ondok 2009 jún. 08. - 22:11:37 Előzmény meszag
(128/2248)
20 éves korban az ember mindent bevesz ,mert el akarja hinni.A Jobbik tele van ilyen szavazókkal ,nomeg focihuligánokkal.
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 22:07:43
(127/2248)
Szerintem rád férne az alvás... :DD szinte olvashatatlan vagy.
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 22:05:13
(126/2248)
Nem. :) Szeretném, ha az MSZP következetesebb lenne, és határozott alternatívát kinálna, megfelelõen kommunikálna, mert fogalmad sincs, mit tesznek,, tettek, azt látom. :)

Arra leszek kíváncsi, mit tesz a fidesz. :) Mert ha valakinek, nekik kimondottan kínos, kellemetlen a jobbik megerõsödése. Elszámolták, eltaktikázták magukat. És igenis az õ felelõsségük a térnyerése. :(
xzibit2009 2009 jún. 08. - 21:59:52
(125/2248)
ez nem az! De legyél elvakult!

De ha már itt tartunk baromira kíváncsi lennék, hogy te pl kire voksoltál?? MSZP?
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 21:59:05
(124/2248)
Érveket, mutasd meg, mit nem láttam...
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 21:58:07
(123/2248)
Egyéb iránt én figyelem a jobb oldalt is. :) De ezt a jobbik féle neonáci vonalat mélységesen elkeserítõnek tartom, és nagyon óvnálak tõle.
xzibit2009 2009 jún. 08. - 21:56:50
(122/2248)
jobb és kész. jövõre meglátod te is!
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 21:56:11
(121/2248)
Szakértõvé avanzsáltál? Nos mutasd, miért jobb.
xzibit2009 2009 jún. 08. - 21:48:23
(120/2248)
totál sz*rul látod a dolgokat!
az egy dolog, hogy idõsebb vagy, többre emléxel, de ne nézd csak az egyik oldalt!!!

Egyik oldalé se szent, de a jobbik még mindig (sokkal) jobb...
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 21:31:37
(119/2248)
Annak, hogy mellesleg támogatják a határon túli magyarság autonómia törekvéseit. :(
Ha Magyarország a magyaroké, akkor Románia a ...., Szlovákia...... egyértelmû nem????
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 21:29:19
(118/2248)
No meg kisgazda, akik már tartanak a fidesztõl, hát találtak mást.
idõjós1010 2009 jún. 08. - 21:18:15 Előzmény meszag
(117/2248)
Mint ahogyan ezt már egyszer lentebb is leírtam (lehet hogy nem neked címezve), Borsod eddig abszolút többségû MSZP szimpatizáns volt, most viszont pont itt a legerõsebb a jobbik. Összesen 7 megyében végzett a jobbik az MSZP elõtt.
idõjós1010 2009 jún. 08. - 21:15:12 Előzmény meszag
(116/2248)
"Magyarország a magyaroké"
Pontosan mivel is mondanak ennek ellent?
idõjós1010 2009 jún. 08. - 21:13:21 Előzmény meszag
(115/2248)
Igen a magyar ember sem szent, köztük is vannak undorító emberek, csakhogy egészen mások az arányok.
Viszont nekem pedig olyan ismerõseim vannak akik szintén nehéz anyagi körülmények között élnek, alkoholista az apuka, az anyuka meg nem talál állást magának, a gyerekek mégis kitûnõ tanulók. Az egyik ügyvédnek, míg a másik rendõrnek tanul. Annyira nehéz körülmények között vannak, hogy úsznak az adósságban, a családfõ pedig nemegyszer nekiesett a gyerekek anyjának, a gyerekeknek kellett közéjük állni. Szóval a körülmények sohasem lehet mentség, ha valaki elhatározza hogy kezd valami értelmeset az életével.

A válságkezelés egyébként ahogy én hallottam, nálunk nem tart még egyedül sehol.
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 20:27:11 Előzmény kajl
(114/2248)
Ki adta el az országot? Megbocsáss, de a mezõgazdaság feldolgozóiparát még az MDF adta el, és nagyon rossz döntése volt a Tsz-ek szétszedése volt, anélkül, hogy megmagyarázta volna az embereknek, hogy most el ne kezdjenek a kis egy-két holdjukon külön gazdálkodni, hanem ugyan magántulajdon alapján, de szervezõdjenek, és ne adják ki a kezükbõl az akkor meglevõ értékesítési láncokat, és nekik adta volna a feldogozóipart azon az alacsony áron, ahogy egyébként elkótyavetyélték. Privatizálni muszáj volt, de nem ilyen ostobán kellett volna. Úgy lett volna érdekérvényesítõ képességük a gazdáknak, egyenként egy multival szemben semmire se lehet jutni.
A külföldiek adókedvezményei: ez sem egyszerû. Munkahelyet teremtettek, de sajnos az egyszerû, rabszolgamunkát hozták ide, és értelmetlenül ehhez is már érettségit kérnek. Itt is az érdekérvényesítés hiányzik. Nincsenek szakszervezetek, ami volt, az nem az volt, csak valami mûintézmény.
Hitelfelvételek: nem osztom, hogy mindenki megélhetésre vette volna fel a hitelt.
Ha Rahel függvényekrõl beszél itt, az csak tévedése, nem hiba. :) Õ abban a szakmában dolgozik, amit tanult, és ott használja. Neked úgy látszik nem sikerült. A világgazdasági válság az elégedetlenséget, a társadalmi, szociális problémákat kiélezte, az elosztó rendszer problémáit felerõsítette. De erre nem anarchia a megoldás. :(, hanem a hibák kijavítása.
kajl 2009 jún. 08. - 19:38:30
(113/2248)
Nem munka hõse vagyok, csupán egy dolgozó.
És ne haragudj, de nekem késõ este az alvás a programom, mert tényleg dolgozom napközben. (Amúgy nap közben ezért is nem tudtam válaszolni.)
Multik:
A külföldiek már rájöttek erre a hibára. Lehet, hogy többet adóznak, de tönkre is teszik a kisebb cégeket, ami összességében többet hozna a térségnek. Ezenkívül miért ajnározod annyira az idegen termékeket, melyek sok esetben azért olcsóbbak, mert rendkívül rossz minõségûek.
Mezõgazdaság:
A támogatások nagy részét szintén a külföldieknek adják, és itt az adókedvezményekre is gondolok. Amúgy a hazai termékeket pont a kintrõl behozott sz..ok teszik tönkre. (olcsó búza, spanyol paradicsom...) Miért kell kintrõl behozni, amit itt is meg lehet termelni, és a minõsége is sokkal jobb? Ha meg így is behozzák, akkor miért kell ugyanakkora adóterhekkel sújtani a mi termékeiket is?
Hitelek:
Ebben igazad van. De ha nem tennék ennyire tönkre az országot, akkor talán nem kellene sok embernek ennyi hitelt felvenni. Ami sokszor a napi megélhetésükre szükséges, nem új plazmatévére.
Munkahelyek:
A kormány azzal, hogy eladta a külföldi befektetõknek legfõbb bevételi forrásait (áram és gáz szolgáltató, autópályák, MAV, üzemek...), ezzel lényegében eladta az országot. A külföldi sokszor piacot szerezni jön ide, nem azért, hogy modernizáljon. A külföldinek nem érdeke, hogy a magyar megtarthassa a munkahelyét, ha rosszul áll a szénája egyszerûen lelép.
Kik adták el az országot? Az MSZP.
Nem függvényekkel kellene foglalkozni, hanem melózni kéne. Én 2 diplomával minimálbérér dolgozom, és te?
A pályakezdõknek szinte esélyük sincs munkát találni, aki meg idõsebb annak szinte lehetetlen.
Így alapítsuk családot? Evvel vagy annyira megelégedve, mert az MSZP ezt tette.
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 19:36:34
(112/2248)
u.i. én racionális vagyok, nem hívõ, és fõleg nem hívõ!
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 19:33:04
(111/2248)
Az meg, hogy az mszp ellopta, megetted. Ugyan olyan a fidesz (politika) is. Õket is a pénz, a tke irányítja, majd meglátod. Te 1998-2202 között igencsak gyerek voltál még, nem emlékezhetsz semmire.:) Megtisztulás mikor lesz? Majd, ha a fejekben végre fény gyúl, de ehhez úgy látszik kell a fidesz újabb eljövetele. :D
offtopic
meszag 2009 jún. 08. - 19:29:15
(110/2248)
Mibõl volt pénze? (és persze nem annyi, mint amirõl beszélsz), a Bokros csomag igazította végre a szociális kiadásokat a lehetõségekhez. A fidesz 2 évig valóban nem osztogatott, aztán beindult a választás elõtti osztogatás, és nem a rászorulók felé. :( Egyetlen reformot sem indított el. Nem hitte, hogy nem nyer. Akkor az emberek megköszönték a munkájukat, leváltották õket. Pedig ezt nem lehet megúszni! :)
xzibit2009 2009 jún. 08. - 19:24:44
(109/2248)
neked meg többi elvakult "balosnak" meg rá kéne már döbbennetek, hogy 2002-ben még volt pénze az országnak, most meg x milliárd adóssága van! ÉRDEKES, MI??!!

ÜRES LETT A MSZP ALATT AZ ÁLLAMKINCSTÁR!!
+++++ de a MSZP-sek zsebe viszont tele lett!
---------totál egyszerû és átlátható összefüggés!
---------Nem is értem a többiek (m.o. 35%-a) miért nem látja be?!