xzibit2010 2010 máj. 22. - 09:40:05
(11/391)
Csézy meg tudtommal tovább sem jutott a saját elõdöntõjébõl 19bõl 19. lett! :D
VICC!!!

Egy csomó más mindenki ki lehetne küldeni, csak nem akarják. Pedig akkor nem lesz eredmény.
Akár egy Hooligans-t is ki lehetne küldeni simán!
tombenko 2010 máj. 22. - 01:46:32 Előzmény Hellomoto
(10/391)
+1
Csak azok itthon minimum underground, ha még léteznek egyáltalán.
slywer 2010 máj. 21. - 22:47:38 Előzmény Hellomoto
(9/391)
Vagy talán szerinted az átokhangú Ádok Zoli,vagy a fátyolos hangú Zséda és Csézi jobban énekel?Sehol nincsenek a Megasztárosokhoz képest.

Képzetlen a hangjuk,nem úgy,mint Póka Angéláé.

Csak egy idézet a Wikipédiából:--->
"Énekelt, ám az elsõ igazán meghatározó zenei élményét 1987-ben szerezte: az Alhambra High School-ban a Grease címû musical szereplõválogatásán a több mint 200 jelentkezõ közül õt választották ki a négy nõi szerep egyikére." :)
slywer 2010 máj. 21. - 22:32:21 Előzmény slywer
(8/391)
...Izrael és Azerbajdzsán mi a retkes fenét keresnek ott?

Mint Izrael az európa Bajnokságokon... :S...FELHÁBORÍTÓ!

Mi úgy tanultuk(de megnéztem az Európa térképen is),hogy legdélebben Törökország van és Izrael a Közel-Kelethez tartozik....már az európai versenyekhez is beférkõztek.....FÉLELMETES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
slywer 2010 máj. 21. - 21:55:33 Előzmény Alasseo
(7/391)
Sajnálom,hogy nem közvetíti a "köztévé"--nem is hirdetik---mármint nem reklámozzák,hogy lesz dalverseny.

Szerintem ezért is vannak ilyen nagy kussban,mert egy magyar versenyzõ sem volt képes arra,hogy kimenjen---tavaly az Ádok Zoli is vmi katasztrófa volt a semmilyen hanglyával,meg a rakás koreográfiával....
Képtelen vagyok megérteni,hogy ilyen katasztrofális versenyzõket akarnak kiküldeni,mint a tavalyi itthoni nyertes aki nem mehetett,m. vmi ismert dalt énekelt és helyette ment az "átokhangú-ádok").v. zséda,meg a csézi.

Sehol nincsenek Póka Angéla(aki a Los Angeles County School iskolájában megnyerte a Outstanding achievement for vocal performance in music” díjat),v. Tóth Gabi hangjához....--->úgyhogy millioszor nagyobb esélyük lenne az itthoni megasztáros versenyzõknek az eurovíziós dalfesztiválon----ahogy tapasztalhattuk is,hogy Friderikán kívül csak a "Megasztáros" Rúzsa Magdi ért el sikert(bejutott a 10 közé)!
Hellomoto 2010 máj. 21. - 21:46:31
(6/391)
jó lett volna nekünk ez az Eurovíziós Dalverseny ha anno nem ilyen megasz@ros tehetségtelen senkiket küldünk ki, mondván "képviseljék külföldön hazánkat"
sokkal több alkalmasabb zenész van itthon, akik tényleg megérdemelnék hogy kimenjenek, képviseljenek minket és még talán díjat is hoznának haza...
8/10
gopocher 2010 máj. 21. - 09:50:36 8/10
(5/391)
nekik csak az volt jó
Alasseo 2010 máj. 20. - 13:31:11
(4/391)
Jó, hogy idén közvetíti a Duna TV a versenyt (bár az idei sok mindenben alulmúlja szerintem a sokévi átlagot), annak ellenére, hogy nincs magyar induló. Remélem jövõre ismét részt veszünk egy ütõs versenyzõvel, a balf*sz MTV meg távol tartja magát az Eurovíziótól, ami nem megy, nem kell erõltetni.
A verseny miatt fanyalgóknak üzenném: szerintem ez is van olyan színvonalas, mint az egész zeneipar, és jó az agyonfuttatott amerikai, meg brit elõadók mellett mást is hallani. Azt elismerem, itt is van néhány tehetségtelen, megcsinált sztárocska, de tehetségek is akadnak évrõl évre, akiket öröm megismerni, felfedezni - még ha nem is a legalkalmasabb nyer, vagy fut be.
Szóval sok szerencsét a Duna TV-nek az Eurovíziós Dalversenyhez, remélem szerencsésebbek lesznek, mint az MTV. Bár elég késõi idõpontra idõzítették ezt a visszaszámlálást.
8/10
gopocher 2010 máj. 10. - 08:12:14 8/10
(3/391)
oks
lilligruber 2010 máj. 10. - 07:45:58 Előzmény gopocher
(2/391)
én is :)
8/10
gopocher 2010 máj. 05. - 11:51:03 8/10
(1/391)
már alig várrom