Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2014 febr. 06. - 02:21:06 10/10
(33/413)
Szia!

Igen, most tényleg meghalt....ez döbbenet! Erre nem számítottam! :(((
Gondolom a részleteket majd akkor ha te is láttad....

De ez a 7. rész BAROMI SÛRÛ volt!!! Mintha 3 óra lett volna...pedig csak 79 perces volt, de sokkal többnek tûnt!
Annyi döbbenetes, váratlan dolog történt, hogy csak kapkodtam a fejemet.... :((((

Giulio az maga a "sátán" :((( Én azt a kölköt akkor se tudnám szeretni ha a saját gyerekem lenne :((((

A többit késébb! Szólj ha te is láttad a 7. részt! :)
10/10
Bilancia 2014 febr. 05. - 21:16:01 10/10 Előzmény Pink Pearl
(32/413)
Szia!
Még csak most várom, hogy megnézhessem a 7. részt, de az olaszok arról írnak, hogy a tegnapi részben meghalt Nito Valdi...
Lehet, hogy csak holnap tudom megnézni, de ha elõbb látod, ezt az infót légy szíves oszd meg velem :))))

A többit meg megbeszéljük, ha mindketten láttuk...
10/10
Pink Pearl 2014 febr. 03. - 21:00:51 10/10
(31/413)
Ja! Egy kérdésedre nem válaszoltam! A babába rejtett filmen Luigi van amikor zsidó nõket erõszakolt meg, amit Nito vett föl. Ezt mutatták idõ-visszaugrálós jelenetben :)
10/10
Pink Pearl 2014 febr. 03. - 20:59:03 10/10
(30/413)
Hogy Nitonak mi dolga van a titkos szolgálattal?!
Õk az EX-FASISZTÁK!!! És most újból be akarják vetni Nito-t!
Habár az a fõnök féle idõs pali (a neve most nem jut eszembe)azt mondta, hogy "Nito jobb holtan mint élve".

Carment több szempontból sajnáltam....egyrészt mert még nem tudja, hogy Luigi a "gyilkosa" (bizonyos értelemben)Giancarlonak....másrészt mert az életben maradt partizán fiú most azt hiszi, hogy Carmen is a nácival paktál, ezért "puttana-zta" le amikor látta, hogy Luigi-val enyeleg....

Ortensia itt is ugyanolyan mint az elõzõ szériában.Számító, aljas, dög!
Az elsõ széria végén amikor Carmen "kidobta" õket, a kislány azt mondta akkor a kocsiban az anyjának, hogy "ha nagy leszek visszajövök ide és én leszek Signora Fontamara".

Akkor azon filóztam, hogy vajon ebbõl mi lesz?! :D Talán Giancarlót hálózza be? Vagy az öreg Fontamara-t? :D Na majd kiderül :)

Glaucia terhessége már "sokkk" egy kicsit nekem....már minden nõ terhes lesz Nito-tól? :DDD

Azt nem értem amit Giulio-ról mondtál....hogy "eltelik 9 év és õ semmit se változik"....???
NEM 9 év telt el! CSAK 3 év!!
1946-ban jártunk (akkor volt 6 éves) most a vége felé 1949-ben járunk, tehát csak 3 évet ugrottunk.
Akkor Valerio-t más játszotta, hiszen már 4 éves.De ha jól emlékszem csak EGY jelenete volt.Vagyis kettõ. Egy a konyhában amikor evett és a másik amikor Carmelovel (a néger baba) aludtak egy szobában.

Giulio-tól undorító volt amit Carmennek mondott...."Neked kellett volna meghalni és nem Pierának, mert õ jó te pedig gonosz"...:((((
Szörnyû lehet egy anyának ezt hallani a saját gyerekétõl :((((

Az a gyerek tényleg olyan mintha maga a sátán lenne! :(((
10/10
Bilancia 2014 febr. 03. - 19:25:31 10/10 Előzmény Pink Pearl
(29/413)
No, megnéztem.

Hát néhol csak kapkodtam a fejem.
Valószínû, hogy vissza kell néznem, mert nem világos, hogy Nitonak mi dolga a Titkos Szolgálattal.

Pierat nagyon sajnáltam, rettentõ csúnya halált halt. Giulio kirohanása, amikor megtudta, hogy meghalt, félelmetes volt. Amúgy az a gyerek semmit nem nõ. Eltelik 9 év, õ marad akkora, mint volt.

Carmen jól behódolt Luiginak, akinek a politikai karrierje ingatag nagyon, és ezt már sejti is.
Az öreg Fontamara magára talált, rendes volt, ahogy Carment biztatta, hogy élje az életét. Elõször azt hittem, akar valamit a nõtõl, de igazi "cavaliere":))
Ortensia feltûnt, õ szerintem egy számító perszóna, remélem nem bánja meg Francesco, hogy támogatja és hisz neki.

Igen, Lara 9 éves. Szegénynek elég hányatott élete van Liliana mellett, de legalább szeretik egymást.

Szerinted milyen felvételek vannak a babában? Azért az is fura, hogy egy kb 5-6 éves gyerekkel üzengetnek egymásnak a partizánok.

Azon mondjuk meglepõdtem, hogy az áruló Italo most Nitoval is kapcsolatba került. Fabrizio (azt hiszem így hívják azt a fiatal srácot, aki nem árulta el Pierat) még biztos meghal.

Glaucia terhes, no ez is fordulat :))

Italo mondata hatalmas volt, amikor Nito kiszállt a kocsiból: „Nito Valdi è una bomba...”

Mindenesetre ebben a részben nem Nito volt a legelvetemültebb:)))
10/10
Pink Pearl 2014 febr. 02. - 20:49:38 10/10 Előzmény Bilancia
(28/413)
Na majd szólj ha te is láttad a 6. részt. Addig nem írok semmit...Csak annyit, hogy a "Lara hány éves" téma megoldva. :D
Most kiderült, hogy 1940-ben született. :D
10/10
Pink Pearl 2014 jan. 30. - 23:19:40 10/10
(27/413)
A kis Lara nem lehet 7 éves! Az kizárt!!!
Akkor 1939-ben kellett volna születnie és 1938-ban "készülnie" :D Akkor még nem is ismerte Nito Elisa-t...

Lara maximum 6 éves lehet....az nagyon zavaró, hogy nem írják ki soha az évszámokat....legalább a fõ eseményeknél :(

Az egyetlen "biztos" dátum amit tudunk az az elsõ széria eleje,vagyis 1939.

Ha mondjuk csak néhány hónap a különbség az Elisa-val való megismerkedéséig...akkor esetleg 1940-ben született a kislány....de ez a legkorábbi dátum. Tehát vagy ekkor született vagy késõbb.
Tehát Lara vagy 6 éves, vagy kevesebb...
Én azért lepõdtem meg, mert nekem valahogy úgy rémlett, hogy amikor Elisa meghalt, akkkr a kislány 2 éves volt....napersze ez csak tipp...és az tény, hogy sose írják ki a dátumot :(( pff :((

A szõke felügyelõ NEM szerepelt az elsõ szériában!!!
Az a jelenet amit mondasz, amit visszaidéztek (ahol Elisa és az apja volt a börtönben) az csak egy ÖSSZEVÁGOTT jelenet volt...
Egyszerûen hozzá van "ragasztva" (utólag leforgatva) az,amikor a börtön cella belseje UTÁN, mutatja a kamera a szemét szõke náci pali, ahogy ott iszogat...

Volt egy másik ilyen jelenet is,amikor az elsõ szériából "emlékeztek" vmire...és hozzá volt "ragasztva" egy olyasmi ami nem volt korábban, de most nem jut eszembe mi volt az....

Giancarloval kapcsban én már kifejtettem, hogy furcsállom, ahogy összecsapták a halálát :(((

Carmennel kapcsban milyen másik pasira gondolsz? A bajuszos amerikaira? Vagy a szõke, nácira akivel csókolózott?

Szegény Pinát is sajnáltam, akit a néger szerelme elhagyott...még úgy is, hogy tudja, hogy terhes a csaj :((

Nito bajusza naon ronda :D Olyan mintha csak oda lenne rajzolva szemceruzával :DDD
10/10
Bilancia 2014 jan. 30. - 21:55:18 10/10
(26/413)
Ciao:)

Visszanéztem a negyedik részben, Giancarlo sírkövén 1917-1946 szerepel. Tehát ’46-ban halt meg.
Én is túl nagynak találtam Larat, amikor elõször megláttam, de most 6- 7 éves lehet.
Amikor még csak olvastam, hogy Grimaldi is fog szerepelni ebben a szériában, nem értettem a dolgot. Aztán leesett, hogy nyilván Liliana nevelte fel Larat.

Azért ez a Carmen megéri a pénzét:))
Alig temetik el a szerelmét, máris új pasas felé kacsingat.

Sajnáltam az öreg Fontamarat, hogy a gyászával nem törõdve Carmenék vigasságot szerveznek, igaz, Carmen mondta, hogy most nincs itt a könnyek ideje, nyilván boldogulni is kell a családnak valahogy.
Az olyan visszatetszõ volt, hogy végül is az õ házában a saját családjából tényleg senki nem él már, Carmennek meg az egész pereputtya ott van. Annak örültem, hogy mégsem volt bátorsága az öngyilkossághoz.

Szerintem nem szerencsés, hogy Giulionak megmondta Piera, hogy a felügyelõ miatt halt meg az apja.
Gondoltam, hogy megölik a professzort. A borostás fazon volt a mostani meglepetés, róla még annyira se gondoltam, hogy cselszövõ, mint a felügyelõrõl.

Nito azt tette, amit megjósoltál:)))

Szerintem a következõ részben már nagyobb idõbeli ugrás kell, ha még a gyerekek felnõtt kori sorsát is nyomon követhetjük.
Vagy annak nagy része marad a harmadik szériára??

Bár Garkot kérdezték a folytatásról, és azt mondta, nem tud róla.
Pedig a L’onore... esetében rögtön mondta, hogy lesz folytatás.
Sajna a pénteki részt csak jövõ hét elején fogom látni, mert elutazom, de majd megbeszéljük.

Szerinted a felügyelõ bizonyos megnyilvánulásai nem emlékeztetnek Nito természetére?
Nem emlékszem, hogy láttam volna az elsõ évadban, amikor a börtönben az összevert Elisa és az apja találkoztak.(Amire most visszaemlékezett)

Nito bajusza nem tetszik:(( Remélem, levágja hamarosan...
10/10
Pink Pearl 2014 jan. 30. - 20:16:22 10/10
(25/413)
Szia Bilancia! :)

Igen láttam az ötödik részt :)

Aha igen, én írtam a forgatókönyvet :DDDD

Nade a viccet félretéve...ezt tényleg sztem az olasz nézõk se hitték el, hogy Nito "meghalt"... :)

Feltûnt neked, hogy ebben a részben Garko alig szerepelt?! Szinte csak az ucsó pár percben...

De ami legdöbbenetesebb volt az a tetû felügyelõ, az "ex fasiszta"....és a tetû segítõje, az a borostás pali (a neve most nem jut eszembe)....
Döbbenetes volt az a vérfürdõ amit rendeztek :(((

Az öreg Fontamarának nagy öröm és döbbenet egyszerre....
Öröm amikor megtudta, hogy Elisa révén van egy másik unokája is....döbbenet amikor megtudta, hogy annak is Nito az apja...

Viszont az a kislány, Lara (Elisa lánya) nem túl nagy szted?! Igaz, hogy pontosan nem lehet tudni, hogy melyik évben született...mert évszámokat sose írtak ki...Az egyetlen amit tudni lehet, hogy az elsõ széria elején 1939-ben járunk...akkor tört ki a háború...
Nade Lara mikor születhetett?! Ezt pontosan nem lehet tudni...Talán 1940-ben? Vagy '41-ben?!
Akkor "most" 4-5 éves lehet a kislány.(ha most 1945-ben vagyunk)....habár Giancarló sírkövére mintha 1947-es dátum lett volna írva...(de nem esküszöm meg rá, csak úgy rémlik)...
Ez elég zavaró, hogy sose írják ki a dátumot! Legalább az ÉVszámot.
Habár most jut eszembe, hogy ha Valerionak születésnapja volt,akkor már legalább 1 éves (Nito küldött neki képeslapot a szülinapjára).
Akkor minimum 1946-ban járunk...

Még mindig nem tudom mikor lesz már az "idõ-ugrás"? :D

De amin most a leginkább kiakadtam, az a szemét felügyelõ és a társa :(( Még a professzort is megölték :(((

Szted Pierát is megölik? Vagy õ rájön, hogy a borostás is benne van a "buliban"?

Na péntek este már jön a 6. rész....kiváncsi vok mi lesz :)
10/10
Bilancia 2014 jan. 30. - 19:55:22 10/10 Előzmény Pink Pearl
(24/413)
Szia Pink Pearl:)

Ha láttad az ötödik részt, jelezd...

Te írtad a forgatókönyv bizonyos részeit???? :))))
10/10
Pink Pearl 2014 jan. 26. - 00:02:33 10/10
(23/413)
Szia Bilancia :)

Hát igen...Giancarlo halála volt az egyik amin megdöbbentem :(((
De tudod mit furcsálltam még ebben a szálban? Azt, hogy ezt a halálesetet nagyon "elnagyolták"...
Vagy szerinted nem?!
A temetést se mutatták...az apa reakciója pedig több volt mint furcsa! (szerintem)
Csak ránézett Giancarlo fényképére és szomorúan mondott egy monológot....de...ENNYI??? Ha valakinek meghal a gyereke az ENNYI?? Pláne, hogy az UTOLSÓ élõ gyereke volt!!! Ez szerinted életszerû volt? Így reagál egy szülõ ha meghal a gyereke?
Most nem is azon van a hangsúly, hogy van-e több vagy nincs....ha 10 másik gyerekem lenne, AKKOR IS el se tudom képzelni MIT ÉLNÉK át ha akár csak EGY gyermekem is meghalna!! Ezt még elképzelni is szörnyû! :(((

Ez nekem nagyon furcsra volt, ahogy ezt a Giancarlo-halála témát "összecsapták"...

Pierát én is nagyon sajnáltam...Õ alapból is egy rokonszenves ember...és elhiszem, hogy nagyon bántó lehetett neki amikor Giancarlo azt mondta az utolsó szavaival,hogy "mindig csak Carment szerette"...Elhiszem, hogy nagyon megbántva érezte magát...és pluszba még a vetélése...és, hogy soha többet nem lehet gyereke...ez túl sok egyszerre! :(((
Ebbe azt hiszem bele is lehet bolondulni :((

Nahát a "szöszi" felügyelõ volt az amin LEDÖBBENTEM!!!! ROHADÉK!!!!
Õ miatta halt meg Giancarlo!!!!! Pedig eddig azt hittem ÕSZINTÉN barátok Giancarloval! :((((((
Ezt álmomban nem hittem volna! Ez váratlan fordulat volt :((((

Az tényleg szemét dolog volt az öreg Fontamaratól,amit Valeriora mondott.Az igaz,hogy "nem az õ vére" (legalábbis a dolgok pillanatnyi állása szerint),de az nem változtat azon, hogy igenis TESTVÉREK Carmen másik fiával!!
Mert ha figyelted, ilyet is mondott az öreg! Ez pedig NEM igaz!

Nito egy pszichopata valóban....és tényleg furcsa benne ez a kettõsség...ahogy pl Glaucia kisfiával is játszott...stb...

Na az egyértelmû, hogy Nito NEM halt meg! :DDD Hát persze, hogy nem! :DDD Szerintem az olasz nézõk közül SEM hiszi senki azt, hogy meghalt :))) Hát akkor mirõl szólna a többi 6 rész?? :DD

Sztem biztos utólag lesz elmesélve, hogy hogy volt ez...
A tippem: Sztem Nito meghallotta amikor Glaucia kilopózott és telefonált...amikor belelõtt a "felpumpált" paplanba , Nito elõugrott és ráparancsolt a csajra, hogy mindenkinek mondja azt, hogy lelõtte...festékkel odakent magára piros festéket...õ meg elbújt valahol....

Nekem már egyre erõsebb az az érzésem, hogy az fog kiderülni, hogy Valerio az IGAZI gyereke Giancarlonak...és gyanítom, hogy nagy bonyodalom lesz ebbõl, hogy az öreg Fontamara a "gonosz" fiút nevezte meg EGYETLEN örökösének!!

Carmennek tényleg nehéz lehetett ezt a döntést meghozni, hogy lemond a gyerekrõl azért, hogy a picit megvédje...

De én nem tudok szabadulni attól, hogy az a gyerek olyan mint a "sátán" :((( Szted nem?!

Minek neveznéd azt aki képes lenne megölni egy kisbabát?? Pláne a saját testvérét?? :((( Ijesztõ az a gyerek! De tényleg ....

De mikor lesz már az "idõ-ugrás"? :D Mert még mindig a "jelen"-ben vagyunk, vagyis 1945-ben...
Még Ortensia (Laura Torrisi) sem bukkant fel...pedig arról cikkeztek több helyen, hogy most õ lesz az egyik legfontosabb a FÕBB szereplõk közül :) Na majd kiderül :)
10/10
Bilancia 2014 jan. 25. - 19:51:44 10/10
(22/413)
Még valami, amit elfelejtettem az elõbb: Nito Valdi non è morto :))))
Hogy mit fognak kitalálni a fényképekre, nem tudom, de persze, hogy él.... Eleve láttam, amikor a csaj rászegezte a fegyvert, hogy nem látszott belõle semmi, pedig soha nem alszik úgy, hogy a paplan alá bújik:))))
10/10
Bilancia 2014 jan. 25. - 19:43:00 10/10 Előzmény Pink Pearl
(21/413)
Szia :)

Még csak most volt idõm megnézni a negyedik részt:((

Hát, valóban voltak meghökkentõ momentumok.

Nem gondoltam, hogy Giancarlot meghalasszák. Szegény Pierat sajnáltam, fõleg, hogy elvetélt és nem is lehet többet gyereke.
Meglátod, Giuliot õ fogja felnevelni (ha valami váratlan fordulat nem jön közbe, de nem hiszem, mert úgy gyûlöli az anyját, hogy az szörnyû)

Carment is sajnáltam, mert nem volt egyszerû meghoznia azt a döntést, hogy Giuliot odaadja Pieranak és Giancarlonak, neveljék õk tovább.

Leginkább megdöbbentett a Luigi nevû felügyelõnk, aki jól elárulta/elárulja az Armata Rossa-t. Ez még nem is lepne meg, de észrevetted, hogy mintha mindent Carmen meghódításáért tenne, és ugyanazokat mondja neki, amiket Nito is mondott: „Én mindig itt leszek neked”...és hasonlók? Most jól feladták neki a leckét, szerezhet fegyvereket... Persze, tudom, hogy tudják, kettõs játékot játszik, és csak próbára teszik, hogy sarokba szorítsák.

És, hát Nito... Tudom, hogy egy dög, de azért a mostani szériában már-már illik rá az a mondat, amivel az elsõ széria utolsó része zárult: „Sono un tipo romantico” :))) Akkor emlékszem, hangosan felnevettem, annyira visszatetszõ volt.
Helyes volt, ahogy Glaucia fiával játszott, meg egyáltalán, ahogy bánt velük. Persze, Nito pszichopata, kétség sem fér hozzá, és nyilván azért kellenek neki, mert a nõ Carmenra emlékezteti.

Szerinted az öreg Fontamara milyen hosszú útra készül? Beteg, vagy öngyilkos lesz, vagy mindkettõ? Felül kell bírálnom a múltkori véleményemet róla, mert most alig volt szimpatikus megmozdulása.
Milyen gyûlölettel mondta Valerioról, hogy nem az õ vére....

Carmen üzleti érzéke lenyûgözõ, szerintem még sokra viszi:)
10/10
Pink Pearl 2014 jan. 22. - 22:44:59 10/10 Előzmény Bilancia
(20/413)
Szia Bilancia!

Láttad már a 4. részt? Addig nem írok semmit amíg nem jelzed,hogy te is láttad...
Én teljesen ledöbbentem TÖBB dologtól is :(((
10/10
Bilancia 2014 jan. 18. - 20:19:25 10/10
(19/413)
Pink Pearl, akár hiszed, akár nem Carmen két fiával kapcsolatban nekem is ugyanezek a gondolatok fordultak meg a fejemben:))

Fõleg a pici esetében egyszerûen nem lehet biztos abban, hogy Nito gyereke. Persze azt hiszi, hiszen amikor megszülte, nem foglalkozott vele, alig tudott ránézni, de a nem tudhatja biztosan.
Amióta megy a sorozat, nem olvastam olasz fórumokat, de szerintem nem csak nekünk jut eszünkbe ez a variáció:)

Arra is gondoltam, lehet, hogy a nagyapa (Carmen hivatalos férje) fogja kideríteni az igazságot, mert most a 3. részben eléggé felpaprikázva követelte az igazságot. Persze, túlbonyolítom a dolgot, de én is azt gondolom, hogy Valerio nem Nitotól van.

Ami az Arcurival való viszonyát illeti, én sem vagyok biztos benne, hogy volt köztük más is, mint szimpátia és barátság.
Arcurinak azt a nyilatkozatát én is olvastam, amikor azt mondta, hogy GG túl rossz, az õ férfiideálja más. Igaz, annak a cikknek olyan volt a hangvétele, hogy viccnek is lehetett venni:)

Emlékszem, a L’onore… 3. szériája után Martina Pinto (emlékszel, õ játszotta Fabiolat) is úgy nyilatkozott, hogy Garko kivételes munkatárs, mindig felkészült, udvarias és mindenkivel szemben tisztelettudó. És, ha egy jelenet kényes, akkor az esetleges zavar oldására nagyon szórakoztatóvá tud válni.
Különben a partnernõitõl csak jó véleményt olvastam róla. Sabrina Ferilli mondta egyedül, hogy eleinte nem volt neki szimpatikus, de amikor megismerte merõben más lett a véleménye. Azóta is tudjuk, milyen jó barátságban vannak.
Szóval, lehet, hogy Arcuri is ráhagyta az újságírókra, higgyék azt, hogy viszonyuk van, Garko meg rátett egy lapáttal.
Nem tudhatjuk.
Várom már a Rudolf Valentino filmet is. Igaz, hogy ez a némafilmes világ nem nagyon érdekel, de láttam jeleneteket, és olyan klasszul táncolnak:))

Lehet, hogy azért adják ilyen össze-vissza az Il Peccato... részeit, mert hamarosan be akarják mutatni a Valentino filmet, de nem szeretnék egyszerre adni a két Garko filmet.
10/10
Pink Pearl 2014 jan. 18. - 00:11:58 10/10 Előzmény Bilancia
(18/413)
Szia Bilancia! :)

Igen, persze tudom, hogy kedden lesz a következõ (a 4.) rész :)

Igen azt is tudom, hogy Arcuri tényleg terhes.De azt a mûsort amit említettél, azt nem láttam.
Én több cikkben olvastam, hogy nyilatkozta, hogy májusra várja és már tudja,hogy fiú lesz. :)

Garko mikor magánemberként nyilatkozik, nekem mindig szimpi :)

Nem egyértelmû az sem, hogy volt-e köztük régebben vmi vagy sem?! Mert sokáig (régebben) kitértek a válasz elõl,mikor errõl faggatták õket....Aztán késõbb a Garko annyit mondott,hogy "volt köztünk egy flört"....háát ez most olyan dolog, hogy úgy értelmezem ahogy akarom...
Úgy is lehet érteni, hogy volt egy EGY éjszakás kalandjuk, de úgy is lehet,hogy csak rámondta...
Pl egyszer Manuela Arcuri mondta egy interjúban:
(amikor arról kérdezték, hogy a valóságban nem lett-e szerelmes Garkoba?)Erre azt mondta, hogy NEM! Határozottan nem."Garko nem az én férfi ideálom.Õ túl rossz. Én jobban szeretem a "jó" embereket" :D

Nem tudom persze, hogy õ mit értett a "túl rossz" jelzõ alatt?! Ezt is többféle módon lehet értelmezni...

Nade....kicsit elkalandoztam a filmtõl a pletyik felé :D

Azt írod:
"Azt viszont nem értem, hogy Giulio nagyapja miért mondta neki, amikor azt hitte, hogy alszik: te vagy az utolsó Fontamara.Hiszen Piera is egy Fontamaratól terhes."

Na igen, de még CSAK terhes!!! Az a gyerek MÉG nem született meg! Pillanatnyi állás szerint valóban Az ÉLÕ Fontamarak között valóban az a kisfiú az utolsó Fontamara....

És ahhoz mit szóltál mikor az az ördög kölök fölgyújtotta a kisbaba bölcsõjét? :( Jajjj...hát hiába, hogy csak egy film...és tudom, hogy csak trükk felvétel...még így is rosszul lettem :((( Ez szörnyû :(((
Hogy tehet ilyet valaki? :(( Ez tényleg maga az ördög :(((

A Pinker csajt is sajnáltam...szegénynek a szerelem lett a veszte....
Hát igen....amikor valaki szerelmes, nem a valóságot látja, hanem azt amit látni akar.
Azt azért nem értem, hogy ENNYIRE, hogy lehetett elvakult, hogy ekkora összeget átutalt Nito-nak?
Nem tudom hallottad-e amikor a Pinker csaj azt mondta neki, hogy "átutalom neked a pénzt, de az nem 10 milló lesz, hanem sokkal több. Így nem leszel "Signor Pinker" hanem én leszek Signora Disegno"....
Ez már nem szerelem hanem TÚLZOTTAN ELVAKULT bizalom egy olyan emberben akit alig ismert....
A vajszívûsége lett a végzete :( Szegény :(

A szõke, szemüveges felügyelõ nem volt az elsõ szériában.Igen, jól emlékszel :)
Az egy német színész...Stephan Käfer, 1975-ben született.
Azt nem tudom,(momentán)hogy szerelmes-e Carmenbe, de, hogy tetszik neki az tuti!

Ja most jut eszembe! Ez a pasi egyszer már játszott együtt Manuela Arcurival.
A "Pupetta - Il coraggio e la passione" címû 4 részes mini soriban,õ volt a börtön igazgató, ahova került Pupetta (Arcuri)...az egyébként egy megtörtént esetet mesél el...Ott Massimiliano Morra volt a férfi partnere/szerelme Arcurinak....Ja és a "börtön igazgató" ott szerelmes lett Pupettába :)

Figyi! Elmondanám egy gondolatomat, Carmen 2 fiával kapcsolatban! Hangsúlyozom ez CSAK gondolat, semmi más...lehet, hogy tévedek...de ki tudja...azért elmondom :)

Szóval...ugye döbbenetes, hogy Giancarlo fia egy "gonosz" ember(ke) aki meg akarja ölni a saját testvérét, mert ez inkább Nito fiára illene...
Az egyik magyarázat lehet persze az amit az ucsó üzimben írtam (vagyis, hogy nemcsak a gének határozzák meg egy ember jellemét)de....lehet egy másik magyarázata is a dolognak!

Figyi! Mi van ha a nagyobbik fiú nem Giancarlo fia hanem Nito fia?
Igaz, hogy mi nézõk nem tudjuk PONTOSAN, hogy mennyi idõ telt el onnantól számítva, hogy Nito megerõszakolta Carment (tudod ott annak az idõs néninek a lakásán)odáig amikor Giancarloval ágyba került....
Ha több hónap telt el, akkor nyilván nem lehet Nito a gyerek apja,de ha 1 hónapnál kevesebb idõ telt el...akkor az a gyerek lehet Nito gyerekei is!

A kisebbik gyerek pedig lehet Giancarlo gyereke is. Ha emlékszel még arra, hogy pár nappal azelõtt, hogy Carment letartóztatták,Carmen szerelmeskedett Giancarloval ott a pajtában....és Nito pár nappal késõbb kezdte el õt erõszakolni a börtönben!
Na itt viszont BIZTOSAN tudható, hogy csak pár nap a különbség a 2 pasi között!!!
Sõt! Ha emlékszel, elõször maga Carmen is ezt mondta,amikor ment meglátogatni Giancarlo-t ott a szanatóriumban, hogy "állapotos vagyok a második fiaddal"....

Abban a szakadó esõs jelenetben (elsõ széria vége felé) amikor Carmen azt mondta Nitonak, hogy "az õ gyerekét" várja,az lehetett taktikai is, hogy megmentse Giancarlo-t...
Vagyis a dolgok jelenlegi állása szerint õ TÉNYLEG azt hiszi, hogy Nito gyereke...
Ezt pedig még õ SEM tudhatja BIZTOSAN....hiszen...a 2 pasival való szexelés között itt tényleg csak pár nap volt....HONNAN tudhatná BIZTOSAN, hogy KITÕL lett terhes?! SEhonnan!
DNS vizsgálat pedig akkoriban még nem volt...
Apasági vizsgálatot csak sima vérvizsgálattal csináltak akkoriban...de az csak azt tudja megmondani (az anya és a gyerek vércsoportja alapján)hogy ki lehet (milyen vércsoportú)az apa és ki nem....

Lehet,hogy egyszer vmi véletlen laborvizsgálat folytán kiderül? :D De persze az is lehet,hogy nem így van...és különben is ez csak egy gondolat ami felmerült bennem :)

Ja és mégegy dolog ami miatt azt gondolom, hogy a NAGYOBBIK fiú lehet Nito gyereke.
Nem figyeltél fel a hasonlóságra? Nito gyerekként azért gyûlölte meg az anyját mert elhagyta...és most Carmen fia is ezt vágta a fejéhez....
Más kérdés, hogy itt nem volt igaz....mert ugyebár Carmen nem "elhagyta",hanem pontosan az életét mentette meg azzal, hogy elküldte onnan....mivel Nito pisztollyal a kezében zsarolta....

Az a gyerek nagyon ijesztõ....mintha maga a sátán lenne :(((
10/10
Bilancia 2014 jan. 17. - 19:31:36 10/10
(17/413)
Szia:)

Fine terza puntata

Eseménydús volt valóban, de én úgy emlékszem, hogy az elsõ szériába még több történést belesûrítettek. Persze lehet, hogy akkor még jobban sokkoltak Nito Valdi tettei.

Jelen állás szerint legszimpatikusabb az öreg Fontamara (Carmen férje), Piera is kedvelhetõ karakter, de Giancarlo valamiért egyre jobban idegesít.

A kis Giulio tényleg félelmetes. Carmen az elején azt mondta, hogy Nito nem õrült, hanem maga az ördög. Mondhatta volna a saját fiára is simán. Annyi gyûlölet szorult bele az anyja és az öccse iránt, hogy az döbbenetes. Lehet, hogy a végén Piera és Giancarlo fogja felnevelni, mert nem bocsájtja meg az anyjának, hogy szereti Valeriot is (aki egy „szörnyeteg fia”, ahogy ordította)

Azt viszont nem értem, hogy Giulio nagyapja miért mondta neki, amikor azt hitte, hogy alszik: te vagy az utolsó Fontamara.
Hiszen Piera is egy Fontamaratól terhes. No, mindegy.

Vajon mit fog mûvelni Nito Kubában?
Még valami: ugye ez a szõke szemüveges „ispettore” nem szerepelt az elsõ sorozatban? Szerinted is szerelmes Carmenbe?

Tudod, hogy a következõ rész 21-én kedden lesz, nem 24-én pénteken?

Egyébként arról még nem beszéltünk, hogy Arcuri valóban terhes. 2 hete vasárnap a Rai Uno-n az Arena címû mûsorban elég hosszan beszélgettek vele, és bejátszottak egy video felvételt, amelyben Garko gratulált neki, és felelevenített néhány közös emléket. Helyes volt nagyon, annyira bírom, amikor, mint magánember beszél.
10/10
Pink Pearl 2014 jan. 17. - 03:30:48 10/10
(16/413)
Szia Bilancia! :)

Igen, én már láttam a 3. részt is, de nem mondok semmit amíg Te is meg nem nézted! Ok! :)
Csak annyit,hogy nagyon "sûrû" volt...döbbenetes jelenetekkel...

A 2. résszel kapcsban amit kérdeztél, hogy "Nem tudod, hogy mire gondoltam, hogy csak álmodta"....

Arra a jelenetre gondoltam amikor volt az, hogy a Pinker csaj a szobájában a fésülködõ asztalához ült és egyszer csak kinyílt az ablak...lebegni kezdtek a függönyök...és belépett a Nito...és mindez LASSÍTOTT FELVÉTELEN!!!
Elõször én azt hittem, hogy ezt csak álmodja a csaj,még akkor is amikor az ágyban voltak...mert még az is lassított felvétel volt...de amikor a következõ jelenetben MÁR LASSÍTÁS NÉLKÜL,az ágyban társalogtak...akkor lett egyértelmû (nekem), hogy ezt nem álmodja a csaj,hanem éles történés volt :D

Igen, én is felfigyeltem arra az álszent dumájára Nitonak, hogy "õt nem a pénze érdekli, hanem segíteni akar neki"....haha...

Carmen nagyobbik fia az elsõ perctõl FÉLELMETES!!! De ha megnézed a 3. részt.....jajj :(((

Lehet,hogy azt akarják ezzel bizonyítani, hogy egy ember személyiségét NEM CSAK a genetikai (öröklött) tulajdonságok határozzák meg...
Egy "szemétláda" gyereke is lehet jólelkû és egy jólelkû ember gyereke is lehet "szemétláda"....
Ezzel én is egyetértek!!!

Olvastam róla, hogy Garko le akar szokni a cigirõl...
De...mondjuk az, hogy a filmben mennyit dohányzik, annak nincs ehhez köze :)
Az a forgatókönyv és/vagy rendezõi utasítás :)
Ha pl te színésznõ lennél és a karakter akit játszol dohányzik...neked is kéne (amíg rögzítik a jelenetet) hiába nem dohányzol magánemberként... :)

Ezen a képen nekem itt nem tetszik a Garko :D Olyan mint egy tanár :D Ezzel a csontkeretes szemüveggel :D
Tudom, hogy a magánéletben használ (olvasáshoz) szemüveget,de van neki ettõl jobb is, ami olyan mint egy napszemüveg.

A cikk amit belinkeltél....hogy elhiszem-e? Mármint mit? Hogy a botoxtól van eltorzulva?
Nem tudom....de sztem nincs eltorzulva,csak kissé fáradtnak, nyúzottnak tûnik :)

Nameg...ha botoxoztatta volna magát, akkor mitõl lennének ráncai? :)
Mert a botox injekciók arra valók, hogy a ráncokat tüntetik el...
Garkonak pedig vannak ráncai...már az elsõ szériában is látni lehetett...a szeme körül..
De ez semmit nem von le (szerintem) a vonzerejébõl :)
Nem kell ahhoz babapopsi simaságú bõr, hogy egy pasi vonzó legyen :)
10/10
Bilancia 2014 jan. 16. - 21:18:53 10/10 Előzmény Pink Pearl
(15/413)
Szia!

Most néztem meg a második részt. Izgalmas volt:)))

Gondoltam, hogy Nito magába fogja bolondítani Elsat. Azt is biztosra vettem, hogy megöli Normát, de a bõrönd nagyon durva volt, mint ahogy az is, ahogy a személyzetet lemészárolta.
Az az álszent szöveg, amit eleresztett Elsa gazdagságáról. Figyelted mindig milyen gonosszá vált a tekintete, amikor átölelte a nõt?

Kíváncsi leszek, mit csinál most Pinker kisasszony. (Te biztos már a 3. részt is láttad, és tudod, de azért ne mondd el)

Giancarlot nem bírom azért, ahogy Pieraval bánik. Szerintem Carmen elõbb-utóbb engedni fog neki, hiába tiltakozott most, amikor Giancarlo azt mondta neki, hogy Piera terhessége semmin sem változtat:((

Giulio (Carmen elsõ fia) olyan gonosz, mintha õ lenne Nito Valdi gyereke. Biztos csinálnak benne egy csavart, hogy Valerio lesz a jó gyerek, mert láttam fotót, amelyen pap ruhában volt Massimiliano Morra.

Nem tudom, melyik jelenetre gondoltál, hogy álmodta valamelyik nõ, itt Carmennek voltak Nito miatt rémálmai, de ott is csak hangokat hallott.

Észrevetted, hogy Garko ebben a szériában kevesebbet dohányzik? (A forgatáskor már leszokóban volt, a forgatás végén meg már egyáltalán nem bagózott)
Az elsõben annyit füstölt, hogy néha már zavart.

Ezt a cikket tegnap találtam, szerintem egyszerûen rosszindulatból írták.

http://www.sologossip.com/2014/01/15/gabriel-garko-deformato-dal-botox-eccolo-alla-sfilata-di-giorgio-armani-foto/

Te elhiszed?

Kicsit csapongok, de még a hatása alatt vagyok a filmnek....:)))

Perpill ez az egyik kedvenc képemem, amit mellékelek:)
10/10
Pink Pearl 2014 jan. 15. - 22:30:06 10/10
(14/413)
Szia Bilancia!

Látom az ucsó írásom óta nem jártál itt. :) Láttad már a 2. részt? :)
Nekem tetszett :) Volt egy fura jelenet amirõl azt hittem csak képzeli a csaj :D Na majd ha szólsz,hogy te is láttad a 2. részt, megbeszéljük! Ok? :D