malvinkicska 2017 jan. 29. - 12:25:21
(75/1535)
Egy bölüm általában 90-93 p van ettõl hosszabb is akkor feltételezem lesz 160, mert lehetne felezni, de szerintem meg faragják ezt is ahogy szokták.
sorozatkedvelõ 2017 jan. 29. - 11:41:25 Előzmény malvinkicska
(74/1535)
Köszönöm!
abisztriczky 2017 jan. 28. - 20:38:31
(73/1535)
Elnézést, ha már volt róla szó, de nálunk hány részben fogják leadni a 80 török részt?
Érsekvári 2017 jan. 28. - 18:52:56
(72/1535)
Minden soroddal egyet értek , mert valóban nagyon jó sorozat . Pár éve megnéztem eredeti nyelven , de most nagyon értékelem , hogy mindent érthetek . Szinte most , hogy a 17. bölümnél tart a felirattal nem is emlékszem sok minden lényeges történésre . Újra átélem a sorozat minden percét az izgalmakat , mert ez dráma a szó minden értelmében.
5/10
napraforgó 2017 jan. 28. - 13:17:34 5/10
(71/1535)
Ha Kerimnek jó szíve van, no meg lelkiismeretei is, akkor le kellett volna húzza a hülye, eszetlen barátait a lányról, akár erõvel is. Elég nagydarab fickó, ha akarta volna, megvédhette volna azt a lányt. De ha valaki csak bambán vigyorog és végignézi, hogy a másik három meggyalázza azt a lányt és aztán még el is megy a helyszínrõl, otthagyva azt a lányt vérbefagyva, összemocskolva, az ugyanolyan bûnös, mint a többi. Nem tudom õt sajnálni, akárhogy sírdogál is, meg akármennyire is hülyére veszik a többiek.
Nem kényszerítette senki, hogy igyon, arra meg pláne nem, hogy kábítószert is fogyasszon. Egyenlõ akart lenni azokkal a szar alakokkal? Isten ments, hogy bárki is olyan legyen, mint azok.
malvinkicska 2017 jan. 28. - 12:20:14
(70/1535)
Mankos aranyos volt már megírta , a sorozat baráton is fent van, mert van aki nincs a FB-on.
10/10
kikelet54 2017 jan. 28. - 11:37:44 10/10
(69/1535)
Ez jellemzõ, a 3 ficsúr könyörög az ügyvédnek, hogy oldja meg a hibájukat, Kemirt be sem vonják a beszélgetésbe, félre is áll, az oszlopot támasztja.
Csak akkor eszmél fel, amikor a feje felett meghozzák a döntést, hogy õ vegye feleségül Fatmagült, õ veszít a legkevesebbet. De milyen házasság lenne az ilyen, Fatmagül ki kaparná a szemét.
De annak ellenére, hogy mit tett Kemir azon az éjszakán, majd meglátjátok, hogy jó szíve van, és még valami: lelkiismerete.

Szegény Fatmagül úgy megörült Mustafának, hogy meg is szólalt, de korai volt az öröme, mert Mustafát egyáltalán nem érdekelte a lány, csak azt akarta megtudni, hogy ki alázta meg õt, Mustafát. Teljesen leírták Fatmagült, õ is, a családja is, az egész falu is.


Innen teljesen megváltozik mindenki élete, jó lesz, nagyon jó lesz a sorozat.
5/10
napraforgó 2017 jan. 28. - 10:50:45 5/10
(68/1535)
Uramisten, még itt, nálunk is ez az alapmentalitás! Mert a csaj biztos kihívóan öltözködött, viselkedett, stb.
Lásd azokat a rendõrségi tájékoztatókat, amiket csináltak egy-két éve,amelyekben arra hívták fel a figyelmet, hogy fiatal lány ne menjen szórakozni, ne menjen rövid szoknyában, kivágott ruhában, stb.... pláne, amikor volt az a E. Zsanett-ügy, amikor pár rendõr erõszakolt meg egy fiatal lányt igazoltatás közben. És még az ügyvédjük is, a neves sztárügyvéd is azzal védekezett, hogy hát a lány nem volt épp egy szüzike. Én azóta is azon gondolkodom, hogy miért is kellett az 5 rendõrnek neves sztárügyvéd, ha olyan ártatlanok voltak, mint a maszületett bárányok.... Nem is tudtak normális ítéletet hozni ellenük, pedig tuti nem voltak ártatlanok.
sorozatkedvelõ 2017 jan. 28. - 10:06:48
(67/1535)
Köszönöm!
sorozatkedvelõ 2017 jan. 28. - 09:12:29
(66/1535)
Szia! megírnád nekem,hol találom a feliratos epizódokat,ugyanis a sok reklám,miatt alig halad az esemény ,inkább nézném a feliratost. Köszönöm!
Érsekvári 2017 jan. 27. - 22:46:39
(65/1535)
Nagyon jó a sorozat nem csak a komoly témája miatt , hanem a rendkívüli jó színészek miatt is . Nagyon illenek a karakterekhez kivétel nélkül , remek alakítások .
Annak dacára , hogy Mukkades karaktere ellenszenves a színésznõ kitûnõen játszik . Az arc mimikája a nézése és különösen a menése ahogy rázza magát nem semmi .
Nine mama kell oda , hogy helyretegye idõnként Mukkadest , mert Fatmagült totál kikészítené .
Meglátjátok egyre izgalmasabb , nagyon jó lesz !
10/10
kikelet54 2017 jan. 27. - 21:23:53 10/10
(64/1535)
Elõre is elnézést kérek, de mikor elolvastam a hozzászólásodat, hangosan felnevettem. Teljesen egyetértek Veled. Miért Mustafát sajnálják? Nem õt erõszakolták meg!!
Mustafát én már akkor leírtam, amikor az eljegyzési ünnepségen számon kérte Fatmagült, hogy kivel beszélgetett. Már akkor látszott, hogy dagad a feje, olyan "lassú víz partot mos" ábrázata van. A nagy erkölcsös fiún fogtok még csodálkozni.

Mukaddes meg egy jelenség. Valószínû jót tenne neki, ha egy-két fiú elkapná, és jól ..... elcicázna vele. Fatmagül neki csak a pénzszerzéshez kell, és ahhoz nagyon ért. Egy csepp együtt érzés nincs benne.

Még jó, hogy Nine mama segít Fatmagülnek, mert nélküle sokkal nehezebb lenne neki.
kriptonyt 2017 jan. 27. - 21:16:18
(63/1535)
Hát igen. A török mentalitás. még a szerencsétlen lány a hibás, mert 3-an megerõszakolták. Egyébként tetszik a sorozat.
kisbalaton 2017 jan. 27. - 20:50:06
(62/1535)
Valóban,kicsit idegesítõ néha,mint minden hosszú sorozat (pláne,ha így feldarabolják,és kivágnak belõle részeket),de nem kell türelmetlenkedni.Ahogyan a történet szép lassan hömpölyög elõre,majd mindenki megkapja a maga büntetését vagy jutalmát a sorstól.Én addig is élvezem a kiváló színészi játékot (Mukaddes a maga ellenszenves karakterével egy világszám),a szép történetet és a gyönyörû zenét.
Érsekvári 2017 jan. 27. - 20:41:32
(61/1535)
Nagyon jó amit írtál tök egyetértek veled . Musztafa is meg a szülei szörnyû gondolkodásúak .....a fiúkat sajnálják , ezek Fatmagülre nagy ívben......! A kórházban is mit mûvelt az a baromarc . Lesz még rosszabb is a fickó , abszolút látni a fején .
Mukkades egy külön fejezetet érdemelne szörnyû kibírhatatlan undorító nõszemély . Azt tényleg megerõszakolhatták volna még jót is tettek volna vele :D
regina.997 2017 jan. 27. - 20:07:04
(60/1535)
Tulajdonképpen eddig egyetlenegy gondolat fogalmazódott meg bennem a sorozattal kapcsolatban, vagyis ez már kettõ: én Mukkadest meg Mustafa anyját is megerõszakoltatnám a 3 fiúval, majd mondanám nekik hogy jajj, most milyen szégyent hoztatok rám....Sõt ha Mustafa nõ lenne neki is ezt kívánnám, de neki akkor inkább azt kívánom, hogy ölje meg az összes fiút aztán töltse egész hátralévõ életét börtönben....mert ettõl mindjárt jobb lesz minden...

Most komolyan ideges lettem.....:D
malvinkicska 2017 jan. 27. - 20:06:09
(59/1535)
Mivel én is elkezdtem nézni a fordítást és folytatják heti két résszel, ezért itt nem akarok írni semmit ne hogy , gond legyen belõle.
Azért annyit írok nem fognak pörögni az események , és törökben korupt mindenki felsõ szinten, mert minden sorozatukba benne van ott a pénz nagyhatalom.
5/10
napraforgó 2017 jan. 27. - 19:35:19 5/10
(58/1535)
Nagyon csendes az oldal. Nem nagyon tudunk mit kezdeni ezzel a szituációval. Pedig még finomítottak is az erõszakolós jeleneten. Remélem, hogy annak a három mocsoknak rosszul alakul az élete. De Kerim sem ártatlan, még akkor sem, ha õ személy szerint nem erõszakolta meg a lányt. Mert bûn az ilyesmit nézni és bûn hagyni is, hogy mások megtegyék.
De Mukaddes hogy feltalálta magát, rögtön a pénzen jár az esze. Sõt, négyen voltak, akkor négyszeres összeg kell, hogy elfelejtse. Azt a szerencsétlen lányt meg hazacipeli, nehogy túl sokat foglalkozzanak vele az orvosok, meg pláne a rendõrök. Még képes lenne elmondani, mi történt vele és kik tették. Rahmi meg, a szerencsétlen félnótás csak ostobán vigyorog.
10/10
kikelet54 2017 jan. 27. - 15:22:08 10/10
(57/1535)
Most már be vannak tojva, hogy a rendõrség is képben van, de a gazdag fiúk úgy gondolják, hogy a befolyásos ügyvéd nagybácsi majd megmenti a helyzetet.
Megmenti, de hogy?
Errõl nem írok többet, szerintem érdemes nézni, én nagyon szeretem ezt a sorozatot, annak ellenére, hogy tényleg vannak benne részek, amikor egy kicsit lassú, de még eddig nem zavart.
Nagyon érdekesen alakul a 3 városi ficsúr, és a két falusi fiatal sorsa.
10/10
kikelet54 2017 jan. 27. - 15:17:16 10/10
(56/1535)
Igen, pont a tegnapi részben volt, miután megtudták, hogy már a rendõrség is keresi az elkövetõket, összejöttek, hogy megbeszéljék, mi legyen. Míg várták Selimet, addig összevesztek, és ekkor mondta Erdogán, hogy, "mind levettétek a gatyátokat", és mindenki egyformán bûnös.