Téma: Farm

Jasinbure 2016 ápr. 04. - 15:19:25
(41/81)
Azért ebben a párbajban, ha esetleg Laura ,vagy bármely más leányzó gyorsan felér a malachoz, egészen biztosan egyik sem tudta volna egyedül lehozni azt.....még egy ffinek is komoly erõkifejtést jelent egy ekkora "malacot" úgy megfogni és emelni, hogy kézben maradjon.
Ez a párbaj, csak két ffi között lett volna fair....
Mia1234 2016 márc. 31. - 14:59:06
(40/81)
Gondolom olvastátok, az RTL vissza akarja hozni azt a gyökér Danit, a tépõzáras Gizellát játékba a kilépõ bájgúnár Márkika helyett. Zé a Facebook-on kérdezi a nézõktõl, mit szólnának hozzá, ha Dani visszamenne. Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat, szinte mindenki tiltakozik és azt írja, akkor abbahagyják a mûsor nézését.
Tomas2119 2016 márc. 31. - 01:16:41 Előzmény Mia1234
(39/81)
na ez meg a másik... õt sajnálom a legjobban.. :) de amúgy nem tudom a szerkesztõk is mit gondoltak hogy csak ennyi kaját adnak neki
ill
az hogy mibõl gondolták (városi szerkesztõk) hogy a tyúkok állandóan fognak tojni, ill az elvetett (ami még nincs elvileg) magokból mikor is lesz bármi amit ehetnének... :) kb arra mikor vége lesz a mûsornak.

sok kérdés van ezzel a mûsorral ami elég béna és amatõr igy külsõs szemmel.. pl: kisnyulak. nem is lehetne a két felnõtt nyulat egy ketrecben tartani. a kisnyulak se 2 nap alatt születnek meg.. a tehén ellés.. semmi szakértõ nem lesz ott?? kakasuk nincs is? stb stb stb.
szerintem ez az 1 évad lesz aztán hello.
Tomas2119 2016 márc. 31. - 01:10:22
(38/81)
én mondjuk azt se értem - és elég hülye szabályok ezek - hogy miért a kiesõ határozza meg hogy ki legyen a heti gazda.. miért nincs arra egy újabb játék hogy eldöntsék? legalább lenne valami kihivás számukra mert elég lapos igy ez a mûsor: felkelnek esznek etetnek esznek (ha van mit) fekszenek etetnek esznek alszanak.
ill hogy a gazdára miért nem lehet jelet rakni? most lehet olyan hogy valaki 2-3 hétig gazda lesz???
a másik meg: miért nem a párbajról gyõztes játékos a védett??
és hogy visszatér a kiesõ játékos.. miéééééééééééééééért????? nincs másik ember akit be tudtak volna vinni??

meg ez a gyerek aki feladta csak azért mert nem birja a koplalást... hát kajak a nõk jobban birják mint ez a kis puhap...cs.
idiota89 2016 márc. 30. - 19:59:58
(37/81)
Nézem,de keményen felbosszantanak az elkényeztetett népek! Most meg a gyökér Dani visszatér vagy mi a rák? vrvrvrvrvr
1/10
detox 2016 márc. 30. - 15:59:56 1/10
(36/81)
fostalicska :P
5/10
idõjós1010 2016 márc. 29. - 23:51:10 5/10
(35/81)
Na ja, jó hogy Dóri nyert, de mit szeretett fajon a társaság háromnegyed része Daniban ? Semmi szerethetõ nem volt benne, mégis neki szurkolt, szinte mindenki. No meg hogy felszedte már azt a modell csaj tis a szúnyog szerû testével. Attilát pedig ugyan ki nem állhatom, de még õ is egy teljesen más mentalitású ember, mégis legnagyobb spanja volt neki odabent. A vérmérséklet közös, de a munkához való hozzáállás nem.
5/10
idõjós1010 2016 márc. 29. - 23:46:49 5/10 Előzmény Fitt Anett
(34/81)
Én nem mernék fogadni rá, hogy ezek ki fognak kupálódni valaha is. Városi ember számára is jelenthet rengeteget a természet, mondjuk a csendben csobogó tiszta vizû patakocskák, és a madárcsicsergés, meg a naplemente, no de a tehénszar, meg a csirkekopasztás, és a kapálás, nem épp csalogató dolgok. Számomra örök kényszer maradna az egész. :-)
Mia1234 2016 márc. 29. - 20:00:52
(33/81)
Arra lennék kíváncsi, ha ezeknek a szerencsétleneknek sincs mit enniük, mit ad a gazdija enni a kutyájának? Tán kukoricakásával tömik szegény állatot?
Tomas2119 2016 márc. 28. - 19:24:47
(32/81)
amúgy azt se értem hogy a szerkesztõk hogy gondolták hogy full amatõrök meg tudnak elletni egy tehenet.... ez egy vicc szerintem hogy pont õk meg tudják ezt csinálni. ugyan már. még igazi állattartóknál is akik évek évtizedek óta csinálják náluk is fenáll a veszély mindig elletésnél.
Tomas2119 2016 márc. 28. - 19:21:58 Előzmény Fitt Anett
(31/81)
na az az Attila az a tipus aki nem fog megváltozni! egy tipikus kõparaszt bunkó tahó. kiváncsi lennék hogy a nõjével hogy beszél ha van e neki

amúgy inkább õt kellett volna kirakni, de a sajna nem fogják. se õk se az rtl. kell a mûsornak egy tahó bunkó aki csinálja a fesztivált.
Tomas2119 2016 márc. 28. - 19:18:34
(30/81)
és valaki megmondhatná ki is ez a Zé... hogy mindenhol ott van. kinek a kije? és egyáltalán mit tett le az aszstalra??
Tomas2119 2016 márc. 28. - 19:16:38
(29/81)
ez az Attila mekkora tapló bunkó ember... undoritóan beszél a nõkkel, káromkodik állandóan. ha nem úgy van ahogy õ véli igaznak máris orditozik.

azt se értem hogy miért a kiesõ jelöli ki a heti felelõst. miért nincs ezért egy újabb játék mint az elején. ez igy szerintem nem fair a többi játékossal szemben.
1/10
TUTYKA 2016 márc. 28. - 19:09:43 1/10
(28/81)
Szánalmas szereplõk, szánalmas "mûsor"...
Fitt Anett 2016 márc. 27. - 20:58:41
(27/81)
Hát azon én is besírtam, hogy a h.gyos, sz.ros s.ggükkel áztatott mosdóvízzel mossák az arcukat. pfúúj. Legalább fordítva kéne. Lehet, hogy a kamerák miatt nem guggolnak a lavór fölé?!
Fitt Anett 2016 márc. 27. - 20:53:44 Előzmény idõjós1010
(26/81)
Majd nézzétek meg õket kb egy hónap múlva! Sokat fognak változni. Szerintem ez a kõbunkó Attila is sokat fog változni, pláne, hogy õ lett most a fõnök. Õ legalább rendet vág a sorban, tudja, mit hogyan kell, csak még az emberek nyelvén nem tud szépen beszélni, de ha nem csinál valami nagy gebaszt, az is meg lesz. Szerintem ott lesz a top 5-ben. A kutyás fiú és a tehenész gyerek tuti a legjobbak, nekem õk a legszimpibbek. A Danit legyûrõ csaj is életrevaló, nyilván a gyermekei is formáltak rajta sokat, csak neki is változtatni kell a stílusán.
Fitt Anett 2016 márc. 27. - 20:46:36
(25/81)
YES! gyökerek takarodás!
kiskusi 2016 márc. 27. - 19:29:41
(24/81)
Az elsõ rész nagyon megjátszott jelenet volt , ugyanis amikor keresték a trágyában a kulcsot és aki megtalálta, annál egy teljesen tiszta kulcs volt amin a kulcstartó szalag is új volt és vörös színû , ami , ha a trágyában van akkor annak nem marad eredeti színe hanem barna lesz. Errõl ennyit.
charles58 2016 márc. 27. - 15:14:48
(23/81)
Szakadtam a röhögéstõl, amikor láttam Danikát bénázni. Olyan volt, mint a Riga moped. Hang van, teljesítmény nincs. Danika elment a levesbe. Már csak a csicskáit kell kitenni:
E-gon 2016 márc. 26. - 20:54:05
(22/81)
Ez mennyiben reality? Suttyó kis kölykök mórikálják magukat? Ezt naponta láthatjuk az utcán.

Fél évre/évre magukra hagynám õket, rejtett kamerákkal, aztán csinálnék belõle mûsort.
Lehet, nem maradna életben közülük néhány.

Ezek egy szelet zsíros kenyeret sem tudnak megkenni, egy csirkét levágni, kopasztani, bontani. Azt az ásást is megnézném, amit a kertben mûveltek.