10/10
Tücsök@ 2009 máj. 12. - 16:47:50 10/10
(67/387)
Te jó ég...néztétek az új sorozatot az Rtln?
ezt a fõcímdalt...:D Ugye pont kb 3 kommentel arrébb akadtam ki a nõ mély hangján ... erre énekel is a drága ...:D:D:D
Magával a dallal semmi baj, még ha nem tudnám, hogy egy nõ énekli azt mondanám ..szép is.
De hogy Gaby Spanic....te jó ég. Fõleg Orosz Anna csilingelõ szinkronhangja után ...ó anyám.

Amúgy meg maga a sorozat így az elsõ rész után ...nem is rossz.
-Nem annyira szembetûnõ, hogy nem televizás. Már mint ezt a minõségre értem... talán csak abból, hogy számomra ismeretlen arcok sokasága tûnt fel...
-És elég szövevénye...szeretem az ilyen sorozatokat, amikor mindenkinek köze van mindenkihez...
- Szép a táj, és egész jó a téma...
- És tetszik hogy összetett karaktert játszik...
(:D:D:D van benne egy kis Paula( kihívó, határozott, karakán nõ) és egy kis Paulina ( jószívû, igazságos, érzelmes)):D:D:D

Szal szerintem jónak tûnik...
Csak mondom a nõ hangján petéztem le. :D
De még ezzel a barna hajjal is gyönyörû....
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 11. - 21:12:47 10/10
(66/387)
És egyetértek, hogy inkább tõle adnának valamit :)

De hátha ez jó lesz... (bár a férfi fõszereplõ ebben sem az álmaim pasija, és a Szeretni bolondulásig szintén nem jött be, ugye ott is együtt játszottak)
...de ha jó lenne, hátha újra elkezdenének új telenovellákat adni. :)
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 11. - 21:08:04 10/10
(65/387)
Én nem tudom...
Bajusz párti nem vagyok. Körszakáll viszont, ha jól áll valakinek akkor az bejön.
Neki jól áll...:D
De tök érdekes szerintem, hogy ugye a Paula és Paulinában, szerintem többnek néz ki mint 32, de pl. utána az Esperanza-ba, meg a Maria del Carmen-be... (mind a 2 youtube alapján) sokkal fiatalabbnak néz ki nélküle és szerepe szerint is fiatalabbat játszik. (de általánosságban is szerintem öregíti vagy is férfiasítja a pasikat...) Modjuk vicces hogy ott az Aracely 16 vagy mennyit játszik :D:D

De most így elgondolkodva... nem is tudom, nekem melyikbe tetszik a legjobban. Az Amor Real-al ugye maga a szerep miatt elfogult vagyok :)
De pl. ebben a Pasión-ban meg göndör...hosszú meg közép hosszú...és hát ez is igen csak bejön...:)
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 11. - 20:58:01 10/10 Előzmény Petrapetrus
(64/387)
Az " ágy jelent is cuki"...de elmondom h az Amor Realban, mind az Alborádában ..és a Pasión-ban (köszi Belle:)) meg aztán végképp...olyan "szex" jelentek vannak... és persze tökéletes szögbõl véve Fer kidolgozott izmait...huhúúú :D:D:D Ott aztán tényleg cuki.

ajánlom :)
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 11. - 20:56:23 10/10 Előzmény Petrapetrus
(63/387)
Ó anyám!!!
...én még nem is hallottam a nõ igazi hangját !!! jáááj. Még Paulaként akár elmegy ...de a szent Paulinának .... Na most 1000% magyar szinkron mellet... ellenben Fer hangja úgy is édes ... ;)

Tényleg szép kis válogatás és én is szép színésznõnek tartom, de pl. Adják most a story tvn a Betolakodót
...én azt nem néztem anno csak mostanában amikor Esmeraldát ismételték ...bele bele pillantottam...jaj ...az nem jött be ..még jobban szenved mint Paulinaként.... :D + ez az Arturo Peniche (lehet ezt se jól írtam le) (aki mellesleg az Alboradában az impotens férj :D) nem jó pasi. szerintem ...
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 11. - 17:46:24 7/10
(62/387)
Igen, láttam már párszor a trailerét. Én a kalózosba belenéznék, ha azt leadnák tõle. :-))) (Sandokan után szabadon. :-) - Kabir Bedi is nagy kedvenc egyébként! :-))
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 11. - 17:45:01 7/10
(61/387)
Nekem meg pont a bajusz-szakáll (körszakáll) miatt tetszik pont itt a legjobban... (Mondjuk a sorozat film-folytatásában is körszakállt viselt, de ott szerintem szörnyû volt hozzá az a frizura, a sorozatban "tökéletes" volt a pasi. :-)) Szerintem bizonyos pasikon nagyon is férfias az arcszõrzet, és Fernek szerintem különösen jól áll(t) a körszakáll... :-) (Amúgy a páromnak is valami hasonló van, bár neki több szakálla van az arcán. :-))

Gaby Spanicot én sem szeret(t)em túlságosan. A Paula és Paulinában mindig is inkább Paulának szurkoltam, azt a karaktert jobban megformálta. :-P

Orosz Annával kapcsolatban maximálisan egyetértek. Bár szerintem bármilyen hang jobb lenne, mint a színésznõ sajátja. Tisztára, mint egy pasi... Gondolom füstöl(t), mint egy gyárkémény, aztán lett neki ilyen szép, mély bariton orgánuma... X-D
Belle 2009 máj. 11. - 14:54:08
(60/387)
Igen, az!:-))) Köszönöm, hogy betetted!:-)

Olyan jó lenne, ha inkább Fernando valamelyik sorozatát adnák le a magyaron, mint Gaby-ét. Biztosan hallottatok róla, hogy lejátsszák a Tierra de pasiones-t Második esély címmel.
Belle 2009 máj. 11. - 14:49:17 Előzmény Petrapetrus
(59/387)
Én a bajusz-szakáll miatt nem szavazok arra, hogy ebben volt a leghelyesebb, de valóban jól nézett ki itt is.:-)

Bár meg kell jegyeznem, Gabriela Spanic nem egy jó színésznõ sajnos, viszont ebben a szerepében szerettem. Orosz Anna hangja pedig nagyot dobott a karakterén, úgy gondolom. Viszont nagyon szép színésznõ.
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 11. - 13:53:55 7/10
(58/387)
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 11. - 13:49:07 7/10
(57/387)
Ok. Amúgy szerintem is. :-))
7/10
Petrapetrus 2009 máj. 11. - 13:48:44 7/10
(56/387)
Ha ilyen "lefekvõset" emlegettek és Fernando-t, akkor nekem mindig ez (meg a 19. rész) a jelenet jut eszembe... :-D : http://www.youtube.com/watch?v=-MOJ7o8tkFw Itt nagyon kis cuki... Ebben a sorozatában nézett ki a legjobban szerintem... :-D
Belle 2009 máj. 11. - 13:17:37
(55/387)
Jaj most olvasom, azt kifelejtettem, hogy teherbe kell ejtenie a lányt. Ezért kell lefeküdnie a nõvel.:-)
Belle 2009 máj. 11. - 13:09:56
(54/387)
Hehe - én pedig pont az Alborada-val szemezgetek, megfogott a története. De még hiányos a letöltés, így várnom kell emiatt is. Így nem kizárt, hogy a Pasión fogja megelõzni nálam is.

Gondoltam szólok, hogy a pasión-t egy "s"-sel kell írni.:-) Jelentése: szenvedély.

A MEPS most annyira távolinak tûnik.:-(( De talán a nyáron sort kerítek arra is.:-)

Oké, akkor majd adom az Abrázame muy fuerte linkeket is.:-)) Még nem néztem bele milyen a minõsége ezeknek a felvételeknek, mert magát a sorozatot már láttam.:-) Mondjuk vicces volt üldöztem ezt a sorozatot, aztán meg is kaptam, s aztán vettem észre, hogy már régóta megvolt a gépemen, csak elkevertem valahogyan.:-D
offtopic
Belle 2009 máj. 11. - 13:02:11
(53/387)
"...még a legnagyobb színészlegendáknál is fel lehet fedezni hasonló gesztusokat.
(pl. Jack Nicholson, mekkora színész, és azért az elborult tekintete ott van minden filmben :D)"

Errõl beszélek!:-))) Errõl van szó!

Egyébként nagyon bírom Jack Nicholson-t is.:-)))
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 11. - 12:57:28 10/10
(52/387)
Na ha már most így jól megtaláltuk a fórumot, a leveledre is gyorsan itt válaszolok :)

:D:D:D Igen valahogy úgy egyszerre az összes sorozatot.
Nem, az Amor Realt ugye én már láttam. A Passión töltöm és nézem. A Manana-t meg youtubon, nézegettem. És végül is az Alborada most elmaradt, mert annak bonyolult kicsit a menete nekem, aztán gondoltam az nem keverem a többivel.
De azért majd jöhet az Abrázame muy fuerte is. :) Elõbb utóbb az is sorra kerül.:)

Na ráállok a filmre. ;)
Belle 2009 máj. 11. - 12:57:02
(51/387)
Szia Tücsök!:-)

Hehe, értem már!:-))) Csodálkoztam volna, ha az Alborada-ban gonosz lenne.:-D

A MESP-ben tehát gonosz...szegény feje.:-DDD De nem baj, szeretem, ha egy színészt pozitív és negatív karakterben is lehet látni.:-)
offtopic
Belle 2009 máj. 11. - 12:54:18
(50/387)
Arnold Vosloo-t egyébként ne csak megemlítsd, mert piszok jó színész.:-D
10/10
Tücsök@ 2009 máj. 11. - 12:51:05 10/10
(49/387)
Ja, Rajta vagyok a filmen, csak tele van a gép azt törölni kell és vissza kell raknom a gépre :)
Belle 2009 máj. 11. - 12:50:38
(48/387)
Hm, jó ízlésed van! Mindegyik kiváló színész, legalábbis nekem ez a véleményem.:-) Tobias Morettit például nagyon sajnáltam, amikor már nem õ játszott a Rex felügyelõben.:-( Aztán már nem is érdekelt az a sorozat.:-D Maximum 2 részt, ha megnéztem utána.. Latinovics Zoltán hangját például imádom..