Téma: EZO.TV

1/10
DarkGirl 2010 febr. 12. - 09:16:56 1/10
(104/1484)
Én hiszek neked így is. :)
feketevipera 2010 febr. 12. - 09:06:59
(103/1484)
Neked megjósolom azt, hogy holnap szép napra ébredsz. Vagy nem. Ez szubjektív, mert ki tudja, ki mit tart szépnek. De azért remélhetõleg értékelni fogod a próbálkozásomat. Sajnos a túlvilágiak még kómásak ilyen korán, úgyhogy nem szolgálhattak pontos információkkal a holnapot illetõen.
1/10
DarkGirl 2010 febr. 12. - 09:03:51 1/10
(102/1484)
:D
feketevipera 2010 febr. 12. - 08:59:28
(101/1484)
Másodállásban jós vagyok, harmadállásban meg Brad Pitt-hasonmás, csak ezt ügyesen titkolom.
1/10
DarkGirl 2010 febr. 12. - 08:55:07 1/10
(100/1484)
LOL
feketevipera 2010 febr. 12. - 08:54:02
(99/1484)
"Megjósolom, hogy óriási számlát fog kapni, ha betelefonál. Azt is megjósolom, hogy az élete ugyanolyan sz*r marad, mint eddig, kivéve ha tesz ellene valamit. Sõt... azt is elõre látom, hogy jövõre 2011 lesz."
1/10
pozsizsuzsi 2010 febr. 12. - 08:48:26 1/10
(98/1484)
Mindenesetre a megvásárolt fix idõsáv elmélet bukott, mert éjjel akkor kezdtek hablatyolni, amikor be kellett volna fejezniük, ennek folyományaként a filmem még egy órával késõbb kezdõdött, amirõl persze a tv2 saját honlapján sem tudtak semmit.
Ide ............ képzelj valami kellõképpen szaftos káromkodást.
cika 2010 febr. 12. - 01:19:52
(97/1484)
Ez az Atlantisz kérdés mosolygásra késztet. Megfigyeltem, hogy mindenféle címekkel "ékesítik" magukat. Nagymester, mester, és még ezen felül ami eszükbe jut. Atlantiszról azt találnak ki, és terjesztenek, amit akarnak, mert ellenõrizhetetlenek. Ellentétben azokkal az idõkkel, melyekrõl történelmi adatok, írásos dokumentumok vannak. Naná, hiszen Atlantiszról azt hablatyol, amit akar, de az utóbbit tanulni kellene.
Egyébként a tegnapi nõ, ha jól emlékszem Carola, egész normálisnak tûnt. Még azt is elképzelhetõnek tartom, hogy egyik-másik valós képességgel rendelkezik, de az ilyen Merlin félék azokra is rossz fényt vetnek.

Éppen most látható a Müller Rózsa. Ez a nõ el is hiszi amiket itt összehord? Hol születhettek ezek, a Balkán sötét bugyrában?
1/10
pozsizsuzsi 2010 febr. 12. - 00:43:52 1/10
(96/1484)
Na jó, kinézegettem magam.

"Tarotkártya

Eredetét a mai napig vitatják. Sok helyen az óegyiptomot jelölik meg, én bátorkodom származását megcáfolni, mert az Atlantiszi idõkben már használták az õszimbolum rendszerét (22 db-os Nagy Árkánumról beszétek).

Eredete nem evilági, kapott, hozott eszköz - az idõ során a szimbólum rendszere nem változott, csupán bõvült. Ma 76 db-al rendelkezik egy komplett kártyapakk (kis Árkánum). Az univerzum titkos kódjaként nevezem, mert sokkal mélyebb értelmezésû, mint bármely más jövendölésre használt kártya. Numerológiai és szimbólum rendszere egyedi, amely különbözõ finom rezgéssel rendelkezik. "
1/10
pozsizsuzsi 2010 febr. 12. - 00:36:27 1/10
(95/1484)
Na felbuzdultam, megkeresem, még úgyis van 30 percem a filmemig, hogy a varjú vágná ki a szemüket.
cika 2010 febr. 12. - 00:18:46
(94/1484)
Mellesleg én is elmegyek jósnak:-)
Tudtam elõre, hogy Merlinmagustól nem kapok választ. Különben megnéztem a reklámozott honlapját. A "web oldalát".:-) A várt színvonal köszönti az olvasót.
Egyszer (pár évvel ezelõtt) beszéltem egy barátommal, aki egy oktatási intézmény munkaügyi osztályvezetõje. Döbbenten mesélte, hogy az egyik volt takarítónõjüket az egyik tv-ben látta jósolni. Amint lehetett belenézett az anyagába, mert emlékezett rá, hogy az illetõnek nincs meg a nyolc általánosa. Mivel három hónappal elõtte lépett ki tõlük, nem valószínû, hogy ennyi idõ alatt megszerezte a bizonyítványt. Vagy, ha mégis, akkor nem vizsgával. De azóta y-ra cserélte nevében az i betût. :D
1/10
pozsizsuzsi 2010 febr. 12. - 00:11:16 1/10
(93/1484)
Óriásit nyúlnak mellé a szakik. Azok a népek, akik annyira hisznek a csodában, hogy pénzt is költenek rá, azok kibekkelnék a hajnalt is, hidd el. Viszont egy film, ráadásul egy tényleg jó film, ráadásul akkor, amikor a konkurrenciánál lócar sincs, hatalmas nézõszámot, és nagy suskáért eladható reklámidõt jelent.
cika 2010 febr. 11. - 23:53:59 Előzmény pozsizsuzsi
(92/1484)
Ezt az adásidõt vette meg a T.G. az Ezo tv jósmûsora számára. Úgy vannak vele, hogy ha valakit érdekel egy film, vagy fennmarad megnézni, vagy felveszi videora, de az élõ mûsornak ekkor még van telefonáló (pénzt hozó) nézõje.
De - szinte biztos vagyok benne, hogy egy pár hónap múlva már nem csak éjjel egykor lesz ez a jósmûsor. A TV2-nek kényelmes, mert szép, kerek összegért adja a mûsoridõt, T.G.nek meg megéri, hiszen amíg lókaka van, addig veréb is.
Különben a kereskedelmi tv-k nem a színvonalra mennek (elsõsorban), hanem a pénzre, reklámra. Evidens, élni akarnak.
1/10
spechtrum 2010 febr. 11. - 21:52:02 1/10 Előzmény Tilda36
(91/1484)
Tilda ez tavaly év végén volt,nem ezen a csatornán, hanem nem tudom melyiken, talán a hálózaton volt- Az akciós emelt díjas hívás 500 valamennyi + áfa / perc volt. Hamar kikapcsolták a betelefonálót, de nem tudom mennyit kellett neki várakoznia, talán semennyit, mert egyre kevesebben telefonálnak be.
1/10
spechtrum 2010 febr. 11. - 21:48:07 1/10
(90/1484)
Pedig ez az egész igen egyszerû ! Nem kell semmi komolyra gondolni mert nincsen benne. Mindenki aki pénzhez jut a 9. dimenzióból való energia átalakulásával juthat. Ugyanis a pénzenergia a 9. dimenzióban van, és ezt az energiát csak az önjelölt mágusok tudják onnan irányítani 500 Ft+áfáért percenként.

Azt mondta Merlin legutóbb, hogy nyugdíjasonkan érdemes betelefonálni, ha kevés a nyugdíjuk, mert õ áramoltat neki pénzenergiát.
Az a kérdés a nyugdíjas hogy juthat a nyugdíjon felül extra pénzhez, amihez a többi nem, mert csak ha felhív az kapja meg.

Azt is mondta a mûsorban, hogy most magyarország és románia területére áramoltatja a pénzenergiát.
Az a kérdés, ha úgyis áramoltatja a mûsorban az egész országra, minek külön betelefonálni.
Tilda36 2010 febr. 11. - 19:55:40
(89/1484)
Egyetértek.:-))
Tilda36 2010 febr. 11. - 19:54:37
(88/1484)
Nincs azzal semmi baj, hogy Mózes 5. könyvébõl idéztél, viszont a következõ mondataidat itt sokan félreértették.

"Aki ilyen dolgokba keveredik - még ha csak érdeklõdik is -, rengeteg rossz dolgot szabadít magára. Ezzel nem szabad játszani! Az alvilág nem játszótér!"

Ne haragudj, de itt mindenki elítéli ezeket a jósmûsorokat. Könnyû pénzszerzési forrásnak tekintik a legtöbben, de fõleg megvezetésnek.

Az érdeklõdést és véleményt az EZO topicban fenyegetésnek, ill. figyelmeztetésnek vették, de gondolom te a betelefonálásra értetted azt amit...

Nem hiszem, hogy itt bárki is betelefonálna, a fórumozók ennél sokkal értelmesebbek.
1/10
pozsizsuzsi 2010 febr. 11. - 17:55:28 1/10
(87/1484)
A tv2 illetékeseit, mûsorszerkesztõit meg az ORTT szakijait összeterelném, kitoloncolnám egy lakatlan szigetre több tonna konzervvel, konzervnyitó nélkül. E miatt a szemét miatt megint hajnalra csúsztatnak egy elsõ osztályú filmet.
zsuzscsina 2010 febr. 11. - 16:24:35
(86/1484)
Kedves Lenuta!

Hozzászólásom nem tartalmazott semmiféle felszólítást arra nézve, hogy az olvasó csatlakozzon ehhez vagy ahhoz a valláshoz, tehát hittérítésrõl szó sem esett.
Ez csupán egy jóindulatú figyelmeztetés volt arra nézve, hogy ez - mégha néha annak is tûnik - nem játék. Mostanában nagyon elszaporodtak az ilyen okkult - vagy divatosabb nevén ezoterikus - mûsorok, de sajnos semmi jó nem származik ebbõl.

Üdv
zsuzscsina
1/10
tombenko 2010 febr. 11. - 16:03:51 1/10
(85/1484)
Nem lep meg. Egyébként még eme "nagytudású" emberkéktõl még egyszer nem hallottam az általuk használt fogalmak meghatározását... Dobálóznak a kifejezésekkel, a sok birka meg ha tudományosnak tûnõ halandzsát hall (értsd: sok idegen szó), akkor benyeli, mint Öcsi pöcsét Csöpi. A mûsort meg nyugodtan át lehet keresztelni Szellemi Gettónak.