Dorina2019 2021 jan. 28. - 11:38:25
(1360/1660)
👍
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 28. - 08:08:17 Előzmény Tiberio
(1359/1660)
Azért mindketten tettek is érte, hogy ne fogadják be szikrája se volt meg, hogy csapatjátékosok legyenek na meg Bogi tüntetőleg még át is ment a pirosakhoz szurkolni a végjátékban, meg azért az se volt csapatjátékos szellem ,hogy nem akart másodszor futni hirtelen halálban mondván 1 futam után már fáradt, inkább ment más aki már hármat ment aznap menjen ő negyedszer biztos kevésbé fáradt. Na meg minden mond már meg mi bajod van beszélgetés elől elzárkózott.

Dave pedig nem és fejlődött is annyira, hogy meg is nyerte a végén.
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 28. - 08:05:14 Előzmény Feedoo
(1358/1660)
Ha így folytatja ő lesz a következő Livi, akit akár medálok árán is kinyomnak.
talpfaszamlalo 2021 jan. 28. - 08:02:33
(1357/1660)
én is a torrent shop-ból töltöm le és nézem, nincs időm akkor nézni mikor megy pláne, hogy több a reklám mint az adás.
1/10
offtopic
Tiberio 2021 jan. 28. - 01:15:16 1/10
(1356/1660)
A tévében nem nézem, de a neten láttam több részt. A benyomás, hogy jelenleg, emberileg messze ez az eddigi legkorrektebb évad (Exatlon 1.-ben Peti ellen, Exatlon 2.-ben Bogi ellen ment gyalázatos, alávaló, proli kiutálás.

A net-adások tele vannak reklámmal. Érdekesség, hogy nemrég a reklámok között egy alkalommal feltűnt egy izraeli katonai cég hirdetése, föld-levegő rakétákról. Mint ismert, a magyar állam tervezi a "Vaskupola" légvédelmi rendszer megvételét, és ennek tükrében az említett hirdetés nem egyszerű érdekesség, hanem fontos kordokumentum.
Feedoo 2021 jan. 27. - 22:05:49
(1355/1660)
Eddig nagyon úgy fest a dolog ,hogy bejött amit előbb mondtam, 2 gyengébb kihívó kimaradt így könnyebb győzelem lehet! Nincs nagyon a kezükben a bajnokoknak a bot dobálás...
Feedoo 2021 jan. 27. - 21:03:10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(1354/1660)
Hali! Ricsi így megússza a párbajt... egyre jobban látszik hogy kapaszkodik fölfelé a többiek hátán! Jól jöhetnek ki a kihívók a mai futamon! Az előző évadban Dorottya volt aki visítva szurkolt a csapattársainak, ezzel húzta a kihívója idegeit.
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 27. - 19:42:36
(1353/1660)
Ricsinél elképzelhető, hogy párbaj se lesz, hazaküldik a sérülése miatt. Szimulálni nem lehet sztem sérülést, nem a játékos dönti el ,hogy megy vagy sem, hanem az orvos, bemondásra nem lesz senki sérült, csak akkor nem versenyzik ha az orvosok nem engedik.
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 27. - 19:40:48
(1352/1660)
Valaki írta még a múltkorában, hogy a pirosak már azon dolgoztak ,hogy mentálisan készítsék ki a kékeket, és ez mennyire unfair. A szabály megengedi innentől kezdve meg felesleges erről beszélni. Végső soron mindenki nyerni akar és az nem fog, aki nem használ ezért ki mindent, amit a szabályok megengednek.

Emlékezzetek az előző szériában asszem pont a nyertes Busa Gabi csinálta a fennhangon visítást a futamok közben, amivel az ellenfeleket akarta zavarni szurkolást imitálva. Kérem ha nem tilos akkor szabad akkor is ha unfair.
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 27. - 19:38:03
(1351/1660)
Így igaz, ha mindig úgy hajtott volna, akkor nem kellett volna párbajoznia.

Ricsi viszont amilyen jó volt most nagyon visszaesett. Ez a statisztika számolás olyan téren nem igazságos, hogy ha lesérül akkor a kihagyott napok nem számítanak bele. NagyDani is hozta az első napot meg a másodikon azt a futamot, amin ment, aztán persze, hogy ő volt a legjobb, hiszen, nem ment többet, amit meg ment az hozta. Ha beszámítanák a kihagyott napokat is arányosítva más lett volna az eredmény.
riaszabo 2021 jan. 27. - 19:22:09 Előzmény Jaeger
(1350/1660)
Szerintem is!
5/10
Jaeger 2021 jan. 27. - 18:54:28 5/10
(1349/1660)
Ez azért nem teljesen van így.
Livi nem azt mondta, hogy nem csapatjátékosnak jött, hanem azt, hogy soha nem versenyzett csapatban és ez nagyon új neki. Az első párbaja után pedig azt is elmondta, hogy azért ment neki jobban a párbajon, mint a csapatjátékok során, mert utóbbi esetben nagyon nyomasztja, hogy nem csak magáért, hanem a csapatért is fut és ezért görcsössé válik. Kérte is a társait, hogy segítsék át ezen. Ők pedig a kisujjukat sem mozdították (én legalábbis nem láttam, hogy egyáltalán megpróbálták volna).
Most pedig az történt, amire számítottam: Dóri elkezdett hisztizni, hogy őt miért nem ünneplik jobban. Nagyon vártam, hogy valamelyik társa végre helyreteszi pl. így: "Örülj, hogy lyuk van a szádon, 3 medálunkba kerültél". De előbb-utóbb eljön ez a pillanat is. Szegény Annát előre sajnálom, ha netán párbajozniuk kell egyszer, ő nagyon ügyetlen a dobásoknál, Dóri meg ugye kézilabdás volt...
kozma.florian@chello.hu 2021 jan. 27. - 14:01:44 Előzmény nevem van
(1348/1660)
Ez nem az ö játéka tavalyi játékban is volt egy kék nem jut eszembe a neve annak is ha nem feküdt a pálya mindig sérült volt hogy ne rontsa a statisztikáját Ha most a kékeknél lesz a párbaj richi megy párbajozni és kiesik remélem nincs itt a helye no agyon drukkolok a bajnokoknak
riaszabo 2021 jan. 26. - 21:49:54
(1347/1660)
Elképesztő? Miért nem tudnak taktikázni a bajnokok?? A kékeknél a leggyengébb kiszáll, a pirosaknál a legerősebb nem lép ki az elsők között! Ki érti ezt?? Amikor csak 3 pont kell a gyengék versenyeznek, hogy biztos legyen a bukás!??
Bajnokok, bajnokok! Nem ez az első eset!
Húzzatok bele!
a.dani0227@gmail.com 2021 jan. 26. - 12:26:31 Előzmény nevem van
(1346/1660)
Szerintem egyáltalán nincs nagy arca Bálintnak végül is tegnap hozta minden futamát a végén meg nagyon jól dobott, ezzel meglett a hirtelen halál is.

Ricsinek valóban nem ment bár az első futamánál nem sokon múlt, hogy nem nyert, csúzlizás viszont nagyon nem ment neki.

Zsupsz: Valószínűleg az is benne volt, hogy azt látva, hogy mit művel egyéni játékon, miközben máskor ennél jóval gyengébben teljesített, gondolták úgy, hogy ez így nem lesz jó, hogy tartalékol és félgőzzel megy addig ameddig nem a bentmaradása a tét. A felvetés is helytálló, hogy ha mindig így ment volna akkor párbaj se lett volna.
Zsupsz 2021 jan. 26. - 06:43:22
(1345/1660)
Hideg fejjel. Igen, ez egy verseny és azt tették amit a szabályok megengedtek. Dórival jobban járnak amíg csapatként játszanak, Lívivel nem. Nem fogják a hátukon vinni az egyéni játékig, ahol esetleg még ki is veri őket. Dóri meg azt bizonyította, hogy csapatban játszik jól, vagyis az egyéni játéknál bepánikol. Tehát ezért is jó választás. Személy szerint nekem sem volt szimpatikus amit tettek.
nevem van 2021 jan. 25. - 23:41:32 Előzmény Feedoo
(1344/1660)
Háromszor is elmondta a Ricsi, ez nem az ő napja. Csak azt szeretném tudni melyik az ő napja? Mert olyan még nem volt. A bajnokok győzelme meg a Lillán ment el, mert ha figyelmesebb akkor nem olyan nagy hátránnyal indult volna Krisztián, aki még így is behozta a Bálintot. Ügyes a Bálint de egyáltalán nem verhetetlen, sőt! A Krisztián nagyon jön felfelé. A Bálintról még annyit, míg ott volt a Nagy Dani viselkedett, most meg már ő is nagyképűsködik. Túl nagy lett az arca!
riaszabo 2021 jan. 25. - 23:14:42
(1343/1660)
Én a bajnokoknak szurkolok, de ezt megérdemelték!! Nem tesz jót nekik a villa, elkényelmesednek és egyesek jól meghíznak. Remélem a végjátékot behúzzák!! A Dóri okoskodása undorító!
Hajrá bajnokok!
Feedoo 2021 jan. 25. - 22:18:49
(1342/1660)
Ricsi gyerek imádja a pályát de pontot eddig nem hozott, érdekes módon őt nem akarják kigolyózni!! Gyerekek miért van ez? Igazság szerint ma a Bálint is bemákolta a futamot... de mégis úgy adta elő mintha pont így akarta volna. Sokat kell még tanulnia ,hogy ne tudjon semmit! :)
Feedoo 2021 jan. 25. - 21:22:49 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(1341/1660)
Nem értem miről beszélsz!! Egy párbaj arról szól hogy győzzön a jobbik... Livi klasszisokkal jobb volt a párbajon!! Ha nincs medál nincs öröm a hitványoknak!!! Nemrég említetted a konfliktust a bajnokoknál! Az nem vita volt csak Franci kicsit helyre rakta a brigádot, lehetne érvelni ide oda naphosszat de értelmetlen. Ki kellett adni magából amit gondolt mert kicsit lazán álltak a dolgokhoz a többiek!