Téma: Fûrész II.

Johnny English 2007 jan. 16. - 22:17:31
(30/190)
Ebben a filmben nincs semmi gusztustalan?! Az egész film csak abból áll. Véleményem szerint teljesen elvesztette a varázsát az elsõhöz képest. Abban volt feszültség, egy kis borzongással, de ez csak okádással van tele. Megvan a 3. része, de még nem vitt rá a lélwk, hogy megnézzem.
Marvin02 2007 jan. 16. - 21:35:12
(29/190)
SPOILER!Olvasom a kommenteket és nem értem mi gusztustalan van benne. Oké, a szemkivágós rész betett nekem is, de a többi... Semmit nem mutattak premier plánban, v. hogyis nevezik. :D A végén, amikor kivágja a tarkójáról a számot, nem tudja, h. megfog halni. Mondjuk kivághatta volna azután is, h. megnézi a másik kettõnek. De ha így nézzük, figyelembe kell venni, h. az egész menekülõsdi egy nagy baromság, csak el kellett volna tolni a széfet, és megmenekülnek, vagy csak meg kellett volna nézni egymás tarkóját, és kinyitni a széfet. De ezt honnan tudhatták volna? Pánikhelyzetben nem gondolkodik az ember, pláne ha pontosan mikor fog meghalni.

Egy kérdés: a végén kiderült, h. Dr. Gordon és Adam is meghalt, de a feleség túlélte,szal mért nem indult a férje megmentésére? Hívta volna ki a rendõröket, és átvizsgálják az összes raktárépületet, de gondolom semmit nem tett, mert még ott volt Adam és Lawrence hullája is, és Jigsaw nem vágott ki egy darabot egyikükbõl se.
ZsuZs 2006 dec. 24. - 16:43:54 Előzmény EVIAN
(28/190)
Igen a 2 csak az öldöklésrõl szól az egy pedig a pszihólógiai részét adta inkább
_Dincu_ 2006 dec. 02. - 19:50:10
(27/190)
Hááát..néha már túl sok a vér meg az ilyen durva jelenetek!
De tényleg jó film!
Mondjuk az elejét végigröhögtük a bmõmmel:D:D:D(de ez egy másik történet)
csingacsucsu 2006 okt. 30. - 12:59:11 Előzmény ehoka
(26/190)
tudod én nem igazán értek egyet veled . szerintem ez a film király. na jó vannak eröltetett részek de hagyjuk. nos azért irtam mert azt mondtad tudsz ajánlani jo filmeket. gondolom horrorra gondoltál, és csak azért irtam mert már meg szeretnék nézni egy horrorrt. szoval, lécci irj. kösszi. szia.
jah inkább ide irj, mert ezt ugyse nézem meg: csingacsucsu@freemail.hu
kadasroni 2006 okt. 05. - 22:29:25
(25/190)
DAvid Fincherrel kapcsolatban egyet értek, bár a Fûrészt azért egyedinek és újítónak tartom önmagában is!!
Ettõl függetlenül Fincher mester a Harcosok klubjával a kedvenc rendezõmmé avanzsált!!!!!!:D
marky 2006 szept. 11. - 19:20:22 Előzmény ZAVI
(24/190)

Igen, hasonlóan vélekedek! Nem véletlenül jön 2 hónap múlva történet 3. része!
A Saw sorozat egy új csapásirányt adott a horror sceneben, bár hogy ôszinte legyek az alapokat a David Fincher Seven mesterm?ve szolgáltatta.
Aikidoka 2006 aug. 30. - 15:02:42
(23/190)
Az elsõ rész sokkal jobb...
*norbi* 2006 aug. 30. - 14:40:25 Előzmény graniti
(22/190)
én sajna nem láttam az egyet de nekem a 2 az nagyon bejött
graniti 2006 aug. 26. - 23:40:06
(21/190)
Nem rossz ez a második rész. Sok horrornak mondott akármi elbújhatna mögötte. De azért az elsõ rész az ütõsebb volt tényleg.
ZAVI 2006 aug. 11. - 13:47:23
(20/190)
Na, azért túlzásokba ne essünk szerintem. Nekem a második rész is nagyon bejött, bõven van benne annyi fordulat, fifika, meglepetés, hogy simán veri továbbra is a horrorok nagy részét! Az lehet, hogy az elsõ jobb volt, de azért ne húzzuk már le ennyire. Ebben is mekkora fordulatok vannak már!
Nagyon jó kis film!
EVIAN 2006 aug. 08. - 10:31:00 Előzmény ZsuZs
(19/190)
Ez tényleg nagyon undorító!az elsõ sokkal jobb volt!kár megnézni!!!!!
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:04:33 Előzmény ehoka
(18/190)
Az egész film UNDORÍTÓ!!!!!
ehoka 2006 júl. 19. - 12:15:11
(17/190)
Bocs de nem tudok egyet érteni sokatok véleményével. Láttam mind két részét, de úgy nagyon egyik se fogott meg. Az 1-et még úgy ahogy megnéztem, oké nem volt nagy durr, igazából azt se mondhatom h tetszett de azért nem bántam meg h megnéztem. Ami szerintem igazán feldobta az a végén a csattanó volt. Akármennyire is nem tetszett a film, belátom igen, az jó volt. Na de 2. rész. Szerintem kicsit röhejes folytatása volt az elsõnek. Kissé túlfûtött emberi brutalitás az ami jellemezte ezt a részt. Ami fogalmam sincs h h pattanhat ki egy ép eszû ember fejébõl. Nem arról van szó h megvetem a horror filmeket, igenis szeretem a horror filmeket, amiken eltudok gondolkozni és a végére igencsak lesokkol. Akár mit mondtok én nem éreztem h akármilyen mondanivalója lett volna, max annyi h becsüljük meg az életünket. De, ááá mindegy, mindenkinek megvan a saját véleménye, nekem személy szerint nem tetszett, de mondom: Azt se bántam meg h megnéztem.
Amúgy meg aki ezt a két részt összességében jónak tünteti fel, az még nem látott szerintem igazán jó filmet. De ha gondoljátok ajánlhatok egy párat…
Newcastle United 2006 ápr. 30. - 21:40:25
(16/190)
Lényegesen gyengébb, mint az elsõ rész. Túl sok a szereplõ, erõltetett csavar a végén és túlzottan felesleges brutalitás. Pl mi a francért kellett a nagydarab fickónak meggyúznia magát, amikor a következõ pillanatban már meg is hal? Egyszerû és gyenge hatásvadászat.
F.Torres 2006 ápr. 27. - 07:16:00
(15/190)
alex29 ha félsz a horrorokto akko a fasznak nézed! sztem naon yo az egész, bár az egy talán jobb!
ZAVI 2006 ápr. 22. - 13:14:12
(14/190)
Fantasztikus mind a 2 része szerintem, nekem iszonyatosan bejöttek ezek a furfangos sztorik, és tényleg várratlan csattanó a végén. Emellett végig nagyon feszült, izgalmas, horroros is, de nem öncélúan brutális. És még mondanivalója is van, amin el lehet gondolkodni. Szerintem ilyen egy jó film.
Skaff 2006 ápr. 20. - 22:39:43 Előzmény alex29
(13/190)
Sirály az egész ugy ahigy van mind a kettö ,de a három már nekem nem fog tetszeni szerintem mert nem a vén gyilkosfejü öszhaju fószer lessz benne a Jigsaw:D
alex29 2006 ápr. 11. - 20:55:04
(12/190)
Ennél ostobább és gusztustalanabb filmet még sose láttam!!!!
Tiszta hányiger az egész!
Logikája és értelme semmi,csak undorító!
Még az ujra írható lemezért is kár volt.....FÚJJJJJJJJJJJJJ
Fruzsina100 2006 ápr. 01. - 10:19:56
(11/190)
mind a kettõ nagyon jóóóóóóóóóóóóó nagyon király film aki nem látta nézze meg!