XDX 2014 jún. 18. - 02:44:32 Előzmény barna pólós
(199/999)
Papírforma ezen a vb-n semmit nem számít, ahogy eddig láthattuk :D Kevés meccs végzõdött eddig a papírforma szerint :D
LKJH 2014 jún. 18. - 02:41:31
(198/999)
Amúgy szerintem az lesz, mint szokott, hogy a németek, hollandok nagyon bekezdenek, meg is tették, aztán egyenes kiesés szakaszban kipukkadnak. Brazília meg szenved, de ha kell nyer és így végigmegy vagy Spanyolország, Olaszország. Nem lehet bírni egy hónapon keresztül azt a tempót, amit ez a két csapat csinál. Persze szép 4-5 gólokkal nyerni, de fárasztó is.
LKJH 2014 jún. 18. - 02:33:29 Előzmény barna pólós
(197/999)
Éppen hogy Figo idején voltak jobbak és 2006-ig tartott az a korszak, akkor még az a csapat volt aki ezüstérmes lett 2004-ben az eb-n. Scolarival érték el mindezt akit most divat szidni :D Azóta kicserélõdött a csapat, de ez már messze nem olyan jó, pórselejtezõn épphogy csak kijutottak. A régi Figo féle csapatot szerettem, szépen játszottak, de ezek a mostaniak, egytõl egyig beképzelt sztárocskákból áll már, általában örökölni lehet a legtöbbtõl a labdát, mit megkapni :D A legdurvább a németek ellen az volt, amikor Coentrao 100%-s ziccerbe került, de jött Nani és keresztezett és elvette tõle, õ meg így helyzetbe se került, kivezette a labdát :D :D :D Szóval ezért nem fognak ezek semmit nyerni és épphogy csak kijutnak a tornákra. C.Ronaldo meg egyedül kevés. Pepérõl, meg inkább ne is beszéljünk. A realnál a Mourinho-korszak alatt is csak a baj volt velük, különcködtek a portugálok és nem jöttek ki jól a többiekkel és ez me gegy csapatjáték, így nem lehet semmit nyerni, ha nincs összetartás.
manao 2014 jún. 18. - 02:07:17
(196/999)
nem
Ljerk 2014 jún. 17. - 23:42:03
(195/999)
A brazilok mr a második meccsüket is lejátszottak - míg van két csapat akik egyet sem. Nem nevetséges ?
1/10
stenmore- 2014 jún. 17. - 23:35:40 1/10
(194/999)
Egyébként pl az Eurosportot azt lehet nézni,most pl Figoval van interjú,és kitelepültek a Copa Cabanára szóval az õ mûsoruk az mutat szakmai erényeket míg az M1 egy szar.
1/10
stenmore- 2014 jún. 17. - 23:25:10 1/10
(193/999)
Fölösleges válaszolnom ,mert már megtettem és bebizonyítottam hogy hülyeséget írtál, de valahogy ezek eltünnek csak neked szabad személyeskedni és érvek nélkül vitázni.
1/10
stenmore- 2014 jún. 17. - 23:20:50 1/10
(192/999)
Apropos a múltkor a nagy szakértõ Bánfi aszongya, hogy kell neki egy kör, mert nem ismeri még a csapatokat a kereteket,miközben szakért:D
Talán használhatná a guglit mondjuk
1/10
stenmore- 2014 jún. 17. - 23:18:01 1/10
(191/999)
A stúdióbeszélgetések minõsíthetetlenek Köztv egyenlõ közhelyek garmada.Bár nem áll úgy most amagyar foci hogy túl sok klasszisa lenne ,aki már tett is le valamit az asztalra,de azért Szanyó karcsikat és bánfi janikat stb nem kéne erölteni,akik pár meccset játszottak a magyar foci legsiralmasabb idejében a válogatottban.Meg kell nézni hogy a külföldi csatornák pl kikkel csinálnak interjúkat és beszélgetéseket .A meccsek után még az gyõztesek örömét vagy a vesztes bánatát sem mutatva azonnal bekapcsolnak a közhelygyárba ,ahol az orrhangú bájtyúk mond olyanokat hogy "helyzetbõl lesz a gól" stb stb vagy a másik hülye sem különb ,a kommentátorokról nem is beszélve :a nyali fali Gundi ,vagy az alkesz Mezei vagy akiknek a nevét sem érdemes megjegyezni,dehát mit várhatunk onnan ahol egy Risko a fõnök ,aki állítólag ellopta még Esti Hírlapos irkász korában Détári cipõjét:)
Kontraszelektált seggnyaló banda ,ráadásul közpénzen kiutaztatnak egy stábot milliárdos költségen, miközben itthonról is megtehetnék hatalmas szinvonalû közvetítéseiket ,amiket legtöbbször elnémítok ,mert annyira idegesítõ.
barna pólós 2014 jún. 17. - 20:16:56
(190/999)
Figo idején sem voltak rosszak, de most szerintem tényleg nagyon erõsek. 2006-ban a 4 közé jutottak, amire Eusebióék óta nem volt példa. Nagyon jó játékosaik vannak minden csapatrészben. Még ez után a 4:0 után is nehéz elképzelni, hogy nem jutnak tovább, de tényleg lehet, hogy meglepetés lesz ebben a csoportban.
Meklód fia 2014 jún. 17. - 19:24:20
(189/999)
nem hinném, hogy Portugália továbbjut, jó pár alapemberre nem számíthatnak a köv. meccsen. A Portugálok Figo idején voltak jók, de azt hiszem ez a mostani csapat nem méltó Ronaldo számára.
barna pólós 2014 jún. 17. - 18:13:52
(188/999)
Dunga csapata azért kapott ki, mert egysíkú volt a taktikája, és akkor tényleg voltak jó formában lévõ nagy sztárok, akiket kivihetett volna (Ronaldinho, Ronaldo, Adriano). Scolari már bebizonyította, hogy jó edzõ, és a mostani sztárok már kevésbé vannak jó formában, mint akkor.

Argentína nem olyan jó mint csapat, de nagyon bizonyítani akarnak, közel van hozzájuk a vb, és nem elképzelhetetlen, hogy sokáig menetelnek. Papírforma szerint jön majd nekik Svájc, aztán Portugália, aztán Olaszország/Hollandia az elõdöntõben.
Meklód fia 2014 jún. 17. - 14:43:26
(187/999)
én sem értem, hogy miért hájpolják õket ennyire, lehet hogy csak sok az állatbarát újságíró és azért. Csak hát mégis idegesítõ, hogy minden kis kósza hírt lehoznak róluk, még azt is, ha csak kimegy a zselé a hajukból.

Scolari remélem úgy jár majd mint Dunga, az is makacskodott h neki ez nem kell meg az nem, aztán nem is vitte semmire a kihagyott sztárok nélkül.
XDX 2014 jún. 17. - 14:22:40
(186/999)
Valószínûleg Costa Rica-Uruguay meccsen is a klíma lehetett az ok, mert elején jobb volt Uruguay sima meccsnek tûnt, de a második félidõre megmagyarázhatatlan módon elfogytak, Costa Rica meg hozzá van szokva ehhez a klímához, Uruguayban meg nincs ilyen extrém. Meg amit a spanyoloknál is láttunk, elsõ félidõben még jobbak is voltak a Hollandoknál másodikban már tébláboltak össze vissza. Valószínûleg a fiatalok jobban bírják.
XDX 2014 jún. 17. - 14:17:31
(185/999)
Így az elsõ csoportkör vége felé, szerintem kimondhatjuk eddig jó ez vb! Kevés a rossz unalmas meccs, gólzáporos, mondjuk ilyen sorsolás nagyon még nem volt, hogy a csoportkörben több döntõnek beillõ meccs is van.
Születtek érdekes eredmények is, északi területeken, meg olyan a páratartalom, hogy nincs papírforma, kis csapat is simán lealáz egy top csapatot, ha jobban bírja, szóval lesznek érdekes dolgok.
10/10
ulqui11 2014 jún. 16. - 20:17:56 10/10
(184/999)
Az a baj,jó sok embernek le kéne pofoznia,e nagy tehetséget. :D
Portugálok most biztos szeretik,bár ha annyi IQ-val rendelkeznek,mint játékosuk,a bíró lesz a hülye :D
8/10
terranova56 2014 jún. 16. - 20:15:47 8/10
(183/999)
azért, az zavar engem, hogy gyönyörû tájak, városok, tengerpart, fiatal labdarúgók és mégis egy nagyon gyengén megcsinált rajzfilmet tesznek be minden meccs elé. a tizenegyesgyanús helyzetnél nem volt szabálytalan, hogy a védõ lába fölött tíz centivel talppal rúgta el a labdát?
cellasto 2014 jún. 16. - 19:58:58
(182/999)
müller majdnem lepofozta,sztem nem sokon múlt a kettõs kiállítás :D
-csengõzoli-- 2014 jún. 16. - 18:55:00
(181/999)
Jé,Pepét kiállították,micsoda meglepetés...
csabaga 2014 jún. 16. - 16:32:37
(180/999)
A Franciaország-Honduras mérkõzésen megszületett a VB elsõ büntetõje,ami az is volt.
Ellentétben a másik hárommal...

Scájc nem kapott meg egy szabályos gólt.

Palotai Károly szerint a horvát-brazilon:
1.Nem volt 11-es.
2.A horvátok gólja szabályos volt.
3.Egy brazilt ki kellett volna állítani.

Általában nem lett volna baj,ha egy ismertebb bíró vezeti a nyitómeccset.