Fridabe 2019 márc. 29. - 10:52:48
(200/1660)
Ha én választanék a helyükben Timit küldeném. Van két érme, jó lenne ha abból most használna el, vagy esetleg kiesne,ami mondjuk nem annyira valószínű. Így nem maradna neki az egyéni játékra.
Monas 2019 márc. 29. - 09:34:45 Előzmény vandamme
(199/1660)
Jó lenne de nem sok esélyt látok rá. Azt szeretnék hogy Livi essen ki ezért rakják össze majd a Renivel mert az erősebb játékos mint a Timi. Ne felejtsük el hogy amit a kamerába mondanak az a rendezői változat ! Voltak itt már a háttérben elhangzó szövegek amiket el lehetett csípni. Főleg ha felvételről nézi meg az ember.
Szerintem jóval nagyobb feszkó van a pirosak között mint amit bemutatnak csak a nimbuszt nem szeretnék rombolni a rendezők.
csenge101 2019 márc. 29. - 09:24:22 Előzmény vandamme
(198/1660)
Ha Renivel párbajozik még az is előfordulhat, mert Reni esetleg hagyja nyerni, annyira anyáskodik fölötte.
vandamme 2019 márc. 29. - 07:16:10
(197/1660)
Remélem ma a párbajról Lívia jön vissza, az nagy poén lenne.
Monas 2019 márc. 28. - 22:22:01 Előzmény zsombi11
(196/1660)
Én azt nem értem, hogy is gondolták már a legelején hogy ő legyen a csapatkapitány. Egyéni versenyző volt így Rajmund sokkal megfelelőbb lett volna hisz ő igazi csapatjátékos volt. És emberileg is ezerszer különb mint a sunyi Rudi.
zsombi11 2019 márc. 28. - 22:04:32
(195/1660)
A kihívók teljesen megérdemelten nyertek!! Rengeteg munkájuk volt benne, ez most meghozta gyümölcsét. Igaz múlt héten a pirosak győzelmét jósoltam, szerencsére éppen az ellenkezője történt. Talán Rajmund távozása törte meg a pirosak küzdőszellemét. Nem volt meg bennük a győzni akarás. Ezért teljesen reális a kék győzelem. Nagyban hozzá járul még a piros csapatkapitány passzivitása, ami már elképesztő méreteket ért el. Azt gondolod, ennél kevesebbet nem futhat, de ma egyet sem futott. mint aki ott sincs, csak keresztbe tett kézzel lábbal aggódó tekintettel néz a semmibe. Teljesen alkalmatlan a csapat vezetésére, tipikusan az a parancsnok, aki ahelyett hogy azt kiabálja, utánam inkább csak az előre parancsszót ismeri. Nem értem miért hagyják a többiek. Az azért tisztán látszik nem ő az esélyes az egyéniben, nyilván ezzel tisztában van. A pirosaknál is mindenki erősebb nála. Rudi lehetne a következő utas a repülőgépen hazafelé.
Monas 2019 márc. 28. - 21:49:05
(194/1660)
Vicc a bünti ? Amikor a Kihívókat sújtották az nem volt az ?
Monas 2019 márc. 28. - 21:47:18
(193/1660)
- "és erre verik magukat a kékek? "-
És mire verik magukat a pirosak ? Csak egy indokot mondjál ami itt számít és döngethetik érte a mellüket.
vetélkedő 2019 márc. 28. - 21:03:19
(192/1660)
Gratulálok KIHÍVÓK! Megérdemeltétek a győzelmet! És mennyivel szimpatikusabban örültök, mint a pirosak szoktak! Továbbra is legyetek ügyesek!
vetélkedő 2019 márc. 28. - 20:56:56
(191/1660)
Hanna sem pénzéhesebb, mint a többi játékos. Nála az a megtévesztő, hogy egyszerű, nyílt és őszinte. Nézd meg a pirosaknál a Rudit. Annyira az egyéni játékra készül, hogy egyáltalán nincs tekintettel a csapatára. Kétszinű, sumák,rosszindulatú és egyáltalán nem dolgozik, csak taktikázik.
Fridabe 2019 márc. 28. - 20:56:31
(190/1660)
Mindenki nyerni jött :-) Valóban látszik rajta, hogy nem kedveli túlzottan, de ez a játék sem a szeretetrōl szól. Mindenki ellenfele mindenkinek. Szerintem Péter játéka és viselkedése példaértékű. Remélem megnyeri!
kriptonyt 2019 márc. 28. - 20:32:12
(189/1660)
Miért pénzéhes? Mindenki a nyereményért harcol ami pénz.
Monas 2019 márc. 27. - 22:22:31 Előzmény vetélkedő
(188/1660)
Így igaz, tökéletesen leírtad !
Monas 2019 márc. 27. - 22:19:04 Előzmény vetélkedő
(187/1660)
- "Vesztésre állnak 7:2-re és képesek elénekelni hogy "Ki a jobb….". "-
Hát az már a vicces kategórián is túl volt. Látszott az elkeseredettség és kínjukban már nem tudtak mit csinálni. Hallatszott, hogy valamelyik azt mondta a háttérben hogy jó hangosan énekeljék, üvöltözzék végig a versenyt. Gondolom a Kihívók megzavarására. Ők a tiszteletre méltó bajnokok.
Ők a tiszteletre méltó bajnokok ??
Az is jól jött hogy Peti a második Jóni párbajnál csak egy mp előbb lőtte be a labdát a kosárba. Az sokkal dühítőbb tud lenni mintha még dobni se tudott volna a Jóni. Amortizálta is az idegeit a Jóninak. Igaz ez enyémet is :) de én a kanapén jól elvagyok.
Monas 2019 márc. 27. - 22:09:27
(186/1660)
10:4 , 10:3 , 10:3 , szép egy sorozat a Kihívók javára.
Erre azt mondani a pirosak részéről, hogy meglelték az ellenszert és a mai nap már jöttek felfelé hát a nem is tudom minek nevezzem kategória.
A mostani felállásra nincs ellenszer mert ha Peti megtalálja minden versenyen a leggyengébb piros versenyzőt akkor minden második választásnál az fogja futtatni. Ha Kata és Hanna is kiszúrja legalább az egyik gyenge piros versenyzőt akkor azt körönként lehet futtatni tehát minden körben egy és minden második körben legalább kettőt pontot nyerhetnének a Kihívók úgy hogy Peti minden második körben kikapna egy erősebbtől. Viszont ha Peti nem csak a gyengét de néha egy erősebbet is megverne akkor meg végképp nekik állna a zászló. Hátha még a lányok is nem csak a gyengét vernék el.
Arra nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a holnapi előny mivel azt a mai nap végén sem árulták el. Lehet hogy olyan lesz, hogy mégse legyen nagy előny mert hát hogy nézne már ki hogy a pirosak holnap is kikapnának.
Hajrá Kihívók ! Nektek mindhármótoknak ott a helye a döntőben. És kívánom hogy közületek vigye el valaki a fődíjat !
vetélkedő 2019 márc. 27. - 21:47:15 Előzmény Monas
(185/1660)
Minden igaz, amit írtál!
vetélkedő 2019 márc. 27. - 21:46:25
(184/1660)
Vajon a bajnokok reálisan látják a dolgokat? Vesztésre állnak 7:2-re és képesek elénekelni hogy "Ki a jobb….". Ennek sem a helye, sem az ideje nem volt itt. Az eszem megáll a beképzeltségüktől. Dombi már hetek óta azt mondja, ha hozzuk a formánkat, akkor győzni fogunk! Dombi, te rontottad el az egészet a hülye taktikáddal! Olyan fifikás vagy, csak az egyéni játékra gyúrsz és nem törődsz a csapattal egyáltalán! Mindenki kikészült miattad! Csak azt nem értem, miért csak magukban háborognak a többiek, miért hagyják, hogy ezt csináld! Gratulálok, te beképzelt, sportszerűtlen majom!
1/10
efjé 2019 márc. 27. - 20:58:43 1/10
(183/1660)
Minek kellett ezért elmenni Dominikára?
Monas 2019 márc. 26. - 22:51:40
(182/1660)
Ungi kesereg ! (jogosan)
- ....tényleg itt állunk hallod mindenki tele érmekkel és fantasztikus sportmúlttal és ennek ellenére kimegyünk és úgy jövünk haza mint egy vert sereg heten..... -

Szegény pirosaknak fel kellene már fogni egy dolgot. Azt amit ők elértek bajnoki címeket és medálokat az itt semmit nem jelent ! Ez a verseny nem az ő sportágukról szól. Itt nem evezni, dzsúdózni, vívni, vízilabdázni stb. kell. Itt összetett feladatot kell megoldani így nem tudnak kiemelkedni a többiek közül a saját sportágukkal.
Itt olyanok tudnak kiemelkedők lenni mint pld. Peti aki gladiátor kiképzésen sokkal sokrétűbb edzettséget és rátermettséget tudott egy ilyen versenyre szerezni mint az itteni pirosak.
Kata sportmúltja is közelebb áll egy ilyen versenyhez mert hiába fürge, mozgékony pld Ungi hisz ez tagadhatatlan mégis kevés ide mert a sportágából csak ennyit tudott ide áthozni. Hanna is több sportágban szerepelt már, így számára is könnyebben vehetőek ezek az összetett feladatok.
A Dombiról csak annyit hogy említésre sem érdemes. Amúgy az evezésből mit lehet ide áthozni a versenybe. Azt is láttuk hogy Rajmund annak ellenére hogy vízilabdázó volt, dobni szinte nem tudott.
Szóval a pirosak miért hiszik azt, hogy a sportmúltjuk miatt csak ők lehetnek itt a győztesek ?
Sportoló létükre a sportszerűségük mert kritikán aluli.
Monas 2019 márc. 26. - 21:51:44
(181/1660)
- "Timi és Livi ellenben nálam kiérdemelt egy tiszteletbeli kék mezt. " -
Eddig ők is aljasban nyomták.