõen kultúrált, és igen "széleslátókörû" mûsorának. Köszönjük Neki, hogy gyarapította a magyar kultúrát nagyapja elöl sáfrányos, hátul diszkréten vonalkódos alsógatyájával, nem is tudom mi lenne nélküle velünk, idült kultúrafogyasztókkal.

azonkívül elárulok valamit, ami nem titok: Szulák Andrea és a Fábry mûsorát ugyanaz a cég gyártja. (Kovács Kristóf, és ha jól emlékszem, a Primetime Média.) Úgyhogy, ez van... :)
10/10
nav_x 2006 máj. 04. - 16:36:37 10/10
(14/2159)
Szulák? Szulák = fókusz + aktív.
Quasi 2006 máj. 04. - 14:30:25
(13/2159)
Kedves Szöszvi

Abban egészen biztos vagyok és te is az lehetsz, hogy Fábryt senki sem nyomja. Egy már bocs...túlnyomóan balos médiában. Egyszerûen csak jó a show, és van nézettsége. Ezeket el kell fogadni.
Hozzáteszem ha vaki annyira nyomná, akkor a Cadillac Drive sem éjfélkor lenne.

GYõzikét, az idióta kibeszélõ showak meg az egyéb népbutító mûsorokat nyomja vki de nagyon.

emlékszem rá, mikor Fábryt behívták a heti hetesbe. Mindenkit túldumált, és ócska fecsegéssel. Azóta nem szerepelt a Heti Hetesben.
tehát ott a lehetõség legyen vki jobb nála. Van rá esélye sokaknak. Próbálta Hajós, próbálta Szulák, de hamar bebuktak. Bár a Szulák még megy...még...
chinagirl 2006 máj. 04. - 14:10:53
(12/2159)
Nem tudom, mivel sértett meg téged a Fábry (neved alapján talán néhány szõkenõs viccel), de szerintem nincs igazad. Igenis jól áll neki, õ valóban egy egyéniség, van stílusa, amit manapság (fõleg az egymást majmoló tinik) nem sokan mondhatnak el magukról. Egyébként a fa viccein szerintem te is nap mint nap nevetsz, ha netezel, mert kb 70%-át onnan szedi... Ezt azért nem lehet neki felróni, mert ahogy õ elõadja, az egy külön mûsorszám, nem olyna , mintha te magadban elolvasnád. Szóval nekem nagyon tetszik a mûsor és szerintem is van bebbe valami, ha már évek óta megy. És nem, nem csak valaki "nyomatja" ahogy mondtad, hanem kell az embereknek. Ha egy szõke pi**a idióta mûsoráról lenne szó, amit a halál se néz, na AZ lenne, amit nyomatna a fõnök csak azért mert d*** a csajt...
További szép napot mindenkinek. Kezeket a paplan fölé, éljenek a csajok! :-)
Quasi 2006 máj. 04. - 08:55:44 Előzmény Árpád
(11/2159)
Nem értem, hogy bírálhatná ilyen képekkel is valaki Fábryt. Mégiscsak megy a mûsora már x éve, ami nem kis dolog a magyar médiában. Mondjatok egy olyat is, hogy valamit ilyen sokáig csinálnának.
Fábry egy nagy egyéniség Magyarországon, és igaz, hogy sajátos, sokszor bántó humora van, de nagyon sok mindenben igazat kell neki adjak...
Így hát nem értelek benneteket.
x-tro 2006 ápr. 20. - 20:47:33
(10/2159)
hahaha! markáns vélemény, de egyetértek.
1/10
Árpád 2006 ápr. 20. - 20:25:10 1/10
(9/2159)
Szerintem a fábri személye és mûsora ugyanolyan mint az a kép amit küldtem.
:-((
x-tro 2006 ápr. 20. - 12:18:13
(8/2159)
Ha ezt okozza, akkor már csak ezért is kötelezõ fikázni..
teqla 2006 ápr. 17. - 20:52:50
(7/2159)
Nagyon utálom ezt a mûsort csak egy olcsó utánzata az amerikainak a Fábrit meg egyszerûen utálom!
komolyan miért hív vendégeket ha folyton õ ugat? ez a mûsor egy nagy sz*r...
Mati11 2006 márc. 23. - 19:50:53 Előzmény papa
(6/2159)
Nem kell a mûsort ledorgálni. Van ember aki ezt szereti, s kinek nem tetszik ne nézze. Bár a Magyar már csak ilyen, szeret kötözködni.
Nekem csak annyi a véleményem, hogy a mûsorvezetõ szókincsének használata szerintem nem minden hétköznapi ember számára felfogható, de hát ez is egyfajta humor.
blowup 2006 febr. 28. - 15:56:01
(5/2159)
Jaja, te is az vagy. Kezedet megszagoltad?
TIBI 2006 febr. 26. - 20:22:24
(4/2159)
Énekem is lesz show müsorom és majd választékosan beszélek vices lesze és közvet
len ja és a Fábry jo fej
x-tro 2006 febr. 14. - 10:42:42
(3/2159)
Nekem az élõ Fábryról más tapasztalataim vannak, én sem ismerem amúgy, de találkoztam néhányszor vele, színházban, moziban, és tök természetesen viselkedett, még néhány szolid poént is elengedett... azért szar lehet a nagy népszerûség, ismertség is, viccen kívül...

Ami idegesít, az a feszt politizálása, nem értem mért kell mindenbe politikát keverni. Aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók. Meg ilyenek...
blowup 2006 febr. 14. - 10:23:16
(2/2159)
Igen, én is úgy látom, hogy a Showder, mint mûsor kezd kifulladni, Fábry nem, még van töltet benne.Utóbbi idõben már csak a humorbonbon és a dizájncenter a jó, ott látni hogy Fábry igazi elemében van - még ha el is vonatkoztatunk az altesti humorok pejoratívságától. A többin látszik, hogy produceri munka, sokszor érezni Fábry-n a kényszeredettséget "na tudjuk le ezt is gyorsan" - ilyen-olyan "vetélkedõk", muszály zene, nemszeretem vendégek (lásd Richard Burton :D:D:D és a többi).Unalmas a sok felkonf és beharang + jegyeladás, már szinte alig van "hasznos" idõ a mûsorban.
Azt viszont, hogy honnan veszi a töltetét, nem tudom, az életben elég mufurc ember, egyszer összefutottam vele a Dagályban, de nem volt vevõ semmire.
papa 2006 febr. 13. - 11:04:53
(1/2159)
KB. ennyit ér ez a müsor, mint amennyi hozzászólás van