Téma: Everwood

Ellen 2006 nov. 09. - 19:39:14
(33/313)
Én is nagy rajongója lettem a sorozatnak.:) (az elsõ részt nem láttam, de a másodikat igen, és azóta nyomon követem a sorozatot, ha nem is minden részét, de amikor van szabadidõm megnézem)
Treat Williams nagyon jó, bár úgy vélem, a Hair-beli játékát nem múlja felül az Everwoodban.
A másik kedvenc szereplõm Gregory Smith (Ephram).
camelli 2006 nov. 07. - 16:38:44
(32/313)
Sziasztok!
Úgy látom,sok itt az Everwood és a treat Williams rajongó!;)ennek szívbõl örülök,hiszen én is az vagyok.A kedvenc színészem Treat Williams,és amikor meghallottam a sorozat reklámját,és a kedvenc színészem arcát láttam meg,szegény fotelunk húsz évet öregedett,úgy ugráltam rajta.:DHair a kedvenc filmem,egyértelmû.:DSzerintem szebb eszméket nem közölhet egy film.Treat Williams,egy remek színész,és emberként is jó,mert nem hallani róla semmit,ezek szeirnt eltud bujni az újságok elõl.:DPuszi nektek,és várjátok a holnapi részt,de sajna a holnapi pont szomorú lesz,deee ne olvasátok el elõre,mert én megtettem,NE TEGYÉTEK!:)
Puszi!
Bix 2006 nov. 07. - 13:53:32
(31/313)
Sziasztok! Imádom ezt a sorozatot! nagyon király!!!!!!! Tényleg csak 4 évados és 1 évad 23 részbõl áll???????? Ugye még forgatják????
thamole 2006 nov. 07. - 01:41:01
(30/313)
4 évad van idén hagyták abba
Tollforgató 2006 nov. 06. - 16:46:06
(29/313)
te jóóó ég most hogy olvastam az üziket, esett le hogy Õ VOLT BERGER!!!! Úristen soha rá nem jöttem volna!! Annyira különbözik a szerepük is, meg hát enyhénszólva nem úgy néz ki mint akkor :D Huuhhhhh, ez nagyon nagyot koppant!!!
simondi 2006 nov. 06. - 15:30:59
(28/313)
Sziasztok!
Nagyon szeretem ezt a sorozatot! A történet is nagyon jó illetve a színészek is! Treat Williams-et imádtam a Hair-be sajnos a többi színészrõl idáig nem hallottam, de nagyon jók! Örülök neki hogy Marcia Cross is feltûnik hamarosan!
A sorozatot még napjainkba is forgatják vagy már befejezték?? Erre tud vki válaszolni??
Üdv:Dia
mity01 2006 nov. 05. - 14:48:56 Előzmény me0526
(27/313)
hello! meg tudod mondani hogy hány részbõl áll az everwoods
me0526 2006 nov. 03. - 11:03:16
(26/313)
menj a <a target="_blank" href="http://www.everwood.fw.hu" title="www.everwood.fw.hu">www.everwood.fw.hu</a> oldalra, ott mindent megtalálsz:)
SGA 2006 okt. 31. - 18:06:23
(25/313)
Háát a gyerekek "jól neveltségén" vitatkoznék, folyton ebbõl volt a balhé hogy hogyan lehet összeegyeztetni azt hogy az apa tiszteletes a gyerekeket meg jobban érdeklik a világi dolgok de nem tehetik azt amit akarnak.
És szerintem egy átlagos családban az teljesen normális ha olyan dolgokról van szó hogy ki kivel jár(hat) és mikor mit csinálhat illetve hogy lehet kijátszani úgy a szülõket hogy ne tudják meg és a gyerekeknek is jó legyen
(tapasztalatból beszélek!!!!=).
És ami a szülõket illeti: ez a NORMÁLIS a házastársak között hogy csak csip-csup ugyeken vesznek össze egy kicsit és utána jöhet az "édes bocsánatkérés"..........
Charmmy 2006 okt. 31. - 14:50:52
(24/313)
a sorozat nekem is tetszik, jó az alaptörténet, tényleg nem túl akciódús de nekem ettõl függetlenül tetszik...a hetedik mennyország meg szerintem is nyálas volt és nem a vallásossága miatt hanem mert minden gyerek olyan jól volt nevelve minden olyan tökéletes volt és a szülõk is annyira imádták egymást hogy az egész sorozat alatt kb 3szor voltak összeveszve...
ez a sorozat végre egy olyan sorozat ahol valósnak tûnnek a szereplõk és nem egyfajta álomvilágot mutatnak be, normális emberekrõl szól és nem olyanokról akiknek mindig minden összejön vagy ha egyszer nem akkor a következõ részben mégis minden jóra fordul...
Pünkösdi Kató 2006 okt. 31. - 13:24:29
(23/313)
Ma láttam, hogy Treat Williams játszik a sorozatban, tudjátok a Hairbõl Berger. :) Illetve, többször láttam már a bemutatót, de nem ismertem fel... :( Megszoktam a filmjeiben szakáll nélkül. Igy nem az igazi. :( Egyébként még egy részt sem láttam a sorozatról, nem is tudom, hogy mirõl szól. De gondoltam, megírom, hogy ma mit fedeztem fel.
balerina1 2006 okt. 31. - 13:20:51
(22/313)
Sziasztok!

Valaki leírná légyszíves, hogy mi történt a tegnapi részben (okt. 30)? Köszi
rekkashinen 2006 okt. 30. - 17:19:04
(21/313)
Hehe. Vicces, h. mire képes a negatív kritika... Nem hinném, h. hülyeséget mondanék azzal, h. mozgalmatlannak nyilvánítom a sorozatot, mivel az. És igazán nem mondtam, h. olyasmire vágynék, h. eljöjjenek az ufók és robbantsanak fel mindtent, de azért néha fokozódhatnának az események...
Kinek tetszik: egészségére váljék!!!
Emesee 2006 okt. 30. - 16:12:38
(20/313)
Imádom ezt a sorozatot, bár csak hétfonként birom nézni, mert csak ilyenkor van 5 órám. Jo, hogy vannak sorozatok amik tényleg a családok hétköznapjairol szolnak, és a Hetedik menyországot is nagyon szerettem!. Kár, hogy nem csinálnak több ilyen sorozatot!
SGA 2006 okt. 27. - 15:15:54
(19/313)
Én is csatlakozom az elöttem szólokhoz!!!
Szerintem kifejezetten jó hogy olyan sorozat is van ami normál családok hétköznapi problémájáról szól, akár olyan "nyálas" mint a Hetedik Mennyország
(vagy csak a valásos része nem tetszik??!)
és egy fárasztó nap után pedig rendkívül jól esik ha az ember leülhet és egy kicsit kiszellõztetheti a fejét és felfrissítheti a lelkét!!!!!!
Csigusz 2006 okt. 26. - 21:48:05
(18/313)
Csatlakozom kolibri-hez. bár nem régóta nézem mégis valahogy van egy hangulata az egész sorozatnak. úgyhogy eddig csak pozitivan tudok hozzászólni...
kolibri 2006 okt. 26. - 20:13:11
(17/313)
Köszönjük a véleményed! Nem értek vele egyet, de tiszteletben tartom. Szerintem nagyon (!) tartalmas sorozat. Jók a szereplõk, és állandóságot, nyugalmat sugall, hogy nem 1000-en játszanak benne. Ez adja a báját, emiatt van egy sajátos, meghitt hangulata! A narrátor szövegére pedig, ha kicsit odafigyelnél, észre vehetnéd, hogy a sorok között elrejtve ott rejlik a mondanivaló. Csak nem rágják a szánkba, mint más színvonaltalan sorozatnál.

Én pl. egy rohadt stresszes munkanap után kifejezetten akciómentes, nyugodt sorozatra vágyom. Van ezer akciósorozat semmi tartalommal, ha neked az tetszik, nézd azokat. Ez pedig megmarad nekünk.

Elfogadom, hogy másképp gondolod, csak ne írj hülyeségeket!
rekkashinen 2006 okt. 26. - 18:13:43
(16/313)
Szerintem a történet szörnyen lassan halad, és szinte már az unalomig akciómentes, persze mit is várható egy szinteréül erdei falut választó sorozattól. Nem vészes, aranyos, kedves (vacsora aláfestésnek tökéletesen megfelelõ), de talán ha több szereplõvel foglalkozna mozgalmasabbá tehetné a cselekményt... Mondanivalója szegényes, ennél még a Hetedik menyország is többet ad,(!!!)pedig ott az ember gyomra gyakran tiltakozik ellene a nyálas csomagolása miatt...
Még egy megjegyzés: Valaki lõje le a narrátort!!!
evarsany 2006 okt. 26. - 12:41:15
(15/313)
Most kezdtem nézni. Tényleg egész jó!
Tenaxpsd 2006 okt. 24. - 18:47:31
(14/313)
"Ephram és Colin egyre jobb barátokká válnak, és az apja tanácsa ellenére, Ephram segít a fiúnak felkészülni egy dolgozatra. Dr. Brown próbálja rávenni a fiát, hogy kezdjen el újra zongorázni, ám süket fülekre talál. Nina férje hazatér egy hétvégére, ám az otthonléte nem olyan felhõtlen, mint azt Nina szerette volna." Csávó újra elmegy, Ephram zongorázik.