Téma: Farm VIP

riaszabo 2021 dec. 15. - 21:19:24
(115/215)
A Gyepi-Dia páros kieshetne már! Undorító! Ha ennyi ember utál valakit, magától kellene hazamenni! Én is beálltam a sorba! Régen szurkoltam Diának, ma már ellendrukker lettem. Küldjék már haza őket! Hajrá többiek!
tortura 2021 dec. 15. - 16:08:29 Előzmény Magenta99
(114/215)
Akkor pont egál, mert tavaly meg a sárgáknak kedveztek nagyon. Biztos van igazság abban, amit írsz. Én érzelmi oldalról közelítem meg a kérdést, nekem szimpatikus a Gyepes házaspár. Ugyan Gyepi nem hazudtolja meg focista mivoltát, jó hegyeseket tud köpni. De olyan szépen, szeretettel beszél a feleségéről, hogy ezzel engem mindig levesz a lábamról. Szeretem, ha egy pasi ilyen.
Magenta99 2021 dec. 14. - 18:41:48 Előzmény tortura
(113/215)
Ezt az egész évadot nagyon elcseszték a kiváló ötleteikkel.
Számomra totál igazságtalan volt, hogy a sárgák, miután megnyerték a termelési versenyt, nem lettek automatikusan védettek. Nekik kellett volna 5 fővel felköltözni és a pirosoknak megtartani a farmgyűlést.
Így Athinának lett volna ott a helye és nem a gyepesfejűnek, azt a párbajt meg sem lett volna szabad tartani közöttük, hiszen a termelési verseny végeredménye Athina érdeme is volt, tehát neki ugyanúgy joga lett volna felköltözni.
Valahogy első perctől kezdve az volt az érzésem, hogy mindig a piros csapatnak próbálnak kedvezni, pl. amikor már nagy bajban voltak, akkor hirtelen kitalálták, hogy 3-3 fő cseréljen helyet.
Magenta99 2021 dec. 14. - 18:35:46 Előzmény Zsupsz
(112/215)
Pfffff...jó nagy barom, szétcseszi az egészséges fogát. Majd megbánja 10-15 év múlva.
tortura 2021 dec. 14. - 17:17:22
(111/215)
Na, tegnap ment el a kedvem attól, hogy nézzem ezt az egészet. Pedig esti kikapcsolódásnak nem rossz, mikor már semmihez nincs erőm, idegzetem, türelmem, csak ahhoz, hogy nézzek ki a fejemből. De ez a tegnapi adás kiverte nálam a biztosítékot (sajnos jó eséllyel ez is volt a cél....).
Összeköltöztették a két maradék csapatot. Ez még oké, az első részben is így volt. Nyilván tapogatózik mindenki, óvatosan közeledik (vagy sehogy), hiszen új a helyzet és szokatlan. Ezt elősegítendő nem volt rossz ötlet egy laza bulit tartani, gondoltam én naiv fejjel, mikor hordták nekik a jobbnál jobb ételeket és megérkeztek a zenészek is.
Esznek-isznak, táncolnak. Ezután leülnek és mi történik? Demcsák leül a két lány közé és előjön a farbával, mint egy vasorrú bába. Miért kellett - pláne egy lazuló bulin - szándékosan szítani a feszültséget? Van elég alapjáraton is. De nem, meg kell még fejelni. Nem akarom Demcsákot bántani, valószínűleg nem is az ő ötlete volt. Ő nem szerkesztője a műsornak, csak egy végrehajtó inas. Bizonyára mondták a fülesen neki, hogy mit kérdezzen. Hát sikerült úgy irányítania a beszélgetést, hogy jól összeugrassza Szilvit és Noémit. Utána a többiek elé is felkínálta tálcán a lehetőséget és ők sajna be is sétáltak kézen fogva a gazosba.... Erre másnap már Farm-gyűlés. Ott Szilvi elvitte a balhét, s ezzel megmentette Noémi seggét. Mert hogy ő kapta volna a legtöbb voksot, az tuti és az is, hogy bárki legyőzte volna.
Sajnáltam, hogy Szilvinek távoznia kellett. Ugyan Holló megnyerte a párbajt, de valahogy nekem ez a srác nem igazán szimpi. A párbajokat mostanában már nem is nézem, csak akkor kapcsolok vissza, mikor vége van, hogy ki nyert. Olyan aljas feladatok vannak, hogy nézni sem bírom. A következő távozó biztosan Noémi lesz, legközelebb nem menti meg semmi. Szerintem Henrit is választhatta volna Szilvi, talán több keresnivalója lett volna ellen. Igaz, utólag már könnyű okosnak lenni.
Zsupsz 2021 dec. 14. - 05:50:54 Előzmény tortura
(110/215)
Én is így gondolom
tortura 2021 dec. 13. - 16:03:34 Előzmény Zsupsz
(109/215)
Ha tényleg így van, jó nagy baromság az is. Örülök, ha nem kell elcseszni a fogamat. De hogy azért szétfúrják, hogy egy követ lehessen beépíteni... Atyaég.
Zsupsz 2021 dec. 13. - 06:51:10 Előzmény Magenta99
(108/215)
Nem aranyfog hanem egy kis kő van a fogába beépítve az csillog. Régen nagy divat volt.
Magenta99 2021 dec. 11. - 13:20:00
(107/215)
Az előzetes alapján visszajön Dia férje, mint plusz egy fő?
Mi van?
Ahhoz képest, hogy a sárgák nyerték a termelési versenyt és eddig úgy elsikkadni látszik az ajándék - a piros csapat kap vissza 1 főt? Érdekes....
tortura 2021 dec. 10. - 16:35:05 Előzmény Magenta99
(106/215)
Szerintem egyik sem.... Ennyire én nem figyeltem, hogy van-e aranyfoga.
A következő, akit hazaküldenek, Athina lesz valóban. Vagy már haza se kell küldeni, mert lesz ma egy olyan verseny, hogy mindkét csapatból egy-egy ember lemorzsolódik egy játékban. Lehet, hogy a sárgáknál pont ő lesz az. A pirosak kemények, ott nem tudom, ki megy haza.
Én - őszintén szólva - tisztelem ezeket az embereket. Egy napig sem bírnám ilyen körülmények között. Pláne idegenekkel összezárva - nem az én műfajom. De valahol biztos jó buli lehet, ha valaki vevő az ilyesmire.
Magenta99 2021 dec. 10. - 15:19:25 Előzmény tortura
(105/215)
Szerintem Athina az, aki nagyon nem illik a sárga csapatba. Tavaly legalább a Bay Éva mosogatott, főzött rájuk, de ez a nő semmit nem csinál, csak morog, zsémbeskedik és mindent IS jobban tud.
Jól be is szólt neki Gergő múltkor, a paradicsompürénél, hogy bocsi, de ezt most nem magadnak csinálod.
Kíváncsi vagyok, kik fognak bekerülni a nyolcasba, akik együtt élnek már fent a házban.
Ja és még egy dolog - Bódy Szilvinek a bal felső kettes (vagy hármas?) foga aranyfog? Beszéd közben láttam, ahogy kicsillant neki. Fura, a cigányok és a maffiózók szoktak aranyfogat csináltatni - Szilvi ezek közül vajon melyik? :)
tortura 2021 dec. 09. - 14:46:50
(104/215)
Bejött a tippem, Vikit küldték haza. Szerintem nem fogják megérezni a hiányát. Noémivel szó szerint egyet kellett értenem. Viki egyénileg sosem jutott volna idáig. Ezt a csapatjátéknak köszönheti. De mivel 35 éves - ahogy említette - nyilván eljutott az önkritika ama fokára, hogy ezt ő is beismeri. És volt olyan ostoba, hogy kihívta azt a valakit, akiről tudni lehetett, hogy legyőzi. Persze lehet, hogy tényleg csak haza akart menni. A következő Henri lesz náluk, ahogy elnézem a többieket. Most is csak a védettség mentette meg. Ebből a sárga csapatból nekem Gergő szimpatikus meg Dóri. De úgy érzem, hogy a játékot a pirosak közül nyeri meg majd valaki.
Magenta99 2021 dec. 08. - 12:50:54
(103/215)
"Ennek ellenére a sárgák elég rendesen kipofázták őket." A pirosak pont ugyanezt csinálták. Épp most néztem vissza a tegnapit és az utolsó jelenet, hogy a Zoli épp nagy pofával, gúnyosan utánozza Noémit és ott szidják kórusban a sárgákat.
tortura 2021 dec. 08. - 09:48:48
(102/215)
"A premier plánban mutatott hányása, meg magyarázkodás undorító volt" Lehet, de ez nem az ő hibája. Az operatőré meg a rendezőé, aki ezt a jelenetet is bevágta a kész adásba. Nem véletlen. Az a cél, hogy beszéljünk róla, mérgelődjünk, utálkozzunk, stb. Ahogy nézem, el is érték a céljukat.
Én a pirosaknak drukkolok kezdettől fogva. A sárgáknál gyűlés lesz, én Vikit küldeném haza.
Bonitó 2021 dec. 07. - 19:05:40
(101/215)
Mosolyogtam Zsuzsi mondásán, hogy Dóri és Noémi "mindent kockára tett a bazsalikom miatt?!"
Na jah! Persze! Akkor nem is a forgatókönyv szerint történt, ahogy minden más a műsorban?:)
Szemmel láthatóan tele volt a rét és a két lány mégis oda ment fel a piros csapat házatájához??
Fehér Holló tegnapi viselkedése kritikán aluli volt és teljesen " elszállt magától " A premier plánban mutatott hányása, meg magyarázkodás undorító volt. És a kreatív csapat is!

Zoli jól utánozta az igencsak pösze Szilvit, aki here módjára csak utasítgat, szaladgál egy szűrővel a kezében egész nap. És csak beszél, beszél, beszél a luxus bébi, aki őstermelő lett az Univerzum egy szegmensében. Borzasztó egy természete van!
A sárga csapat viszont igen jól "feltalálta magát", mert a kecskeszaros gereblyével törte össze az üstben rotyogó forró paradicsomot Persze előtte Gergő "olyan tisztára súrolta, hogy enni is lehetett volna vele!" :)
Ahogy elnéztem Henry Kettnert, olyan lassan pucolta a paradicsomot fekve, hogy még a csiga is kapkodó őrült mellette. Egy biztos, nem kellett tűzoltót hívni, nem gyulladt fel a munka a keze alatt. Viszont amikor az erős paprikás kezével megfogta a nemesebbik szervét, jó lettek volna a tűzoltókocsi!
Én annak örülnék, ha a sárga csapat nyerné ezt a termelési versenyt. A piros csapatnál pedig Szilvi és Holló küzdene a bennmaradásért?! :) Persze csak akkor, ha nem szereznek majd védettséget?!
Node majd ma este kiderül?!
dzsenibaba 2021 dec. 07. - 18:08:32
(100/215)
Tegnap este többször is mutatva bemutatót láthattunk a tv2 jóvoltából a gyomortartalom ürítésének technikájából. Ezután a bélsárürítést,fenéktörlést,a nők betétcseréjét is bemutatják?TV2 intelligencia ,kultúra ismeretlen?
omama2 2021 dec. 07. - 17:04:43
(99/215)
Na Diácska, újra bizonyított! Hiába szólította fel többször is Zsuzsa, hogy csússzon vissza és ne a kezével segítse az irányt ,meg sem hallotta és fütyült rá!! A végén némi vívódás után.... nem volt pofája a passzírozót elvinni és ez így volt helyes!!!!! Kis sunyi jellemtelen nő. Gratulálok neki !
tortura 2021 dec. 07. - 13:48:36
(98/215)
Kicsit sajnáltam tegnap a piros csapatot. Hiába akartak korrektek lenni, nem tudtak jól kijönni a buliból. Dia azt mondta sportszerűen, hogy hagyják ott azt a kütyüt, ne érje szó a ház elején. A többiek majdnem lebeszélték, de végül majdnem döntetlennel futottak neki a feladatnak (ami azért nem igaz, mert a sárgák eggyel többen vannak). Ennek ellenére a sárgák elég rendesen kipofázták őket. Mi lett volna, ha mégis elviszik a segítséget? Utólag már azt gondolom, talán mégis azt kellett volna tenni a pirosaknak, mert így sem értékelték a korrekt hozzáállásukat, így is szájukra vették őket. Hihetetlen, hogy vannak emberek, akiknek sehogyan sem lehet megfelelni.
Valahol Holló érveit is megértem (győzni akar, mindenki taktikázik, nem akar Farm-gyűlést), viszont ha én vagyok ott, én is úgy döntöttem volna, mint Dia. Én szeretem a sportszerűséget és eszerint élem az életemet is. Talán azért, mert én is ezt várom el másoktól.
Magenta99 2021 dec. 07. - 10:17:25
(97/215)
Látom, már megvan az új ember, akit csapatügyileg utálni lehet. Mondjuk az igaz, hogy Szilvi kezében nem lehetett egy szem paradicsomot sem látni.
De azért ez a kis holló egy elég nagy sz@rcsimbók. Azért, mert egyszer megnyert egy védettségi játékot, most azt hiszi, ő a jani, az ügyeletes megmondóember. Remélem, a következő kiszavazásnál koppan egy nagyot.
dzsenibaba 2021 dec. 06. - 17:51:04
(96/215)
Hajrá matematika professzor házaspár! Csak kőkeményen előre a megalománia útján!Hurrá,hajrá,előre!