offtopic
handi99 2012 aug. 01. - 12:39:09
(94/2174)
A múlt héten (talán a keddi részben) volt, hogy Natalia meglátta Alex képét. Egyébként õ tuti, hogy nem JM testvére. Kb. 2 héte olvastam egy cikket, amiben azt írták, hogy Fabiolát Brenda Asnicar fogja alakítani. Alex viszont Carla Rodríguez.
Neli 2012 júl. 31. - 23:52:34
(93/2174)
na ja :D
Natalia látta? na ez kimaradt... mikor?
amúgy a tesós dologról mit gondolsz (és a paulásról?)? én nem értem, honnan vették, hogy JM elveszett tesója lehet a csaj, és micsoda "fertõ", hogy JM szexelt vele... :S
SW-t láttad? majd W. szövegét figyeld a házban, mikor Sammy viszi a válási papírokat :D :P irtó édi W. :P az a dühös feje :D :P
derüljön már ki, hogy nem tesók... azt hittem, a mûtétnél lesz vmi vércucc (amikor W. vért adott), kellett volna... amibõl kiderül... nem? szted?
ja és szted Vicente miért rabolta el A-t? a yt-osok se értik... ráadásul sikerült meglógnia :S
offtopic
handi99 2012 júl. 31. - 19:59:45 Előzmény Neli
(92/2174)
Köszi!
Igen, Alex Miguel ex-barátnõje. Amikor Natalia meglátta a képet róla, azt mondta, hogy a csaj prosti. ... és tényleg.
Neli 2012 júl. 31. - 04:02:05
(91/2174)
Lorena felpofozta Willyt :D behalok D de hogy mi ütött belé...
na Vicente lebukott, de nem rögtön, kijött Gustavo, mert az üzlet elõtt voltak, Miguelnek mondta, hogy A. is kijött az "ügyféllel", ekkor kapcsolt Miguel és felpattant a motorra, Gustavo meg be a kocsiba, üldözték, de sajna meg tudott lépni elõlük... :S
Sammy meg vitte aláírni a válási papírokat W-nek, az meg olyan szöveget levágott neki, hogy hú :D :P bírtam :D :P de aláírta :S
holnap ernanda meglép és önygilkossággal fenyegetõzik a tetõn... :S
mi lesz még itt :P :S
Neli 2012 júl. 31. - 03:51:54
(90/2174)
na Vicente elrabolta Angelát... pont berakta a kocsiba, miután elkábította, mikor feltûnt Miguel, gondolom, Ofelia közlését ellenõrizni (sajna nem látta, amit kellett volna :S)... :P és persze hogy most van reklám... :S
Neli 2012 júl. 31. - 03:48:03
(89/2174)
bassz a mai rész... mindenki megõrült :S
JM becsajozott vmi bárban, a chatesek szerint ez Miguel exe, vmi Alejandra, egyesek szerint meg ez a feltételezett elveszett tesó, de az Fabiola sztem...
azért szexelni a tesójával durva lenne :D bár ez elég extrém sori, na de SW se tesók, szóval ott nem gáz :D
csak derülne már ki, mert Sammy is hülye, közölte Willyvel, hogy válik és hozzámegy a jeféhez... :S
még viccnek is rossz :S
Gustavo meg utánanéz a gépén Angelának (lecsekkolta Nora mondanivalóját), mire az bejön nagy vigyorogva: dolgozol? :D
a pasi gyorsan összecsukta a cuccot :D :P
Ofeli meg elmesélte Miguelnek, hogy Vicente kinyírta a tesóját meg Paulát... honnan tudja? bitos Fernandától...
de ezeknek az ügyében sose nyomoztak meg semmi? :S persze azt a töketlen rendõrt elnézve... :S :D :P
Neli 2012 júl. 29. - 18:45:28 Előzmény handi99
(88/2174)
jaaa, hát akkor itt a rejtély kulcsa :D :P ezt nem láttam :P

A. parázott, hogy nem bûnözõ volt-e korábban (mert olyan jól verekedett meg ismeri a fegyvereket meg vannak zavaros emlékképei), de felmerült benne, hogy esetleg rendõr, asszem errõl is beszélt G-val, ennyi rémlik...
de ha G. zsaru, hogyhogy kajaboltja van (vagy mi az)? kb. az rémlik, hogy az exével csinálta közösen vagy mi, aztán be akarta zárni (ilyen örökségféle lehet), de Angela szeme felcsillant, mikor meglátta a lehetõséget :P gondolom, bevillant neki, hogy régen õ is ezzel foglalkozott (bár az elsõ 30 részt nem láttam, de néhány képbõl erre következtetek)... :P
offtopic
handi99 2012 júl. 28. - 18:51:36
(87/2174)
Ennél is jobb. Gustavo rendõr. A csütörtök részben, a rablás után a kocsiban mondta ezt Ángelának.
Neli 2012 júl. 28. - 18:37:53
(86/2174)
jaaa... értem, kösz :)
vajon hogy nyomoztatta le (persze biztos megkérdezett vkit, de õ meg nem hallott semmirõl?)? mondjuk az is fura, hogy az ügy nagy port verhetett fel (a sorozatgyilkosé meg a tûz), õ meg semmit nem hallott-látott róla? :S
újság, tévé, ilyesmi... azért nem kerültek olyan messze...
Neli 2012 júl. 28. - 18:34:45
(85/2174)
:D :P
ja, tudom :D :P
biztos szívesen henteregtek meg ásták el egymást :D :P
offtopic
handi99 2012 júl. 28. - 18:15:58
(84/2174)
Apuci és a neje is jó színész. Szerintem egyszerûen csak tették a dolgukat.

Egyébként itt meg Aylín és Gabriel helyzete lehetett érdekes. Az év elején szakítottak. A sorozatban meg szeretõk voltak. ;)
offtopic
handi99 2012 júl. 28. - 18:12:09
(83/2174)
Szerintem Gustavo a kép alapján lenyomoztatta Ángelát. Így derült ki számára, hogy megléptett a börtönbõl. Meg az is, hogy akkor más is megszökött.
Neli 2012 júl. 28. - 17:23:34
(82/2174)
ja a kislányra elfelejtettem reagálni :D :P olvastam :P szép neve van :)
Karlát szeretem :P az ajtósban is van, múltkor láttam... szigorúan véletlenül kicsit belenéztem :D :P

ja volt egy jó jelenet apuci és neje közt: a pasi a szokásos tenyérbemászó röhögésével ( :D) elõadta a nõnek, hogy te nem vagy anyának való :D mert az megkérte õt egy kis "szívességre" :D :P azért belegondolva a valós helyzetükbe, hogy ilyet kellett mondania a feleségének, kicsit érdekes, nem? :D :P bár biztos õk nem magyaráztak bele semmit, csak tették a dolgukat :D :P
Neli 2012 júl. 28. - 17:07:20
(81/2174)
köszi, most néztem vissza épp :P

(cs-ön tudtam élõzni, akkor jöttem vissza, az elõzõ 3ból meg még a hétfõit csekkoltam vissza, az érdekelt :P
fõleg a gyerek reakciója anyura és apura :D :P)

a kölyök mamának szólította Sammyt, az meg olvadt :P de édik :P és végre megtört a jég (de mitõl?), a gyerek megölelte aput :D :P cukik :P és W. is az volt anyuval, az is tetszett :P elõtte a nõ belökte a kopaszt a medencébe, hehe :D :P megérdemelte a pali :D :P csak kár, hogy N. kihúzta... :D :P

amúgy Gustavo hogy jött rá, hogy Lourdes Nora (tekertem az angelás részeket, ezt a fénykép-dolgot nem értem, de azt láttam, hogy Norát faggatta G.)? és hogy Milagros Angela? Miguel tök édi volt, ahogy elment hozzá :P
és végre a várva várt beismerés is elhangzott JM-tõl: fue un imbecil :D :P hát öhm, ezt nem fogom megcáfolni :D :P
csak már tudná, hogy a csaj él és kúszna vagy õrülne meg a bûntudattól :D :D :P vagy az már sok lenne a jóból? :D :P így is van amnézia, õrültek, sorozatgyilkosok... :D :P
jut eszembe, meghalt pl. Vicente tesója meg Paula is, azoknak az ügyében smemi nyomozás nem volt, nem tûnt fel senkinek, hogy eltûntek vagy ilyesmi? :S bár azt a töketlen rendõrt ismerve, aki képtelen kinyomozni bármit, nem meglepõ... :S :D
yt-on volt egy olyan komment Miguelt illetõen, hogy többet ér, mint az FBI, CIA, CSI, mindent kinyomoz :D :P
hát ott õ ér a legtöbbet ilyen szempontból tényleg, Sammy kicsit lemaradt, mert hiszékeny... :D :P
offtopic
handi99 2012 júl. 28. - 16:37:27
(80/2174)
Nincs mit. Örülök, hogy ismét itt vagy. :)
Akkor csak a tegnapi rész összefoglalóját írom le:
Fernanda, hogy elkerülje a letartóztatást, elkapta Juan Cruzt és pisztollyal fenyegetõzött.
Nora végül kimenti a vízbõl Bernardot. Willy az anyja után futott. Bernardo megkérte Ofeliát, hogy hívja a rendõrséget, de a nõ nemet mondott.
(Fernanda bevallotta, hogy régebben õ nyitott meg a gázt.)
Fernanda arról ábrándozott, hogy õt lelövi az egyik rendõr és õ lelövi JM-t. Egy pillanatra megzavarodott és JM kirugta a kezébõl a fegyvert. Fernandát letartóztatták.
Miguel elment Gustavohoz. Mikor Ángela meglátta õt, mindjárt eldobta a sütit és elájult. Miután magához tért megkérdezte Migueltõl, hogy ki õ. Miguel azt mondta neki, hogy Lourdes barátja. (Elõtte elmondta Gustavonak, hogy õ a testvére.) Ez az amnézia csak nem akar elmúlni. Sok lesz belõle. :S
Willy elmondta Norának, hogy Sammy a testvére. Nora nem akarta elhinni. Willy beszélt neki a DNS-vizsgálatról (+ arról, hogy Ángela és Sammy esetében ez negatív volt).
Bernardo megjelent egy ügyvéddel a rendõrségen. Willy is ott volt.
Miguel elmondta Norának, hogy a lánya a börtönben van.
Emma meglátta a telefonon Pablo képeit (egy másik nõvel van rajta). Na ez jó lesz!
Gustavo készített egy képet a telefonjával Ángeláról. Amikor a vacsorához terítettek Gustavo Norának! szólította õt. Ángelával együtt lebuktak.

"Angelát felõlem x év múlva is megtalálhatja JM... :D :P miután az már összejött Gustavo-val :D" Én gonosz leszek. :D Szerintem is.


Nem ide tartozik, de: megszületett Karla Monroig kislánya. (Amanda Zoé lett a neve.) :-)
Neli 2012 júl. 28. - 15:59:04
(79/2174)
na már vagyok, köszi az ismertetõket :P

a tegnapit nem láttam, majd most fogom nézni, de a cs-i jó volt, Fernanda végre lebukott :D :P
nem is gondoltam volna...
most már "csak" annak kell kiderülnie (legalábbis ami engem érdekel :P :D), hogy SW nem tesók (és jó lenne, ha a kölyök is elfogadná apának W-t végre, plusz a jefe szemétségei is derüljenek ki :D :P nem is akarok sokat, mi? :D :P), Angelát felõlem x év múlva is megtalálhatja JM... :D :P miután az már összejött Gustavo-val :D :P
na jó, nem leszek ilyen gonosz :D :P
offtopic
handi99 2012 júl. 26. - 20:24:50
(78/2174)
JM Pabloval elment Gustavo lakására. Miután elmennek Gustavo elmondta Norának, hogy Milagros-t kereste JM.
Megtörtént a transzplantáció. (Lorena is a mûtõben volt.)
Nora felhívta Willy-t, de Sammy vette fel a telefont és elmondta neki, hogy Willy a mûtõben van.
Natalia beállított JM házába menyasszonyi ruhában. A võlegény egy maffiozó.
Pabloból modell lett.
Jessica meglátogatta Nicolás-t.
Natalia meglátta Alejandra (Miguel jr. volt szerelme) fényképét és közölte, hogy a lány egy prosti.
Willy is bement Nicoláshoz. Együtt a család. :)
Vicente elment Gustavo éttermébe és meglátta a pult mögött Ángelát. Ángela nem ismerte fel õt.


Ángela az étteremben azt mondta Vicentének, hogy õ Milagros (Vicente sütit vett és késõbb beállított vele Bernardohoz. Fernandát kereste, de a õ elutazott JM-szal).
Miguel jr. a kórház elõtt felismerte Norát, aki meg akarta látogatni a fiát. Miguel lakására mentek és Nora bevallotta neki, hogy Ángela él.
Lorena megcsókolta Willy-t. Természetesen Sammy éppen akkor lépett be a kórterembe. :(
Vicente elment Miguelhez és elárulta neki, hogy Fernanda a gyilkos. Õ ölte meg JM szüleit, Isabelt és Josefinát.

JM a gyerekekkel és Fernandával elutazott Kolumbiába. Amikor JM elment megtámadták õket és Fernandát „elrabolták”. Persze Fernanda volt a hõs, aki megvédte a gyerekeket. Nelly-t lelõtték.
Fernanda késõbb kórházba került, ahol JM feleségül vette. :(
offtopic
handi99 2012 júl. 24. - 20:23:40
(77/2174)
Rating - júl. 15-ei hét (forrás: medialifemagazin)
UMEM: 8.8 , RD: 6.5, CW: 6.3 , PE: 9.1
offtopic
handi99 2012 júl. 24. - 20:05:02 Előzmény Neli
(76/2174)
Willy és Sammy is megtudta, hogy Nicolás az õ fiúk. S rögtön elhitte a Jefének. W viszont azzal vádolta Bernardot, hogy hazudik.
Willy a kórházban megütötte a Jefét.
Gustavo ruhát vásárolt „Milagros”-nak és „Lourdes”-nek. Ángelát elvitte a fodrászhoz is, levágatta a haját.
JM felhívta Gustavot telefonon és Milagros után érdeklõdött.
S elmondta N-nak, hogy õ az édesanyja.
Miguel jr. bemegy JM irodájába, Cecilia kihívóan viselkedett. Cecila haláli volt, meg Miguel is. :D
S nem alkalmas donornak, W viszont, igen és vállalja.
Bernardo és Fernanda a kórházban megtudja, hogy Lorena terhes S és W gyerekével.
Neli 2012 júl. 21. - 15:56:04
(75/2174)
:D na ez kimaradt :D hehe :D nem mondok semmit :D :P
most fogom gyorsan visszacsekkolni a tegnapit, nem láttam, aztán pár napig nem leszek, el kell mennem...
majd írj beszámolót, ha láttad, mik történnek ;) :P