Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2015 jún. 06. - 18:29:47 10/10
(153/413)
Szia Bilancia :)

Rég jártál erre. :)

Szeretném megosztani Veled egy észrevételemet, a "Peccato..." sori elsõ szériájával kapcsban,amire csak most jöttem rá!

Nem tudom emlékszel-e arra, amikor témáztunk arról, hogy milyen furcsa, hogy Carmen nagyobbik fia (aki Giancarlo-tól van)olyan gonosz lelkû valaki...sokkal inkább Nito gyerekének "illene"....
És levezettem neked egy gondolatsort, hogy....talán CSAK Carmen "hiszi", hogy Giancarlo-tól van....de valójában Nito gyereke...és talán késõbb fog kiderülni vmi vérvizsgálat kapcsán....stb...
És amikor ezt elmondtam...Te is mondtad, hogy Te is vmi hasonlóra gondoltál...

Na szóval, emlékszel erre? Mikor errõl beszéltünk? :)

Szóval MOST rájöttem, hogy ez mégsem lehetséges! KIZÁRT, hogy Carmen elsõ gyerekének Nito lenne az apja! Megmondom, hogy MIÉRT! :)

Egy bizonyos dolog miatt most nemrég újranéztem az elsõ szériát....és felfigyeltem olyan részletekre, amikre AKKOR, amikor elõször néztem, valszeg nem figyeltem föl.

Szóval...amikor Nito megerõszakolta Carment (amikor betört a fekete inges társaival abba a lakásba,ahol Carmen arra a nénire vigyázott)...és megvágta Carmen arcát....és Carmen elment ahhoz a dokihoz....UTÁNA megjelent egy kiírás, hogy "2 HÓNAPPAL KÉSÕBB"!!! Ez akkor volt amikor a doki levette a tapaszt Carmen arcáról....stb...

UTÁNA vette a kis Giulio azt a lakást Carmen családjának + szerzett neki munkát abban az üzletben....
Itt nem tudom MENNYI idõ telt el a "tapasz levétel" és Giancarlo-val való megismerkedés között....talán 1 hónap?! De még ha esetleg kevesebb is, AKKOR SEM lehet Nito az apja CArmen gyerekének...mert amikor Carmen elment az orvoshoz,a doki azt mondta neki, hogy "kb 4-5 hetes terhes" !!!

Szóval tévedtünk :) Kizárt, hogy Nito az apja az ELSÕ gyereknek! :)

Csak gondoltam megosztom Veled az észrevételemet. :)
10/10
Pink Pearl 2015 máj. 23. - 00:01:31 10/10 Előzmény Bilancia
(152/413)
Szia :)

Hát nekem valóban nem tetszett :D Sztem harmatgyenge film és nagyon uncsi :)

Amúgy se Garko volt benne a fõszereplõ, hanem a kiscsaj....Garko alig szerepelt....és SZÖRNYÛ volt azzal a szõke hajjal :D

És, hogy állsz a "Le tre rose di Eva" 3. szériájával? Én már megnéztem az eddigi 9 részt (amit eddig leadtak) még 5 van hátra :) HÁT NEM SEMMI :D

A 2. szériában is voltak "meghökkentõ" dolgok de.....na majd nézd meg! Nem semmi! Már inkább "misztikus" kategória kezd lenni :D
10/10
Bilancia 2015 máj. 21. - 13:56:06 10/10
(151/413)
Szia!

Június 25-én nálunk is bemutatják a mozik az Incompresa-t. Gondolom csak az ART hálózatban... Nem gondolnám, hogy multiplexek mûsorra tûznék:))
Szerintem nem lesz akkora az érdeklõdés, hogy megérné nekik. No, majd meglátjuk!

Tudom, Neked nem tetszett, de szerintem örülhetünk:)))
10/10
Bilancia 2015 máj. 10. - 19:20:25 10/10
(150/413)
10/10
Bilancia 2015 máj. 10. - 19:14:45 10/10
(149/413)
Szia!

Igen, én is töltöm már a Le tre rose di Eva 3. évadát. Képzeld, én még a 2. szériát sem néztem végig. Letöltöttem, kiírtam, mert én is a nagy tv-én szeretem nézni, aztán jól elfeledkeztem róla:))
Csak az elsõ részt néztem meg félig. Na, most majd pótolom azt is, és a harmadik szériát is. (Köszi a linket)

Egyébként én is olvastam, hogy a L'onore 4. szeptemberre csúszik. Május végén már úgyis indul a nyári menetrend az olasz adókon, nyilván nem kezdik el vetíteni, hogy elhúzódjon június végéig:(
Csak azt nem értem, hogy pl. a Le tre rose... 2. évada késõbb került adásba, mint a L'onore 3., mégis azt már folytatják, a L'onore meg marad õszre.

Ugyanígy van az Una grande famiglia, amelynek most megy a 3. szériája a Rai 1-en. Most azt nézem keddenként. Amikor lement a 2. évada, már javában forgatták a L'onore 4-et... Szóval nem értem a koncepciót.

Egyébként ezerrel forgatják a Non è stato mio figlio-t Róma környékén.

Olvastad, hogy a múlt heti interjúja Massimo Gilettivel a L'Arena-ban milyen hatalmas vihart kavart? (Amit belinkeltem)
Az egész olasz bulvársajtó és még a komoly lapok is azzal foglalkoztak, hogy botoxot használt, ezért az arca feldagadt. Ment a sárdobálás, egész héten döbbenten figyeltem:(((
Mostanra úgy-ahogy leült az ügy, de még tegnap reggel is ezzel foglalkoztak az Uno mattina di famiglia-ban. Ma pedig Manuela Arcuri volt vendég a L'Arena-ban, és bejelentkezett Garko, elõször eltakarva az arcát egy újsággal, majd pedig megmutatta, hogy nincs dagadás.

Szerintem itt is az történt, hogy azok támadták százszámra, akik nem is látták az adást.
Sajnáltam, mert rosszul esett neki és mentegetõzésbe kényszerítették.
Viszont Francesco Testi nagyon fair volt, már a botrány kitörésekor védelmébe vette Garkot.

Teljesen eltorzították az újságokban az arcát fotoshop-pal:((
10/10
Pink Pearl 2015 máj. 10. - 14:30:03 10/10 Előzmény Bilancia
(148/413)
Szia Bilancia :)

Ezt a mûsort még nem láttam. Kösz a vidit :)

Na most már BIZTOS, hogy a L'onore 4-gyel megint beetettek minket :( Az április 13-i kezdéssel :((((
Valahol olvastam, hogy majd szeptemberben(?) fogják csak leadni... De akkor miért kell az embereket ENNYI IDEIG hülyíteni?! Januárra is ígérték...aztán március....na kapják be! :D

A "Le tre rose di Eva" soriból tudod, hogy már megy a 3. széria? :)
14 részes és eddig 8-at adtak le. :) Én pénteken elkezdtem nézni az elsõt,de még a feléig se jutottam el, mert közbejött valami....de ma folytatom! :) Letöltöm mindet és a nagy tévémen nézem meg :)
De NAGYON ÉRDEKES az is amit eddig láttam!!! Ajánlom nézd meg!!! :)

Ha érdekel, itt le tudod tölteni a részeket:

http://www.italia-film.org/le-tre-rose-di-eva-2012-streaming-serie-tv/

A többféle letöltési link közül én a "Nowvideo"-t ajánlom. Onnan simán lehet letölteni és NAGYON JÓ a képminõség!! :)
Vagy online is nézheted. Nem tudom te, hogy szereted jobban? :)
Én "Online" azért nem szeretem mert utálom mikor elakad és kiírja, hogy "buffering"....akkor egy órát várni amig folytatja.....ááááá...ez engem bosszant! :D Én szeretem letölteni és öszefüggõen nézni :)
10/10
Bilancia 2015 máj. 04. - 19:15:19 10/10 Előzmény Pink Pearl
(147/413)
Szia Pink Pearl!

Az utóbbi idõben nagyon hanyagoljuk ezt a topicot:(( Pedig nem érdemli meg:)))

Tegnap Garko a L'Arena címû mûsorban volt vendég. Ráadásul a Rai 1-en, pedig oda ritkán hívják.

Sajnos én sem láttam élõben, reggel elsõ dolgom volt megnézni, de akkor nem volt idõm belinkelni, illetve ide is "eljönni".

Most pótolom, hátha nem láttad...Elég hosszú a mûsor, mint mindig, 1 óra 25 perctõl kezdd el nézni, ha az egész mûsor nem érdekel:))

http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-f9afae49-bed7-4ab0-9a35-aa71539a1fd1.html
10/10
Pink Pearl 2015 márc. 05. - 20:17:22 10/10 Előzmény Bilancia
(146/413)
Szia :)

Nem, még nem láttam ezt a videót. Kösz a linket :)

Ez a Maria Filippi szted szerelmes a Garkoba? :D Mindig mikor idehívja a mûsorába,lejátsza ugyanazokat a sexy képsorokat Garkoról :D És mindig ÚGY....de ÚGY néz rá :D Szal sztem tuti :D

Látom a képek "visszajöttek" a fórumba :) Akkor biztos valami rendszer karbantartás volt csak tegnap. :)
10/10
Bilancia 2015 márc. 04. - 09:56:00 10/10
(145/413)
Hali!

Persze, húzzák a mézesmadzagot:((

Garkonak a február 28-i "C'è posta per te" mûsorban volt egy kb. 35 perces jelenése, helyes volt nagyon.(Természetesen Maria De Filippinél:)))

Láttad?
Mindenesetre beteszek egy linket, hátha meg tudod nézni, ha nem láttad volna.

http://www.wittytv.it/ce-posta-per-te/uscimmo-a-riveder-le-stelle/518546/

Mielõtt kiment volna a színpadról, magához vette a szót és mondta a közönségnek, hogy feltétlenül nézzék a L'onore 4-et.
Néznénk....
10/10
Pink Pearl 2015 márc. 03. - 21:31:57 10/10
(144/413)
Szia!

Látom a többi topikból is eltûntek a képek....nem hinném, hogy tilos lenne feltölteni képet, hiszen akkor nem lenne képfeltöltési lehetõség...

A L'onore 4-rõl sajnos már TUDOM nem kezdik :(((( Megint csak beetetés volt....

"Egy kis csúszás" lesz...és ÁLLÍTÓLAG április 13-án, hétfõn kezdik vetíteni :(((((

Na most már tényleg menjenek a..... :DD
Azért ez már pofátlanság, hogy ENNYISZER elhúzzák elõttünk a mézes madzagot....aztán semmi :((((((

Most már nem hiszek el ezeknek semmit :(((

Mediaset dice NO alla quarta serie de L’onore e il rispetto a Marzo.
L’onore e il rispetto 4 che doveva andare in onda il 23 Gennaio slitta al 5 Marzo! Ma arrivati al 5 Marzo Mediaset decide di slittare ad Aprile! Fans in rivolta, Fanpage in delirio. Quando bisogna attendere per vedere la quarta parte?! Sarà definitivo il 13 Aprile!?
10/10
Bilancia 2015 márc. 03. - 17:33:24 10/10 Előzmény Pink Pearl
(143/413)
Szia!
Most csak gyorsan írok, mert megnéztem a Canale 5 március 5-i mûsorát, és semmi L'onore 4, ellenben van Anna Karenina Vittoria Puccinivel. Ezt már a Rai 1 is leadta.

Szóval még nem kezdik....

Szerinted valamit változtattak itt a PORT-on? Merthogy eltûntek a képek.
Vagy szabályellenes képet betenni?
Mit tudsz errõl?
10/10
Pink Pearl 2015 febr. 18. - 21:07:13 10/10
(142/413)
Kösz a cikket :) Megnézem majd azt is persze :)

De már tényleg kiváncsi vagyok, hogy a L'onore 4-gyel kapcsban ez a március 5-i dátum IGAZ lesz-e?! :D

Apropo! A másik 2 sorival mi van? :) A Pupetta és a Baciamo le mani....?

Megnézted? Tetszett? :)

Ja, és egyszer említettem neked a viszonyt Francesco Testi és Sabrina Ferilli között...de nem reagáltál rá :)
Tudtál róla? Hallottál róla? :) Amikor forgatták a Baciamo le mani-t,még itt is tartott a viszonyuk :)
10/10
Bilancia 2015 febr. 17. - 20:33:17 10/10 Előzmény Pink Pearl
(141/413)
Szia!

Ez jó hír, várjuk. Tetszett a promo, remélem nem rakták bele az összes jó jelenetet, mint tavaly a Valentino film elõzetesébe.

Vannak hírek az új filmrõl is, azt is nagyon várom. Õszre ígérik....

"Sangue, passione, colpi di scena. Gabriel Garko è il protagonista della nuova fiction di Canale 5 "Non è stato mio figlio" che andrà in onda questo autunno. "Tv Sorrisi e canzoni" anticipa le prime immagini della serie che si sta girando a Roma e che vede l'attore nei panni di Andrea Veraldi, primogenito di una famiglia di imprenditori, che dovrà difendersi dall'accusa di omicidio.
--Garko-Andrea manda avanti una grande azienda con l'aiuto di mamma Anna (Stefania Sandrelli). Ma qualcuno vuole distruggere la sua famiglia: il pretesto è il suicidio della nipote di Andrea. Il protagonista viene infatti accusato del delitto e per dimostrare che è innocente comincia una vera e propria odissea. Soprattutto per riscattarsi agli occhi di Nunzia (Adua Del Vasto), una ragazza che lavora un night club e della quale è follemente innamorato. Ci riuscirà?"
10/10
Pink Pearl 2015 febr. 16. - 16:19:21 10/10 Előzmény Bilancia
(140/413)
Szia :)

Állítólag március 5-én kezdik a L'onore 4-et! :)))

Reméljük ez már nem kamu. :DDD

La quarta stagione è stata girata nell'estate del 2014, e andrà in onda su canale 5 dal 5 marzo 2015. Tra le new entry del cast troviamo : Stefano Dionisi nel ruolo di un malavitoso. Barbara De Rossi nel ruolo di una siciliana analfabeta e non fotogenica. Lina Sastri, Alessandra Barzaghi. Secondo le anticipazioni televisive, la serie inizierà con l'arresto del protagonista principale Tonio Fortebracci interpretato da Gabriel Garko, che verrà arrestato dall'ispettore Rolli interpretato da Francesco Testi, che sarà il suo nemico numero uno dopo l'uccisione della moglie e della collega Francesca De Santis, avvenuta nella terza stagione della fiction. Il perno di questa stagione, sarà l'amore maledetto tra Tonio Fortebracci e Carmela interpretata da Laura Torrisi.
10/10
Bilancia 2015 febr. 07. - 21:23:19 10/10 Előzmény Pink Pearl
(139/413)
Szia!

Én is furcsálltam a "mosolygós" interjút Virna Lisi temetésén. Persze néhány más részt vevõ is nem egészen úgy viselkedett, mintha temetésen lenne. Ezt talán betudhatjuk annak, hogy az olaszok a halál tényéhez némiképp másként viszonyulnak, mint mi. Bár az is igaz, hogy ez fõként délen jellemzõ...

Garko és Arcuri viszont nagyon elegáns volt, míg volt, aki farmerban jelent meg. No, mindegy, én ezeken a dolgokon nem szoktam fennakadni. Szerintem az ember nem a külsõségekben gyászol elsõsorban.

Olvastad ezt a néhány napja megjelent cikket?

http://spettacoliecultura.ilmessaggero.it/ROMA/gabriel_garko_tribunale_debito_operaio/1159015.shtml

Az általad ajánlott sorozatok közül a Pupetta-t már elkezdtem (szerintem holnap végére érek, ha nem jön közbe semmi), a Baciamo le mani-t töltöm. Mostanában megint nem sok idõm van filmekre.

Ami a L'onore 4 elõzetesét illeti, én is hangosan felnevettem a helikopteres jelenetnél, az nagyon klisésre sikeredett:)))
10/10
Pink Pearl 2015 febr. 06. - 20:35:44 10/10
(138/413)
Szia Bilancia! :)

Kösz a videót! :) Még nem láttam...érdekesnek tûnik. Habár az a helikopteres "szöktetési" jelenet, kicsit olyan volt mintha egy amerikai akció filmet akarnának utánozni :D Szerinted nem? :D

Összességében biztos jó lesz...de eddig minden széria alapján az volt a véleményem, hogy egy kicsit minden széria más hangulatú....
Az elsõ széria volt a leginkább romantikus, noha abban is volt vér és akció és maffiózók...de alapból az (szerintem) akkor is egy romantikusabb hangvételû film sorozat volt (az elsõ).
A második szériában túl sok volt a vér és a brutalitás (szerintem)...más volt a film hangulata teljesen...
A 3. szériát pedig nem is tudom hova sorolni...

Látom, hogy Tonio lányát a 4. sorozatban is ugyanaz a kiscsaj játsza,de látszik, hogy itt kicsit "nagyobb" már :)

Idõpontot még nem találtam sehol...csak annyit írtak egy olasz oldalon, hogy "tavasszal" jön...
Háát a tavasz az lehet március, április vagy május is :)
Egy biztos (már), hogy NEM január 23!! :DDDDDDDDDD

Nem nézted meg a 2 sori közül valamelyiket esetleg amit ajánlottam neked legutóbb? :)

Ja most jut eszembe! Kicsit furcsálltam Garko viselkedését Virna Lisi gyászszertartásán!!
Hogy néz az ki, hogy ott MOSOLYOG miközben interjút ad egy TEMETÉSEN??????????
Pláne egy olyan kolleganõje gyászszertartásán akivel állítólag nagyon jóban volt!!! Hogy néz ez ki?! :(((
Úgy látszik a "divo" szerepkörébõl még ekkor se tudott kilépni?!
Nem azt mondom, hogy "sírni" kellett volna de....az a mosolygás valahogy nagyon nem illet oda :((((
10/10
Bilancia 2015 febr. 06. - 11:02:41 10/10
(137/413)
Szia Pink Pearl!

Régen nem beszéltünk, de most itt egy 8 perces elõzetes a L'onore 4. szériájából:)

http://www.video.mediaset.it/video/fiction/backstage/511770/onore-e-rispetto-4---il-backstage.html

Hogy tetszik?
10/10
Pink Pearl 2015 jan. 12. - 06:30:02 10/10
(136/413)
Szia :)

Örülök,hogy neked is tetszett a Furore :) És annak is örülök, hogy Te is hozzám hasonló liberális "szerelem párti" vagy :))
Egyébként....szerintem minden NORMÁLIS embernek így kellene gondolkodni! Végülis kinek mi köze a másik magánéletéhez?! Ha valaki egy nála (akár) évtizedekkel idõsebb nõben vagy férfiban találja meg a NAGY szerelmet...legyenek boldogok! Én mindig ezt kívánom! :))))

A történettel kapcsban....a kislányt nagyon sajnáltam, hogy megvakult :(( Undorító volt,ahogy "szórakozásból" elgázolta az a 2 szemétláda...:( Tudom, hogy nem akarták megölni...és ezt sem akarták (ami történt)...de erre nincs mentség!!! UNDORÍTÓ VOLT!!! Némiképp mentség a csaj részérõl (Martina Pinto),hogy legalább utólag megszólalt a lelkiismerete...

Irmát nagyon sajnáltam :( Több szempontból is! Nem elég, hogy VALÓS ok nélkül zárták börtönbe....de még ráadásul ott kellett meghalnia...és még az utolsó kívánsága sem teljesülhetett....nem ért oda Saro idõben :(((

Az utolsó rész valahogy olyan fura volt szerintem....mármint a vége....én azt hittem a kislány szeme meggyógyul :((
Meg az egész történet valahogy olyan befejezetlen....
Igen, én is olvastam, hogy tervezik a folytatást :)

Nem tudom arról beszéltünk már, vagy tudsz róla, hogy Francesco Testi-nek viszonya volt Sabrina Ferillivel? :) Állítólag a pasi szerelmes volt nagyon a nõbe és komoly kapcsolatot akart.....de egy idõ után szakítottak...

A "Né con te, né senza di te" forgatásán jöttek össze (ha jól emlékszem) és együtt játszottak a
"Baciamo le mani - Palermo New York 1958" címû sorozatban is.

Tényleg ezt láttad? :) Ha keresel újabb jó olasz sorit,ajánlom. Nekem tetszett. :) Jó hosszú címe van:D Gondolom azért mert van egy hasonló film aminek a címe "Baciamo le mani"....de AZ MÁS! AZ NEM UGYANEZ!!!

Ez 8 részes és részenként kb 75-80 perces ha jól emlékszem. Ha akarod itt le tudod tölteni:
http://www.piratestreaming.co/serietv/baciamo-le-mani-palermo-new-york-1958.html

Vagy a másik a "Pupetta Il Coraggio e La Passione"

Ez 4 részes sorozat, kb 90 percesek a részek.
A fõszereplõ Manuela Arcuri, de szerepel benne Massimiliano Morra, Virna Lisi,Barbara De Rossi,Eva Grimaldi,Stefano Dionisi...és sok más ismerõs is.
Stefano Dionisi itt egy homo-pedofil rendõrt játszik :((( pffff Na ez undorító! :( Kisgyermekeket,kisfiúkat molesztált :((( Mindig is ellenszenves volt az a pali.....de ebben a homo-pedifil szerepben...azt hittem elhányom magamat :(((

Egyébként a Baciamo le mani....sorinak lesz folytatása :) Szal ajánlom :)
10/10
Bilancia 2015 jan. 11. - 23:17:15 10/10
(135/413)
Szia!

Na, végignéztem a Furore-t.
Tetszett végig. Sajnálom, hogy Irma meghalt, de várható volt a szívroham...
Olvastam, hogy terveznek folytatást.

Arra a kérdésedre, hogy elítélem-e a párok közötti nagy korkülönbséget - fõleg, ha a nõ idõsebb -, a válaszom egyértelmûen: nem, nem és nem:))
Én elég liberális vagyok ezekben a kérdésekben, ítélkezni nem szoktam. Mindenki élje úgy az életét, ahogy akarja, ha ezzel másokat nem bánt. Szerelem-párti vagyok, legyen az bármilyen szerelem:))
Amit viszont ki nem állhatok (és az ilyen emberek társaságát kerülni szoktam), ha valaki kicsinyes és rosszindulatú. Õk általában az ítélkezõs fajták:))

Kérdeztél M. Moraról, azért válaszoltam:))

Azt, hogy legalább 20 évvel idõsebb Irma fogalmam sincs honnan gondoltam. Talán mert a szerep szerint 40-esnek hittem. Szerintem sem hangzott ez így el. Irma sem mondta Saronak, és amikor a két testvér veszekedett, akkor sem volt szó pontos korról.
Irma csak azt mondta, hogy az "örökké" nem létezik:)))

Viszont most találtam egy mondatot:"Mentre il capostipite della famiglia, Vito, si innamora della misteriosa ed enigmatica maestra Concetta Pipitone, il fratello minore, Saro, si innamora della prorompente e combattiva sindacalista Irma Voglino di vent'anni più grande."

A Mediaset honlapján még mindig nincs hír a L'onore 4-rõl:(
Biztosan meglepetésnek tartogatják:))
10/10
Pink Pearl 2015 jan. 11. - 07:45:21 10/10
(134/413)
Szia :)

Nem Massimiliano Morra-ról kérdeztem, hogy "szimpi-e neked mint ember", hanem Adua Del Vesco-ról. :) Akkor ezt most Te olvastad félre. :)

Massimiliano Morra egyébként Nápolyban született, 1986 július 30-án. Tehát nyáron lesz 29 éves.

Adua-val kapcsban mint "színésznõt",tehetségesnek tartom! Abszolút JÓL játszik, szerintem is! :) De valahogy "mint ember" nekem nem szimpi...

A Furore-ban honnan veszed, hogy Irma (Giuliana De Sio) "20 évvel" idõsebb mint Saro (M. Morra)?!
Azért kérdem, mert én nem emlékszem, hogy elhangzott volna ez konkrétan....de persze lehet, hogy tévedek :) Az én fejem sem káptalan :D
De bennem valahogy az maradt meg, hogy a csaj 30 évvel idõsebb....de lehet,hogy csak azért mert Guliana De Sio "valós" korát vettem alapul....õ most 58 éves, a Furore-t kb 2 éve forgatták...tehát a forgatás idején kb 56 éves volt....
Napersze tudom, hogy ez semmit NEM jelent :) Attól még a "szerep szerint" lehet, hogy csak 40 volt....

Attól, hogy egy színész "valós" életkora mondjuk 40, attól még a "szerep szerint" lehet 17 éves is , vagy 70 is :)

Tényleg csak azért kérdem mert én NEM emlékszem ilyenre...hogy elhangzott volna, hogy "Irma" (a szerep szerint) hány éves....
Saro kora igen,õ a "szerep szerint" 20 éves volt....szegény Irma...."kiskorú megrontása" miatt feljenteni....:(( Micsoda abszurd baromság :(( Tudom, hogy akkoriban Olaszországban 21 év volt a nagykorúság határa de....akkor is!!! Egy 20 éves fiú már NEM kisgyerek!!! JOGA VAN azzal szexelni akivel akar!!

Te amúgy a VALÓSÁGBAN elítéled az ilyesmit? Amikor a nõ idõsebb? És nemcsak 1-2 évvel....
Ami engem illet, én NEM ítélem el :) Én mindig a SZERELEM PÁRTJÁN állok!!! :))) Egy másik soriban is volt hasonló szitu, amikor egy 18 éves fiú egy 40-es nõbe lett szerelmes....sokan megbotránkoztak.....én drukkoltam nekik :)
Senki nem tudhatja a másikról, hogy "ki való hozzá"....csak õ maga. :)

A L'onore 4-gyel kapcsban, nem, még nem olvastam ilyet, hogy márciusban lesz?! Mi a fene! :D
Eddig január 23-ról volt szó! :D
Habár....lehet, hogy ezzel is úgy járunk mint a Peccato 2-vel :D Elõször 2013. szeptemberre ígérték....aztán október....aztán december....végül 2014 január lett belõle! :D Vagyis az eredetihez képest 4 hónapos csúszás :DDD
Háááát én már nem tudom mit lehet elhinni és mit nem :) Majd kiderül :)