Monas 2019 márc. 30. - 19:25:25 Előzmény zsombi11
(220/1660)
Ha ez így van akkor ebből mennyit tudhatott sunnyantó Rajmund ? Mert valahogy az egész hetet elsumákolta így a statisztikáját nem rombolta ?
zsombi11 2019 márc. 30. - 19:11:27
(219/1660)
Fordulat következik a játékban, kezdődhetnek az egyéni viadalok. A szabályok értelmében az ötök viadalának kezdetén, április 2-án a versenyzők a statisztikájuknak megfelelő rangsor szerint adott számú életet kapnak, akinek ez leghamarabb elfogy, automatikusan „kispadra” kerül, és a héten tovább kell versenyeznie a játékban maradásért. A versenyben mindenki mindenkivel megküzd a pályán, így alakul ki a pénteki napra, hogy ki az a két játékos, akinek egy minden eddiginél feszültebb párbajon kell bizonyítania. A párbaj vesztese – mint a korábbi hetekben – kiesik a játékból, és kialakul az Exatlon Hungary TOP 8-asának csapata.

Monas 2019 márc. 30. - 19:10:14 Előzmény kovimari
(218/1660)
Sajna nem láttam ezt az interjút :( Meg lehet valahol nézni ?
Én már előző hozzászólásaimban céloztam arra, hogy itt szerintem nem ismerik nem csak a nézők de a versenyzők sem a játékszabályt. (Akkor még Rajmund ki sem esett.) A rendezők alakítják menet közben hogy a nézettségnek megfelelő legyen és a pirosak nimbusza se legyen nagyon rombolva.
kovimari 2019 márc. 30. - 18:58:26
(217/1660)
Az is elhangzott, hogy Rajmi mondta, örül, hogy elfogadta a felkérést. Dorka pedig mondta, hogy Hannával először a a casstingon találkozott, és már ott is szinpatikusak voltak egymásnak.. Tehát a válogatások sem egyformán történtek.
Feltehetően a bajnokok felkérése sem arról szólt, hogy elmégy haver 3 hónapra, naponta kvázi hülyét csinálsz magadból, aztán a végén ha ügyes voltál Te nyered a fődíjat, ha nem, így jártál.
Részemről kizártnak tartom, hogy egy Fodor Rajmund ezt ilyen feltételekkel bevállalja, hogy aztán egy ország arról beszéljen, egy világhírű kézilabdázó / hiszen évekig volt az olaszoknál is,/ és úgy dob mint akinek köze sem volt életében a labdához. Én nem nézem az elejétől, és már most sem, mert időnként ember kísérletnek tűnik, /általában itt, vagy a TV2 oldaláén tudom meg az eredményt / de míg néztem, szerintem látszik, hogy ott bizony egyéni szerződések vannak. Ki meddig van benn, addig kap bizonyos /és nem kevés/ összeget. Legalább is a bajnokoknál én úgy érzem. Küzdeni kell a bent maradásért, és bizony egymást is segíteni kell ebben . Na ne legyek ennyire rossz indulatú azért ők mégiscsak élsportolók, így jobban tudnak csapatként működni.
kovimari 2019 márc. 30. - 18:36:12
(216/1660)
A kiesése után Rajmunddal láttam egy interjút. Ott elmondta, hogy a villa-bungi leosztás egy koncepció. A villában van kiszolgáló személyzet aki pl a kaját feltálalja. Ott az adagok is jóval nagyobbak. A bungiban pedig nincs személyzet és az adagok is jóval kisebbek, kvázi éheznek. Ez azért van, hogy így is ösztönözzék a csapatokat, hogy küzdjenek a jobb lehetőségért. Egyébként arról is beszélt, hogy nincs semmilyen szabályzat, mert ők folyamatosan kérték, hogy szeretnék megismerni, de nem kapták meg. Azóta Palik sem emlegeti, hogy az exatlon szabályai szerint.
Dorka is vele volt, hiszen szinte együtt távoztak, és az is mondta, hogy így igaz.
Még annyit, hogy valaki említette, hogy Patrik miért Renit küldte Livivel. Livi maga kérte. A TV oldalán vannak mini bejátszások, ott látható, hogy kifejezetten kérte Patrikot, Renit küldje ki párbajozni. Aztán egy másikon, amint a két lány beszélget, és Livi odamegy hozzájuk és elmondja, ő Renivel szeretne párbajozni, mert úgy érzi, egy jóval erősebb példaképtől /neki az / nem szégyen kikapni, és így szeretne búcsúzni.
malo 2019 márc. 30. - 18:33:01
(215/1660)
kihiviko super vagytok!
1pandika 2019 márc. 30. - 17:04:55 Előzmény vandamme
(214/1660)
Teljesen igazad van. Én azt sem tartottam fairnek, hogy faház - villa lakás. Most teljesen mindegy melyik csapatról van szó, de szerintem ugyanazokat a feltételeket kellett volna adni mind a kettőnek.
Akár piros akár kék
vandamme 2019 márc. 30. - 15:51:33
(213/1660)
A kihívóknak drukkolok, ennek ellenére nem tartom fairnek, hogy a végjátékban van ilyen, hogy előny. Korábban sem, amikor sokszor a bajnokok szerezték meg az előnyt, és most is, mikor a kihívók. Nem tudok olyan sportágat mondani, amiben előnyt lehet szerezni, és azt a tétmeccsen felhasználni.
vetélkedő 2019 márc. 30. - 10:29:10 Előzmény csenge101
(212/1660)
Teljesen egyet értek veled! Szeretem, ha valaki egyenes! Ezért utálom a Rudit!
Orbán Ilona 2019 márc. 29. - 21:37:30
(211/1660)
Sajnálom, hogy Livi kiesett. A legjobb az lett volna, ha a nyafogós Timi esik ki, mert már nagyon unalmas. Egy beképzelt majom. Reninek viszont örülök, hogy maradt, Ő igazi sportember, nagyon jó nézni a játékát, és az ahhoz való hozzáállását.
Fridabe 2019 márc. 29. - 21:28:01 Előzmény Deniszuci
(210/1660)
Köszönöm! Jogos, valóban nem túl sportszerű! Patrik "logikáját" én sem értem....
8/10
Deniszuci 2019 márc. 29. - 21:00:22 8/10 Előzmény Fridabe
(209/1660)
Nem szereti a "szerencsafaktort". Az higy vkinek hátulról akad fent a karika,az csak szerencse,es hat igy kiejteni egy jobb játékost...
Szamomra ez hihetetlen pofátlan nyilatkozat volt. Máté arcán látszott h neki sem tetszett.

Patrik gratulalok! Jo sz.r döntést hoztál! Reni Livivel? Vicc. Komolytalan párbaj. Azért ne nevetve induljunk mar neki egy olyan párbajnak,aminek eredményeképpen vagy jatszhattok tovább a 20 millióért vagy hazamentek.
Fridabe 2019 márc. 29. - 20:55:50 Előzmény Deniszuci
(208/1660)
Sajnos nem láttam... Mit nyilatkozott? Megkérhetlek, hogy nagyvonalakban foglald össze?
Monas 2019 márc. 29. - 20:44:05 Előzmény Deniszuci
(207/1660)
Mikor vesztett, csak az arcát kellett figyelni. Az mindent elárult róla. Épp hogy odapacsizott a Máténak. Amit meg ott mormogott a pódiumra ülve az meg a pofátlanság teteje volt.
8/10
Deniszuci 2019 márc. 29. - 20:28:20 8/10
(206/1660)
Na most a Rudi nyilatkozata után ha én a piros csapat tagja lennék,Rudit úgy kiosztanám,hogy nem tenném zsebre! Sajat csapattársával szemben így nyilatkozik? Ki ez? Ez gusztustalan sz.ralak! Rudi a rákfenéje a pirosaknak! Reni sem hiába kerüli egy ideje. Mindig az a kifogása higy nincs lehetőség gyakorolni. Miért nem jelentkezik játékra?
1pandika 2019 márc. 29. - 19:20:03 Előzmény Monas
(205/1660)
Hát ezt azért nem mondanám. Csak a cselekedetei ezt nem tükrözik. Ágit sikerül kiközösíteni. Dorkát is rávette, a legvégén Dorka rájött, hogy Ági egész jó fej. Mikor kiderült, hogy Kata és Jodi nem gyenge játékosok egyből mondata, hogy ne segítsenek nekik ne mondjanak semmit a pályákról. Mikor Dorka megsérült és nem ment segíteni, legalább megnézni mi van vele igaz Veszti sem na az volt mindennek a teteje. Csapattársak voltak, ez a minimum lett volna. Érdekes, hogy a pirosak mentek Dorkához és Jodí. Ezek után pedig a bemutatkozásában empatikusnak jegyzi saját magát. Na ne. Szívből remélem, hogy nem nyeri meg a pénzt. Igaz ügyes, és erős játékos, de emberileg egy nulla.
Monas 2019 márc. 29. - 18:45:53 Előzmény 1pandika
(204/1660)
-"...sunyi kétszínű Hannácskának. " -
Ezt pont arra mondod aki egyenesem megmondja azt amit gondol ? Ő vállalta a szavait, mondatait.
Ha sunyit, kétszínűt keresel akkor inkább a pirosak csapatában keresgéljél. Ott találsz többet is.
10/10
ferjoe63 2019 márc. 29. - 14:38:41 10/10
(203/1660)
Rajmi kiestével a pirosak elvesztették az "agyat". Ő "sugalta" Rudinak, hogy mit is kellene csinálni, mivel Ő csapatjátékos. Patrik kezd ráérezni, hogy Rudi nem a megfelelő "csapatkapitány", és néha bemond olyan dolgokat amik segíte(né)nek nekik.
Alig várom a végjátékot és Rudi csúfos kiesését. Még kb. 2 hét.....
csenge101 2019 márc. 29. - 13:14:36 Előzmény 1pandika
(202/1660)
Miért sunyi és kétszínű Hanna? Mindig megmondja, amit gondol, sokan ezért haragszanak rá. Amikor Kata visszajött, akkor is őszinte volt a kiborulása, pedig eljátszhatta volna, hogy mennyire örül, aztán közben meg nem. Megmondta azt is, hogy nem örül Timi 2 medáljának, stb. Szóval inkább túl őszinte, lehetne néha diplomatikusabb is.
1pandika 2019 márc. 29. - 13:02:54
(201/1660)
Ha már ki kell esni akkor remélem Livi lesz mint a leggyengébb láncszem. A döntőben azért ne legyen olyan könnyű a kis sunyi kétszínű Hannácskának.