Künge 2009 máj. 22. - 11:31:24
(551/631)
bourne 2009 máj. 22. - 11:26:04
(550/631)
szerintem nem volt annyira gáz ez a gyerek, bár az eget sem rengette meg, az biztos ... de a németek sem tudják nagyon h mit kezdjenek ezzel a versennyel ... tavaly a No Angels valahol a legvégén végzett ...
Künge 2009 máj. 22. - 10:44:50
(549/631)
A németeknek annyi tehetségük van, miért nem olyat küldenek? Aki nézi a Superstar-t az láthatta.
bourne 2009 máj. 22. - 00:47:11
(548/631)
totál igazad van, ezzel nem vitatkozom :))) ... de tényeg, az elõdöntõben sokkal jobban adta elõ a dalt ...

magamból pedig csak azért nem indulok ki, mert ha már az elején azt látom, h 4-5 ország is nekem adta a maximumot, már akkor szétszedtem volna a stadion oldalát, még akkor is, ha a végén nem nyerem meg ... de persze mindenki máshogy éli meg az ilyen helyzeteket ...
és bár nem vagyok olyan elkötelezett rajongója, mint Te , azért sok sikert kívánok neki - bár ha valóban ennyi mindennel foglalkozik, akkor nem hinném, h pont a popszakma lenne számára a netovább ... úgy értem, h folyamatosan mondják, h hegedül satöbbi ... de hát majd elválik ...

az észtek pedig elképesztõek voltak ... én azóta õket hallgatom folyamatosan ... és ezért is szoktam minden évben nézni a versenyt --- elhiszem h nagyon sok olyan dal van, amelyek nem jó és tucatszám vannak jelen a mindennapjainkban, de véleményem szerint, ha találhatok egy-két olyan dalt, amit még évek múltán is dúdolok / és most nem az érdekel, h a slágerlustákon hányadik lett/ akkor már ért valamit a dolog ...
bourne 2009 máj. 22. - 00:40:24
(547/631)
régóta hajkurászom ezt a dalt valami normális feldolgozásban :)))) ... maradjunk annyiban, h a keresést tovább folytatom ... bár énekileg nincsen semmi gondom velük, mert aranyosak, de azt a billegetést, amit ezek mûvelnek, az kritikán aluli ... :)))
mindenesetre köszönöm :))))
Rika 2009 máj. 21. - 22:48:36
(546/631)
Ukrajna, Örményország volt nálam a kedvenc
hát a norvég dal...kicsit olyan Sír a telefon, meg egy-két régebbi magyar tánczenére emlékeztetett...
Ádok borzalom volt, bármilyen mércével nézve. Az általam erõsen nem kedvelt Náray szörnyû jelmeze csak még langyibbá varázsolt a hangulatot, a színpadot nem tudták megtölteni, effektek nem nagyon voltak, zoli elfeljtett énekelni, mert kapkodta a levegõt, a lányok meg csak álltak ott bambán és nem pörgött
9/10
mazsi1028 2009 máj. 21. - 22:30:54 9/10 Előzmény bourne
(545/631)
Szerintem örült, csak nem igazán tudta ezt felfogni. Õ nem egy ottani mércével mért nagy sztár (mondjuk nálunk Ádok Zoli se az, de azért Rúzsa Magdi vagy a Nox az volt), nem is nagyon hitte el, ami történik vele, talán csak másnap esett le neki végleg. Még csak albuma sem jelent eddig meg, ha jól olvastam, mivel magam is kerestem és csak most fogják kiadni. Szóval képzeld el, hogy van egy dalod, amit te írtál és hangszereltél, majd fölényesen megnyered a nemzeti válogatót, kijutsz a dalfesztiválra, ott bejutsz a döntõbe, és új rekorddal, életed tulajdonképpeni elsõ számával megnyered azt. Lehet, hogy én se tudnám így elsõre feldolgozni, fõleg hogy a dal címe is fairytale. Mi más, ha nem tündérmese tényleg. A fáradtság igaz lehet, az elõdöntõben tényleg jobb, illetve inkább energikusabb volt, de talán ez is a "kezdõségének" tudható be. Mint a kezdõ focista, aki teljes erõbedobással kezdi a meccset és nem bírja végig a 90 percet. De jó volt, remélem még hallunk róla., És örülnék, ha a hazai zenei tv és rádió adók adnák ezeket a dalokat. Nem csak az övét, hanem a többi általam korábban említett dalt is, nem kell már az emó meg a többi tingli-tangli tini dalocska. Itt a lehetõség, van mibõl válogatni (oroszok, portugálok, észtek !!!, moldávok és még sorolhatnám).
Rahel 2009 máj. 21. - 21:24:22 Előzmény bourne
(544/631)
-Szerintem ez is jó!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ivASIwtHALM&feature=related

-De tényleg!!!:DDDDD
bourne 2009 máj. 21. - 15:18:56 Előzmény mazsi1028
(543/631)
az orosz dal is nagyon jó volt egyébként, csak szerintem az sem kimondottan egy ilyen fesztiválra való ... és azt is nagyon jól kitalálták, h amíg a lány énekelte, addig a háttérben öregedett ... szép volt ...

és elhiszem, h a norvég gyermek jól énekelt, még abban sem kételkedem, h tud hegedülni / bár ilyen dolgokban szerintem csak azok kötnek bele, akik azon a bizonyos kákán is csomót keresnek / , de az elõdöntõhöz képest nagyon vérszegény volt a produkció ... elhiszem, h nem kevés dolguk akadt és nyilván nem a pihenés töltötte ki minden indejüket, de a döntõben a közeli felvételeken látszott, h mennyire fáradt ... persze ez a dal értékébõl nyilván nem vesz el, csak olyan furcsán adta ki magát a helyzet ... arról nem is beszélve, h a két háttérénekes lány jobban üvöltözött, amikor kiderült, h nyertek, mint õ ... az nekem tényleg nagyon furcsa volt ...
9/10
mazsi1028 2009 máj. 20. - 20:58:00 9/10
(542/631)
Én nagyon örültem, hogy a norvég srác nyert, nagyon tetszett a népzenés popos szám, de a másik kedvencem nekem is az észt csapat volt, annak külön örültem, hogy saját nyelvükön énekeltek.
Kíváncsi leszek, hogy valaha kapható lesz bármelyikük albuma hazánkban, én örülnék mind a kettõnek, végre igényes zene a tucat sztárok mellett! Igaz, vannak még a mezõnybõl, akik szintén jók, csak hátrébb végeztek, pl. nekem a portugálok, az örmények, a moldávok és az oroszok is tetszettek.
Ami viszont számomra szörnyû, hogy "normális, igényesebb" dalokat elõzött meg Arash, illetve a török szám sem volt valami nagy eresztés, az ukrán nõrõl már nem is beszélve.

Többektõl hallottam már, hogy a norvég gyerek csak egy kis szép fiú és nem is tud hegedülni (bár kiskorától tanul), azoknak ajánlom a következõ unplagged videót, tényleg tehetséges a gyerek!

http://www.indavideo.hu/video/Alexander_Rybak_-_Im_Yours?action=video_site&video_title=Alexander_Rybak_-_Im_Yours%3Ftoken%3Da4f15f3aaf0dcda86db09841d3fce356
Sz23 2009 máj. 19. - 19:04:31 Előzmény gemini22
(541/631)
Jaja, õk azok!
gemini22 2009 máj. 19. - 14:46:12
(540/631)
Urban Symphony, esetleg? Az észt csapat volt, nekem õk tetszettek leginkább.
bourne 2009 máj. 19. - 14:17:27
(539/631)
Sz23 2009 máj. 19. - 14:11:48
(538/631)
Nem láttam az összes dalt, de nekem z élmezõnybõl se a norvég, se az izlandi nem tetszett.
Ami bejött (fogalmam sincs, melyik ország), az a valamilyen Symphony.
bourne 2009 máj. 18. - 11:07:12
(537/631)
lehet ... vagy akár 23. is lehetett volna ... de bárhogy is nézzük, az a harmadik hely is túlságosan kedvezõ a számot tekintve ...
bourne 2009 máj. 18. - 11:00:45
(536/631)
de de ... gondolod, h ha nem lett volna szakmai zsûri és csak a nézõk szavaznak, akkor Arashék a második helyen végeznek ????

persze az már annyira mindegy ám, h most második vagy harmadik ... egyik sem nyerte meg és mérföldekre le voltak maradva a norvég sráctól ...
bourne 2009 máj. 18. - 10:54:06
(535/631)
most egy cseppet elvesztettem a fonalat ... milyen zsûri miatt ???
bourne 2009 máj. 18. - 10:50:20
(534/631)
a 3. sajnos ... még az a szerencse, h a norvégok az izlandiaknak adták a végén a 12 pontot és a csajszi befutott a második helyre ....

én már annak is örültem, h az észt lányok elcsípték a 6. helyet ... szerintem õk sem gondolták, h eddig eljutnak :))))
bourne 2009 máj. 18. - 10:34:06
(533/631)
oké, akkor meggyõztél :))))

ha nem lett volna kint Magdi, akkor a 15 évet elfogadtam volna, hiszen rajta kívül anno Friderika szerepelt még rendesen és szépen ...
de akkor legyen 20 év és nem vitatkozom ... :))))
Künge 2009 máj. 17. - 22:23:24
(532/631)