9/10
mro26 2015 jún. 05. - 17:27:41 9/10
(61/101)
Nekem a Cisco-Wells közötti kapcsolat ragadt meg :) Az érdekes volt
9/10
mro26 2015 jún. 05. - 16:22:02 9/10
(60/101)
SPOILER

Csak korábban megölte Barry anyját, a Flash-t is sikerült majdnem kitörölnie, azért lett végül is mert õ ügyeskedett, amit elõtte elbaszott. Aztán jobbnak látta ha csak hazamegy szépen, de minden önös érdekbõl volt, az csak mellékes volt számára, hogy megkedvelt ezt-azt, meg jó dolgokat köszönhettek neki. De tény, hogy nem az a gyûlölni való rosszfiú "volt" mint az Arrow-ba Malcolm (vagy Slade de õt én imádtam :D bár ott is inkább a Spartacus-ból való ismereteimnek köszönhetõ). De ez lehet az én hibán, nem tudok elvonatkoztatni a képregénybeli Reverse-Flash-tõl. :) A karaktert magát csíptem az évad során.
9/10
mro26 2015 jún. 05. - 13:09:26 9/10
(59/101)
Nyomokban SPOILERT tartalmaz:

Amit írsz az teljesen igaz és tényleg lehetne egy antihõs figura is. De hogy mindent a jó tettért csinál az erõs, mindent azért csinál, mert gyûlöli Flasht, de rájött, hogyha megváltoztat a múltban valamit az nagyon rossz kihatással lesz a jövõre szóval önös érdekbõl segíti. Ez még egy antihõsre épp, hogy ráillik. Viszont én azért nem tudtam soha pozitív személyként tekinteni rá, mert nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy R.Flash a Flash úgymond fõ nemezise mint Batman-nek Joker vagy Superman-nek Luthor.
Sõt igazából, R.Flash-t azért alkották meg mert Flash-nek nem volt nagy kaliberû fõ nemezise mint a többi hõsnek és kellett neki is egy.
Kétségtelen, hogy jól félrevezetett mindenkit, a szereplõk sem akarták elhinni, hogy gonosz :D
9/10
mro26 2015 jún. 04. - 18:53:12 9/10 Előzmény illegal racer
(58/101)
Wells-el kapcsolatban, szerintem senkinek nem volt meglepõ a szerepe mikor már a pilotban

SPOILER

a végén felállt a székbõl és nézte az újságot ami '24-bõl van. Aki tisztában van valamennyire a képregényekkel, vagy a rész elején leszûrte Barry anyja halálakor a fényekbõl, hogy a sárga valószínû R.Flash, így a pilot végén kiderült. De ha nem is a második rész végén, mikor Wells feláll a székbõl és megöli a csávót na ott már tényleg mindenki vágta, hogy nem pozitív személy lesz :)

SPOILER VÉGE

De tény, hogy a legjobb DC tv sorozat (Marvel azért nem mert szerintem a Daredevil az bõven túltesz ezen, bár az más hangulat más témával)
illegal racer 2015 jún. 04. - 00:21:17
(57/101)
Na, nem is tudtam, hogy a Flashnek is van magyar fóruma. Na, akkor a véleményem a sorozatról:

Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Eszméletlen jó évad volt. Túlszárnyalta az Arrow 2. évadát is. A történet folyamatosan olyan volt, hogy fenntartotta a nézõk figyelmét. Az egyetlen kifogás, amit fel tudnék hozni, az a fõgonosz Wells. Most lehet, csak nekem van hihetetlen gyors észjárásom, de már az elsõ rész végén tudtam, hogy õ lesz a Reverse-Flash, vagy legalábbis egy nagyon fontos karakter. Na de ki lehet fontosabb Barry anyjának gyilkosánál? Szimplán lejött, hogy õ lesz az. Sõt, de ez lehet, hogy már csak nekem volt így, ahogy megláttam az elsõ rész elején, és megtudtam, hogy õ irányítja részecskegyorsító kísérletét. már tudtam, hogy õ lesz a fõgonosz. Sõt, már akkor gondoltam, mikor megláttam.
Szóval nem értem, miért állították be olyan nagy pillanatnak a leleplezését, amikor már mindenki biztos volt benne.

Ezt viszont rohadt jól ellensúlyozza maga a karakter. Komolyan, a kedvencem lett. Mint Barry, Caitlin és Cisco személyes barátja is nagyon jó volt, fõgonosznak pedig az epicnél is epicebb. Még Sladenél is epicebb volt. Azonkívül érdekes volt a személyisége, igazából és nem is értem, hogy õ most miért gonosz. Hiszen még Barrynek is felajánlotta azt a bizonyost. Legjobb karakter az egész sorozatban. SPOILER VIGYÁZZ!!! Persze, hogy pont az Íjásznak sikerült õt kiiktatnia, dehát mint azt már többször láttuk, õt nagyon védi a plot armor. SPOILER VÉGE!!!

És természetesen a többi karakterrõl sem mondhatok rosszat. Mindegyik szerethetõ volt, mindegyik az ember szívéhez nõtt. Az egyedüli, aki nem nõtt a szívemhez, az Iris volt, de még az õ esetében sem volt az, hogy: "Na most már tûnj el a jelenetbõl".

Tökéletes sorozat. A legjobb Marvel/DC képregényadaptáció szerintem.
9/10
offtopic
mro26 2015 jún. 03. - 21:29:21 9/10
(56/101)
Hagyjuk :D Pihenjen csak a topik a nyáron ahogy a sorozat, õsszel meg újra be lehet izzítani ;)
9/10
offtopic
mro26 2015 jún. 03. - 20:13:44 9/10
(55/101)
Írd oda a te személyeskedõ hozzászólásaid is, abból is bent maradt pár. Érdekes módon azokat nem írtad bele és nem idéztél belõle. Az is számít ;)
jani-wan 2015 jún. 03. - 20:09:10
(54/101)
Nagyon helyes.
De még benn maradt a 77. 82. HSZ személyeskedés és 83. HSZ parasztkodás. És sajnos az ilyenek amik elindítják az egészet.
77-es HSZ
"Szóval nyugodj le mielõtt szívrohamot kapsz!"
Ez bunkó személyeskedés, amire semmi szükség itt, és amire mindenkinek jogában áll válaszolni, mert a fórum nem arra való hogy valami tudatlan másokba belekössön.
Törölni!
82-es HSZ
"számodra sz*r akkor inkább lottózzál, ha ilyen "látnok" vagy"
Egyértelmû parasztkodás, amire semmi szükség itt, és amire mindenkinek jogában áll válaszolni, mert a fórum nem arra való hogy valami nagypofájú kötözködõs másokkal szemétkedjen.
Törölni!
83-es HSZ
"De kérlek SÍRJÁL még egy kicsit, hogy most romba dõlt az életed"
Ez ocsmány személyeskedõ parasztkodás, amire semmi szükség itt, és amire mindenkinek jogában áll válaszolni, mert a fórum nem arra való hogy valami rosszindulatú szemétember másokba belekössön.
Törölni!

Továbbá, úgy látom eltûnt az oldalsávból az hogy ki kell tenni a Spoilert, ha valaki Konkrét dologról, szereplõrõl, eseményrõl ír, ami elronthatja valaki szórakozását a témával kapcsolatban, mert így továbbra is gondot fognak okozni a tudatlanok, meg azok akik lasz*rják a többi felhasználót, és saját magyarázatokat találnak, ki hogy mi Spoiler és mi nem az.
9/10
offtopic
mro26 2015 jún. 03. - 17:46:54 9/10
(53/101)
Végre rend, köszi :)
moderator5 2015 jún. 03. - 10:48:33
(52/101)
Kedves Fórumozók,

kérlek titeket, ragaszkodjatok a topic tárgyához, a személyes jellegû és sértõ hozzászólásokat törölni fogjuk!
Üdv
A moderátor
9/10
mro26 2015 máj. 31. - 15:58:28 9/10
(51/101)
Ha összehözzák a CW-n lehet nézem és akkor lehet visszakeresem az elsõ évadot is ami már lefutott.
A pilotot néztem mikor tavaly ilyenkor felkerült a netre mint a Flashé. Akkor nem nagyon fogott meg elsõre.
Amúgy a képregényt nem ismerem, de a 2005-ös film tetszett (lehet pont az ismereteim hiánya miatt :D ).
De az is lehet, hogy most a nyári sorozat szünetben ledarálom az eddig megjelent évadot :)
9/10
mro26 2015 máj. 31. - 14:15:06 9/10
(50/101)
Én azt nem néztem, már így is túl sok heti sorozatot néztem( 7 darabot!!! ), de ha beleteszik a CW-be, akkor ott nézni fogom :)
9/10
mro26 2015 máj. 31. - 14:09:44 9/10
(49/101)
Csak azért írtam bele, mert szó van arról, hogy a CW szeretné folytatni a csatornáján, na meg összeboronálnák Arrow-al is ;)
Engem annyira nem izgat ez a sorozat. De legalább így több példát tudtam felhozni, bár tudom elõre hogy reménytelen :D
9/10
mro26 2015 máj. 28. - 19:44:46 9/10 Előzmény nish0209
(48/101)
Szia

Jól tudod a pilot még nincs leforgatva, csak az elõzeteshez vettek fel anyagot ;) Hogy legyen mit mutogatni :D
nish0209 2015 máj. 26. - 08:23:56
(47/101)
amúgy engem még a Spoilerek sem zavarnak, mert akkor jobban várom mert látni is akarom rendesen :D
nish0209 2015 máj. 26. - 08:22:14
(46/101)
olvasgatom itt a hozzászólásokat.
majdnem elfajulnak és vagy el is fajultak a dolgok...

elismerem tévedtem, hogy azt hittem crossover kép,

elnézést is kérek, csak azt hittem hogy még nem lett leforgatva a pilot(?)
mindenesetre nagyon várom mind a 2 sorozat folytatását és a LoT kezdését.
9/10
mro26 2015 máj. 25. - 15:01:23 9/10
(45/101)
Ha már ,, DC’s Legends of Tomorrow: a sorozatot nem Agent Carter-es hídként képzelik el, simán lehet, hogy évadközben egyszerre fog futni a 3 CW-s képregény-sorozat. Nyilván lesznek karakterátjárások, s egy-egy nagy crossover is olykor. De crossover terén csak az a biztos, hogy novemberben minden évben lesz The Flash/Arrow-dupla rész. "

Szóval nem lesz sorozatból hiány :D és itt van, hogy a Flash/Arrow crossoverek õsszel lesznek. Szóval hiába pampoktak hogy az a kép a crossoverbõl vannak ;)
9/10
mro26 2015 máj. 25. - 13:59:53 9/10
(44/101)
Pedig a képen jól látszik Caity Lotz is, szóval esélytelen volt, hogy nem a spin off forgatásáról való a kép. Most direkt visszakerestem azt. Ráadásul hivatalosan is úgy van, hogy crossover részek a két sorozatban az õszi idõszakban lesznek (és persze állandó jelleggel visszatérnek majd). De amúgy az ilyeneket hagyni kéne az idiótákat úgysem lehet meggyõzni ész érvekkel sem. Csak nehéz hagyni mikor "betámadnak" :D
9/10
mro26 2015 máj. 25. - 13:42:08 9/10
(43/101)
Egyesek túl komolyan veszik a FANságot :D
9/10
mro26 2015 máj. 24. - 23:48:57 9/10
(42/101)
Amúgy szerinted ez a következõ évadban jelenlévõ elem elspoilerezi a második évadot... MESÉLJ MÉG! :)
Senkinek nincs fingja mi fog történni, a történetrõl, a folytatásról egy szó sem esett, még az írok is csak most találják ki.
Amit írtam csak egy támpont, hogy mi számít majd alapmomentumnak a következõ évadban. Ebben semmi olyan spoiler nincs ami miatt élvezhetetlen lenne a folytatás. Kb. mintha az írtam volna tavaly a sorozat elsõ évada elõtt hogy: A The Flash arról fog szólni, hogy a fõszereplõ különleges képességet kap ami miatt nagyon gyors lesz. De kérlek SÍRJÁL még egy kicsit, hogy most romba dõlt az életed a sorozat miatt. Bocsánatot vársz, holott azt csak azért kap az ember ha jogosan megérdemli.