Neli 2012 szept. 22. - 03:32:20
(194/2174)
:D neem, én ezt nem támogatom :D :P nekem Laura nem szimpi... :S maradjon csak Gusszal :D bár szegény pasi tök szimpi, neki nem kívánnék ilyet :D :P

amúgy az elõbb derült ki, amit sejtettünk: Titi Verdugo :D elég rendesen forró numerát nyomott le Fernandával :D :P az a nõ amúgy egyre közönségesebb :S viszont a pasi teste wow, bejött :P

amúgy Angela és JM akkor egyszer nekem jó volt, mikor a tegnapiban JM közel ment hozzá, ott látszott, hogy lenne vmi, ha elég bátor lenne :P szerette volna megcsókolni, de Angie lerombolta a pillanatot... persze JM ne csodálkozzon, egy marha... :S

Camilo meg megint édi volt, Clarával összefutott, a nõ hallotta, hogy Camilo-nak szólítják (ugye õ Luisnak ismeri), mire a pasi jött vmi hülye magyarázattal, erre a csaj: minden nappal egyre kevésbé tetszel :D elviharzik, a pasi meg sóhajtva, vágyakozva néz utána: te meg minden nap egyre jobban :D :P ahogy mondta :P tök cuki volt :P és rajta volt a SAPI :D :D :P le se vegye :D :P
offtopic
handi99 2012 szept. 21. - 21:05:50 Előzmény Neli
(193/2174)
Úgy gondolom, hogy Pernía: Verdugo.
F a szõke hajával: gáz.
Jefe: a végén csak Bernardo bácsi intézte el. Lehet, hogy forgatókönyvet kellene írnunk?
S-W : a szokásos. :D
"JM meg szokás szerint gáz Marinával,": Ángelával se jobb. JM maradjon Laurával, Ángela meg Gustavoval. Ez legalább meglepõ lenne. :DDD (Mindegyiküknek jut egy rendõr.)
Neli 2012 szept. 21. - 18:43:52
(192/2174)
na viszanéztem a tegnapit, kivi voltam a kommentekre meg az avance exclusivo-ra, és úgy látom, nem tévedhettem akkorát, mindenki úgy gondolja, mint én, hogy Titi Verdugo... :D :P
kivi vagyok nagyon a maira :P
bár mikor nem :D :P rég láttam ennyire izgi sorit, még így a vége felé is mindig okoz meglepetéseket :P
Neli 2012 szept. 21. - 04:25:29
(191/2174)
breaking news:

hát ez a mai rész :P :O állandó OMG-okat tudnak okozni :D :P még mindig! :D :P azért nem semmi :P

most élõben néztem, és Titi végre megmutatkozott, beszélt, viszont a legvége... :O :S hogy is mondjam, kissé talányosra sikerült... :S
F. és B. elmentek V-hoz (F. haja egy korábbi jelenetben megint vörös volt, aztán szõke, most paróka az utóbbi? igazinak tûnt, de akkor hogy csinálja?? :O :S), akin ott az az undor maszk, és az elõzetesben az volt, hogy F-t megdönti a pasi, és elkezdi levenni az álarcot (persze csak a feltolás elejét mutatják)...
na most nekem támadt egy olyan gyanúm, hogy Verdugo=Titi... maffiózónak jobban feküdne :D :P
persze csak spekuláció... mibõl gondolom, hogy õ az? tárgyalt Miguellel, és elszólta magát V-val kapcs. vmi mappáról, mire M. rákérdezett: honnan tudja, hogy az kell a V. utáni nyomozáshoz (Titi be akarja vetni M-t)? és az elõzetesben Jane is mondja neki, hogy ismeri vhonnan Titit... bár hogy mikor is talizott volna V-val, passz, de vhogy én rögtön erre gondoltam (az meg, hogy DEA-s, nem kizáró ok, lehet csak beépült... már bármit el tudok képzelni)... neked van tipped Verdugo kilétére?

ja és a másik: don jefe kampec :D :P a kopasz most az egyszer szívességet tett :D :P de volt rendõrségi felvétel a parkolóházból, ahol történt a kocsi lövés (biztonsági kamera), és amiatt tonta Clarát vitték be, mert a kopasz ugye neki álcázta magát, paróka, minden... :S persze a csaj tisztázta magát, csak az a ciki, hogy pont esküvõ lett volna, onnan vitték el... és milyen gáz fehér ruhája volt :D nem tetszett :D
viszont volt egy édi jelenete Camilo-val :D :P alakul ez :D :P

Sammyéknek meg már annyi mini van, miniSammy Clarában, most egy miniWilly vagy miniLuz... :D :P vagy a clarásat akarták annak hívni? annyi név van :D :P W. irtó édi volt :P mint mindig :D :P viszont Nicolasnak mikor mondták el? most úgy beszéltek, mintha már be lenne avatva... és a temetést se mutatták, csak hogy telnek a hetek Fabiola kiképzésén... az emg szenved Miguel nélkül, de a végén hogy végzett, a pasi elment érte :D :P

ja és még WS: S-nek már látszik a hasa (sose volt terhesen látható, emiatt fura kicsit), és rendesen farkasétvágyú, eleszi W. elõl a fagyit :D :P az el akarta venni, hogy õ is egyen, erre elkezdi S., meg ne próbáld! :D :P aztán bejött Nora egy hatalmas tálcával, dugig kajával, mire S. félredobta a fagyit W-nek és rávetette magát a tálcára :D :P haláli volt :D :P

JM meg szokás szerint gáz Marinával, F. majdnem lelõtte õket, aztán ezek összeköltöztek... :S
de JM közeledett volna elõtte Angie-hez :D :P akinek Gus virágot vitt, annyira édi az a pasi :P
JM sztem csak azért van Marinával, mert nem bírja egyedül, mondta is neki, hogy ne hagyj itt... :S
néha bírom a palit, de most nem azt a periódusát éli... :S Marina meg itt nekem nem szimpi... :S

mindegy, szóval jó volt ma is :P
Neli 2012 szept. 20. - 21:29:54
(190/2174)
na visszacsekkoltam, nem rossz :P

WS szokás szerint halál, hozták a kötelezõt :D :P az állat volt, mikor S. megeskette W-t, hogy hallgat a babáról, az meg esküdözik, jön a jefe, erre elsõ dolga elmondani :D :P
viszont a kopasz lelõtte Estebant :S de még él, mert az elõzetesben beszél...
szegény Miguelt meg elvitték és korbácsolják :S
Angie szerencsére nem terhes :P
viszont Fernandának az az oltári tré árnyalatú szõke haj :S annyira nem passzol hozzá :S és az a Verdugo :S jön ma... az a rémes bõrmaszk :S undorító :S kivi leszek rá ma...
Neli 2012 szept. 20. - 20:31:29 Előzmény handi99
(189/2174)
:D :D csak az elõzetest láttam még tegnapelõtt, a tegnapit nem, nem is néztem még vissza... azt tudtam, hogy jön miniWilly (most már fiú legyen :D :P) :D :P, de még egészben nem néztem... kivi vagyok :P

na jött Titi? :P és ügynök? a fene, maffiózónak akartam :D :P mindegy, majd vetek rá pár pillantást :D :P érdekel :P
offtopic
handi99 2012 szept. 20. - 18:30:01 Előzmény Neli
(188/2174)
Láttad már a tegnapi részt?
Haláli volt az a jelenet, amikor Sammy bejelentette, hogy terhes. Ahogy Willy nyugtatgatta, hogy ne sírjon. Õ meg közölte, hogy boldog és terhes. :D
A végén megjelent Gregorio Pernía is. Õ egy DEA-ügynök.
Neli 2012 szept. 18. - 23:11:04
(187/2174)
ja most jövök rá, úgy értetted, Titi lesz rendõr (úgy értettem, Verdugo lesz vmi álrendõr, akit már láttunk vagy még nem)? :P sztem az kevésbé passzolna hozzá, maradjon csak a maffiózónál :D :P sztem mondjuk így a vége felé ekkora újarc-dömpinget benyomni hát... érdekes... :S ezzel akarják fenntartani az érdeklõdést? sztem az amúgy is megvan, alapból izgi sori :P
Neli 2012 szept. 18. - 23:08:46
(186/2174)
halvány fogalmam sincs... :S rendõr? kire gondolsz? vmi beépített ember? akkor már inkább Titi :P
bár sztem vmi idõsebb, rosszarcú ürge lesz, mint a Senosban a maffiózók többsége :D :P jó, ez más, de itt se láttam helyes gengsztert :D :P amott is csak Titire nem fájt ránézni :D :P

amúgy miért kérdezed? ez mindenképp meg fog jelenni? ilyen fontos szerep (csak azt tudom, hogy -sztem a titokzatos kincs miatt- õ üldözi a kiscsajt)? a tegnapit még nem néztem vissza, esetleg ott történt vmi ezzel kapcs.?

a héten nem fogom látni élõben, csak visszacsekkolással, kevésbé leszek képben... :S

amúgy mibõl vetted biztosra, hogy lesz a CV? csak kivi vagyok :P engem azért meglepett (fõleg hogy ilyen hamar, mert mondjuk azért reménykedtem :P csak azt hittem, késõbb lesz), mert ritkán hoznak jó döntéseket... de most aztán belecsaptak a lecsóba :D :P

amúgy a Cool-on szoktak lenni ilyen témák, igen (oda logikusabb lehetett volna), de sztem ezzel akarják vonzóvá tenni az új cuccot (minél több és érdekesebb premier)... azért vmi elérhetõbb hely jobb lett volna :S
offtopic
handi99 2012 szept. 18. - 22:04:13
(185/2174)
Szerintd ki lesz Verdugo? Ez lesz Gregorio Pernía szerepe v. talán az egyik rendõr?
offtopic
handi99 2012 szept. 17. - 21:54:07 Előzmény Neli
(184/2174)
Az, hogy lesz CV nem lep meg, noha én a Coolra vártam.
Neli 2012 szept. 17. - 18:02:44
(183/2174)
OMG, mit olvastam: JÖN A CV AZ RTL 2-RE!! :D :P micsoda hír :P :P bár vki feltenné :D :P
ja és az MCI is lesz, ami azt jelenti, hogy Fabian Rios dupla élvezet :D :P
nem beszélve JC-ról, mert a Pecados ajenos is jön :D :P micsoda dömping :D :P
Neli 2012 szept. 15. - 04:35:36
(182/2174)
na bassz, be is jött :S pedig az utolsó percig reménykedtem, hogy mégse... :S hogy vmi történik... de nem :S :S
E. elment a nõ lakására, és ott találta az ágyban alva MM-t... bár gyanítom, a csaj csak tettette... és E. rögtön fegyvert fogott rájuk, hogy árulók, a csaj fel is ébredt, de Martin nem, és itt lett vége :S :S
a szívem kb. kiugrott :S jó, Martint nem öli meg E., de a csajt lehet :S talán így megy el... de izgi :P :P

amúgy sztem a klasszikus piás trükk volt, a nõ drogot rakott a pezsgõbe, Martin nyelvét meg úgy megoldotta a pia, hogy jól elmondta a véleményét róla... :D :P és innentõl már nem mutatták, mi volt, sztem a csaj levetkõztette és berakta az ágyba, mert elaludt, õ meg szintén ledobált mindent és melléfeküdt... :S a klasszikus eset... :S :D :P
hát kivi leszek nagyon a hétfõire :P
Neli 2012 szept. 15. - 04:12:09
(181/2174)
ma nincs CV :S hülye foci :S :S

Rostro viszont van (most korábban kezdték, a foci miatt emgvariálták a sávot, elõtte volt a PE), és végre megint izgi :P úgy néz ki, Mariana csapdája sikeres lesz, szegény Martin... :S fotózzák kintrõl, hogy a csaj fogadja... meg direkt a pasihoz dörgölõzik, hogy félreérthetõ képek legyenek, és E: azt higgye, Martin a szeretõ... :S
Neli 2012 szept. 15. - 00:01:22
(180/2174)
láttad a részeket? a R-ban Antoniát meg akarták mérgezni, vmi szerencsétlen pali halt meg helyette, elkérte a kajáját a repcsin :S
Caterina meg majdnem gyõzött, de betoppant Veronica... Mariana meg már készíti a csapdát M-nak :S hülye Luciano, mindenre ráveszi :S

amúgy már jön majd Marlene, elkezdett forgatni, de nem tudom, hogy tényleg Liz helyét veszi-e át, mert olyasmit írtak, hogy nem... :S

a CV-ben Miguel mekkora volt D :P megszöktette a kiscsajt :P

Camilo meg alakít :D :P sajna nem a tontát akarta a múltkor megmenteni, másért ment... sajna? hát én nem is drukkolok úgy nekik, mindig rosszul választ szegény :D :S
Angie meg újabb helyzetbe került Gusszal, múltkor sajna nem tudták végigvinni a dolgot... JM meg õrjöng :D :P
õ bezzeg szexelhet Marinával, az smafu... :S :D :P

a jefe meg mégse beszélt, mert a kopasz Nicolasszal fenyegette... :S de S-nek látomása vagy mije volt egy kislányról... :S egyre jobb :D :P
Neli 2012 szept. 13. - 18:48:09
(179/2174)
nemrég láttam a tegnapi részt... hogy mekkora volt! :D :D de mekkora :D :P
Willy jól nekiment annak a dögnek, végig szurkoltam, hogy üsd ki, verd szét :D aztán Sammy is bemosott egyet, de sajna az a patkány jefe jött a lányukkal... :S
Camilo megint haláli volt, kis édesen béna :P :D
JM a szokásos, hát persze hogy kikezdett Marinával, Angie meg pont jött befelé :D ezt hívják buktának :D :P

végre a másik cuccban is történnek a dolgok, Diego talizott apucival :D :P ez érdekes lesz :P
Neli 2012 szept. 11. - 19:43:43
(178/2174)
:P ja, meglepõdtem... sztem végigviszik, ne csak JM-szal legyen már, az is hányszor megcsalta... :S jó, pasi, de akkor is... :S Gus sokkal édibb :P

a tegnapit amúgy nem láttam, du. néztem vissza... miért is késték le a gépet? Emma csokit akart venni? Pablo cuki volt, ahogy vigasztalta :P

WS halál, mint mindig, persze hogy az ágyban végezték :D :P

Nicolas milyen buzgón segédkezett volna a modellekkel a "castingon" :D :P apja fia a kölyök :D :P

Miguel viszont szegény, Jane jól megdolgoztatja :P :S de úgyse hal meg a csaj...

a kopasz milyen undorítóan nyomult a tontára... :S múltkor meg még Norát is lesmárolta :D :P azzal vajon mit akart?

tegnapi rész pluszpont: nem volt a jefe :D :P bár nem biztos, tekerve néztem, szóval én nem láttam...


Camilo-t hogy verték át a droggal? miért, gyanakszanak rá? szegény hogy kiakadt :S
ma viszont megmenti a tontát a kopasztól, legalábbis az elõzetesben annyit láttam, hogy bever egyet a patkánynak :D :P hehe :D :P de miért veszi le a sapiját?? :O :S :D :P hagyja csak fent, abban tök dögös :P :D :P anélkül kicsit kevésbé, szegény :D :P bár úgy is szívesen elnézegetem :D :P


ERDV:

ott is amik vannak :S
Antonia E. fenyegetése miatt kidobta M-t, szegény tök kivolt :S A. is sírt, de csak miután M-tól elment, M. nem látta...
én már annyira nem tudom követni, most akkor ki ölt... :S
M. ki akarja deríteni a történtek után az igazat, mert A. direkt gyilkosnak hívta, persze csak hogy megutáltassa magát... :S kivan az apja miatt :S

a mai elõzetesét nem értettem, viszont az jó lesz, mikor Caterina bepróbálkozik Martinnál :D :P
sajna ma egyik cuccot se látom (ezt is du. néztem vissza), de majd holnap visszacsekkolom :P
offtopic
handi99 2012 szept. 11. - 19:33:48 Előzmény Neli
(177/2174)
:D Tegnap még volt egy kis folytatása a dolognak. Sammy rendesen kiakadt.

Emma-Pablo: Annyira sejtettem, hogy nem voltak rajta a gépen. Ezt már eljátszották az Aurorában is (micsoda véletlen, hogy ugyanaz az író...)
... és a végén Ángela és Gustavo. Na, ez egy érdekes húzás.
Neli 2012 szept. 08. - 17:39:21
(176/2174)
:D na igen, a kölyköt nem is írtam :D :P az már csak csokireszelék a habon :D :P
hogy ment volna apuci után :D :P Jessica is visszafogta szépen, kb. ölni tudott volna a tekintetével, mint Sammy :D :P a két csaj uyganúgy viselkedett a begõzölt pasikkal, akik nem bírtak magukkal :D :P állat volt :D :P
offtopic
handi99 2012 szept. 08. - 17:14:17
(175/2174)
"Willy haláli volt a modellcsajokkal :D :P szakadtam :D :P"

Willy még csak hagyján, de Nicolás ... :D Anyuci, hogy vigyázott a kisfiára. Hiába, apja fia. :D