Téma: Fekete Malom

3/10
beejaybudai 2022 dec. 25. - 19:13:57 3/10
(9/9)
Az film eleje kifejezetten tetszett. Ha a többi részében is megmaradt volna családi drámának akkor egy nagyon jó film lehetett volna...
De sajnos a második felére Stranger Things-et csináltak belőle, ami még nem is lett volna baj, mert a Stranger Things az egyik kedvenc sorozatom, viszont nem ebben az alacsony költségvetésű, keleteurópai koppintásban. A végére egy nagy katyvasz lett az egész, kár érte...
Azért az első fél órát még így is ajánlom.
1/10
qr 2022 dec. 22. - 09:04:34 1/10
(8/9)
A lengyel Stranger Things. Ennyire tellett.
1/10
Szegényanyád 2022 máj. 14. - 21:50:18 1/10
(7/9)
Be kellene zárni az ilyen barmot, aki ezt a filmet legyártotta, meg azt is, aki műsorra veszi. Idióták.
Elet777! 2022 márc. 19. - 14:05:40 Előzmény Fertility
(6/9)
Nekem nagyon tetszett a film. En azt gondolom, hogy sajnos mar regota elfelejtik az emberek azt, hogy mindannyian masok vagyunk; es azt is, sajnos, hogy nem mindannyian vagyunk szerencsesek; azaz, hogy nincs nagy komoly betegsegunk. Meghallgatni azokat az embereket, akik beszelnenek mindig, de sajnos nem tudnak csak neha, es ugy is nagyon nehezen tudjak szavakba olteni az erzelmeiket es a gondolataikat; megerteni oket, szeretve mellettuk lenni, minden oromukben jelen lenni, szerintem a legcsodalatosabb dolog, ami letezik emberek kozott.
Elet777! 2022 márc. 19. - 14:03:30 Előzmény EmiliS
(5/9)
Nekem nagyon tetszett a film. En azt gondolom, hogy sajnos mar regota elfelejtik az emberek azt, hogy mindannyian masok vagyunk; es azt is, sajnos, hogy nem mindannyian vagyunk szerencsesek; azaz, hogy nincs nagy komoly betegsegunk. Meghallgatni azokat az embereket, akik beszelnenek mindig, de sajnos nem tudnak csak neha, es ugy is nagyon nehezen tudjak szavakba olteni az erzelmeiket es a gondolataikat; megerteni oket, szeretve mellettuk lenni, minden oromukben jelen lenni, szerintem a legcsodalatosabb dolog, ami letezik emberek kozott.
Elet777! 2022 márc. 19. - 14:03:06 Előzmény nefefe
(4/9)
Nekem nagyon tetszett a film. En azt gondolom, hogy sajnos mar regota elfelejtik az emberek azt, hogy mindannyian masok vagyunk; es azt is, sajnos, hogy nem mindannyian vagyunk szerencsesek; azaz, hogy nincs nagy komoly betegsegunk. Meghallgatni azokat az embereket, akik beszelnenek mindig, de sajnos nem tudnak csak neha, es ugy is nagyon nehezen tudjak szavakba olteni az erzelmeiket es a gondolataikat; megerteni oket, szeretve mellettuk lenni, minden oromukben jelen lenni, szerintem a legcsodalatosabb dolog, ami letezik emberek kozott.
3/10
Fertility 2022 márc. 12. - 17:01:36 3/10
(3/9)
A varázsgomba egyáltalán nem jó hasissal, ez látszik a filmen is... alapvetően lehetett volna egy jó film is ha az előttem szóló által említett nehéz helyzetben lévő, rossz sorsú gyerekeket ábrázoló alkotás lett volna... de így valami borzalmas katyvasz lett, amiben a Tau bácsi, Majka az űrkislány meg a Roncsfilm keveredik... a végeredmény katasztrofális, legközelebb zombiapokalipszis esetén nézem meg ha ez marad az utolsó film...
2/10
EmiliS 2022 febr. 04. - 11:21:54 2/10
(2/9)
Nem az elejétől néztük, mikor odakapcsoltunk. Letöltést nem érdemel, a filmet tuti becuccozva csinálták meg. Ha nincs jobb, egy esélyt megérdemel talán, de szerintem nevetségesen gyenge túltolt fantasyval. Én viszont a “mondanivalóját” (ha volt ilyen) nem értettem, nekem nem jött le, de lehet velem van baj.
7/10
nefefe 2022 jan. 28. - 21:22:57 7/10
(1/9)
Ez háromnegyed részben egy sötét gyerekfilm. A fennmaradó negyed részben meg fantasy, ahol előkerül néhány Marvel-féle alak is... Persze mondanivalója van, és ha csak ebből állt volna a film, akkor azt mondanám, hogy családi dráma. Hogy miért keverték bele a fantasztikus szálat, nem tudom. Talán fel akarták dobni egy kicsit az amúgy nagyon komor, elmaradott vidéken kilátástalan életet élő felnőttek és gyerekek élettörténetét. Amúgy az a babakocsi nem semmi, amit kibírt... lépcsőn fel-le, erdőn-mezőn keresztül... egy quadnak is elég lett volna. És még voltak benne más furcsa dolgok is - pl. a 12 éves srác, aki mindenhez (is) ért... A végét kissé összecsapták, amolyan katarzisos happyend lett. Komoly film (- lenne a fantasztikus rész nélkül), és nem nevezném családi kalandfilmnek. Inkább egy művészfilm, egy társadalmi dráma. Azért egyszer meg lehet nézni.