S.Csaba 2010 máj. 29. - 14:14:53 Előzmény gopocher
(71/391)
Ez a német lány énekelni se tud. Gyakorlatilag mondja a szöveget... Bármennyire jópofa kis, magával ragadó dal is ez, így egy kalap f*s.
8/10
gopocher 2010 máj. 29. - 09:27:59 8/10
(70/391)
most már leestett ki az a csaj anno 2007-ben a DSDS-ben volt egy csajszi aki nem beszélt semmilyen nyelvet csak az anyanyelvét és amikor angolul kellet énekelnie akkor írtó szar volt a kijetése a ritmus érzékét is elvesztete úgy hogy SZAR volt nagybetükkel és most itt van újra!Én a németeknél Olli Pocher-t sajnálom neki kellet volna kijutnina nem ennek a picsának!
8/10
gopocher 2010 máj. 29. - 09:24:47 8/10
(69/391)
én Top 3-am
1.Belgium
2.Izland
3.Törökország
S.Csaba 2010 máj. 29. - 07:53:55
(68/391)
Az én top3-as dalom:
1. ISRAEL - Harel Skaat: Milim
2. ARMENIA - Eva Rivas: Apricot Stone
3. AZERBAIJAN - Safura: Drip Drop

Számomra érthetetlen volt Macedónia kiesése. Ez a dal csúcs, szerintem:
http://www.youtube.com/watch?v=DKR7UeMhcHw
kvera86 2010 máj. 29. - 00:48:11
(67/391)
Szerintem a belga Tom Dice-tól a Me and my guitar a legjobb, remélem õ nyeri:) Baromi jó hangja van!
A német csajról csak annyit, hogy nem is igazán énekel, inkább csak elmondja, az angol kiejtése meg elég gáz, Tom ezerszer jobb.
offtopic
Ezüstliliom 2010 máj. 28. - 23:11:40
(66/391)
Nem értünk egyet, de túlélem.:)
7/10
port_boy 2010 máj. 28. - 18:35:18 7/10 Előzmény Ezüstliliom
(65/391)
Idõnként kell. (Márió és a Varázsló)
Kyoko 2010 máj. 28. - 18:02:49
(64/391)
Nekem ez a német dal az a tipik hepi, ugráljunk egyet-kategória.Dehát kinek a pap, kinek a papné.
Azt sajnálom, hogy a franciák nem tudnak egy normális énekest/együttest küldeni.Nagyon sok jó dallamos számuk van.Szinte csak azokat hallgatom :)
Volt egy énekesük, úgy hívták, hogy Grégory Lemarchal, a Star Académy tehetségkutatóban tûnt fel 2004-ben, 4 oktávot tudott kiénekelni, de sajnos 2007-ben meghalt cisztás fibrózis következtében.Õ egész biztos, hogy megnyerte volna a versenyt.Nagyon jó számai vannak.Ha megengeditek (de ha nem, akkor is XD) belinkelek ide pár számot :
http://www.youtube.com/watch?v=qHeNzQdC3Ws
http://www.youtube.com/watch?v=wjILsXOp9tk
http://www.youtube.com/watch?v=97s_QeQ7b4g
http://www.youtube.com/watch?v=shQeIF_Wdv4
Alasseo 2010 máj. 28. - 17:27:56
(63/391)
"Szerintem pont a telefonszámot takarják ki vele. Ez lehet a célja."

Az elõdöntõkben szereplõ országok listáját és fellépési sorrendjét takarták ki vele. :) Ha megfigyelted, minden dal végén volt egy kis idõ, amikor a képernyõ alján egy szürke csík volt, a sorszámmal. Na ott mutatták volna a telefonszámot, ha itthonról lehetett volna szavazni. Ugyanígy a két összefoglalóban is. De abban az országban alapból nem mutatnak telefonszámot, ahol nem lehet szavazni. :)
Végül mindegy, egy kis bosszúság az egész, szót sem érdemel. :)

Németországot idén én is kedvelem, végre jó számot küldtek. Sokan emlegetik esélyesként, örülnék neki, végre hosszú évek után lenne egy egy gyõztes dal, ami igazán tetszik. :)
David191 2010 máj. 28. - 16:27:51
(62/391)
http://www.youtube.com/watch?v=8QSgNM9yNjo Nemetorszag a nagy kedvencem!
Ezüstliliom 2010 máj. 28. - 15:19:21 Előzmény Alasseo
(61/391)
A görög koreográfia tekintetében nem értünk egyet, de az örmény dal tényleg különleges.:)
A litvánok pedig - legalábbis remélem, hogy így van - tényleg viccnek szánták a dalt, paródiának. Annak pedig jó volt. Én jót nevettem rajta.

"A kezdeti technikai bakit leszámítva a közvetítés is sokat javult, bár az a szerencsétlen "Magyarországról nem lehet szavazni"-tábla engem baromira idegesít, mivel egy telefonszámot sem mutatnak, így evidens, hogy nem is tudnak szavazni, így eleve fölösleges az egész..."

Szerintem pont a telefonszámot takarják ki vele. Ez lehet a célja.
Ezüstliliom 2010 máj. 28. - 15:12:44
(60/391)
Szerintem eleget mozog helyette a négy táncos (és a koreográfia is jó).:) Nem értem, mi baja másoknak ezzel az énekessel. Szerintem úgy jó az egész, ahogy van. Persze ízlések és pofonok...
8/10
gopocher 2010 máj. 28. - 11:04:29 8/10
(59/391)
nekem a Manga baromira bejött Panik keverve egykis török zenével meg egy kis japánnal egés cool volt
Alasseo 2010 máj. 28. - 07:34:07
(58/391)
A második elõdöntõbõl a kedvenceim szerencsére továbbjutottak, most nem vagyok annyira csalódott, mint kedden. :D Bár, szerintem ez az elõdöntõ nem volt sokkal erõsebb, mint az elsõ. Svédország még talán a döntõbe lehetne, de egyébként elég jól alakult az eredmény. Horvátországot sokan imádják, szerintem egy nagyon unalmas ballada, nekem nem fognak hiányozni. Eva nem nagyon volt toppon este, remélem a döntõre ez változni fog, de természetesen örülök Örményország továbbjutásának, a dalban van valami plusz, ami a legtöbb zenébõl hiányzik manapság.
Ami viszont egy nagy vicc volt: Litvánia! El sem tudom képzelni, mi játszódhatott le a litvánok fejében, amikor ezt a dalt jelölték. De így van ez, nincs év gagyi nélkül (még a francia Fekete Pákós baromkodás sem lesz semmi a döntõben...)
Görögök: a dal jó, de a koreográfia tényleg elég szerencsétlen, szinte már vérszegény ehhez a dalhoz, fõleg, ahhoz képest, hogy mit hoztak ki belõle a nemzeti döntõn. De azért örülök, hogy továbbjutottak, jobbak most, mint az elmúlt években.
A kezdeti technikai bakit leszámítva a közvetítés is sokat javult, bár az a szerencsétlen "Magyarországról nem lehet szavazni"-tábla engem baromira idegesít, mivel egy telefonszámot sem mutatnak, így evidens, hogy nem is tudnak szavazni, így eleve fölösleges az egész...
Ezüstliliom 2010 máj. 28. - 00:12:05
(57/391)
Megnéztem a görög produkciót: nekem nagyon tetszik!:))) (Sajnos a keddi elõdöntõt nem láttam.) Azért azt a csipogást kihagytam volna belõle, de a tiniknek meg biztos amiatt fog tetszeni, ha egyáltalán...
Bejutott egyáltalán a döntõbe?
Ezüstliliom 2010 máj. 27. - 23:57:15
(56/391)
"Abban egyet értünk hogy a dalok versenye, de nem szavaló verseny és ezért kell az érdekes hang vagy nem tudom mire érted."
Valamit félreolvashattál. Semmi olyasmit nem írtam, hogy nem fontos a jó hang. Az általad említett dalok sikere pl. sokban múlott az elõadón is, olyan hangjuk és kisugárzásuk volt. Az észt dalhoz nem is volt szükség semmiféle mozgásra. Nem illet volna hozzá. Így volt jó, ahogy volt, de úgy tûnik, rétegzene maradt, nem tetszik túl sok embernek.:(
Ezüstliliom 2010 máj. 27. - 23:51:21
(55/391)
Az is egy vélemény, ha utálsz valakit.:) Amúgy igazad van, de hangsúlyoztam, hogy kultúrált hangnemben. Le kell süllyednünk feltétlen az elõttünk szóló szintjére?
Ezüstliliom 2010 máj. 27. - 23:47:51
(54/391)
Nekem sem a gyõztes volt tavaly a kedvencem, hanem az általad említett hegedûs észt dal.:) Mindig is a vonósok voltak a gyengéim, és az a dal különleges volt.
http://www.youtube.com/watch?v=cP49Ib8n4Bc
De azért nem volt rossz a norvég sem. Vidám, könnyed, egyszerû, fülbemászó. És azt is feldobta a hegedû.
Szerintem azért erõs túlzás azt állítani, hogy tavaly erõs volt a mezõny. Több mint a fele átlagon aluli volt.
Sziluett2 2010 máj. 27. - 23:23:15
(53/391)
A linkhez akartam írni, hogy szép dal, jó hanggal.
Abban egyet értünk hogy a dalok versenye, de nem szavaló verseny és ezért kell az érdekes hang vagy nem tudom mire érted. Pl. én csak a dalt hallottam amikor az orosz nõ énekelt és nem érdekelt, hogy sír na meg hogy a háttérben ronda képeket mutattak róla, ahogy átalakul.
Vagy az sem érdekelt pl. az észt lánynál, hogy szinte ki se mozdult az alaphelyzetébõl és mosoly nélkül énekelt stb.
7/10
port_boy 2010 máj. 27. - 23:22:28 7/10
(52/391)
És nem gondolod, hogy elég lett volna annyi, hogy nem tetszik neki? Mi az hogy hiteltelen borzalom? Már a szavaiból is látszik, hogy utálja. Az meg nem vélemény. :p