Téma: Fiorella

kikelet54 2015 máj. 12. - 09:32:14
(113/153)
Tudtam én, hogy nem történt semmi Pedro és Sonia között, hiába kárál az a tyúk.
Pedro már megint bénázik, õ a fõnök, miért engedi, hogy bezárják Fiorellát? Álljon már a sarkára!!
kikelet54 2015 máj. 11. - 12:51:38
(112/153)
OFF

Utolsó vérig
Azt már nem tudom, hogy hány részt láttam az elejébõl, de amikor a "Pokolfajzat" kiszabadult, és próbálta kideríteni, hogy mi is történt valójában, akkor elkezdtek hullani az emberek, no akkor adtam fel. Azokat a kegyetlenségeket nem bírta a gyomrom bevenni. De az utolsó rész utolsó 20 percét megnéztem. Ilyen a kíváncsiság!
6/10
suxel 2015 máj. 11. - 12:37:22 6/10
(111/153)
OFF

Melyik sorozatot adtad fel?
kikelet54 2015 máj. 11. - 11:46:50
(110/153)
OFF

Nem csodálkozom rajta, nem is gondoltam, hogy nézed. Már-már én is feladtam, de eddig még csak egyletlen egy sorozatot nem néztem végig, pedig már sokat láttam mostanában. A másik dolog, egy fórumozó írta, hogy most jönnek az érdekes részek, tartsak ki. Mivel kíváncsi egyén vagyok, így teszek.
6/10
suxel 2015 máj. 11. - 10:25:26 6/10
(109/153)
OFF

A Lolát két rész után eltanácsoltam, azt nem nekem készítették. :P
kikelet54 2015 máj. 11. - 10:18:46
(108/153)
Mivel nem tudok spanyolul, meg kell elégedjek a hazai változattal, de én így is szeretem ezt a sorozatot. Megnéztem a képeket a facebookon, nagyon jók, ezentúl sûrûbben el fogok látogatni ide.
kikelet54 2015 máj. 11. - 09:55:46
(107/153)
Igazad van, A szenvedély száz színe valóban minõségibb sorozat /és még nálam mindig ez a befutó az általam nézett sorozatok közül/, de a Fiorellat egészen másért szeretem. Itt nem kell gondolkodni, körmöt rágva izgulni, hogy jaj, mi lesz. Számomra ez a 40 perc felüdülés, egy laza, könnyed kikapcsolódás a napi gondok után.
Igaz, hogy nõ vagyok, de Livia Brito bája még mindig megfog. Azokat a sorozatok én is láttam, a Marichuyban figyeltem fel rá, ott az elején egy kicsit utálatos volt, de a baleset megváltoztatta és utána szerethetõ volt. No és itt van José Ron, õ is megér egy ajtócsapkodást. Igaz , itt a magyar hangja nem igazán jön be, olyan szigorú hatása van, a romantikus jeleneteknél is érzõdik. Az eredeti hangja sokkal lágyabb, direkt meghallgattam, és így bukkantam a sok-sok romantikus jelenetekre, ami még lesz.
Mindkettõt jó színésznek tartom.

Írtad, nem bírod, hogy csak sóvárognak egymás után, látnád a Lolát, ott kb. a kétharmadnál tart a sorozat, de a fõszereplõk csak háromszor csókolóztak, semmi más, de még csak nem is találkoznak, már-már plátói szerelem.

Szóval én továbbra is várom, hogy mi lesz velük, és természetesen a Gael-Gianna párossal, mert õk is nagyon aranyosak.
6/10
suxel 2015 máj. 10. - 16:56:21 6/10 Előzmény kikelet54
(106/153)
Hát igen, belefeledkeztem, mert a másik fórumon összeállt egy kis csipet-csapat és naphosszat dumálnak és beálltam közéjük. Az meg csak 2-3 katt, hogy amit odaírok az epizódokról itt is megjelenjen, hátha valaki reagál itt is, és miattad már megérte, úgyhogy amikor megnézem az adott epizódot majd dobok valamikor mindig egy véleményt róla. :) A szenvedély száz színe szerintem ettõl minõségibb sorozat, de az mégsem szórakoztat ennyire. :)

Tudom, nem csíped a fõszereplõket, de majd csak lesz belõlük valami.--> Magukat a színészeket kedvelem/szeretem. Jose Ront már régóta bírom, Liviat meg sikerült folyamatosan megkedvelnem. A Marichuyban ki nem állhattam, a Bûnös vágyak volt az átmenet, és a Fiorellára érkezett meg nekem. Olyannyira magáévá tette a szerepet, hogy fel se merült benne, hogy nem egy ízig-vérig olasz lány van a képernyõn. És értem én ezt az eredeti verzióra, mert a szinkronosra sokat veszített a hanghordozásból. Emiatt az egyik szemem sírhat, de a másik meg nevethet, mert amennyire hiteles, engem annyira is idegesített és nem is bírtam miatta eredeti nyelven nézni. Bár mintha mostanra alábbhagyott volna, hogy bele-belekukkangattam.
A karaktereikrõl: Pedrot még továbbra sem sikerült igazán megkedvelnem, Fiorellát nagyon szerettem, de a mostani kimosott agyával nagyon nem szimpi. Igazi idióta látszatát kelti. De a szép, közös jeleneteikre vevõ vagyok, mint a legutóbbi részben a visszajátszás a romantikus jeleneteikbõl nagyon tetszett. Csak amikor sóvárognak egymás után, nyomják a hülyeségeiket, na azt nem bírom.

Különben is miért nem dolgozik? A nagyika õt miért nem küldte be céghez? --> ez egy abszolúte jó kérdés. Én halálra unnám magam egész nap a látványos semmittevésben.

Roxana: na hát azt a nõt, ha megszólal és mar vele, rögtön pofoznám. Szörnyû hisztérika, ha más sz*rkavarását verik el rajta, megérdemli a sok szemétségéért, nem sajnálom miatta.
kikelet54 2015 máj. 09. - 19:55:10
(105/153)
Úgy látom, egészen belefeledkeztél a sorozatba. Nagyon helyes. Igaz az eleje kissé nyögve-nyelõs volt, de már kezd érdekesebb lenni. Tudom, nem csíped a fõszereplõket, de majd csak lesz belõlük valami. Egy kicsit elõre kíváncsiskodtam a youtube-n, és láttam róluk szimpatikus jeleneteket.

Akit nagyon utálok, az Federica. Hogy tud egy nõ mosolyogva ennyi gonoszságot mûvelni? Különben is miért nem dolgozik? A nagyika õt miért nem küldte be céghez?

A Gael-Gianna párossal minden rendben, õk tényleg aranyosak, olyan jó õket nézni. Nagyon jó lenne, ha végig együtt maradnának. Vagy lehet, hogy az az eszement Roxana bekavar nekik?
6/10
suxel 2015 máj. 09. - 19:23:06 6/10
(104/153)
Szenzációs volt az avas kenyér, a széna és a kávézacc Fiorellától, bár én azt hittem Aitanánál jobban elpattan a húr és bepanaszolja majd a nagyinál, de még türtõztette magát. Pedro volt az, aki tudatosította Fiorellában finoman, hogy hol a helye. Kenyérre azt, hogy avas még nem hallottam: penészes, szikkadt, száradt, de avast még nem, biztos városias kifejezés ezért nem ismerem.

Benitot most elõször találtam bunkóczinak. Megérdemelte a letolást Giannától.

Federica szenzációs volt, ahogy részegen vergõdött, annyira vártam mikor csederint le neki egyet a mamika és kapott egy szép maflást. Persze õ már savval viszonozta neki, és annyira tudtam, mikor Julieta elkezdett hapcizni az udvaron allergiára panaszkodva, hogy õ lesz a cseppek áldozata. Na Federica azért megszeppent egy picit.
6/10
suxel 2015 máj. 08. - 09:15:51 6/10
(103/153)
Kezdetben fõ érvem, emelett a rózsanovella mellett nekem a szövegkönyv volt, mára azonban a Gael-Gianna szál mindent visz Hát tegnap azok mennyire édesek voltak, amikor Gianna etetgette a "picike" rángógörcsös gyermeket. Remélem segít majd neki a leszokásban is a drogról, hiszem, hogy jó hatással lesznek egymásra, a két "kis" beteg :) Roxana karaktere már annyira idegesít, hogy komolyan egy seprûvel verném el, majd a kezébe nyomnám, kezdhetsz takarítani.
Szakadtam azon, amikor Fiorella elkezdi, hogy ezen a képen halottak vannak és közben a nagyi volt. Nagyon jót nevettem ezen is.
A sorozatokban, amit bírok nagyon: behúznak az orrod alá, és a szemed mellett jön ki az ütés helye. Ahogy az 5 éves Rochonka meglegyintette Benitonak az orra alatt a kezét, elõször bepirosodott a bal szeme oldalánál, majd mire a konyhába értek még vérzett is egy picit. Szegény fiú!!!
A 34. részben végig jelen volt a feszültség, szerintem izgalmas volt, örültem, hogy nem Pedro és Fiorella szenvedését kell látnom.
kriptonyt 2015 máj. 07. - 21:17:42
(102/153)
SPOILER!!!
Igen, Julieta Fiorella anyja. Volt egy szerelme, akivel nem lehetett, terhes lett, megszülte, majd azt mondták, hogy meghalt. A férfi, akibe szerelmes volt, valamiért nem nevelhette fel a babát, így került legjobb barátjához, aki Fiorella apja lett. Egyébként az igazi apja él, és találkozni is fognak.
10/10
Alison Taylor 2015 máj. 07. - 19:49:54 10/10
(101/153)
Szerintem féltestvérek vagy mostohák lehetnek, mert Julieta úgy fogalmazott egyszer, hogy amikor Fiorellát meglátja, rossz vagy fura érzés fogja el, ellentétben a tesójával. Szóval valószínûnek tartom, hogy Fiorella anyja lesz csak, mivel neki amúgy sem lehet gyereke, gondolom gondok lehettek az elsõ terhességével, azért lett így. Nekem így logikus. Aztán majd a 827. részben úgyis kiderül. :D
kikelet54 2015 máj. 07. - 18:37:06
(100/153)
Igen, Diana akciózni fog Vittorio ... pénzéért.
Nagyon bírtam Benitot, ahogy a célzásokat záporozta az öreg korára, sajnos a végén ráfázott.
Ha emlékezetem nem csal, még nem volt szó Fiorella anyjáról. Mégis úgy gondoljátok, hogy Julieta az anyja? Akkor Giannanak is? Vagy csak féltestvérek?
10/10
Alison Taylor 2015 máj. 07. - 16:52:16 10/10
(99/153)
Igen... A másik találó gondolatom az volt rá, hogy Michael Jackson imitátor. Ne mondjátok, hogy nem olyan... :D Igazából passzolna Pedro apjához, botrányos, hogy szegénnyel hogy elbánt a természet. Már agyaltam rajta párszor, hogy milyen apropóból válogatták be ebbe a sorozatba éppen ezeket a szereplõket. Vagy ott van még az anorexiás szöszi, aki a vénemberre hajt. De azért nem mondhatom, hogy ez mindenkire igaz, vannak szép és helyes szereplõk is. Mondjuk így sokkal realisztikusabb, mint mondjuk egy amcsi sorozat, ahol csak hibátlan cicababák és szépfiúk vannak.
6/10
suxel 2015 máj. 07. - 14:49:46 6/10
(98/153)
Mivel nem tudta szerencsétlen nõ, hogy mennyi az elég a palsztikázásból. Valószínûleg a színészi kvalitásainak hiányát akarta kompenzálni vele, de ez vajmi kevés. A másik hozzá hasonló 50-es cicababa a sorozatban Joaquina azaz Lourdes Mungia.
10/10
Alison Taylor 2015 máj. 07. - 14:25:56 10/10
(97/153)
Hát... Távolról - úgy 50 méterrõl - biztosan hasonlítanak, de szerintem ez a Julieta nagyon de nagyon csúnya... Épp tegnap fogalmazódott meg bennem, amikor még egy pár nappal ezelõtti részt néztem, amiben fekete kabátban és miniszoknyában topogott a magassarkújában, hogy szerencsétlen nõ úgy néz ki, mint egy kiégett emós k****.
6/10
suxel 2015 máj. 07. - 12:11:10 6/10
(96/153)
Szerintem ez egyértelmû. :) Jó én rutinos sorinézõ vagyok, és még külsõre azt lehet mondani, hasonlítanak is. :)
10/10
Alison Taylor 2015 máj. 07. - 11:38:38 10/10
(95/153)
SPOILER

Ti gondoltatok már arra, hogy a késõbbiekben kiderül, hogy Julieta Fiorella anyja? Nekem ez jár a fejemben. Volt egy régebbi jelenet, amikor fiatalon a terhességérõl beszél egy szintén fiatal pasival. Emellett durván utálja az olaszokat (talán mert a gyerek apja elutasította?), és amikor Fiorella mondta, hogy Marateaból származik, ott megint kiborult nála a bili, pedig már épp szóba elegyedtek. Szóval úgy gondolom, hogy ez is ki fog derülni a késõbbiekben.
6/10
suxel 2015 máj. 06. - 23:54:45 6/10
(94/153)
Furcsa helyzet, hogy ma az egész részt megnéztem és mégis most alig emlékszek belõle valamire. Szerintem az agyam elkezdte szûrni a rózsás képtelenségeket és nem fogadja be azt, amit Fiorella mûvel. A vén kujon megragad minden alkalmat, virág, telefon és képes emlékeztetni, hogy már mínusz 1 nap az esküvõig. Fiorella meg sír: csodálkozom honnan van ennyi könnye a színésznõnek.
Benitora haragszanak a csajok továbbra is. Oké, becsapta, de ez annyira megbocsáthatatlan lenne?! Végsõ soron jót akart Fiorellának, nem akarta, hogy belehajszolja magát egy képtelen házasságba. Az, meg hogy a saját érdekeit nézte, hát istenem, amikor felfogta volna, hogy Fiorella nem lehet az övé, akkor is azon lett volna, hogy Vittorio nehogy ráakadjon.
Simona agyát is elvitték az ufók, már õ is azon van, hogy Fiorella akár meg is szerethetné Vittoriot. Tetszett neki korábban Benito is, most Vittorio: azért a kettõ nem egy kategória. Remélem Diana akciózik majd valamit, hogy Vittorio és Fiorella elmaradjanak egymástól.
Sonia és Pedro együtt töltött éjszakája körüli események azt a látszatot keltik, hogy Sonianak tervei vannak azzal az éjszakával még.
A modern technológiát is jól ismerõ nagyi nekem egyre negatívabb azzal, hogy Fiorellában látja az Aitanara leselkedõ veszélyt a kis cselédlányban, már papot is akar neki választani. Nekem gusztustalan a család nagy része is, akik olyan jó pofit vágnak hozzá, szinte asszisztálnak Fiorella esküvõjéhez, csakhogy eltûnjön onnan.
Gael-Gianna: nagyon cukik voltak, amikor azt hazudták az egyetemen a honosítási folyamatok felgyorsítása érdekében, hogy menyasszony és võlegény. Giannanak nem volt ellenére. Tetszett a hozzáállása, csúnyûn hangozhat, de életrevalóbbnak lelem a betegsége ellenére, mint Fiorellát. Talpraesettebb szerintem.