Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2015 aug. 26. - 20:37:11 10/10
(193/413)
Ezt most mire érted, hogy "Na ugye megmondtuk"? :D Hogy Adua nem a "csaja"? :D
Én továbbra se hiszem el, hogy az lenne...de ebbõl amit bemásoltál nem derül ki egyértelmûen ez...
Vagy nem erre gondoltál?

Mert én csak azt látom, hogy Garko "mellédumál".... :D
Amikor megkérdezik,hogy "Adua a csaja-e?" Erre Garko úgy válaszol, hogy "Van szerelmem...ahogy mindig volt..."

Szóval ez nekem úgy tûnik, hogy õ nem mond se IGEN-t, se NEM-et a kérdésre. :)
Ettõl függetlenül én NEM hiszem el továbbra sem, hogy Adua és õ egy pár lennének :)

Az utolsó mondat amit bemásoltál érdekes....habár Garko többször mondott már hasonlót... "Hogy õ SOHA nem akar megnõsülni, de gyereket viszont akar"....

Házasság nélkül, HOGY akar gyereket?! :D Na persze NEM a "papír" miatt mondom,tehát nem a "hivatalos" része miatt a dolognak...hiszen a gyerek nem a "papírtól" lesz....de...itt (szerintem) nem is errõl van szó Garko részérõl...
Szerintem õ együtt élni "sem" akar(na) hosszú távon senkivel....legalábbis ezt a mondatot úgy értette (szerintem)...

Hát akkor? Miért akar ÍGY gyereket? Hogy fogják nevelni? Egyik héten nála, másik héten az anyukánál?! :( Hááát én tuti nem vágynék ilyen "apucira"..... :(

De persze tudom...ahány ember,annyi vélemény :)
10/10
Bilancia 2015 aug. 26. - 20:15:30 10/10
(192/413)
Szia!

Jujjj, de nehezet kérdeztél:)))
Nagyon régen láttam a Sangue caldo-t és már alig emlékszem rá. Azt kifejezetten Garko miatt néztem és ugye õ az elsõ részben el is halálozik (vagy a másodikban?). Azért persze végignéztem, de sajnos nem emlékszem arra, amit kérdezel. Ha majd újranézem, kibeszéljük...

Találtam egy mai interjút GG-vel. Túl hosszú, nem linkelem be, de kimásoltam egy részt, amiben a házasságról beszél.

"Una faccia che, al momento, sembra piaccia parecchio alla collega Adua Del Vesco, quest'estate paparazzata al suo fianco: è la sua fidanzata?

«Ho un amore, sì. Com'è sempre stato... Ma, per carità, non parliamo di fidanzamenti, o, peggio, di matrimoni. Io e Adua ci siamo conosciuti sul set de L'onore e il rispetto ».

Perché «no» a fidanzamento e matrimonio?

«Sono legami troppo stretti, sono costrizioni. Sono convinto che non mi sposerò mai: tutti i miei amici sposati hanno divorziato dopo poco tempo. Magari, avrò figli al di fuori del matrimonio, se capiterà, questo sì»."


Na, ugye megmondtuk mi???
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 26. - 18:48:41 10/10
(191/413)
Szia Bilancia :)

Addig is amíg jön a L'onore 4 és a másik....lenne egy kérdésem egy másik sorival kapcsban. Hátha te tudod a választ esetleg :)

Szóval,nemrég újranéztem a Sangue Caldo sorit. Ha jól emlékszem egyszer azt mondtad,hogy te is láttad...
Az elsõ 5 részre nagyjából emlékeztem,viszont a 6. részen nagyon meglepõdtem! Egy csomó olyan jelenet volt,amire én abszolút NEM emlékeztem!!
Pl,hogy Antonia (Manuela Arcuri) férjhez ment (érdekbõl) ahhoz a részeges arisztokratához...
Arra se emlékeztem, hogy Antonia öccsét Sergio-t,megölte az a homokos pali,Gianni Fontana,aki az anyjukat is megölte anno...miután feleségül vette...
És arra se emlékeztem, hogy az unokatestvérük Enea (Francesco Testi)börtönbe kerül 2 évre,amiatt mert lelõtte azt a mocsok palit....
Jó, hogy újranéztem :DDD

Nade...amit abszolút NEM értek, hogy....mi volt az....
Amikor 2 év után Enea kijön a börtönbõl,vagyis még elõtte,mikor ott a tükör elõtt borotválkozik...és egy kulcsot tart a kezében...és közben ezt mondogatja, hogy "Nem végzõdhet így Gianni Fontana"...
Utána elmegy a MayFlower bankba (vagyis ugyanoda ahol anno,Antonia anyja elrejtette azt a 200 milliót)...és azzal a kulccsal kinyitja az ottani egyik rekeszt és....mikor belenéz nevet,aztán leül a földre és tovább nevet....DE MIN???
ERRE LENNÉK KIVÁNCSI! :DDD Mert baromira nem értem MI volt ez??
A kamera nem mutatta, hogy Enea MIT látott a rekeszben...

Az Antonia anyja által odatett pénz nem lehetett,hiszen azt a szemét Gianni Fontana már elvitte onnan,amikor Sergio-tól kicsalta a kódot ami Antonia medálján volt....
De akkor MI volt ott?? Mit nevetett ennyire Enea??

Arra is gondoltam, hogy talán Gianni is nyitott ott egy fiókot?! És odatette a pénzt?! Nade ez totál logikátlan lenne....
UGYANABBAN A BANKBAN nyitna fiókot ahonnan ELLOPTA?? ÁÁÁ ezt nem hiszem! Hiszen gondolhatta,hogy a gyerekei keresni fogják....Márpedig ez ugyanaz a bank volt! Ki volt írva!! MAYFLOWER Bank!!

Te érted? Vagyis tudod min nevetett annyira Enea?! Mert én semmit nem értek....
Habár arra is gondoltam, hogy a készítõk talán direkt csinálták így? Hogy mi nézõk ne tudhassuk mi van ott?!
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 25. - 21:48:00 10/10
(190/413)
A "lekapott" csók témáról én is ugyanezt gondolom. :) Nagy kamu az egész,amit azért talált(ak) ki,hogy adjanak egy kis "koncot" a médiának,amin csámcsoghatnak. :D

Nade itt is SZEPTEMBER 1-re jelzik a L'onore 4. szériájának indulását :))) Juhhééé :DD
Akkor most már azt hiszem biztosra vehetjük, hogy JÖVÕ HÉT KEDDEN kezdik!! :)

Nagyon nem szeretnék megint csalódni, mint a Peccato 2. szériájával. :D

Állítólag a "Furore" sorinak nyáron leforgatták a 2. évadát és állitólag jövõre le is adják....de ezt még csak EGY helyen olvastam és még tavasszal írták....szóval ezt még nem veszem 100%-ig hiteles infonak :)
De én azt is szeretném látni :) Nekem az a sori is nagyon tetszett :)
10/10
Bilancia 2015 aug. 25. - 21:11:05 10/10
(189/413)
Valahogy az az érzésem, hogy az a bizonyos paparazzik által lekapott csók Adua Del Vescoval a közönségnek szólt...

Hiába a tettetett felháborodás, engem nem tud átverni:)))

Szerinted?

http://www.pupia.tv/2015/08/home/gabriel-garko-pronto-a-passare-dallaltra-parte-della-cinepresa/313313

Két éve még elképzelhetetlennek tartotta, hogy a kamera másik oldalára álljon, rendezzen.
10/10
Bilancia 2015 aug. 24. - 21:03:32 10/10
(188/413)
Forgassák csak:)))
Épp eleget vár(t)unk a 4. szériára...
Legalább abban biztosak lehetünk, hogy a negyedikben még nem hal meg:)

Viszont már korábban akartam reagálni egy hozzászólásodra, amelyet GG születésnapjával kapcsolatban írtál, csak mindig elfelejtettem.

Én is olvastam olyan cikkeket, amelyekben azt találgatják, hogy vajon valójában hány éves.
Bemásolom az egyiket:))

"Tanti auguri a Gabriel Garko, nome d'arte di Dario Oliviero. Ma quante candeline spegne quest'anno l'attore di fiction più amato d'Italia?
Noto per il suo sguardo affascinante e misterioso, l'attore lascia il mistero anche sull'anno della sua nascita: sul suo sito ufficiale è scritto che Gabriel è nato a Torino il 12 luglio 1974 ma su Wikipedia è lasciato il dubbio sul fatto che la star sia nata nel 1972."

Fogalmam sincs, miért nem reagál ezekre az irományokra és oszlatja el a kétségeket.

Hacsak azért nem, mert hidegen hagyja a dolog, gondoljon mindenki, amit akar.
Pedig úgy egyébként elég hiú a fiú:)))
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 23. - 23:13:48 10/10 Előzmény Bilancia
(187/413)
Quinta stagione

Ancora prima della messa in onda della quarta stagione Mediaset annuncia la produzione della quinta stagione. Le riprese sono iniziate il 20 luglio 2015 e la messa in onda è prevista per il 2016.

Akkor úgy látszik TÉNYLEG IGAZ,hogy már forgatják az 5. szériát?! :D
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 23. - 20:50:36 10/10
(186/413)
A Hotbird egy mûholdvevõ antenna, ami minden olasz adót (és sok mást) tud fogni (kivéve ami fizetõs).

Csak egyszeri költséggel jár. :) Az antennát és a beltéri kezelõegységet kell kifizetni + a szerelési díjat :) Havi díj NINCS :)

Rai Uno elvileg van itt is, igen,de azt külön kis csomagban kéne elõfizetni...
10/10
Bilancia 2015 aug. 23. - 20:21:24 10/10
(185/413)
Sajnos nem fogom a Canale 5 csatornát, az egyetlen olasz adó a RAI UNO, amellyel az én szolgáltatóm megörvendeztet. De még ennek is örülök, mert ahogy ismerõseim mondják, van olyan szolgáltató, amelyik egyetlen olasz csatornát sem szerepeltet a kínálatában.

Az infokat különféle olasz oldalakról csipegetem, van, amelyiket beállítottam a kedvencek közé, hogy biztos legközelebb is megtaláljam. Sajnos jártam már úgy, hogy valami érdekeset olvastam és amikor újra át akartam nézni, nem találtam.

Nem tudom, mi az a "Hotbird", még nem is hallottam róla.

Az olasz sorozatokat én egy nagyon régi programmal szedem le (P2P).

Még elég sok az olasz felhasználó, de szerintem már lassan ki fog kopni. Most pl. van olyan letöltésre kijelölt sori, aminek még 3 része hiányzik hónapok óta, így félbemaradt. (Az Amici idei versenyét sem tudtam még letölteni, állnak a kijelölt részek)

Remélem a L'onore 4 nem jut erre a sorsra:((
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 23. - 19:19:35 10/10
(184/413)
Szia :)

Igazad van! :D Tényleg szeptember 1-re írják az elsõ részt! :) Én csak most vettem észre :DDD

Megmondom õszintén, hogy nem olvastam végig figyelmesen akkor azt a cikket,csak egy futó pillantást vetettem rá és csak a szeptember 4-re figyeltem föl :DD Na ez jó volt! :DDD

Már kiváncsi vagyok én is :)

Te amúgy tudod fogni a Canale 5-t a tévéden? Vagy a netes tv újság alapján mondod ezeket amit említettél?

Már többször gondoltam rá,hogy fel kéne szereltetni a "Hotbird"-öt és azon szinte az összes olasz tévé adót tudnám fogni a tévén :)
10/10
Bilancia 2015 aug. 23. - 19:01:33 10/10
(183/413)
Szia!

Ebben a cikkben én azt olvasom, hogy szeptember 1. kedd az elsõ rész, szeptember 4. péntek a második rész:))

Hát majd meglátjuk, mert egy oldalon meg azt írják, hogy a harmadik évad utolsó részének ismétlése október 2-án lesz.

Nem várnák meg az összes rész ismétlését?

Én nem bánom, de furi...

Ha szept.1., akkor már keddhez egy hétre kezdik:)))
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 21. - 20:24:11 10/10
(182/413)
Vagyis bocsi...korrigálom magamat! :D
Vagyis az elõzõ hsz-omban levõ dátum helyesen:szeptember 4-én PÉNTEK! :D
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 21. - 18:07:59 10/10 Előzmény Bilancia
(181/413)
Szeptember 4-én csütörtökön indul (?) a L'onore 4. szériája :)

Remélem ez most nem átverés :D

Szerinted? :)

http://www.gossipetv.com/lonore-e-il-rispetto-4-fissata-la-data-di-inizio-a-settembre-183505
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 18. - 21:32:58 10/10
(180/413)
A csók téma:
Úgy lehet imitálni, hogy a száját odatapasztja a partner ZÁRT ajkai fölé és közben mozgatja a fejét,mintha valódi "nyelves csókot" mûvelnének. :)

Ezt a kérdést egyébként nagyon sok színésznek feltették, hogy filmen a csók jeleneteknél valódi-e a csók vagy csak imitálják? :) Minden színész mást mondott...
Volt aki azt mondta nála többnyire igazi,volt aki azt mondta nála soha NEM igazi (csak imitálja)...
És olyanok is voltak akik azt mondták, az partnertõl függ. Volt amikor igazi volt és volt amikor nem....

De nem pusztán errõl van szó...sokan pl azért nem szeretik a "valódi" csókot, mert a folyó nyál az ugyebár képileg nem mutat jól a filmen :)

A L'onore elsõ szériájában Manuela Arcurival VALÓDI volt a csók ez 100%!!! Látszik is és ugyebár köztudott,hogy õk civilben is voltak "együtt"....igaz, hogy csak egy flört volt...nem kapcsolat...

Laura Torrisivel 100%, hogy csak imitálták a csókot!!! Egyértelmûen látni lehet!!
És Sabrina Ferillivel is imitálták a csókolózós jeleneteket a Caldo criminale-ban.

Igen, emlékszem arra amikor írtál arról, hogy "valahol azt olvastad, hogy itt is lesz nagy idõbeli ugrás"...
De az csak "találgatás" volt vmi fórumról....sok ilyen fórumot olvastam én is...ahol ezt találgatták, hogy vajon, HOGY fog folytatódni a történet....

Ugyanolyan "totózás" amit pl a L'onore 3. szériája közben is olvastam, hogy egyesek azt írták, hogy nem lesz 4. széria, mert Tonio meghal a 3. széria végén....és ez "biztos"...mert õ látta a forgatást :DDD
Hát amint tudjuk ez NEM lett igaz :) Az illetõ aki ezt írta csak kamuzott :)

Amit te olvastál (és bemásoltál ide) az is ilyesmi volt....olasz fórumozók "találgatnak", hogy "szerintük" mi lesz a folytatás :)

Az idõt illetõen én azt furcsállom amit már korábban is említettem neked....hogy....az elsõ széria 10 év eseményeit meséli el 1959 és 1969 között.....a 2. és 3. széria pedig ÁLL egy helyben 1969-ben :D
Nem tudom, hogy ez csak filmes baki a készítõk részérõl?! Vagy direkt ENNYI eseményt akartak begyömöszölni EGY évbe?!
De az tény, hogy (a film szerint) idõben még a 3. széria végén is 1969-ben járunk...ahogy az 1. széria végén is ott voltunk....
10/10
Bilancia 2015 aug. 18. - 20:41:12 10/10 Előzmény Pink Pearl
(179/413)
Csók-ügyben az én tippem is Arcuri, bár azt tudom, hogy Aiuteri nagyon odavolt érte "igaziból" is. Coppolaval is voltak valódi csók-jelenetek a Viso d'angelo-ban.

Én valójában nem tudom, hogy lehet trükközni, hogy egy csók valódinak látszódjon:))) Csak tippem van...

Egyszer valamelyik nagy színészünk (talán Sinkovits) mondta egy mûsorban, hogy a színpadon a csók úgy zajlik, hogy az egyik tenyerét ráteszi a partnernõ szájára és a szája valójában a saját kezén van. Akkor jót vigyorogtam ezen.

De a film az más:))

Most már várom a negyedik szériát. A Canale 5 csatornán elkezdték ismételni egészen az elejérõl a sorozatot, tartok tõle, hogy csak akkor kezdik a negyediket, ha az elsõ hármat már leadták és az szeptember végénél elõbb nem lesz.

Csak nehogy elszúrják, mint a Rodolfo filmet.

Emlékszel, régebben valahol azt olvastam, hogy itt is lesz nagy idõbeli ugrás, még talán az errõl szóló írást is beidéztem. Te mondtad is, hogy elõre ezeket az infokat nem lehet kiszivárogtatni. Viszont azok a képek, amelyek az állítólagos 5. széria forgatásáról nyilvánosságra kerültek, arról árulkodnak, hogy Tonio nem öregszik.
Kíváncsi vagyok.

Egyébként a másik sorit is idén õszre ígérik, amelyikben állítólag összejött Adua Del Vescoval.
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 18. - 10:39:49 10/10
(178/413)
Igen,láttam a videot,érdekes,hogy Magyarországot MIÉRT NEM sorolták fel amikor arról beszéltek,hogy hány országban mutatták be a filmet?? :((( Megnéztem lassítva is azt a részt...és NINCS felsorolva Magyarország az országok között :(((
Lehet,hogy azért mert nálunk csak az elsõ szériát mutatták be?! És azt se egy "fõ" csatornán... Hááát...lehet... :((

Virna Lisit én is nagyon szerettem! Nagyon jó színésznõ volt! És fiatal korában nagyon szép nõ volt! Igaz, hogy még idõsebb korában is szép volt,de fiatalkori filmjeit én nem láttam,csak képeken láttam...de magamtól nem jöttem volna rá, hogy az Virni Lisi...

A Carmela téma:
Hogy miért szállt föl a buszra akkor Carmela? Háát az tényleg nem derült ki...de én megmondom õszintén, hogy én annak nem tulajdonítottam különösebb jelentõséget....nekem az úgy tûnt mint amikor valaki "csak úgy" bemegy faluról a városba sétálni vagy vásárolni....de egyértelmûen valóban nem derült ki...

A terhesség téma:
Ezt már én is mondtam többször, hogy (mi nézõk) ezt nem tudjuk pontosan, hogy mennyi idõ telt el...mert nem volt kiírva...és nem is beszéltek errõl...
Ami biztos,hogy amikor Carmela az orvosnál megtudta, hogy terhes,akkor EGY HÓNAPOS terhes volt. Ezt mondta az orvos ott és akkor....
Aztán, hogy ONNANTÓL mennyi idõ telt el az Amerikába utazás és Di Maggio behálózása között,de EGY hónap az a MINIMUM!!!
Tehát ezért írtam már ezt egy korábbi hsz-omban is, hogy Carmela MINIMUM 2 hónapos terhes volt amikor randizni kezdett Di Maggio-val...
Furcsállom, hogy senki nem kételkedett abban, hogy Di Maggio az apa?!

Ja...és a "csók" témában szerinted kire gondolt a videoban Garko? Aki a "STOP" után se hagyta abba? :D
Az én tippem Manuela Arcuri....talán...mivel ott a csók is valódi volt....Laura Torrisivel....csak imitálták a csókot....eztv Garko filmjeinél mindig figyelem :D
Elég jó megfigyelõ vagyok :D De amúgy tényleg könnyû észrevenni, ha valaki ismeri az efféle "trükköket",hogy pl hogy kell ilyesmit imitálni :)

De visszatérve a videora...az is lehet, hogy ezt "csak úgy" mondta Garko....a "felhajtás" kedvéért. :)

De
10/10
Bilancia 2015 aug. 16. - 23:04:14 10/10
(177/413)
Szia!

Igen, most már azt hiszi, hogy Tonio ölte meg Fortunatot.

De az események sorrendben úgy történtek, hogy Carmela Tonioval aludt, reggel Tonio egy telefonhívás miatt elment. Carmela, mikor felébredt és nem volt mellette Tonio, buszra szállt és bement a bõröndjével együtt a faluba.

Emlékezz vissza, amikor a buszról leszállt, akkor látta meg az összegyûlt tömeget és elindult feléjük. A pap szaladt elé, hogy ne menjen oda, de meglátta Fortunato fejét. Attól kezdve hiszi azt, hogy Tonio ölte meg Fortunatot.

Így továbbra sem értem, hogy miért ment el a házból. Ez nem derült ki és akkor még oka sem volt, hisz nem tudta, hogy Fortunato halott.
Úgy jött el otthonról Mancuso közbenjárására (tudod, Fortunato el akarta vetetni a gyerekét), hogy Fortunato élt.

Hogy miért nem tûnt fel senkinek, hogy a gyerek nem koraszülött, nem tudom. Egyébként nem is tudjuk azt sem, hogy amikor terhesen elment Tonio házába, majd onnan késõbb Amerikába, mennyi idõ telhetett el, amíg behálózta Di Maggiot. Mert a hasa nem nõtt, de egyszer csak megszületett a gyerek. Itt érzek egy kis zavart:)))

Megnézted a videot?

R.I.P Virna Lisi:(
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 16. - 21:54:06 10/10
(176/413)
Szia! :)

Persze,hogy tudom, hogy miért ment el Carmela. :)

Mert Carmela meg van gyõzõdve arról, hogy Tonio fejezte le az öccsét, Fortunato-t.
Tonio a gyászszertartáson mondta Carmela-nak, hogy "nem õ volt,semmi köze hozzá", de Carmela nem hitt neki...
És ezért esküdött bosszút Tonio ellen és ezért akarja megöletni....

De ha Te erre nem emlékeztél,akkor mit gondoltál, hogy Carmela "mi miatt" akarja megöletni Tonio-t? :)

Ami viszont számomra továbbra sem érthetõ, az Carmela kisbabájának megszületése...ahogy legutóbbis mondtam, minimum 2 hónap eltolódás van a baba "valós" kora és Carmela állítása között.

Di Maggio-nak ez NEM TÛNT FEL??? És másnak se??? A "koraszülött" mesét se lehet beadni...mert egy 7 hónapra született koraszülött,NEM úgy néz ki mint egy normál idõben született baba....
10/10
Bilancia 2015 aug. 16. - 18:43:48 10/10
(175/413)
Szia!

Na, én is újranéztem a 3. szériát...

Nem is esett ki az emlékezetembõl túl sok esemény, de azért akadt, amire már nem emlékeztem:)

Arra nem emlékeztem pl., hogy Tonio megtudja a Carmelat istápoló paptól, hogy a nõ gyereket vár.
Tudom, ezt soha nem értettem és most sem értem, hogy Carmela végül is miért megy el Tonio házából. Elvégre azzal a céllal ment oda, hogy ott marad a gyerekével, amikor még azt hitte, hogy Tonio meghalt. Aztán hirtelen, amikor a férfi elõkerül és megígéri neki, hogy bízni fog benne, reggel elmegy, mert a férfi nincs mellette az ágyban. Tudod, amikor Tonioval beszélgetnek az ágyban és a férfi kéri, hogy bízzon benne. Te érted, miért ment el?

Nem emlékeztem arra sem, hogy Tonio is részt vett a Mancuso-lány esküvõje napján a templomi vérengzésben.

Amit Tonio nõkhöz való viszonyáról írsz, nekem is feltûnt:)) Egyik megy, másik jön, hullanak körülötte, leginkább is mind meghal, szomorkodik kicsit, de jön a másik:)))

Nella, Melina, Olga, Carmela, Francesca, újra Melina, közben Francesca, újra Carmela, közben Francesca, Fabiola (jó, ott a csaj nyomult, de csak beadta a derekát Tonio)Angelica (az mondjuk részérõl kizárólag számítás és a bosszú lehetõsége volt), és még lehet, valakit ki is hagytam.

Viszont kétség kívül Francesca tett fel mindent érte egy lapra...

Nagyon jó volt újranézni, ugyanúgy hatott rám, mint elõször, úgyhogy várom a negyedik szériát:))

Itt egy link, Garko beszél a sorozatról (mind a 4 szériáról), a szereplõkrõl, nézd meg, nem túl hosszú:)))

http://www.video.mediaset.it/video/l_onore_e_il_rispetto_4/clip/l-onore-e-il-rispetto-speciale-amarcod_555194.html
10/10
Pink Pearl 2015 aug. 14. - 13:39:32 10/10
(174/413)
Szia!

Én se hinném, hogy igaz lenne....szerintem ez csak a szokásos bulvár kacsák egyike.
Szerintem totál nem illenek össze. Na nem a 20 év korkülönbség miatt (hiszen a szerelemben ez nem számít)...egyszerûen valahogy NEM illenek össze (szerintem)...persze én is tévedhetek. :) De én továbbra se hiszem el...

Nade akkor mi az a "csókolózós" kép?! Nem lehet, hogy ez vmi olyan kép ami a "Non é stato mio figlio" forgatásán készült?!

Ja és még egy dolog! Nemrég egy olasz oldalon arról írtak, hogy Garko nemrég múlt 43 éves és még mindig szuper formában....stb...
Mégis igaz lenne, hogy 1972-ben született és nem 1974-ben?! :) Tudom errõl már egyszer témáztunk....és emlékszem is, hogy mit mondtál de....végülis egyikünk se tudhatja biztosan...hiszen nem láttuk Garko születési anyakönyvi kivonatát, vagy egyéb igazolványát. :D