olahmiki1959 2014 márc. 06. - 06:29:44
(2160/2320)
szereposztás a következõ:

Könyökömönjönki - Hujber Feri

Édibédikiscsaj - Nótár Mary

Nagydarabkismackó - Fekete Laci

Ennyirenincsvendég - Hajdú Peti
olahmiki1959 2014 márc. 01. - 08:03:32
(2159/2320)
Cseke Katinka, és barátja, Váradi "Olasz" Róbert, valamint Rózsa György, és élettársa, valamint leánya.
Õk voltak a legutóbbi mûsor vendégei, és azt hiszem, ennél többet nem is kell mondani.
stüszi 2014 febr. 26. - 07:28:09 Előzmény Józsila
(2158/2320)
Vasárnap esti talk show szerdán... f.sza!
darius86 2014 febr. 19. - 18:31:04 Előzmény olahmiki1959
(2157/2320)
Annál is inkább mert Bruce Lee Kung fu-zott :)
2/10
Józsila 2014 jan. 02. - 09:19:47 2/10
(2156/2320)
Hajdú Petike szilveszteri mûsora a nullával az egyelõ volt számomra.
olahmiki1959 2013 dec. 19. - 05:06:31
(2155/2320)
Egy apróság, amely jól megvilágítja Hajdú Péter - és a TV2 - felületességét és tájékozatlanságát.
"- Bruce Lee meghalt 1974-ben", - mondta többek között Hajdú az Andy Vajnával történt beszélgetésben.

Nos, kedves Hajdú Péter mûsorvezetõ úr, (a kezemmel még számolok, hogy ezt a nyálas megszólítást le merte írni...), Bruce Lee nem 1974-ben, hanem 1973-ban halt meg.

Ezt önnek, aki állandóan a karatetudásával kérkedik, és látványosnak szánt, - valójában megkérdõjelezhetõ színvonalú - rúgásokkal handabandázik a tv-ben, tudnia kellene!...
Nem beszélve a sok léhûtõrõl, akik ön körül lófrálnak a stúdióban, és elõre megírják önnek a szövegeket, és senki nem volt köztük, aki ezt a fontos információt tudta volna.
Gratulálok az egész társaságnak...
olahmiki1959 2013 dec. 12. - 02:23:16
(2154/2320)
Én jót röhögtem a Markos-Nádas mûbalhéján, szerintem egész jól csinálták, egyébként biztos voltam benne, hogy ez lesz belõle.
Sokkal érdekesebb volt Keleti Györgyi feltöltött szája, kifeszített homloka, megrajzolt szemöldöke, és enyhe ákcentussal történõ beszéde.
Úgy nézett ki a csaj, mintha egy maszk lett volna az arcán.
A párjával nem szeretnék egy sötét mellékutcában találkozni...

Azt észrevettétek, hogy manapság kb. 5 percenként könyvet ír valamelyik celeb?...

Berkiéknél a kis Natasa-Zselyke aranyos, ugyanezt a szüleirõl már nem merném biztosan állítani.
A pici nem tehet róla, hogy születése elsõ pillanatától kezdve a médiában szerepeltetik.
1/10
kazsagx 2013 dec. 12. - 00:28:08 1/10
(2153/2320)
De van,a neve Puzser Robert,na öt sem tartom kepernyökepesnek!
1/10
Semprini 2013 dec. 11. - 22:51:13 1/10
(2152/2320)
Én talán az elsõ két v három adást néztem, amikor még vasárnap késõ este volt, akkor is csak amolyan háttértévézésként, ezt a mostanit se néztem volna, a kétharmadát nem is néztem, le volt véve a hang is, csak azért, mert olvastam a mûbalhéról, be is linkeltem ide, arra voltam kíváncsi, hogy tényleg a nevét adja-e ehhez a nem is tudom mihez. És igen. Eddig se tartottam sokra (pedig a 80-as évek legjobb humoristái voltak Nádassal együtt), de mára tényleg csak egy megkeseredett, beképzelt öregember lett belõle, a humorát pedig láthatóan már régen elveszítette.
Hajdúról már nem lehet rosszabb véleményem, mint eddig volt, õ kb. ma a magyar média legeslegalja, alatta már nincs semmi.
1/10
skip 2013 dec. 11. - 22:44:09 1/10
(2151/2320)
El se hiszem ,hogy ez a mûsor még mindig képernyõn van!Ráadásul fõmûsor idõben adják.Aszt hittem mire vissza jövök M.O-ra már rég lehúzzák ezt a mûsort.Bár lehet ,hogy a nézettség a bûnös érte mert az is megnézi aki utálja,és hogy utána tudjanak beszélni róla,hogy milyen egy ostoba mûsor is ez.Mert egy igazi show mûsorhoz képest fény évekkel van lemaradva.Sajnos Hajdúnak van elég pénze rá,hogy ilyen ostoba mûsort készítsen(meg persze a TV2-nek is hisz hozza a nézettséget,sajnos). Nem tudom ki hogy van vele de mikor meglátom Hajdú hájas fejét a képernyõn elkap az undor,és a legszívesebben egy jól irányzott jobb egyenest küldenék a fejére.Bár ez csak az én véleményem.
1/10
kazsagx 2013 dec. 11. - 22:40:09 1/10
(2150/2320)
Ez poen akart lenni? A gyomrom most fordult ki!
southwind 2013 dec. 11. - 22:34:33
(2149/2320)
na ezt se kell már nézni :)
1/10
Semprini 2013 dec. 11. - 22:29:00 1/10
(2148/2320)
Témyleg nagyon látszik, hogy mûbalhé- anno a Bagi-Nacsa duóval már eljátszották pár éve.
southwind 2013 dec. 11. - 22:26:03
(2147/2320)
huu de megrendezett ....durva....
southwind 2013 dec. 11. - 22:25:06
(2146/2320)
szerintem markos hihetetlenül arcoskodik, nem tragédia ha nincs a tvben....nem csipem az ilyen ember
offtopic
-csengõzoli-- 2013 dec. 10. - 18:22:40
(2145/2320)
"nagyon kilóg a kamuszagú lóláb: amikor Markos szentségelve felpattan, hogy leöntse egy pohár vízzel Hajdút, na ott az egész jelenetbõl süt a megrendezettség, és még csak azt sem lehet pontosan tudni, milyen mûhiszti vezetett idáig."
1/10
Semprini 2013 dec. 10. - 18:15:42 1/10
(2144/2320)
Én nem nézem ezt a mûsort, de erre kíváncsi lettem:
http://comment.blog.hu/2013/12/09/botrany_markos_baszdmegolva_onti_hajdu_arcaba_a_vizet
olahmiki1959 2013 dec. 07. - 17:31:22
(2143/2320)
Hajdú törleszkedik Gyurcsányhoz, mert azt reméli, hogy az esetleges kormányváltás után a ballib oldal "meghálálja" neki ezt a törleszkedést.
Márminthogy a Gyurcsányhoz való törleszkedését.
Az esetleges kormányváltás után.
Persze, ennek az a hátulütõje, hogy Gyurcsánynak abban jelentõs szerepet kell kapnia, mert máskülönben az egésznek nincs semmi értelme.
Mármint a kormányváltásban.
Az esetlegesben.
... Csak Hajdú ott "téveszti el a házszámot", hogy mi van akkor, hogy ha - esetleg - bekövetkezik a kormányváltás, de abban Gyurcsánynak nem jut jelentõs szerep.
Akkor szegénykém kezdheti elölrõl az egészet.
Mármint a Hajdú.
Úgyhogy én - ennek jegyében - azt javasolnám Hajdúnak, - nem azt, hogy húzzon el a médiából valahová jó messzire, és vissza se jöjjön mondjuk 20 évig, ennyire ne legyünk optimisták, - hanem azt, hogy a választásokig szép sorban próbáljon meg meghívni minél több ellenzéki politikust a mûsorába, hátha "beletrafál", és valaki olyat is meghív, aki valóban komoly politikai tényezõ lesz a jövõ évi - esetleges - kormányváltás után.
(Mekegõ, baltaarcú, végtelenül irritáló, folyamatosan és gördülékenyen hazudó, mellébeszélõ alakokból bõven talál alapanyagot az ellenzéki oldalon, a mûsora tehát hónapokra elõre meg lenne oldva vendégek szempontjából.)

Persze, ebben az egészben a feneség, - ahogy irodalmiasan mondai szokták, - hogy ahhoz, hogy Hajdú még tovább folytathassa az ámokfutását, és bebiztosítsa a helyét a médiában, kormányváltásnak kell bekövetkeznie, ami a jelenlegi állapotokat - és a baloldal szerencsétlenkedését - elnézve, egyáltalán nem biztos...
stenmore 2013 dec. 07. - 00:47:02
(2142/2320)
Sok minden igaz Hajdúra pl az eröltetett nem túl képernyõre termett stílus ,amiben némi javulás látható a gyakorlat révén,dehogy attól várna hasznot hogy jelenleg Gyurcsányhoz törleszkedik,az a vicc kategóriája,az inkább pl az Orbánhoz törleszkedõkre igaz ,mondjuk Fábryra maximálisan ,akinek ez láthatólag jól is kamatozik.Nem beszélve arról hogy mennyivel közönségesebben és szemetszúróbban csinálja mintahogy azt Hajdúra akarják ráoktrojálni a beteges Gyurcsány fóbiások.Sajnos bármennyire bosszantó is némelyeknek Gyurcsány meg meg jelenik a médiumokban még ebben a totálisan megszált médiarendszerben is,és bizonyítja slágfertigségét folytonosan .Mert azért azt is meg lehet érteni hogy egy ilyen jellegû mûsorban nem éppen szórakoztató mondjuk egy mekegõ ámde talpig nemzeties polgár ,már ami a nemzetiesség jobboldal által kisajátított fogalmát illeti.Bár õszintén szólva jót lehetne röhögni pl a fõbékamenetes Széles Gáboron mondjuk ,aki mérnök létére elõadná az örökmozgó általa beígért verzióját Hajdúnak mint az ország egyik leggazdagabb embere .ezzel példát mutatva hogy hova lehet eljutni mondjuk az igazi törleszkedéssel ,ha valaki jó helyen koptatja a nyelvét.
olahmiki1959 2013 dec. 06. - 21:20:16
(2141/2320)
Az adás óta azon gondolkodom, hogy Hajdúnak ez a Gyurcsány ajnározása vajon milyen célt szolgálhatott...
Népszerûsítsük a DK elnökét, mutassuk meg a zord politikus külsõ mögött rejtõzõ embert, vagy mit?
Esetleg Hajdú - aki mindig tudta, hogy éppen hová kell törleszkednie, valószínûleg ennek köszönhetõ, hogy a közepesnek is alig nevezhetõ tehetségével viszonylag sokra vitte, - arra számít, hogy az esetleges kormányváltás után, ha Gyurcsány kerül hatalomra, akkor majd Gy.F. meghálálja neki ezt a körülrajongó népszerûsítést?
Nem tudom, de nagyon kellemetlen volt látni ezt a hajlongást, mûmosolyt, erõltetett poénokat, alákérdezést.
Gyurcsány egyébként szórakoztató volt, vérprofi, és nagyságrendekkel felette állt Hajdú Petikének...

A festett szemöldökû Fásy Ádámról most nem teszek említést.
Minek tenném?...