Téma: Everwood

Dido92 2007 febr. 02. - 15:16:24
(133/313)
Sajna én se az elejétõl nézem! És hogy minek lesz vége hát az Everwoodnak SAJNA! Nem tudja vk. h csak az a két évad lesz fent vagy a többi is?! Mert én nagyon örülnék (gondolom nem csak én) ha felraknák a többit! És hány évados? És ez az össz rész vagy csak ennyit adnak le a TV2-n?
Melcsu 2007 febr. 02. - 14:25:17
(132/313)
Micsoda? Minek lesz vége? Vagy mi van?
vbgaba 2007 febr. 01. - 19:42:12
(131/313)
Ki mondta, h vége lesz??
S ha igen, akkor milyen linkrõl lehet letölteni?
tundeey 2007 febr. 01. - 19:15:43
(130/313)
sziasztok..nagyon szeretem ezt a sorozatot...bár nem az elejétõl nézem, hanem az egyik b.nõm "annyit" mesélt róla, h úgy döntöttem, h most már én is belenézek és azóta nézem...
a letöltéseknél csak annyit szeretnék segíteni, h az origo szoftverbázisából ajánlom letölteni a flashget programot, ami egy a letöltést segíti...így csak egyszer kell rákattintani jobb egér klikkel, h mindet letölteni és így nem kell a linkeket saját kézzel külön-külön letöltögetni..és meg is lehet szakítani majd késõbb folytatni.....ajánlom mindenkinek...ja és magyar a progi...
molly8 2007 febr. 01. - 16:15:06
(129/313)
Azt hiszem már csak 10 rész van hátra kb,szóval 2 hét múlva vagy hogy lesz vége:(Köszi a választ,ezt nem tudtam,hogy le kell-e tölteni az összes linket,ami kijön egy részhez,mert van vagy 20 és kicsit soknak tûnt.Akkor hétvégén neki is állok:)
Dido92 2007 febr. 01. - 13:48:18
(128/313)
Hogy mi?? Vége lesz és mikor??? Nem hiszem el!:(:( Sikerült letöltenem 1 részt arról az oldalról amit itt olvastam! Tényleg nagyon jóó oldal de az a rossz hogy olyan kicsikbe rakta fel és 3 napomba tellett mire letöltöttem de nem baj megérte!:) És h h töltöttem le.... hát én úgy h megkerestem az Everwood részeket ott rákattintottam mondjuk a legelsõ részre és kijön egy csomó link! El kellkezdeni az elejétõl letölteni ha az ingyeneset választod(mint én) akkor gyakran kell várni olyan 5-10 percet mire kezdheted a letöltést! De sztem megéri ja és az összes linkre így kell rákattintani eléggé hosszadalmas de a végén nem bánod meg!:D Amúgy én itt új vok nem ismrek senkit viszont ahogy olvasgattam nagyon kedves emberek lehettek!:)
molly8 2007 jan. 31. - 21:19:41
(127/313)
Sziasztok!
Szoktam nézni az Everwoodot én is,sajnálom hogy nemsokára vége lesz.van néhány rész amit nem láttam,és szeretném letölteni arról az oldalról amit írtatok.Valaki el tudná nekem magyarázni,hogy hogy kell?Még nem csináltam ilyet,szóval nagyon megköszönném:)
mano5 2007 jan. 31. - 19:02:38
(126/313)
óó sikerült : )))) olyan boldog vagyok. és milyen jó minõségû!! nagyon szupi(:hihetetlen
szerintetek felkerül majd a 3. 4. évad is?
Toroco 2007 jan. 26. - 21:10:32
(125/313)
biztos, hogy minden fájlt letöltöttél? a rar, és az r00-t is?

Mondjuk elég sz*r, hogy aki feltölti az minden részt 15MBos darabokra tömörít, mikor 50MBban is fellehetne tölteni.
mano5 2007 jan. 25. - 15:41:16
(124/313)
aztírja :helyezze be a kötetet tartalmazó lemezt : (((( ezt hogy érti?
mano5 2007 jan. 25. - 15:38:28
(123/313)
nekem is tetszik az a link:)) de lenne egy kérdésem: én letöltöttem 1részt de azt írta ki h hiányzik valamilyen file a lejátszáshoz:SSSSS vki tudna segteni?(: meghálnám
zen2 2007 jan. 25. - 12:00:55
(122/313)
Fantasztikus az a link amit Toroco írt, nagyon tudom ajánlani az oldalt mindenkinek, aki szeretné megnézni az elmaradt részeket.. Meg más sorozatok is érdeklik.
Urashima! ezen az oldalon te is megtalálod amit nem láttál!!
Íme a Toroco által írt link újra: <a target="_blank" href="http://luksfb.freebase.hu/indexx.html" title="http://luksfb.freebase.hu/indexx.html">luksfb.freebase.hu</a>
Babucica 2007 jan. 24. - 20:52:24
(121/313)
végre végre regeltem:) naon naon szeretem ezt a sorozatot tündériek és naon emberi vonásokat jelenít meg! Nézzétek:D
Urashima Keisuke 2007 jan. 24. - 18:10:47
(120/313)
Hello.
Nekem is nagyon tetszik a sorozat, csak kb 80%át nem láttam a vizsgáim miatt. :S
Remélem ismétlik majd, vagy szerezhetem be máshonnan.
Amúgy zsoltika nem akarok veszekedni, de te is annyit tudsz csak a médiatörvényekrõl, amit tõlünk hallottál anno az a+ fórumon. Amíg ki nem tiltottak onnan is.
Amúgy iga,z hogy érint sok rezgõs témát, de kiskapu nála, hogy sorozat tanító jellegû. (Értsd nem olyan, hogy yay beszívtam ez nagyon jó próbáljátok ki ti is.)
Más kérdés hogy a mai 12 évesek többsége ezekhez a témákhoz már jobban ért, mit amit itt tárgyalnak. Csak ezt a felnõtt lakosság 90%-a nem meri bevallani magának sem.
A másság pedig...ha a gyerek 5 percet utazik buszon már 1 kisvárosban is, biztos többet tapasztal belõle mit ebben a sorozatban.
Ez van, ebben élünk.
Toroco 2007 jan. 23. - 17:15:23
(119/313)
Én nagyon bírom Ednát. Jó lenne, ha ilyen nagyim lenne :D
Toroco 2007 jan. 23. - 17:05:56
(118/313)
ez jó kérdés, az elõzõ sokkal jobb volt
Toroco 2007 jan. 23. - 17:04:35 Előzmény Emesee
(117/313)
Aki nem látott, pár részt, vagy esetleg kiirná DVDre akkor az letöltheti a <a target="_blank" href="http://luksfb.freebase.hu/indexx.html" title="http://luksfb.freebase.hu/indexx.html">luksfb.freebase.hu</a> oldalról
Prospero 2007 jan. 23. - 17:03:18
(116/313)
Miért változtatták meg Hannah hangját???:((((
zen2 2007 jan. 21. - 15:30:06
(115/313)
Hello mindenkinek!
Bár én csak nemrégen kapcsolódtam bele a sorozatba, de én is azon táborhoz csatlakozom, hogy jó kis sorozat.
Eszembejutott róla egy régi nagy kedvenc, aminek az elsõ évad ment le kb. 10éve a m1-en és a dunaTv-n, az egy Kanadai sorozat volt, Northwood címmel, és hasonlóan gimis fiatalok-párok és családjaik hétköznapjairól szóltak szintén nem söpögõs formában, sõt!! olykor igen komoly prolémákat is érintve.

A korhatáros kérdéshez annyit, egy 12év alatti gyerek inkább tanuljon meg játszani elõszõr, mint tv-t bámulni naphosszat.
csancsy 2007 jan. 20. - 23:16:02
(114/313)
Hali!!!!!
Hát, Reid nekem se jön be túlságosan, nem azt mondom, hogy rossz, de nem is túl jó, olyan átlagos. Amy és Ephram is aranyosak, ephram vicces dumáját is bírom, csak nekem kicsit uncsi, hogy hol összejönnek, hol nem, de inkább hol nem. vagy colin vagy madison, de vmi miatt sohasem jönnek össze illetve egyszer kis idõre, de most megint nincsenek együtt.:((( Brigh-tnál ás Hannah-nál pedig szép lassan alakultak ki a dolgok, és nem volt olyan, hogy hol igen, hol nem, bár hannah késõbb jelent meg, szóval ha tovább viszik a történetet, lehet, hogy náluk is ez lett volna, bár nem így tudom, ugyanis olvastam valahol, hogyha lett volna ötödik évad, eljegyezték volna egymást bright és hannah. Na mindegy ez csak vélemény. vkinek amy és ephram jön be, vkinek bright és hannah. Amúgy bright továbbra is idióta:))))) igaz, már nem csajozik, bár ez nem teljesen igaz, na mindegy nem mondok semmit elõre.:))) Azért kár, hogy nem lesz több évad, ugyanis azért mégha úgy normálisan is vége, nincs teljesen befejezve például a madison ügy sem.Meg amúgy is hiányozni fog az Everwood, ha majd negyedik évadnak vége itt is.