Téma: Gabriel Garko

10/10
Pink Pearl 2016 márc. 29. - 21:58:35 10/10 Előzmény Bilancia
(293/413)
Hova tûntél Bilancia?? :)

Már kezdek aggódni érted. :(
10/10
Pink Pearl 2016 márc. 25. - 22:01:55 10/10 Előzmény Bilancia
(292/413)
Na! KIcsit késve de itt vagyok :D
Most sikerült megnéznem a 3. részt.
Kedden vmi miatt nem engedte a letöltést a mediaset....folyton hibaüzit írt ki...
Szerdán letöltöttem, de megnézni nem tudtam még akkor, mert vidékre kellett mennem egy fontos ügy miatt. :)

Abban igazad volt, hogy M.Morra nem az igazi apja Carlottának...erre elõször nem figyeltem föl elõször :)

De ez a 3. rész....hát itt én is megkeveredtem....most több dolgot nem értek...
Ez a kínai csaj (Barbara angol barátnõje) HOGYAn függ össze ezzel a Carlos-szal?!
Ezt a Carlos vonalat nem egészen értem....õ volt az is aki a "szûzlányt" vitte Garkonak (Andrea-nak? )

Azt se egészen értettem mi volt az amit Andrea a börtönben "álmodott"? Vagy halucinált? Vagy vmire visszaemlékezett?! :(
Hmm...nem egészen értem :(
10/10
Bilancia 2016 márc. 22. - 23:28:48 10/10
(291/413)
Most lett vége a harmadik résznek.

Hát nem lettem okosabb:)))

Viszont Barbara tényleg terhes volt.

Majd ha megnézted, megtárgyaljuk, bár engem most összezavartak:)

Azon a képen nekem sem tetszik Garko, bár a fülbevalója miatt már mérgelõdtem korábban is. Nem tetszik az ilyen fülbevaló még kamasz srácokon sem, nemhogy egy meglett férfin.

Persze mindenki azt aggat magára, amit akar, nem izgat különösebben.
10/10
Pink Pearl 2016 márc. 22. - 21:24:28 10/10 Előzmény Bilancia
(290/413)
Na! Ezt nem tudtam, hogy a 4. részt csak jövõ héten adják :D

De a ma estit megnézem még ma :) Éjfélkor tuti fent lesz már a Mediaseten, letöltöm és jóhet :))

Garko ezen az újság képen szörnyen néz ki :DD Mint egy homokos :DDD Szerinted nem? :D

Ezt a gyerek dolgot én nem hiszem el. :)
Amúgyse értem, hogy gondolja Garko ezt a "gyereket igen, de feleséget NEm" dolgot?! :))

De errõl már többször témáztunk, tudom... :)
10/10
Bilancia 2016 márc. 22. - 06:28:07 10/10
(289/413)
Most olvasom, hogy a 3. részt leadják ma este, de a 4. rész csak március 29-én kerül adásba.:(((

A vártnál alacsonyabb nézettség miatt döntöttek így. Az elsõ rész 3.200.000 körüli nézõt hozott, míg a másodikat 2.800.000-en sem nézték.

No, majd meglátjuk...


Ezt a nézettséges dolgot sose értettem, egyáltalán nem biztos, hogy mindenki tv-ben néz egy-egy mûsort. Az én ismeretségi körömben egy csomó embernek tévéje sincs, mert online néznek mûsorokat. Nem is pont akkor, amikor adásban megy.
10/10
Bilancia 2016 márc. 20. - 20:51:08 10/10 Előzmény Pink Pearl
(288/413)
Morra és Adua korábban szakítottak, minthogy Garkoval elkezdtek volna találkozgatni. Augusztustól vannak úgymond együtt és elõtte már több, mint egy fél éve szakított Adua és Morra.

Most egy olyan bulvárhír járja, hogy Garko már gyereket akar Aduatól. Berakom az újság fotóját, a cikket most nem keresem meg:))

Na, de mi várjuk a keddi részt:)))

Közben eszembe jutott, hogy az álarcos férfinek kék szeme van. A felügyelõnek is kék a szeme.... Meg az Andrea nagybátyjának (Eric Roberts) is...

Szóval bõvül a kör:)))
10/10
Pink Pearl 2016 márc. 19. - 12:36:27 10/10
(287/413)
Háát a dolgok pillanatnyi állása szerint én passzolok :)
Tényleg nem tudom kit "gyanusítsak"? :)

Én nem emlékszem ilyenre, hogy M. Morra "nem az igazi" apja Carlotta-nak,de ma vagy holnap újranézem...lehet,hogy elkerülte a figyelmemet? :( Nem tudom.....

Szerinted Morra most utálja Garkot? Hogy "elvette" tõle a csaját? (Adua-t) :)
Ez amúgy érdekes dolog....valahogy nem tudom ezt elképzelni,hogy egy ex szerelmessel/szeretõvel, HOGY lehet együtt dolgozni? Legalábbis ha ilyen friss a dolog... Nekem tuti nem menne :)
10/10
Bilancia 2016 márc. 19. - 10:47:50 10/10
(286/413)
Nem aludtam:)))
Láttam a Barbaráról nagy hassal készült fotót, többször is mutatták. De olyan fura volt a hasa és arra gondoltam, hátha ez is manipulált fotó. Azon a képen jókedvûen nevet, nem találom logikusnak, hogy egy boldogan megélt terhesség után szégyenében öngyilkos lesz valaki.

És ugye két képet is kaptak a szereplõk, Rebecca egy olyat, aminek a hátuljára azt írták, Andrea az apa, de ki az anya, a Magdánál lévõre meg azt, hogy Barbara az anya, de ki az apa.

A Ginát játszó színésznõt én rögtön felismertem. Figyelted, még a hangja is ugyanaz, ami a L'onore-ban volt, pedig szinkronizálták.

Barbara a parti és az öngyilkossága elõtt szerintem azt a dvd-ét törte össze, ami a manipulált felvételt tartalmazta. Amikor felajánlotta Gina Andreanak, mint szûz lányt, szerintem felvették a történteket és manipulálták a felvételt.

Gina magával vitte a motelba az eredeti felvételt és a manipuláltból is egy példányt, amit megtalált.
Szerintem azon az van, hogy együtt van Barbara a nagybátyjával és ezt küldhették el Barbarának is.

Én valahogy úgy emlékszem, hogy nem Roberto (M. Morra) Carlotta vérszerinti apja. A felesége Alina hozta a házasságba. Te nem úgy értetted az elején, amikor Garko bemutatja a Geraldi családot? No, majd újranézem...

Egyelõre sok a rejtély:)

Ki lehet Carlos?

Vajon Andrea valóban ártatlan, ahogy most hisszük vagy nem is olyan jó fiú? :))) Miért jár a Bimbastarba ha menyasszonya van, aki szereti és akit szeret?

Az ágyjelenet szerintem is olyan semmilyen volt. De Adua jól játszik és a filmbeli karaktere is szimpatikus.

Akik nekem jelen állás szerint gyanúsak:
1.) Frederico (Andrea barátja és helyettese a vállalatnál)
2.) Alina
3.) Rebecca anyja (az õ motivációi nem világosak számomra)
4.) egy kicsit Andrea is

És Neked?
10/10
Pink Pearl 2016 márc. 18. - 23:59:33 10/10
(285/413)
Hogyhogy kié a baba?? :D Az, hogy lehetne kérdés?? Persze, hogy Barbaráé! Le is van fényképezve nagy hassal terhesen!
Nem emlékszel rá? :) Vagy elaludtál közben? :)

A kérdés csak az, hogy az APA kicsoda? :)
Azt én nem hiszem, hogy Garko (Andrea) lenne a baba apja....ez szerintem is csak vmi "csõbe húzás" volt....

Apropo! Azt a vörös hajú nõt felismerted? Aki vitte a "szûz lányt" ajándékba Garkonak? És aki bújkált abban a panzióban? :D A szerepe szerint most azt hiszem Gina a neve.
Mikor megjelent én rögtön tudtam, hogy láttam valamiben, de nem tudtam MIBEN?
Csak a 2. rész közepén esett le a tantusz :D Õ volt "Daria" a "L'onore .." legutóbbi szériájában. :)

Azt nem tudom mi lehetett azon a DVD-n amit Barbara azon a fogadáson összetört és a kútba dobott?
Ez a film lehetett rajta? Amikor Garkonak odavitték õt?

Massimiliano Mora pedig sztem nem jó erre a szerepre :D Túl fiatal ahhoz, hogy egy 10-12 éves lánya legyen....

Nunzia (Adua del Vesco) nem nézett jól ki abban a sztrip táncos jelenetben ahol az a toll volt a fenekében :D
Nem vitatom, hogy szép csaj és összhatásában is csinosnak mondható,de a feneke túl kicsi és formailag sem szép, tehát elõnytelen volt számára az a toll a fenekében.....pucéron...

Andrea és Nunzia ágy jelenete szted milyen volt? Sztem olyan iszonyat "semmilyen" :(
Fura....nem erre számítottam.....

De maga a film nagyon jó :) Érdekes :) Várom a folytatást! És persze elõbb a Te véleményedet is :)

Azt tényleg nem értem mibõl gondoltad, hogy NEM Barbaráé a gyerek? :) Az egyértelmû tény, hogy az övé :) Csak az APA személye a rejtély :)
10/10
Bilancia 2016 márc. 18. - 19:15:09 10/10
(284/413)
Én sem szoktam úgy sorozatot nézni - fõleg nem rejtelmesen bûnügyiset -, hogy nem az elsõ résszel kezdem:)
Most csak azért néztem (volna, ha nem aludtam volna idõnként közben) a második részt, mert izgatott, hogy milyen a hangulata és hazaértem, mire kezdõdött.

Megnéztem most mindkét részt, tetszik nagyon. Szeretem az ilyen típusú sorozatokat, amikor lehet agyalni, hogy ki kivel és ki ki ellen, kit milyen motivációk vezérelnek.

Szerinted kié a baba? Megmondom õszintén, nekem Alina gyanús valamiért (Carlotta anyja) és Andrea ügyvéd barátja Federico vagy hogy hívják. Lehet, hogy Barbarára szemet vetett. Egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy a Barbaráé a gyerek.

Szerinted?
10/10
Pink Pearl 2016 márc. 17. - 23:49:50 10/10
(283/413)
Szia :)

Én még tegnap este (szerda este) megnéztem a 2. részt is :) Éjfélkor már fönn volt a mediaset-en :)
De a végefelé kicsit hunyorogtam (egy-egy pillre elaludtam) mert már hajnali 3 volt :D ),de majd én is újranézem. :)

Te is megcsináltad a regizést a mediaset-re?
Te szeretsz úgy nézni sorit, hogy nem láttad az elsõ részt?
Engem az nagyon zavarna :) Nemcsak azért mert nem értenék (esetleg) vmit, hanem mert pl túl korán tudok meg vmit amit nem kéne :)
Így te most olyat is tudsz amit az elsõ részbõl még nem lehetett tudni :)
Sztem így kicsit meg fogsz keveredni :)
De persze Te tudod, hogy szereted...tudom ahány ház annyi szokás :)

Na majd szólj ha megnézted az elsõ 2 részt,akkor kidumáljuk :) Addig nem írok semmit. :)
10/10
Bilancia 2016 márc. 17. - 19:59:10 10/10 Előzmény Pink Pearl
(282/413)
Helló!

Elõször is a cikkel kapcsolatos kérdésedre a válaszom: az aranyos jelzõt arra írtam, amit Adua mondott Garkoról (hogy tetszett neki mint színész és mint férfi is, és csalódás volt, hogy nem találkoztak a három korábbi sorozat forgatásakor, amiben mindketten szerepeltek, stb.), miközben Garkonak meg eleinte ellenszenves volt a csaj.

Letöltöttem az elsõ részt, a másodikat most töltöm. Nem tudom, hogy ma meg tudom-e nézni, de hétvégén mindenképp.

A következõ két rész jövõ kedden és szerdán lesz (forrásom a wikipedia:)))és minden héten 2 részt adnak majd le. Április 6-án lesz az utolsó rész.

A tegnapi részt félig-meddig láttam online, de nagyon fáradt voltam, bealudtam többször.
Meg ugye az elsõ részbeli elõzményekkel nem voltam képben, így messzemenõ következtetéseket sem tudtam levonni.
10/10
Pink Pearl 2016 márc. 16. - 07:16:16 10/10 Előzmény Bilancia
(281/413)
Na megnéztem az elsõ részt! TETSZIK! :)))) Sztem neked is fog tetszeni! :)

És tudod honnan töltöttem le? A jól ismert video mediaset oldalról :D
Megcsináltam a regizést,bejelöltem Rómát mint lakhelyemet és meg is volt a regi :D
Akkor neked is fog sikerülni :D
Csak arra vigyázz,hogy e-mail címnek vmi G-mail-es címet adj meg! Én elõször freemail-eset adtam meg,de arra az Istennek se jött az a bizonyos visszaigazoló levél :) Tudod a link amire kattintani kell :)
G-mail-re AZONNAL megjött. :)

Na majd szólj ha megnézted Te is :) Kidumáljuk :)
Ma este már jön a következõ rész :D
Nem is gondoltam, hogy ilyen hamar :D
10/10
Pink Pearl 2016 márc. 12. - 17:19:44 10/10 Előzmény Bilancia
(280/413)
Szia!

Mire mondod, hogy "aranyos"? :) Én semmi különöset nem olvasok abban a cikkben...vagy te mire mondod? :)

Adua-ról én már egyszer emlékszem mondtam mir gondolok. :)
Mutatós csaj és színészileg is tehetséges de...mint ember nekem valahogy nem szimpi...
Furcsa nekem az is, hogy õ mint "Garko párja"....háát vhogy nekem ez sehogy nem passzol...
Azon a képen meg amit ott mutatnak.. :D Jajj hát mi ez a ruha? :D Tisztára olyan mint egy idõs falusi nagymama mikor templomba megy :D
Nem igazán illik egy csinos fiatal csajhoz...ráadásul egy színésznõhöz :D

Na várom 15-én, hogy végre elkezdik ezt a "Non é stato mio figlio"-t.
Remélem 16-án már meg is tudom nézni. :)
10/10
Bilancia 2016 márc. 10. - 21:42:09 10/10
(279/413)
Szia!
Ez aranyos:)))
http://www.grandefratellonews.com/43337/gabriel-garko-io-e-adua-del-vesco-litighiamo-solo-per-i-giornalisti/

Nem tudom, mi a véleményed errõl a lányról. Én nõi szemmel már-már tökéletesen szépnek találom. De ha férfi lennék és úgy vélekednék, mint nõként, nem lenne a zsánerem:)

Valahogy olyan üres szépségnek látom. Olvastam azt a cikket (amit korábban be is linkeltem), hogy milyen egyszerû családból származik és mennyit buszozott Cataniaból Rómába, amikor táncolni tanult. Nem ellenszenves, de egy kicsit butácskának tûnik a szememben:(


Vélemény?
10/10
Bilancia 2016 febr. 28. - 09:30:20 10/10 Előzmény Pink Pearl
(278/413)
Valamit olvastam, hogy bizonyos jeleneteket újraforgattak, meg aztán Sanremo miatt nem akarták leadni korábban. Amikor kiderüllt, hogy az egyik vendég-mûsorvezetõ Garko lesz, nem kezdték el a sorozatot.

GG megtiszteltetésnek vette a fesztiválon való részvételt, mert a RAI-nak még nem dolgozott.
A szüleit vitte el és Adua del Vescot, akit be is mutatott nekik. Volt közös vacsora, de kijelentette, hogy soha nem nõsül meg. Szeretne gyereket, de mivel a nõ, akit szeret, túl fiatal, egyelõre nincs tervben az apaság, viszont azt sem tartja kizártnak, hogy örökbe fogadjon.

Hát, majd meglátjuk:))

A kép, amit betettem, kétséget kizáróan demonstrálja a sorozat kezdését.
Én megint nem leszek itthon, úgyhogy csak napokkal késõbb tudom megnézni az elsõ részt:(((
10/10
Pink Pearl 2016 febr. 26. - 22:20:41 10/10
(277/413)
Köszi :) Hát reméljük igaz :)
De miért olyan SOKÁRA?? :D Miért nem holnap? :D

Egyébként el nem tudom képzelni, hogy mi tartott ilyen sokáig?? A 2014-es forgatás óta?? :)
10/10
Bilancia 2016 febr. 26. - 12:14:10 10/10 Előzmény Pink Pearl
(276/413)
Ma olvastam, de tegnapi cikkben:

"Le otto puntate della fiction di Canale 5 Non è stato mio figlio, con Gabriel Garko e Stefania Sandrelli, saranno trasmesse dal 15 marzo."

Ez igaznak tûnik...

A cikk:
http://velvetcinema.it/2016/02/25/non-e-stato-mio-figlio-la-fiction-con-gabriel-garko-arriva-finalmente-in-tv/
10/10
Pink Pearl 2016 febr. 23. - 22:10:32 10/10
(275/413)
Köszi a videót :) Még én se láttam ezt eddig :)

De tényleg MIKOR lesz már? :D A febr. 23. nem valósult meg. :D
10/10
Bilancia 2016 febr. 23. - 20:50:37 10/10
(274/413)
Prossimamente:)))
http://www.aresfilm.com/backstage-non-e-stato-mio-figlio/

Ma quando????

Ezt még nem láttuk, tegnap került fel az Ares oldalára.

Izgalmasnak ígérkezik...