Téma: Family Guy

Platypus L.K. 2007 szept. 22. - 16:20:47
(13/13753)
Tudod, az a nyito focim, amikor enekelnek, megy a zene, es a vegen kiirjak a cimet.
Platypus L.K. 2007 szept. 22. - 16:19:07
(12/13753)
Forintom egy filler sincs (ezt de megaszondtam :DDD), mert az Egybesult Karajsagban ritkan fizetek azzal (illetve ha megis, akkor futnom kell gyorsan, mielott eszreveszik - Erzsebet kiralynot nem nagyon keverik ossze Matyas kirallyal :D).

Az altalad tervezett lazadasnak en is inkabb csak kulso szemleloje lennek, mert ha netan ugy osszevernek a tulbuzgo rendorok, hogy megvakulok, vagy komaba esek, akkor nem lathatom tobbet a Family Guyt :((( Pedig mondom, itt en tudom nezni a sorozatot, csak tul keson adjak...
Eddig 3 epizodot lattam a BBC2-n, es tenyleg teljesen odavagyok erte!!!
sipka 2007 szept. 22. - 10:20:05 Előzmény Platypus L.K.
(11/13753)
De jó, hogy egy újabb tagot köszönthetek a "Family Guy" nevezetû fanclub (még szerény létszámú) csapatában. Sajnos el kell fogadnunk azt a tényt, hogy kis hazánkban csak azzal foglalkoznak, hogy saját magukat fényezzék a manapság "sztárok"nak nevezett egyének. Rengeteg olyan színvonalasnak nem igazán tekinthetõ mûsor van, amelyet legszívesebben egy szekta gyülés keretében, máglyára vetnék. Például a most indult: "Okosabb vagy mint egy 5.-es!" címû borzadályt. De van még rengeteg!! Én azt mondom LÁZADJUNK!!! :) Elöször is vetkõzzünk.....pucérra :) De csak azért, hogy utána felvehessük az egyszínû, "Family Guy-t akarok!" feliratú ruháinkat. Majd mint jó aktivisták, neki rontunk az ellenünk szegült egyéneknek. Lesz itt koponya lékelés, csonttörés, rengeteg zúzodás...szóval tényleg csak pár apróbb heg :) Bár biztos vagyok benne, hogy legyõznek minket (mivel eddig hárman vagyunk...vagyis csak ketten, mivel "Lasagne" azért mégis csak egy nõ, akit nem tehetünk ki ekkora agressziónak), de azért emelt fõvel fogunk elesni :DD Csak azaz egyetlen baj ezzel, hogy sérüléseinket megmutatva, ki kell fizetnünk azt a nyomorult vizit-díjat!! :( Nincs valakinek felesleges 300Ft-ja? :DDDD
Lasagne 2007 szept. 21. - 19:16:58 Előzmény Platypus L.K.
(10/13753)
nyitó fõcím?mármint?
winampot le lehet tölteni, ha nagyon akarod(mondjuk a részek miatt megérné)
Platypus L.K. 2007 szept. 18. - 17:25:55
(9/13753)
Winamp sajnos nincs... meg az internetezesre fordithato idom is szukre szabott. Nincs mas valasztasom, fenn kell maradnom minden ejjel. De egy fokkal talan jobb helyzetben vagyok, mint ti...

A nyito focimben viszont csalodtam egy kicsit. Persze nem az hatarozza meg a sorozatot, de elegge gagyi lett...
Lasagne 2007 szept. 18. - 14:22:46
(8/13753)
ha van winampod akkor ott a tv adókon is mindíg adnak részeket belõle(valami southcast tvs...vagy media ilyesminél keressétek)
jó lenne ha adnák valahol nálunk is!:) vannak benne elég durva poénok is,de még mindig jobban bírom még mint a Simpsont
Platypus L.K. 2007 szept. 18. - 13:12:36
(7/13753)
jajjj nem hiszem el!!! Ugye az elobb irtam hogy Angliaban vagyok e pillanatban...

...es most fedeztem fel, hogy a BBC2 mindennap vetit 2 epizodot ejjel 1-kor!!! Ugyhogy en tudnam mindennap nezni, ha nem kene dolgoznom hajnaltol... de ma ejjel azert megneztem 2 epizodot! K*rva jo, sztem sokkal poenosabb mint a Simpsons!!!
Platypus L.K. 2007 szept. 17. - 15:50:34 Előzmény sipka
(6/13753)
Csatlakozom az elottem szolokhoz (NEM a pucersaggal kapcsolatban... :)))
Egyszeruen nem ertem, hogy lehet az, hogy egy ilyen rajzfimet meg egyetlen magyar tevecsatorna sem vett meg... Leforditani, feliratozni se kell, csak adjak mar le!!!
En pl. csak a Youtube-on lattam nehany reszletet, de azonnal megtetszett a sorozat. A rajzfilm stilusat nagyjabol a South Park es a Simpsons koze tennem, ami szerintem az arany kozeput :DD

Linket ugyan nem tudok adni, de ha megtalaljatok a Youtube-on a "The best opening ever" vagy vmi hasonlo cimu videot, nezzetek meg feltetlenul!!! (hacsak nem lattatok meg a TV-ben) Allitolag a legjobb Family Guy opening theme (nyito focim), ami letezik.

Megjegyzeskeppen mondom, hogy Angliabol irok, ugyhogy a magyar tevecsatornakon most semmikepp sem tudnam megnezni... De azert jo lenne veletek szurkolni (nem puceran... :)))
sipka 2007 júl. 24. - 10:51:59
(5/13753)
Már a sorozatot? Még nem volt szerencsém, de tudod hogy nézném végig?.........pucéran :D (Na jó most már befejezzem mert nekem lesz egyre kínosabb :) Amúgy jól feltöltöttük ezt a Family Guy-os fórumtémát :) Aki majd elolvassa csak az fog megmaradni a tudatába hogy,.........pucér :)
Lasagne 2007 júl. 24. - 09:39:10 Előzmény sipka
(4/13753)
persze mindezt pucéran:DD
jó vonuljunk fel rögtön holnap! :))
Bár inkább a leleplezõs dokumentum filmes dolgot választanám:P

te végig láttad már?
sipka 2007 júl. 23. - 22:51:43
(3/13753)
Na, akkor csatlakozhatsz az emlegetett városi felvonuláson, amit akkora tervezek, ha nem adják le a Family Guy-t a tv-ben. A felvonulási program több féle is lehet: Kocsikat döntünk föl, és Family Guy-os plakátokat ragasztunk ki a falakra..........pucéran. Vagy esetleg elfoglalunk egy tv állomást, és ott mondjuk el a népnek, milyen jó is a Family Guy..........pucéran. Vagy netán csak simán rohangálhatnánk az utcán, Family Guy-os baseball sapkában, és kiabálhatnánk hogy: "Family Guy-t akarunk"........ezt is pucéran. Vagy talán még az is belefér hogy csináljunk egy amolyan Michael Moore-os leleplezõ dokumentum filmet, miért is nem adják le nálunk ezt a sorozatot, illetve egy csomó ember véleményét kikérdezhetjük e témakörben........felöltözve. (Ezen az utolsó mondaton meglepödtél, mi? :) Amúgy én nem vagyok ennyire "pucér" mániás, csak gondoltam így viccesebb lesz :) Hajrá FAMILY GUY!!!!!!
Lasagne 2007 júl. 23. - 20:05:33
(2/13753)
jaja! én is bírom! Bár már egy ideje nem láttam, de a poénok ott voltak:)) jó lenne ha leadnák(pl viasat) .....inkább mint Homérékat, azok már nem olyan poénosak mint az elején!
FAMILY GUYT a tvkbe!
sipka 2007 júl. 23. - 19:08:14
(1/13753)
Valamelyik tévécsatorna igazán leszinkronizálhatná már ezt a rajzfilm sorozatot!!!!!!!! Amerikában nagy népszerûségnek örvend ez a "Simpson család"-hoz és a "South park"-hoz hasonlatos sorozat. Ez a széria már 1999-tõl elkezdödött úgyhogy nem kénne arra várniuk amíg ott vége lesz, hanem már kezdhetnének hozzálátna a magyarra való átfordításhoz. Vagy legalább feliratosan adnák!!!! Az is mindegy ha hajnali kettõkor sugároznák, csak láthassam már!!!!!!!!! Ha ilyen sokáig megvárattnak, akkor a "Szinkronizálják le a Family Guy-t" feliratú traszparensekkel vonulok fel a városba.........pucéran :) (Húú akkor hamar el kell kezdenem, mert közeledik az õsz :)