Téma: Futótûz

10/10
nuussi 2009 máj. 12. - 14:15:26 10/10 Előzmény Icurami
(126/286)
Csak igy gondolom. De még bármi lehet. Az lett volna jó ha tegnap eltudta volna mondani.
7/10
zenka 2009 máj. 12. - 14:05:37 7/10
(125/286)
Azt kell hogy mondjam, rossz a forgatókönyv. Nem csk a szerelmi szálra gondolok. Az nem jó, ha a szereplõ egyszer így, egyszer meg úgy érez, aztán egyszer bizonytalan, aztán hirtelen hú de biztos. Egy sorozat akkor igazán jó, ha az apró finomságok is meg vannak benne. Ezek hiányoznak, és a történet is itt-ott elég furán van megírva.Következetlenül. Nekem semmi bajom azzal, hogy Juniorral van Kris, ( ha szeretik egymást, hát csinálják :D) , de azért bárhogy is nézem a srácot, csak egy elkényeztetett gazdag szépfiú, aki soha nem tudja, mit csináljon. Szépen mosolyog, kiugrik a porshebõl, meg be, kábé ennyit csinál a filmben. Egyébként meg szerintem fiatalok a házassághoz. De nekem mindegy :). Nekem elég ha lovakat látok :P
3/10
Skultetyko 2009 máj. 12. - 13:38:17 3/10 Előzmény perla19
(124/286)
Én is szeretem nézni, annak ellenére, hogy megkritizáltam (ahogy látom, sokakkal együtt) Krist. De a kérdésedre, hogy vajon miért nem örül senki Kris és Junior kapcsolatának, ugyanez a válasz: Mert kris úgy pattog a két térfél között, mint egy teniszlabda, idõnként hálóba fut (ezek az "egyéb" pasik), ezért senki nem tudja komolyan venni. Ahogy Juniort sem, hiszen õ is "bevállalt" egy esküvõt a túlságosan közeli múltban.
10/10
perla19 2009 máj. 12. - 12:50:19 10/10
(123/286)
A tegnapi rész isteni volt.
10/10
perla19 2009 máj. 12. - 12:48:14 10/10
(122/286)
SZia!
már csak 4 rész van, pénteken lesz az utolsó rész, sajnos.
Norcica 2009 máj. 11. - 22:16:24
(121/286)
Most néztem utána,4 évada van/volt,egyenként 13 részesek,és a csatorna elvileg le fogja adni az összeset! (annak is utána néztem,hogy Jean meg fog el halni,de nem szeretném elõre lelõni a dolgot!)
A többiek helyében én is annak örülnék,hogy Kris és Junior boldog,de nem tom. . .sokakban ott marad az irigység a való életben is sajnos...
Matt-et én is sajnáltam kicsit,de végülis beszéltek,nem,hogy nem lehet köztük barátságon kívül semmi...monndjuk akkor is nehéz lehet neki!
Avval meg egyetértek,hogy minifg kcsit beleképzeljük magunkat a sorozatba,mert az mindig "jobb" (vagy annak hisszük) mint a valóság...
Én is "csak" védeni tudom a sorozatot,mert szerintem is nagyon-nagyon jó!!!!
10/10
perla19 2009 máj. 11. - 21:59:37 10/10
(120/286)
Iegn én is míg nézem, arra gondolok milyen jó lenne ott lenni, bár én nem lovagolok, de mindig is szerettem volna...szóval ezért is jó nézni...
10/10
perla19 2009 máj. 11. - 21:57:51 10/10
(119/286)
Azt hogy nincs valóságalapja azt úgy értettem, hogy ha azt nézzük szinte egyik sorozatnak sincs, hiszen éppen ezért készülnek, hogy mindannyian olyan világba csöppenjünk, amit szeretnénk megélni. Ezért is szórakoztató eszközök, erre vannak kitalálva, de minden sorozatban ott van az élet valamely igazsága, a valóság...
Bocsi, hogy ennyit írtam de meg kell védenem ezt a sorozatot, mert nekem nagyon nagy kedvencem lett, és mindig is szeretni fogom.

A mai rész isteni volt, imádtam mindent benne, kivéve a végét, szegény Jean. de nem hiszem hogy meghalna, már csak 4 rész van, ezt nem rontják el. És szerintem Pablo és Õ összejönnek, már nagyon arra felé vezettek az eddigiek, már csak ki kell mondani.
És kris meg Junior nagyon jók, fõleg hogy kris végre tényleg választott, és végre Juniort, és harcolni akar ezért a kapcsolatért végre. De Matt-et azért sajnáltam...
Viszont azt nem értem miért kell mindenkinek megkeserítenie ezt a akpcsolatot, miért nem örülnek végre a boldogságuknak, még biztos lesz pár összezördülés...
De a végén biztos lesz esküvõ, ezt sem ronthatják már el, szerintem.
Norcica 2009 máj. 11. - 21:54:42
(118/286)
Egyetértek veled teljesen!!!Igazad van. . .Valamilyen ilyesfélét szerettem volna én is megfogalmazni!:)
Olyan szívesen kiköltöznék egy ilyen tanyára...én már "csak" a lovak miatt is nézem,mert már nagyon hiányzik a lovaglás...fél év nagy kihagyás:S
Remélem még sokáig fog tartani a sorozat,és hamarosan láthatjuk az esküvõjüket!:)
10/10
perla19 2009 máj. 11. - 21:48:49 10/10 Előzmény Icurami
(117/286)
Igen én is azért nézek sorozatokat mert kikapcsol, de ezt írtam is, és pont ezért vannak, ez a jó benne. És van valóság alapja, mert a versenyvilágot tényleg nem ismerjük, és ha jobban belegondolunk az egész sorozat alatt Krisnek 3 kapcsolata volt, és valljuk be sok idõ eltelt közben, és a valóságban is ennyi idõsen mint õk a sorozatban keressük az igazit, és ez nem megy elsõre, nem sikerül azonnal, ezért próbálkozunk, és õk is ezt tették, mire végre rájöttek ki is az igazi, szóval ez igazán valóságos benne. És tényleg úgy érezzük hogy minden gyorsan történik a sorozatban, de igazából bele kell képzelnünk az idõ múlását is. Szóval ezek a srácok igenis sok valódi érzést, élethelyzetet bemutatnak, ezért is tetszik. Szerintem mind ilyenek vagyunk fiatalon, keressük önmagunkat, az életcélunk, a szerelmet, és valakinek azonnal sikerül, valakinek sokat kell próbálkoznia, sokat kell küzdenie, szenvednie mire eléri ezeket, és életünk végéig ezen vagyunk, mindenki keresi önmagát. Pont ezt mutatja a sorozat, ahogy minden szereplõ keresi az élete értelmét, a szerelmét. ez igenis valóságos.
Norcica 2009 máj. 11. - 21:28:40
(116/286)
Én is várom már. . .remélem,ha nem is jön össze Jean Pabloval,akkor is megbeszélik a dolgokat!:D
az meg,hogy Kris meg Junior együtt vannak az nagyon jóóóóóó<3:D
Icurami 2009 máj. 11. - 20:49:22
(115/286)
Szted miért nem ??
Pedig már a Pablo elkezdte mondnai .... és akkor ...:S
10/10
nuussi 2009 máj. 11. - 20:41:19 10/10
(114/286)
Szerintem Jean túléli de nem hiszem hogy összefogjönni Pabloval. De annak örülök hogy Kris és Junior végre összejöttek. Már várom az esküvõt.
Icurami 2009 máj. 11. - 19:57:17
(113/286)
Huu de kiváncis vok mi fog történni ... a mai rész után ...
Vmilyen szinten tudom h mindjárt vége és csak nem hagyják h mindenki szenvedjen és a Pablo ne találja meg a szerelmet ...
Szall sztem a Jin túléli de azért bennem van a kétely... mi van ha nem ??
Icurami 2009 máj. 11. - 19:54:32
(112/286)
Sztem ebben is van valóság ... már ugy értem nem vagyunk ebbe benn ... nem versenyzünk nem tudhatjuk milyen ... szall sztem ebben is van valóság ... de hát ez sorozat ... szall nem azért nézzük h valóság alapot akatunk hanem mertjó .... metrt izgulunk mi lesz ... ;)
10/10
perla19 2009 máj. 11. - 19:30:36 10/10
(111/286)
De azért én szeretem ezt a sorozatot, mert sajnos az én életem mostanában nem túl jó, és jó kicsit máshova csöppenni, akár egy órára is, mert utána vár rám újra a valóság...Szóval szeretem ezt a sorozatot, mégha tényleg nem sok valóságalapja van, de vannak benne dolgok amiket szeretek, fõleg Wildfire és Flame, de persze Ryan Sypek is kedvenc.
10/10
perla19 2009 máj. 11. - 19:26:45 10/10
(110/286)
Egyetértek veled, a való életben tényleg így van, és ami ebben a sorozatban van annak köze sincs hozzá. és az igazság az egyre több sorozatnak nincs köze a való élethez, ami nagy kár.
1/10
elcamino 2009 máj. 11. - 14:57:41 1/10 Előzmény Skultetyko
(109/286)
Látom, hogy többnyire hölgyek szóltak hozzá. Magam is a lovak miatt kezdtem nézni, és egyet kell értenem - úgy látom, egyetlen férfiként és apaként -, hogy a film színvonalát lerombolja az a tény, hogy olyan kapcsolat-komplexumot mutat be, amely még a mai szabados világban sem természetes. Egyetlen normális fiú sem tud bízni abban a lányban, aki pár hét alatt több "nagy szerelmen" ment keresztül. (És még inkább, ha a "nagy szerelem" nélkül is lefekszik mindenkivel.) És ez persze fordítva is igaz; a fiúk ugyanilyen éretlenek és sajnos emiatt az egész történet számomra hitelét veszti: aki nem képes felelõs döntésre az életében, az nem lehet egy nagyvállalkozás felelõse sem.
10/10
Gabcsucii 2009 máj. 10. - 17:21:25 10/10
(108/286)
sziasztok!!!
nem láttam a pénteki részt sajnos:( nem tudná vki leírni részletesen h mi volt benne???? :) nagyon örülnék neki :)
és esetleg nem tudtok egy helyet ahonnan le lehetne tölteni magyarul????
elõre is köszönöm!!!:)
puszi
10/10
nuussi 2009 máj. 09. - 22:39:17 10/10
(107/286)
Teljes mértékben igazad van.:-)