stenimore 2014 júl. 10. - 23:25:09 Előzmény Meklód fia
(759/999)
Egyetértek,a fociVb-n felesleges a bronzmeccs,két csalódott csapat vergõdése.Egy ifibajnokságban a gyerekeknél ott jogos a helyosztás ,de itt hülyeség és semmi értelme ,soha senki nem is jegyzi meg, hogy ki volt a harmadik és a negyedik.
Napersze ha valakik kompenzálni akarnak ezzel egy csalódást mint a németek anno ,vagy mi ,akik olyan szarok vagyunk hogy még a kijutás is világszenzáció lenne,azok megragadnak minden mondvacsinált eredményt ,mert valódi híján lehet vele feszíteni.
stenimore 2014 júl. 10. - 23:12:46
(758/999)
Szerinted.
barna pólós 2014 júl. 10. - 22:22:27 Előzmény blacknet
(757/999)
Szerintem Hollandia sem volt annyira erõs a vb-n, ugyanúgy bukdácsoltak, mint a többiek. Az elsõ meccsük hatalmas volt, de ez máskor is elõfordult velük (pl. 2008-as EB). Aztán nehezen verték Ausztráliát (1-2-rõl), a meccs végén Chilét, Mexikó ellen majdnem kiestek, Costa Rica ellen tizenegyesek... Mi ebben a nagy teljesítmény? Argentina sokkal jobban játszott ennél, én azt hittem, hogy simábban nyernek, és a meccsen is jobbak voltak a nagyon kevés helyzet alapján. Az argentinok meggyõzõen mentek tovább a csoportból, épp annyit kiadva magukból, amennyit kell, még a bekkelõ Iránt is megverték egy zseniális Messi-góllal, Svájcot ugyanígy, a kiváló belga csapatot is oktatták, momentumuk nem volt a belgáknak. Hollandia semmi különöset nem csinált az egész vébén az elsõ meccset leszámítva. Csak Robben volt jó formában a támadóik közül. Elég volt egyszer ettõl az arrogáns, antifutballt játszó csapattól a döntõ. 4 éve is csak a tizenegyesekre játszottak, durva szabálytalanságokkal a spanyolok ellen. Brazília szerintem verte volna õket és az argentinokat is, addig jobb teljesítményt nyújtottak (pl. egy Kolumbia sima legyõzése).

Mondjuk én inkább a nagyobb csapatokat szeretem, Hollandiát nem annyira, Hollandia is jó csapat általában, de nem olyan nagycsapat, mint például Argentina.
blacknet 2014 júl. 10. - 20:02:11
(756/999)
Ezen a vébén a két legerõsebb csapat a német és a holland volt. Ugyanakkor a 8-10 topcsapat egyike sem játszott jól, mindenki formán kívül volt, és ez a színvonalra erõsen rányomta a bélyegét. Csak fellángolások voltak, kiemelkedõen és folyamatosan minõségi játékot senki sem mutatott.
A hollandok is csak maguknak köszönhetik: tegnap nulla fantáziával, és túlságosan is defenzív felfogással mentek ki a pályára, pedig ezt az argentin csapatot nem lett volna nagy truváj megverni. Ezt elszúrták, és bár a brazilok talán a legcsalódottabbak most, inkább a hollandoknak kellene ezt érezni - a brazilok még jobban is végeznek, mint ahol a helyük lenne, a hollandok viszont elszórakoztak egy újabb esélyt az aranyra.
blacknet 2014 júl. 10. - 19:54:15
(755/999)
M3 nem fogja adni, mert nem mi vagyunk a jogtulajdonosok, hanem a Fifa. Úgyhogy eredeti kommentárral szerintem már reménytelen várni, azt is el tudom képzelni, hogy az archívumukból is hiányzik.
tortura 2014 júl. 10. - 19:09:02
(754/999)
Még nem, csak torrent oldalakkal próbálkoztam, nem sok szerencsével. Ez pl. fizetõs? Most akarunk regisztrálni.
Köszi.
jani-wan 2014 júl. 10. - 18:56:07
(753/999)
youtube-on próbáltad?
pl:
http://www.youtube.com/watch?v=aySRPrKEr00
jani-wan 2014 júl. 10. - 18:54:30
(752/999)
natelf 2014 júl. 10. - 18:15:34
(751/999)
Ja tényleg, minek is örülni egy bronznak, vagy egy negyedik vagy hatodik helyezésnek, ne adj isten annak, hogy kijut valaki egy VB-re vagy olimpiára .
Nagyon szánalmasra sikeredtél.
csabaga 2014 júl. 10. - 18:03:37
(750/999)
Hát,Argentína eddig ha nyert,mindig egy góllal,majd jött most egy döntetlen.

Az eddigi ellenfelei:Bosznia,Irán,Nigéria,Scájc,Belgium.

Nem lehet azt mondani,nehéz ágon voltak.

A mérkõzéseik a kiesése rendszerben emlékeztetnek a 2010-es VB spanyol 1-0 mérkõzéseire.

Vagy ott van az 1990-es VB.

Szintén becsúsztak a döntõbe,majd majdnem büntetõkig kihúzták a németek ellen.

Eddig mindenki elkövette azt a hibát,Messivel foglalkoztak,és nem a saját csapatukkal.Remélem a németek tanulnak ebbõl,és úgy állnak hozzá,rúgjon Messi egy gólt,õk majd hárommal válaszolnak.
Ha elkezdik õk is ketten fogni,akkor lõttek a támadójátékuknak és akkor már bármi lehet.
tortura 2014 júl. 10. - 16:31:24
(749/999)
Hát, eddig egész klasszul alakul az egész. Német-argentin döntõt szerettem volna és az lesz. Örülök, hogy ez az ellenszenves holland csapat kiesett. Edmond Dantes, bocs!!!! Ne haragudj, tudom, szomorú vagy, nem akarok a szívedben kést forgatni. Csak én nagyon nem kedvelem a hollandokat. Akárki ellen játszanak, mindig az ellenfélnek drukkolok. Tudom, Te szereted õket.
Sokan írják, hogy szar volt a meccs, meg hogy bunkerfoci. Ahhoz csatlakozom, aki azt írta, hogy teljesen érhetõ volt az óvatosságuk. Nyilván õk is látták elõzõ nap a német mészárlást, és semmi kedvük nem volt beleszaladni a késbe. Szerintem pont azzal nyerték meg a meccset, hogy túlzottan tisztelték az ellenfelet. Inkább védekeztek a hollandok ellen, tényleg nem nagyon sok támadásuk volt, de egész jól semlegesítették õket. Ha jól emlékszem, Snejdernek volt egy szép lövése, de a kapus remekül fogta (egyébként végig jó volt az argentin kapus). Messi tényleg nem tett túl sokat hozzá a játékhoz. De már csupán a jelenlétével is segíti a csapatot. Ugyanis egy-két ember mindig rá vigyáz, így a többiek legalább eljuthatnak (juthatnának) a kapuig.
A pepsifoci-n érdekes volt olvasni a meccs után a nyilatkozatokat. A holland kapus metaforikusan tkp. az edzõt hibáztatja. Van is ebben valami. Mikor már közeledett e meccs vége és sejteni lehetett, hogy 11-esek lesznek, van Gaalnak meg kellett volna lépnie azt, ami az elõzõ meccsen nagyon jó húzás volt: beküldeni a másik kapust. Akkor lehet, hogy õk mennek tovább. Igaz, addigra már eltapsolta a cseréit. Én csodálkoztam, mert azt hittem, számolni fog ezzel a lehetõséggel és tartogatja a cseréit. De legalábbis egyet.
Na mindegy, nekem ez így nagyon tuti.
Edmond Dantes, kérlek ne szomorkodj. Igazad van, ez a holland csapat fel fog állni. Nagyon fegyelmezetten tûrték a vereséget is. Semmi hõbörgés, semmi reklamálás a bírónál, meg ilyenek. Kötélbõl vannak az idegeik szerintem. Jó volt látni ugyanakkor azt is, hogy az argentinok örömükben sírtak. Hát igen, a latin népek nagyon szenvedélyesek, érzelmesek.
tortura 2014 júl. 10. - 16:10:05
(748/999)
Istenem, hol vannak már a régi szép idõk....
Életem elsõ VB-je, amit néztem, a 82-es spanyol volt. Isteni meccsek voltak. Amióta indult ez az új M3, örültem, mert azt hallottam, hogy elsõsorban sportcsatorna lesz, régi focival. Aztán a túrót lett az. Állandóan nézem, hátha egyszer-egyszer megismételnek egy régi meccset (pl. errõl a 82-es Mundialról). De nem, sajnos. Pedig mekkora csaták voltak (brazil-argentin, NSZK-francia, magyar-belga - amin elvéreztünk, de legalább ott voltunk!!!). Kár, hogy nem nagyon adnak meccseket. Vagy csak én nézem rosszkor. Vagy lehet valahonnan ilyen régi meccseket letölteni?
tortura 2014 júl. 10. - 15:45:46
(747/999)
Jaj, ez nagyon jó lenne!!!!
Régebben C. R. miatt néztem a PL-t, most meg Ronaldinho miatt fogom.
Még egy nyugdíjas brazilt is nagyon kedvelek, de õt már biztos nem fogom látni - legalábbis játszani. Õ Robi Carlos. Félelmetes szabadrúgásai voltak - akár 40 m-re a kaputól is.
offtopic
cellasto 2014 júl. 10. - 15:11:59
(746/999)
miért hülyék?
mert tudnak örülni egy harmadik helynek is?
Edmond Dantes 2014 júl. 10. - 15:11:51
(745/999)
Kösz, vas. megnézem. Az igazi foci analfabéta (mint én) csak a döntõre koncentrál/gyúr :o)
Meklód fia 2014 júl. 10. - 14:57:21
(744/999)
most már nem mondanám, hogy egyszemélyes Argentína, mert a védelem is stabilizálódott az elmúlt meccseken Demichelisékkel
Meklód fia 2014 júl. 10. - 14:54:08
(743/999)
na errõl ennyit. Nem tudom minek ez a bronzmeccs, semmi értelme. 2006-ban a hülye németek úgy örültek a bronzéremnek, mintha megnyerték volna a VB-t és még ünnepséget is rendeztek XD
Edmond Dantes 2014 júl. 10. - 14:49:24
(742/999)
Nem ez történt (sajnos, mondanám), ez alatt (959) már megírtam, ami az utcsó szó jogán :) kikívánkozott belõlem...
Edmond Dantes 2014 júl. 10. - 14:21:12
(741/999)
OFF
A kérdéses hsz = Mamma Mia topik (1488) e pillanatban is ott díszeleg, sõt akadt, aki már védelmébe is vette. Ez van.
Edmond Dantes 2014 júl. 10. - 14:16:25
(740/999)
Hollandia tehát kiesett, veretlenül. 2010 Spanyolo. világbajnok lett-lehetett vereséggel...ez egy ilyen sport.
Számunkra, magyarok számára is megszívlelendõ (886)-os hszomat továbbra is, sõt, Hollandiát illetõen immár még inkább ajánlom jó szívvel mindenkinek. Õk ismét fel fognak állni, fölemelt fejjel és lesznek-maradnak a világ élvonalában, akárhogy alakul a bronzmeccs. Vasárnap pedig az derül ki h a kb. (kis túlzással) egyszemélyes argentin csapat a szokásnak/elõírásnak megfelelõen otthon=Dél-Amerikában tartja-e a címet v nem. A többi néma csend. (Hamlet) Ami azért feltétlenül jobb mint a 2010-es vuvuzela-rettenet volt.