offtopic
meszag 2009 jún. 16. - 18:05:04
(468/2248)
Na ezt akkor fejtsd ki ez alapján:
1.) Magyarország a magyaroké!
2.) A jelenlegi sztálinista alaptörvény helyett egy, a Szent Korona-tanra épülõ új alkotmány kell
3.) krisztusi tanítás egyetemes és idõtálló értékrendje kell
4.) életerõs, környezettudatos, kis közösségek nemzetméretû hálózatára épülõ társadalom kell
offtopic
idõjós1010 2009 jún. 16. - 16:57:50
(467/2248)
Én nem hõbörgök, eddig sem tettem, te viszont ahogy nézem sorra írod itt a személyeskedõ sorokat (nem nekem). Ha valaminek, akkor ezeknek tényleg nincs értelme, és ha valami, akkor ez tényleg nem vall túlzott értelemre.
Offfftopic

Azt pedig hogy mennyire nem gondolkozol, csak vagdalózol, és hogy mennyi benned az indulat, az alábbi sorod is mutatja:
"ha a Jobbikot utáljuk, nem azért mert pihemõidõt akar kiharcolni az Auchan pénztárosainak"
Kicsíptél egy apró (sokak számára jelentéktelen) részletecskét, de a lényeggel már nem szállsz vitába, meg sem említed. Talán mert érzed hogy semmi értelme, de a nagy bölcsészetnek kicsit lentebb, ami talán a topic leghosszabb (igaz több részre bontott) hozzászólása volt, bizonyára sokkal több értelmét láttad. Gondolom sokkal több értelme is volt. Bár azon nem lepõdnék meg ha én olvastam volna el eddig egyedül, azon se ha a késõbbik során sem volna rá kíváncsi senki, vagy csak szimplán türelme nem lenne a sok közhelyes (mondjuk úgy) sorokhoz.
kgyuri0 2009 jún. 16. - 16:51:49
(466/2248)
Elolvastam. Nagyjából erre számítottam eddig, pedig semmi elõismeretem nem volt.
Csak azt tudnám, mitõl "döbbenetes" ez az egész?
Bulvár sz*r!
Az lenne "döbbenetes", ha mondjuk naponta ölnék egymást, és az egyik leszúrná a másikat, de még inkább, ha az egyik nem akarna válni(vagy, hogy ez van? Barbie nem akar válni? na, majd alakul még ez.)
kgyuri0 2009 jún. 16. - 16:47:08
(465/2248)
vérbajos?

Az AdyEndre volt
zampano 2009 jún. 16. - 16:42:24
(464/2248)
A Jobbik lényegében vérbalos szervezet. Te meg ezen gondolkodj el!
kgyuri0 2009 jún. 16. - 16:38:12
(463/2248)
Kedves idõjós!!

Nem tudok róla, hogy MK tagadta volna, hogy a levelet õ írta.
Az én válaszom sztem nem volt olyan hosszú, túl hosszú semmiképpen, legföljebb neked.
Hogy is írtam C1. pontban:
„Nem kell hozzá gondolkodni, elég kisebb energiabefektetés, hogy elkezdjünk hõbörögni”
azzal, hogy most te nem hõbörögsz, kétségtelen, hanem válaszolni próbálsz.
Pedig tkp. nem is válaszolni kéne,hanem GONDOLKODNI. S nem jelentéktelen dolgokon, ha a Jobbikot utáljuk, nem azért mert pihemõidõt akar kiharcolni az Auchan pénztárosainak, ez jelentéktelen kérdés(igaz, én nem vagyok pénztáros).
idõjós1010 2009 jún. 16. - 16:21:44 Előzmény kgyuri0
(462/2248)
1.)
Amit te itt hosszú sorokban megfogalmaztál , annak köze nem volt a tárgyhoz, ill csak néhol, és érintõlegesen, de semmi köze a lényeghez. Az tisztán látszik hogy felkavart a dolog (nem feltétlen az amit én írtam), máskülönben nem mentél volna el ennyire másfelé, és pláne nem ilyen hosszan. Ezek a "mindenkinek kételkednie kell a saját meggyõzõdésében, meg hogy a dolgok nem ilyen egyszerûek, mert ami egyszerû az már eleve gyanús, és az önfegyelem" stb sorok egyrészt rád sem igazak, mint ahogyan itt már egyikünkre sem, másrészt hót közhelyesek, szóval csak egy valamire voltak jók, arra hogy azt a sok feszültséget kiírd magadból. Ez az én szememben már szánalmas, bár tudom sokszor magam is szánalmas vagyok.

2.)
Azt amit itt olvasol más Jobbik szavazók "tollából" , vagy hallasz a bulvárból, tv-bõl, ilyen-olyan hírekbõl a Jobbikkal kapcsolatban ne hozd összefüggésbe velem. Egyrészt azért ne, mert nem tudhatod hogy egyetértek-e vele, másrészt pedig azért ne mert sosem tudhatod igaz-e (itt gondolok pl arra a bizonyos Levélre a zsidók akármijérõl, amit vagy az az ember írt akirõl terjesztik, vagy csak provokáció, de akármi is legyen én sem tapsolok mellé). Morvai Krisztina egyébként (nem tudom milyen, és menyire megbízható források szerint) Brüsszelbe kíván majdan tovább élni drága férjével együtt, szóval olyan sok mindent nem igen fog tenni a Jobbik programjának érdekében. Ha a jobbik bejut a parlamentbe, és ha igaz a hír, Krisztina nélkül fog bejutni.

3.)
Én nem az itt, vagy a sajtóban közzétett esetenként spekulatív hírekben hiszek, hanem a Jobbik hivatalos programjában.: Abban hogy a cigányoknak munkát kell kötelezõ szinten biztosítani, a segélyeket nem ingyen osztogatni. A multik országunkba való terjeszkedését, letelepedését nem könnyíteni kell, hanem nehezíteni. Nehezíteni azzal hogy nem kapnának adókedvezményt, nehezíteni azzal hogy a munkavállalóinak érdemi fizetést legyenek kényszerûek fizetni, valamint elfogadható munkakörülményeket pl azzal hogy rendszeres ebédszünetet, és a pénztárosok részére (ahogyan az a multi cégek saját hazájukban is elõírás) két-három óránkénti (nem kivehetõ, hanem kötelezõ) pihenõidõt biztosítani. A vámot pedig emelni, hogy ne érhesse meg nekik saját terméket behozni, legalábbis azokat ne melyeket saját hazánkban is meg tudunk termelni.

Én személy szerint örülnék annak is, ha ezt a sok politikust a parlamentbõl ill egy részét kiszórnák, fizetésüket pedig erõsen csökkentenék. A különbözõ juttatásoktól pedig meg kéne fosztani õket.
Rahel 2009 jún. 16. - 15:42:27
(461/2248)
-Látom, hogy ha még kicsit ragozzuk, akkor Nyilas Barbiék olyan szinten lesznek lealázva, hogy az már bekerül majd a töri könyvekbe!!:DD
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 16. - 15:35:46
(460/2248)
A Népközt... izé az Andrássy úton szokott lenni ez a felvonulás, nem? Ha jól tévedek, ott vannak fák. Na, azokon a fákon teremthet majd egy-két magyar! Majd ott makognak bõszen, a homárok meg majd banánt dobnak nekik!
Rahel 2009 jún. 16. - 15:31:06
(459/2248)
-Csak a nagy jókedvedben az egyik jobbikos nehogy bepereljen azért, mert Te nevettél rajta, miközben õ a melegtõl fûtve akarja megmutatni, hogy mi fán terem a magyar!!!:DDD
offtopic
meszag 2009 jún. 16. - 15:29:16
(458/2248)
Gonosz manó! :))
offtopic
meszag 2009 jún. 16. - 15:28:33
(457/2248)
:DDD
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 16. - 15:18:05
(456/2248)
Meleg??
Jujj, tényleg! Lesz itt még a nyáron valami melegfelvonulás is, nem? Na, akkor még a NEMZETI ERÕK meg is mutatják, mi fán terem a magyar! :D
Még szerencse, hogy egyik csoportosulást sem csípem, de azért majd jót röhögök rajtuk! :)
Rahel 2009 jún. 16. - 15:12:52
(455/2248)
-Biztos a meleg teszi, ami még jobban fûti a jobbikot:PPP
offtopic
Moldávia bánata 2009 jún. 16. - 15:07:17
(454/2248)
Jóóó' van gyerekek, növekszik a színvonal, ezt már szeress'ük! :DD
kgyuri0 2009 jún. 16. - 14:59:15
(453/2248)
Viszont az eszed az q.............vaNagy!
kgyuri0 2009 jún. 16. - 14:58:05
(452/2248)
Te meg végtelenül dadaista
zampano 2009 jún. 16. - 14:56:04
(451/2248)
????
Vagy dadaista vagy, vagy végtelenül hülye.
kgyuri0 2009 jún. 16. - 14:53:30
(450/2248)
Neked is az kéne,. hogy megpusziljam a popidat?!

Méltóságosúr?

Tegyél rá Árpádsávot!
Most az megy, meg a faláb!
zampano 2009 jún. 16. - 14:45:54
(449/2248)
Tõled fényévekkel normálisabb, kisnyugdíjasom.