Belle 2009 máj. 13. - 11:42:15
(87/387)
S milyen jó, hogy színész lett végül!:-))) De dolgozhatna mint mérnök is, mert az a polgári foglalkozása a diplomája szerint.:-)
Belle 2009 máj. 13. - 11:37:34
(86/387)
A minap azon gondolkodtam, hogy nem is emlékszem, hogy melyik sorozatát adták le a leghamarabb Mo-n. Te tudod?:-) Mert a legrégebbi sorozat, amit Mo-n is leadtak az õ fõszereplésével, az a María la del barrio volt.

Szerintem göndör a haja eredetileg.:-) Csak a fodrászok kisimítják neki.:-) Nem lehet egyszerû menet, jó példa erre Patrick Dempsey, õ is többször nyilatkozta, hogy egyedül a felesége tud "elbánni" a hajával (a nõ fodrász).

Azért nem mondanám, hogy az Amor real-ban parasztgyerek.:-) Orvost játszik benne, emellett hatalmas földbirtokkal rendelkezõ személy is, ez igaz, de mezõgazdasági munkát nem végez. Egyébként én is sajnálom, hogy ott nagyon a szemébe fésülik a haját.:-(
Belle 2009 máj. 13. - 11:24:48 Előzmény Petrapetrus
(85/387)
Ebben nagyon egyetértek veled. Jobban áll neki, ha nem túl izmos.
Belle 2009 máj. 13. - 11:23:35 Előzmény Petrapetrus
(84/387)
Valahogy én nem szeretem a "nyálas" kifejezést. Viszont hogy ezzel a szóval éljek, nem "nyálas" benne, csak még fiatal.:-)
offtopic
Belle 2009 máj. 13. - 11:22:07 Előzmény Petrapetrus
(83/387)
Honnan töltötted le az albumát?:-) Vagy megvetted az eredeti lemezt?
offtopic
Belle 2009 máj. 13. - 11:20:25 Előzmény Tücsök@
(82/387)
Igen, megnéztem.:-) Általában minden telenovella elsõ részét megnézem, ha tudom, s az alapján döntök, belenézek-e többször is, vagy sem.

Én nem lepõdtem meg Gaby énekhangján, mert már hallottam énekelni.:-) Azon inkább, hogy õ énekli a fõcímdalt.:-D Megvallom tetszik is a hangja meg nem is.:-) Mindenesetre nem egy Thalía (õ az egyik kedvencem a spanyol nyelvû énekesnõk közül).:-)

A történet nekem is tetszik, remélem jól alakul a késõbbiekben is. Én Arap Bethke miatt biztosan nézni fogom, mert pl. a Doña Bárbara-ban is nagyon jól játszott. Annak nagyon örülök, hogy Gabriela Spanic-nak most is Orosz Anna lett a magyar hangja, sokat lendít a színésznõ játékán. De a többi szinkronhanggal is nagyon meg vagyok elégedve! Azt azért sajnálom, hogy nagyon hosszú lesz (167 részes). Valahogy én nem szeretem, ha nagyon elnyújtanak egy telenovellát, mert néha el tudnak emiatt rontani egy jól induló, jó alaptörténettel rendelkezõ sorozatot. Így már biztosan tudom, hogy nem fogok minden részt megnézni.

Azon mosolyogtam még, hogy Valeria San Román (Gabriela Spanic) apja simán lehetne Francisco Contreras (Saúl Lisazo) apja is a történetben, annyira hasonlítanak.:-D

Én is teljesen így láttam a nõt: egy kis Paula, egy kis Paulina.:-D

Mindenesetre kíváncsi leszek, hogyan alakul a történet.
Belle 2009 máj. 13. - 11:08:17 Előzmény Tücsök@
(81/387)
A Nunca te olvidaré és az Abrázame muy fuerte a két olyan sorozat, ahol a leghelyesebb, fõleg az utóbbiban.:-) Egyébként pont azért nem vagyok bajusz párti, mert öregíti a férfiakat, másrészt pedig olyan mintha ezzel valamilyen szépséghibát rejtegetnének az arcukon.:-)

Nekem egyébként azzal a frizurával tetszik a legjobban, ahogyan a Paula és Paulinában láttátok.:-)
offtopic
Belle 2009 máj. 13. - 11:01:45 Előzmény Tücsök@
(80/387)
Arturo Peniche mint pasi nekem sem jön be, a Paula és Paulinában egyenesen utáltam.:-DDD A Zorro la espada y la rosa-ban sajnos már nagyon meg is csúnyult és el is hízott szegénykém.. De mint színész, nagyon jó!
offtopic
Belle 2009 máj. 13. - 10:58:02 Előzmény Petrapetrus
(79/387)
Ha szeretnél, most is bele tudsz nézni, hiszen fent van a neten.:-)

Kabir Bedi?:-))) Én is szeretem, a Sandokan-t szintén!:-)))
Belle 2009 máj. 13. - 10:56:07 Előzmény Petrapetrus
(78/387)
Sziasztok!:-)

Petrapetrus, egyetértek egyébként, jól állt neki, csak én jobban szeretem anélkül.:-) A frizuráról jut eszembe, hogy néha valóban sikerül elég rosszat csinálni neki.:-( Jobban figyelhetnének az ilyesmire. A Paula és Paulina folytatásának története egyáltalán nem tetszett, egyedül az volt a jó benne, hogy lehetett õket házasokként is látni.:-)

Ez jó!:-D Nekem is jobban tetszett Paulaként.:-) De azért Paulina mellett álltam.:-D

No igen, igen csak meglepõdtem én is, amikor elõször hallottam az eredeti hangját. A Paula és Paulina óta sokat mélyült.
henett 2009 máj. 13. - 07:44:55
(77/387)
Szia! :))

Én is most láttam a végét at Esmeraldának a Story tévében! :)) Hát..., nagyokat kacagtam rajta, de kétségtelen, hogy jó ez a srác! :)))
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 13. - 07:33:13 7/10
(76/387)
Igen, valamit olvastam róla... (kaszkadõr)
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 12. - 22:56:06 10/10 Előzmény Petrapetrus
(75/387)
Az izmairól...
...hát nekem bejön :D
nagyon bejön ... :D

De a Paula&Paulinába még kevésbé kidolgozottan is tökély.

Aztán, amúgy a Maria del Carmenre lett õ nagyon kigyúrva. És az Amor Realban megint nincs annyira ...viszont az Alboradaban olyan szálkás hogy beszarsz..(illetve te nem mert neked nem tetszik ... de én igen :D)... a Pasíónba szint úgy, izomkolosszus.
Meg ebben az új sorozatban is (MEPS) még van konditermes jelentet is :D.

Azt pl. nem tudom tudod-e, hogy õ "kaszkadõrkét" kezdte.... valami színész helyett motorozott a jelentben.
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 12. - 22:47:31 10/10 Előzmény Petrapetrus
(74/387)
Amúgy ez tök vicces...mert én is az Esmeralda-ba szúrtam ki magamnak. De nekem is most már ott túl nyálas...most hogy 2.-ra néztem a story, akkorákat nevettem... komoly, szerelmes jeleneteken :D:D:D de azért cuki :)

És igen, abszolút vonzóvá teszi õt a körszakáll...és az Aboradaban még + a hosszú haj ;) csini...
Meg nekem mondom, a Pasíónban göndören is tetszik, bár el nem tudom képzelni, hogy az hogy lett neki, minden nap csavaróban ült XD vagy bedaueroltatta XD. (szerintem neki max. hullámos a haja)

Az Esperansát nem néztem, csak egy-két képet meg videót láttam ...nem tudom...nekem számít maga a karakter is amit játszik. Nekem ezért tetszik nagyon az Amor Realban... mint "paraszt gyerek" :D (hozzáteszem nem véletlenül van úgy megcsinálva, az is benne, vagy is az volt)
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 12. - 22:38:03 10/10 Előzmény Petrapetrus
(73/387)
Hát ...számomra továbbra is megdöbbentõ a hangja...pedig egyik szám se rossz!
Egy gyönyõrû, vékony,(viszonylag még) fiatal-középkorú nõnek hogy lehet ilyen hangja ...anyám.
Tény, hogy a mediterrán nõknek rekedtebb és mélyebb a hangja általában.(ezt tanúsíthatom, azokból amiket nézek spanyolul) De hogy ennyire...
Meg biztos vagyok benne, hogy sokat nyom a latba, hogy eddig mi milyen szinkronnal hallgatunk õt.
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 12. - 20:03:48 7/10
(72/387)
Arturo Peniche "zsenge korában" nem volt csúnya, de most már tényleg nem nagy szááám szegény. :-)
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 12. - 20:02:54 7/10
(71/387)
Ami Fer izmait illeti, szerintem a Paula és Paulinában volt a legjobb kondiban a teste. Bár, ott általában szinte csak ingben lehetett látni minimum... A mostani felvételein nekem már túl izmos... Az meg nekem nem tetszik. Inkább legyen kicsit dundi, de ne az izomtól, az szerintem csúúúnya. :-)
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 12. - 20:00:56 7/10 Előzmény Tücsök@
(70/387)
Fer külseje nekem az Amor realban eleve nem jön be. Olyan kis "tipikus parasztgyerek fejet visel" benne... Bocsánat a hasonlatért... :-)))) Az Alborada nem rossz, ott nekem is tetszik, van körszakáll és hosszabb haj, hmm... :-)

Még komolyabb szexjelenetek??! Hajjaj... Tudsz ilyen Youtube-linkeket adni? Ezt megnézném... X-D
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 12. - 19:56:49 7/10 Előzmény Tücsök@
(69/387)
Szerintem lehet, hogy öregíti a körszakáll, de attól csak vonzóbb... Nekem változatlanul ott jön be a legjobban... 98-as a sorozat, ha jól emlékszem, tehát ott valóban 32 volt... És ez annyira fura, mert a páromat pont 32 évesen ismertem meg. Az más kérdés, hogy 33 éves volt már, mikor összejöttünk, vagyis majdnem 34. Most meg 35 és még mindig együtt vagyunk. :-) Nem tudom, nekem ez a korosztály jön be... :-D
Valóban, az Esperanzában fiatalabbnak néz ki, de ott annyira - szerintem - nem is jó pasi. Bááár, még mindig ott a legaranyosabb, ahol nincs szakálla. Az Esmeraldában például szerintem még "túl nyálas". X-D (mondom ezt én, akinek pont ebben a sorozatban tetszett meg, de hááát... :-))
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 12. - 19:52:40 7/10
(68/387)
Nézz bele a Gaby Spanic topicba, belinkeltem 2 videoklipet tõle. Amúgy nekem megvan Gabriela Spanic albuma. Nekem bejön, bár elsõre tényleg nagyon furcsa volt, azt hittem, férfi énekel. :-) De aztán megtetszett. Jók a dalok, meg minden, csak tényleg tök gáz már, hogy ennyire mély hangja van/lett. A Paula és Paulinában például még egész normális, viszonylag nõies a hangja, de pár évvel késõbb már egyszerûen borzalmas. Egy nõ szájából legalábbis... :-)