Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2016 nov. 06. - 23:48:08 10/10
(333/413)
pffff... nekem se sikerült :(
Hát mi történt? :(

Régebben lehetett képet is mellékelni. :(

A vidit majd megnézem késõbb, köszi :)
10/10
Pink Pearl 2016 nov. 06. - 23:47:02 10/10
(332/413)
Na próba....

Garko és szülei...
10/10
Bilancia 2016 nov. 06. - 18:47:34 10/10
(331/413)
Na, képet nem lehet mellékelni, úgy látom:)))

Lényeg: most Szicíliában lesz néhány elõadása az Odio Amleto-nak, itt egy link.
Garko ugyan nem beszél, de kedvesen beszélnek róla és van egy- két jelenet bevágás a színdarabból...

https://www.youtube.com/watch?v=PnfVjvBP2OQ&feature=share
10/10
Bilancia 2016 nov. 06. - 18:42:36 10/10 Előzmény Pink Pearl
(330/413)
Szia!

Nem is tudtam, hogy változott a belépés módja e helyen:)

Nálam a UPC szolgáltat. Van RAI 1, a Mediaset nem hiszem, hogy szerepel a kínálatban, majd utánanézek.

Én sem tudtam, hogy van ilyen csatorna, eddig abban a hitben voltam, a Mediaset egy tv-társaság, amely többek között a Canale 5 csatornát is üzemelteti.
A Canale 5 szokta leadni az Ares Film produkcióit, így az összes olyan fiction-t, amelyben GG játszik.

Ma egyébként megint színpadon lesz.

Íme az elõadások listája (ha sikerül mellékelnem:)
10/10
Pink Pearl 2016 nov. 05. - 21:28:10 10/10 Előzmény Bilancia
(329/413)
Szia Bilancia :)

Te melyik szolgáltatónál vagy? (ha nem titok :) ) A telekomnál esetleg?

Nem tudom, hogy tudsz-e róla, hogy a mediaset,olasz nyelvû csatornát is lehet már kérni :) Tök jó :D Kár, hogy több nincs. :D

Õszintén megmondom, hogy én EDDIG azt hittem, hogy a "Mediaset" az csak egy weboldal név, ahol olvashatunk, nézhetünk (stb) különféle olasz médiával, filmekkel kapcsolatos eseményekrõl.
Nem tudtam, hogy ez egy "TV csatorna neve" is :D Te tudtad? :D

Tegnap amúgy...nem tudtam belépni...mikor így átrendezõdött a Port.hu. Ma végre sikerült. :D

Vigyázz! Te is nehogy elrontsd! :) Nem a nickedet kell beírni a belépéskor, hanem a regizett e-mail címedet. :)

Remélem be tudsz lépni. :)
10/10
Pink Pearl 2016 okt. 24. - 19:54:56 10/10 Előzmény Bilancia
(328/413)
Szia :)

Hát egyszer majd bizti megnézem színházban is a Garkot....de én már a filmet várom nagyon :D Meddig kell még várni? :D Már nagyon be vagyok sózva. :D
10/10
Bilancia 2016 okt. 20. - 20:46:21 10/10
(327/413)
Szia!

Garko színházban lesz látható:))
Ez csak a lecce-i elõadás linkje, de ahogy elnéztem, jó kis körutat tesz a darabbal Olaszország-szerte...

http://www.politeamagreco.it/scheda.asp?id=463
10/10
Pink Pearl 2016 okt. 13. - 22:48:51 10/10
(326/413)
Háát én ebbõl nem láttam hol van ebben a Garko?! :D

Azt írják, hogy amerikai és albán színészek játszanak benne...
Lehet,hogy a Garko csak vmi kis epizód szereplõ lesz?!

Jobban érdekelne ha adnák már a L'onore 5-öt :) Vagy a Furore... 2. szériáját :)
10/10
Bilancia 2016 okt. 12. - 21:10:19 10/10 Előzmény Pink Pearl
(325/413)
Az Albániában forgatott filmrõl két információt linkelek

http://www.imdb.com/title/tt5524630/

és

http://www.ocnal.com/2016/03/lazarat-burning-hollywood-film-about.html

Jövõre láthatjuk talán....
10/10
Pink Pearl 2016 okt. 11. - 22:44:55 10/10
(324/413)
Hát igen...én se nagyon hiszem,hogy még októberben leadják :( Pont amiatt amit te is mondasz,hogy már annyiszor átvágtak minket idõpontokkal :(
Én abban is kételkedem, hogy EBBEN az évben leadják....De... KÍVÁNOM, hogy TÉVEDJEK :)))) Hátha mégis..... :)

Hogy miért várnak mindig olyan sokat a szériák között?
Errõl már én is írtam korábban. :) Tudni nem tudom (biztosan),csak sejtem, hogy amiatt lehet mert Garko más filmeket is elvállalt közben és ha mindig egymás utáni években kijönne az új széria,nem nagyon jutna ideje másra...én ezt gondolom.

Én is meséltem neked egy soriról (Squadra antimafia) az is már 2009 óta megy.És abból MINDEN évben (õsz környékén) kijön az új széria. Már a 8. széria jött ki az idén.
De nekem az nem annyira tetszik....nem rossz de....össze se lehet hasonlítani a L'onore... sorival:)))

Igen én is olvastam, hogy állítólag már forgatják a Furore....második szériáját. :)
Remélem hamarosan bemutatják :) Az is NAGYON tetszett :))

Arról az albániai forgatásról nem hallottam semmit. Mit forgatott ott?

Én is remélem, hogy ezentúl gyakrabban "jövünk össze". :)
10/10
Bilancia 2016 okt. 10. - 20:36:36 10/10 Előzmény Pink Pearl
(323/413)
Szia Pink Pearl!

Valóban, a nyár folyamán nem "találkoztunk":)))
És milyen gyorsan el is múlt kedvenc évszakom:(

Csak most olvastam az általad linkelt cikket, de nem hiszem, hogy õsszel leadják. Talán mert oly sokszor átvert már korábban a Canale 5 a kezdéssel:(

Egyébként nem is értem, hogy a L'onore-vel miért várnak mindig olyan sokat, mikor más sorozatok esetében sokkal gyorsabbak. Pl. a RAI 1-nek van egy sorozata Braccialetti rossi címmel, amelynek már a 3. szériáját fogják bemutatni, pedig az elsõt 2014-ben adták le. Tonio Fortebracci már 2006. óta porondon van és 10 év alatt csak 4 évadra futotta:(

Nyáron kevés Garkoval kapcsolatos cikket olvastam, de futólag megmaradt valami fél-hír bennem, mely szerint Albániában forgatott... Halottál róla valamit?

És mintha azt is olvastam volna, hogy folytatják és már forgatják is a Furore - Il vento della speranza-t...

Olvastad?

Ezentúl gyakrabban kell látogatnunk e helyet...:)))
10/10
Pink Pearl 2016 okt. 08. - 23:16:03 10/10 Előzmény Bilancia
(322/413)
Szia Bilancia!

Rég "láttalak". :)

Olvastad, hogy állítólag októberben leadják a L'onore...5-öt? :)

Ha esetleg nem olvastad:
http://it.blastingnews.com/opinioni/2016/09/la-grande-attesa-per-il-ritorno-de-l-onore-e-il-rispetto-gabriel-garko-l-inamovibile-001093713.html

Szerinted? :)
10/10
Pink Pearl 2016 máj. 19. - 05:23:21 10/10
(321/413)
Szia! :)

Kösz a videot! Nem, nem láttam még. :)

Nagyon eltûntél a múltkori sori után. :) Még vártam,hogy jösz :)

Szerinted tényleg bemutatják az idén a L'onore 5-öt? :)
10/10
Bilancia 2016 máj. 17. - 20:33:28 10/10
(320/413)
Szia!

A Rai Uno-n péntek esténként megy egy mûsor "I migliori anni" címmel.
Carlo Conti vezeti és a legutóbbi adásban meghívta vendégségbe Garko-t.

Belinkelem ezt a 15 percnyi bejátszást, hátha nem láttad....:))

http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-6c20726e-5ce8-4b3e-8a38-5b1517e852b7.html
10/10
Pink Pearl 2016 ápr. 26. - 02:46:32 10/10
(319/413)
A kérdésedre válaszolva...
"...nem világos, hogy Carlos miért mondta Andreanak, hogy nem övé a gyerek, Andrea miért mondta az anyjának, hogy nem Carlosé a gyerek.Ezt újra kell néznem, mert valószínûleg elkerülte valami a figyelmemet.

Te érted?"

Igen, én értem! :)
Ez nagyon egyszerû. :)
Carlos azért mondta ezt Andrea-nak,mert Alma elhitette ezt Edda-val és Carlos-szal is,hogy "nem az õ vérük" a baba...
Õk pedig elhitték...
Nem emlékszel amikor Carlos még sírt is,amikor Edda elmondta ezt neki? :)
Carlos pedig azért mondta ezt Andreának,mert ott a gödörben Carlos ezt mondta neki,hogy "nem õ a baba apja"....Andrea pedig elhitte.

Ennyi :)

A "temetést" illetõen...kicsit itt is furcsálltam, hogy nem mutatták Nunzia temetését,de itt nem annyira találtam furcsának,mert beleillik a film "összecsapott" mindenségébe... :)

Ha már szóba hoztad Rolla felügyelõt a L'onore soriból....látod OTT viszont én továbbra SEM hiszem el, hogy Rolla meghalt! :D
Én még most is látok esélyt arra,hogy Rolla ÉL!!!
Nemcsak azért mert nem mutatták a temetését,hanem a többi dolog is, pl....
Daria ott sír az ágyán és közben ezt mondja: "Nem végzõdhet így".....és többet NEM mutatták Rollát!!!
Se azt, hogy meghal!
Se a temetését!
Se a sírkövét!
CSAK beszélnek róla, hogy "meghalt"....hmm... lehet, hogy igen,de az is lehet,hogy nem :)

Én el tudok képzelni olyan magyarázatot, hogy abban a súlyosan sérült állapotban elrejtették valahova Rollát és a világgal elhitették, hogy meghalt....
Mert ha tudnák, hogy "él"...akkor újra próbálkozott volna Tripolina fiának bandája....

Na majd kiderül õsszel :) Feltéve ha "tényleg" még az idén bemutatják az 5. szériát a L'onore-ból :D

Szerinted tényleg lesz idén õsszel? :)
10/10
Bilancia 2016 ápr. 25. - 23:34:36 10/10 Előzmény Pink Pearl
(318/413)
:))
Tegnap korán keltem és fárasztó napom is volt:) Ettõl függetlenül nem is éreztem magam álmosnak, miközben néztem az utolsó részt, de egyszer csak bealudtam:))

A filmrõl: most direkt visszanéztem azt a részt, amikor Andrea csapdába esik és Nunziaval történik valami, mert tegnap egészen elképedtem, hogy meghalasztották és fel sem fogtam, mi történt vele.
Nos, volt némi lövöldözés Carlos részérõl, de esküszöm nem láttam most sem, hogy találat érte volna:) Igaz, az autó ablaka ripityára tört, de vért sem láttam, csak úgy meghalt.

Teljesen hiteltelen így az egész megoldás...

Eddat szerintem letartóztatták. Alma Carmela elmondása alapján (akitõl azért jó húzás volt, hogy a gyereket odaadta a Geraldiknak) már egyszer csinált a kórházban gyerekcserét, csak azt észrevették. Láttad, hogy fel volt háborodva, hogy Barbaranak gyereke lesz, minden porcikája tiltakozott ellene. A végén mondta is a babának, hogy hogy megnõttél, most egészen az enyém leszel... Beteg az a nõ!!!! És még szabadlábon:))

Viszont: nem világos, hogy Carlos miért mondta Andreanak, hogy nem övé a gyerek, Andrea miért mondta az anyjának, hogy nem Carlosé a gyerek.
Ezt újra kell néznem, mert valószínûleg elkerülte valami a figyelmemet.

Te érted?

Tegnap olvasgattam még éjjel és hajnalban ezt-azt a filmmel kapcsolatban és nem zárják ki, hogy lesz 2. széria. Idézgetnek véleményeket a nézõktõl. Egy cikket beteszek, mert Te is minden Garko filmben a temetést hiányolod, ha meghal egy fontos szereplõ (lásd: Rolla a L'Onore-ban:)))

http://www.ilsussidiario.net/News/Cinema-Televisione-e-Media/2016/4/25/Non-e-stato-mio-figlio-2-Anticipazioni-seconda-serie-e-finale-ultima-puntata-due-anni-di-attesa-per-il-seguito-/698588/

Hosszú, de lényeg, nem hiszik, hogy meghalt Nunzia, mert nem láttuk a temetést, Andrea sem mondta ki, hogy Nunzia meghalt, stb.

A magam részérõl azt gondolom, hogy lehet, terveztek 2. szériát, de a nézettség messze elmaradt a vártnál, a legnézettebb részek is alig haladták meg a 3 milliót. (Ezt mondjuk sosem értem, mert lehet, hogy valaki felveszi, valaki visszanézi a videót, szóval sokkal többen nézhetnek egy filmet, mint ahogy az a közvélemény-kutatásból kiderülhet.)
De a melankolikus vége számomra nem ezt sugallja (ahogy Andrea sétál egyedül a tengerparton, ahol elõször csókolta meg Nunzia...)

A magam résérõl nem lenne ellenemre egy 2. évad, de csatlakozva a véleményedhez, mely szerint a Garko-del Vesco szerelmi jelenetek nem voltak hitelesek, egyetértek. Azt is mondhatnám, hogy Garko alakítása ezen a szálon gyengére sikeredett.
Velem legalábbis nem hitette el, hogy szerelmes:(

ÉÉÉSSS: én is hiányoltam a promo-s jelenetet. Az csak beetetés volt:))

A 7. rész után gondoltam, hogy olyan szituáció már nem lesz a filmben, hogy az a jelenet sorra kerüljön. Gondolom felvették, kivágták, valamiért várnunk kellett 2 évet a sorozatra:)

De a végét sajnos összecsapták:(
10/10
Pink Pearl 2016 ápr. 25. - 16:14:29 10/10
(317/413)
Te vasárnap is korán kelsz? :)
Amiatt gondolom,hogy este 11 körül ennyire álmos vagy,hogy elalszol? :)

Nade lássuk a témánkat!! :)

Hát Carlos személye nem volt nagy meglepetés,gondolom Neked se :) Mind a ketten sejtettük,hogy õ az :)
Ami viszont meglepett,az a "kisbabák elcserélése"!!! Na erre nem számítottam!

Viszont az Alma-val kapcsolatos sejtésem bejött :) (ha emlékszel...mikor kérdezted,hogy Alma miért sírt mikor azt a kék babacsörgõt eldobta?)

Háát Carmela elmondása alapján kb tényleg ez a helyzet....ha jól értettem azt mesélte Annának,hogy Alma-nak 10 évvel ezelõtt megmondták,hogy nem lehet gyereke....és ettõl depressziós lett....

A Nunzia-val kapcsolatos szálat nagyon elnagyolták sztem....
Mitõl halt meg?? Talán attól,hogy Carlos ott lövöldözött a kocsira?!
De akkor miért nem mutatták,hogy eltalálta egy golyó?! Mert ha jól emlékszem nem mutattak ilyet...

Az Andrea és Nunzia közötti "szerelem" ábrázolása,ebben a filmben (nekem)NEM volt hiteles....
Amikor ott a gödörben volt Andrea és Nunziához beszélt....tisztára olyan érzésem volt mintha 2 amatõr színész "eljátszana" egy jelenetet...

Nekem akkor "hiteles" egy adott film vagy jelenet, ha annyira élethûen játszik a színész,hogy szinte el is felejtem, hogy ez csak "film" ....mert annyira beleélhetõ a téma és/vagy a színész játéka....

Már az is furcsa, hogy Nunzia haláláról csak úgy beszélt mintha csak azt mondaná..."tegnap esett az esõ, rossz volt a hangulatom"....
Én nem azt mondom, hogy okvetlenül sírva kéne fakadnia....de,egy SZERELMES férfi, aki elvesztette a "szerelmét"....az NEM így viselkedik...
Ez a szál "nekem" NEM volt hiteles.....

Edda-val mi lett? Õ is börtönbe került? Mert õt nem mutatták....de gondolom igen,mert mikor az a sok rendõr autó körülvette a lakókocsiját,nem hinném, hogy el tudott menekülni...

A film legvégét Te, hogy értelmezted? Mikor ott áll Alma a kezében a babával,miután tudatta Annával sms-bem, hogy nála van a baba?
Tisztára mintha azt sugallná a dolog, hogy lesz folytatása? Lesz második széria?

Jaaa és egy másik dolog!! Folyton azt vártam, hogy MIKOR lesz az a jelenet,amit a promoban nyomattak folyton?
Tudod mire gondolok ugye? Amikor egy Hotelban iszogat Andrea...Nunzia az ágyban,hason fekszik meztelenül...odamegy, hozzá Andrea és dúl a "love"...

Hát ez HOVA lett a filmbõl? :D Végül kivágták? :D Vagy lehet,hogy ezt csak direkt a "reklám kedvéért" csinálták?!
Az mondjuk úgy tök hülyeség lenne....olyasmivel reklámozni vmit ami nem lesz benne?!

Szerinted?
Én is várom a Te véleményedet,mindenrõl. :)
10/10
Bilancia 2016 ápr. 24. - 23:23:15 10/10
(316/413)
Na, vége!

A vége elõtt pár perccel betettek egy reklámot, amin elaludtam. Csak néhány percre, de az épp elég volt, hogy a végkifejletet ne lássam:((((

Azért így is tudom, hogy ki volt Carlos:))

Na, majd írd meg a véleményed...
10/10
Pink Pearl 2016 ápr. 20. - 02:23:36 10/10
(315/413)
Igen,azt a "fõcselédet" én is felismertem azon a fekete-fehér képen,de semmit nem értek!!!
Mi köze lehet neki Carloshoz?!
Ez most tényleg váratlan fordulat volt...
10/10
Bilancia 2016 ápr. 19. - 23:43:02 10/10
(314/413)
A felügyelõvel kapcsolatos kérdésedre válaszolva, nekem is már szinte csak õ volt a gyanúsítottam.

De amióta Anna felbontotta Lily anyjának a levelét, enyhén szólva is összezavarodtam. Ugyanis azon a képen ott van a "fõcseléd" (Carmela vagy hogy hívják), és most már biztos, hogy köze van Eddáékhoz.

Ami a karácsonyi dalt illeti, amit Edda dúdolt a gyereknek és Andrea felismerte, szerintem van jelentõsége.

Valami ki fog derülni a múltból, de még nem tudom, mi és túl vad dolgokkal nem akarlak fárasztani:))))