juan-ZSU 2012 okt. 03. - 17:57:41
(214/2174)
Szia mind kettõ :) láttam hogy fent volt a fórum gondoltam beleírok Gabrielrõl mert kedvelem utána láttam, hogy a CV-t is kibeszélitek amit én nagyon szeretek
Ximena miatt kezdtem el nézni a youtubeon és Fabiannal nagyon jók :D valaki csak az õ jeleneteiket teszi fel megvágva és azokat néztem de most már a tv-be nézem eddig nem nagyon értettem de most így magyarul nagyon jó
kerestem már errõl a sorozatról itt fórumot de nem találtam :(
offtopic
handi99 2012 okt. 03. - 08:48:26 Előzmény juan-ZSU
(213/2174)
Szia! A Gabriel iránti szeretet hozott ide, v. a CV kibeszélõ? :)
Gyere gyakrabban.
juan-ZSU 2012 okt. 02. - 22:38:22
(212/2174)
a cv-be nálam Sam és Willy a legjobbak meg most hogy csatlakozott Fabiola és Miguel még õk :)
a lcdal-t meg imádom ott David C. és Ximena a legjobbak miattuk nézem, de Miguel Varoni és Gabriel se panaszkodhat szóval jól játszanak,hihetõen
Neli 2012 okt. 02. - 21:24:56
(211/2174)
:D nekem pont ott nem jött be, bár keveset láttam abban, de a CV-ben zseniális :D :P annyira tökös, dögös, belevaló, imádom :P bõrdzseki, szakáll, végre nem puhapöcs (Elisa) vagy gyilkos (nem szeretem, ha vérengzik) vagy gyengusz, hanem állat :P :D
nekem a korábbi szerepeiben kevésbé jött be, de itt... :P nyami :P viszi a hátán az egészet :P

elfogulatlan vélemény vége :D :P
juan-ZSU 2012 okt. 02. - 20:34:43
(210/2174)
nagy színész :) amit a Zárt ajtók mögöttben(meg másban) mûvel az zseniális :D azok a fejek meg gesztusok
Neli 2012 okt. 02. - 20:21:13
(209/2174)
:D :P hehe, na igen :D :P de várj, megvan! Willy! ;) :D :D :P vagy inkább várjuk ki a végét? ;) :D :P
de õ hihetõ, mert az anyjára üt részben, õ meg rendes :P :D és Angie! :D JM! :D alakul :D :P

amúgy a magyar verziót tudod követni/akarod? én hallottam részleteket, inkább nem kommentálnám :S Willy hangját fõleg, önmagában jó, de nem hozzá... :S Sammy meg az ajtós, hát azt is inkább hagyjuk... :S annyira túl fiatalok a szereplõkhöz képest, nem passzolnak :S

az MCI-bõl is csak annyit láttam, amik fent vannak, ott szerencsére megmaradt JC hangja :P
a Pecadost eddig nem láttam, ott is rettenetesen elszúrták a hangokat, JC-érõl már nem is beszélek :S
te hogy látod? nem kell egyetértened, ez csak az én véleményem... :D :P :S
Neli 2012 okt. 02. - 20:15:20
(208/2174)
igen? na sztem ez kimaradt, nem rémlik... hát, jó tudni... :P köszi :P
ez a pasas... még mindig meg tud lepni :D :S amúgy a "csomaghoz" mit szóltál a múltkor? elég durva volt :S
offtopic
handi99 2012 okt. 02. - 18:39:54
(207/2174)
Thelma-Jessica: Van még vki ebben a sorozatban akirõl nem derült ki, hogy nem az/azok a szülõje/szülei, akit õ annak gondolt? ...
offtopic
handi99 2012 okt. 02. - 08:07:54
(206/2174)
A csütörtöki v. a pénteki részben volt. Amikor Kolumbiába érkezett Miguel jr. és Fabiola, akkor Verdugo ehhez a politikushoz vitte el õket. Aztán késõbb lelõtte a pasast.
Neli 2012 okt. 02. - 07:20:24
(205/2174)
ez nekem teljesen kimaradt... mikor?

amúgy tényleg elég fura volt bõgni látni, elég nagy képmutatásnak tûnik :S
Fernanda ma még jobban felhúzott, mint eddig :S hogy tehet már ilyet szegény gyerekkel?? :S nem tudom, mi lett a kislánnyal, sztem él azért, de az elõzetesben még nem volt magánál :S
na és persze az elmaradhatatlan, okos JM, ki az elsõ, akit hibáztat? Angie... :S és kit akart megvédeni, miközben az el sem jut a kicsike agyáig, hogy talán másfelé kellett volna szétnéznie (hasonlót be is vallott): Laurát :S hát no comment :S

amúgy ami a zsepit illeti, ha a Rostro-t visszanézed, oda jobban kell: nem tudtam megszólalni a mai után, még tart a sokk: Antonia meghalt... :S tudtam, hogy meg fog meg minden, de így, hogy nem azonnal és még húzták két részig, sokkal rosszabb volt :S Martin teljesen kikészült, úgy sírt... :S ja és tuti amúgy is meghalt volna a csaj, de még rásegítettek, Leon neje felbérelt egy ápolónõt, hogy adjon be vmi vackot az infúzióba, ami aztán szépen végzett is a csajjal :S szörnyû volt nézni Martin arcát... :S
offtopic
handi99 2012 okt. 02. - 07:11:34 Előzmény dzsanna3
(204/2174)
Verdugo: már keresem a zsepit, sírok a meghatottságtól. ;) Szóval kórházat támogat? Aztán hányan jutottak oda az általa terjesztett kábítószer miatt?
offtopic
handi99 2012 okt. 02. - 07:09:11
(203/2174)
Politikus: szerintem a Johnny Acero alakította karakterre gondolt, akit Verdugo ölt meg.
Neli 2012 okt. 02. - 04:14:01
(202/2174)
sorry, nem tudtam... ha volt korábban elõélete a soriban vagy említették, az nekem kimaradt (és mégis mióta ismeri a kiscsajt? mert amikor megölte a szüleit, az elbújt, utána megtudta, hogy él? és évek óta üldözi?)... bár fõleg az elsõ 40 részt nem láttam, kb. azóta nézem, ami utána volt...
milyen politikus? vagy nem konkrétan írtad, csak általában?
nem értettem a péntekinél mindent, amit V. mondott, de vmi érzékenységnek nevezhetõ dolgot felfedeztem... az érdekes volt... amúgy még tetszene is, bizonyos dolgaitól eltekintve, ha nem küldi ezt a bizonyos "csomagot" szegény Miguelnek... :S és még egy fotót is össze PS-ezett, hogy megölte Javiert... :S :D rafkós :D

a mainál meg annyira tudtam, hogy a kiscsaj Miguel után megy :D :P viszont szegény Genesis :S
na és Jessica anyja no comment... plusz kiderült, hogy nem is az, mellesleg jobb is, ez nem is anya, rémes egy nõ :S rögtön lecsapott Willyre, még szegény Camilo-t is letapizta... :S :D nem zavartatta magát...
remélem, jobban lesznek a kiscsajok :S
Fernandát iktassák már ki, már nincs olyan határ, amit át ne lépett volna... :S
dzsanna3 2012 szept. 30. - 17:20:28 Előzmény Neli
(201/2174)
Verdugo már régen szerelmes Fabiolába, marhára nem érdekli a térkép, a mani, amit általa megszerezhet...
Megöli a korrupt politikust, mert utálja a fajtáját.

Helyretette Fernandat, kiderült, hogy a pasi egy érzõ lélek, még sírva is fakadt. Azt mondta, Fernandanak mindene megvolt az életében, passzióból, gyûlöletbõl öl, de köztük az a különbség, merthogy õ, Verdugo nagy nyomorban nõtt fel az utcán, éhezett, és a kábítószerbõl szerzett pénzt a nyomorgókra költi, alapítványokba fekteti, iskoláknak, kórházaknak, mifenének osztogatja el.

Szóval, Fabiola egyszer az övé lesz, erre megesküszik.
Neli 2012 szept. 28. - 05:17:47
(200/2174)
mai CV... hát megint hasonló, izginek izgi Miguelékkel meg ugye WS alap :D :P, húzzák a babadologgal is, most a kicsi haldoklik vagy mi van, közepesen izgat, de amit Verdugo lemûvel... egyrészrõl vonz vmi benne, mert k.jó pasi (az a test... :P wow :P), de ahogy pl. Alejandrát ma elintézte... :S és utána ahogy jópofizik Miguelékkel... :S
és olyan bosszantó volt, végig dühöngtem, hogy a nagy Miguel Valdez, a tökös gyanakvó király csávó most képes és benyeli a pali szövegét, mondom hát gyanakodj már... :S de nem, á, csak néha összehúzott szemmel méregeti meg csekkolgatja az infóit, de persze hogy Verdugo, alias "Javier" megússza... :S azért azt bírtam, mikor M. megkérdezte, tényleg az-e az igazi neve J-nek :D :P persze más miatt...
de a kiscsaj is trükkös, a térkép vagy mappa vagy mifene, amit V. halálra keres, nem teljes és a hiányzó rész rajta van mint tetkó :D zseniális, ki gondolna rá :D :P de volt egy rejtélyes mondat V. szájából, miszerint Fabiola az õ chiquita preciosája, na de most ez mi is akar lenni? bele van zúgva és ezért is hajtja égre-földre vagy mi van? :S :O nem vágom... :S

na a másik a Rostro, ma végre-végre hallatlan izgalmak :P, Antoniát lelõtték, mondom na meddig húzzák még a haldoklását, de él... még mindig! és még holnap is fog! és tudja az igazat, amit természetesen nem volt ideje közölni Martinnal, és már annyira megkavarták, hogy ötletem se maradt, mégis mi a halál történt régen... :S :S annyit tudtam kivenni a titokzatos informátor szavaiból tegnap, aki A-nak beszélt, hogy M-t elektrosokkolták vagy mi, ezért nem emlékszik... :S mondom ez egyre cifrább... :S


Martin is jópofa amúgy, mindenkit csókolgat, aztán ott zokog a haldokló Antoniával a karjában, hogy szerelmem így meg úgy, ne hagyj itt, gyerekeink lesznek, kikerülünk ebbõl, együtt leszünk, ne add fel stb. ... :S döntse már el, mit/kit akar :S annyira pasi :S de min is csodálkozom... :S

amúgy kivi vagyok, meghal-e holnap a nõ, az elõzetesben még élt... ja és hogy ki lõtte le? Leon felesége, a nagyhajú szõke nõ az LCDAL-ból, akit nem bírok :S hogy miért? passz... nem akarja, hogy kiderüljön az igazság, csak az okai nem világosak :S

ha neked bármivel kapcs. vannak tippjeid, szívesen fogadom õket ;) :D :P
Neli 2012 szept. 26. - 05:07:51
(199/2174)
na a mai CV... hát izginek izgi, meg a végén Verdugo "feltálalt" egy bombát Migueléknek (azok végig tök édik voltak, ahogy a pánikszobában elvoltak :P), de nem ájultam el...

viszont a Rostro, hú! volt csók!! :P Martin és na ki?? :D :P Mariana!! :D :P miközben Antoniát keresik elvileg... :D :P áhhh, nagy volt, majd csekkold :P :D behaltam :D :P

és megjelent E. felesége, aki él... és mutatott Antoniának egy hapsit, akit állítólag Diego lõtt le és vmi agysérülése van, nem beszél, zéró memória stb. ... de holnap elvileg kiderül pár dolog, mi is történt anno, legalábbis Antonia tudni fogja... de van egy olyan gyanúm, hogy D-hoz már nem jut el az infó... :S
Antonia felhívja, de vmi tuti történik... :S láttam egy promót a hétrõl, amiben az volt, hogy Antonia menekül vmi fegyveres elõl, akit felismer és kérdezi: maga?, de az arcát persze nem mutatják...

és E. meg a kisfia ma vitáztak Martinékon, elkezdi L. nagy ártatlanul, papa, képesnek tartasz arra, hogy eláruljalak?? jobban hiszel annak a hülyének, mint nekem?? mire E. nagy nyugodan vigyorogva: igen, sokkal rosszabb vagy nálam... :D :P és vége...

remélem, végre talán rendezik a katyvaszt, nem volna rossz... :S :D :P
Neli 2012 szept. 25. - 23:14:04
(198/2174)
kimondta? sztem csak utalt rá... vagy azzal, hogy mondta, hogy nem bírja, hogy a kopasznak még egy házasságon kívüli gyereke van? akkor végül is igen... :S akartam amúgy írni, hogy na bassz, végre errõl is szó van normálisan... :S

de amúgy most akkor ha igaz, amit régóta sejtek, márpedig úgy tûnik, akkor ha Ofelia volt az anyja, és õ a kopasz húga, akkor testvérek gyereke F.? :S akkor azért ilyen pszichopata :S és Nora hogy ne legyen balhé, belement, hogy õ neveli vagy mi? azért nem lehetett semmi lenyelni :S tényleg úgy ragaszkodott hozzá, mintha az anyja lenne... bár látszott, hogy Ofelia még annál is jobban, mindig... :S

amúgy tegnap jó volt a cucc, de szegény kisgyereknek tényleg az a név (B.)... :S gáz :S a miniLuz sokkal jobb :P tudják már meg S-ék, mi van... :S :P

viszont Titi akármilyen genya, tök dögös :P és azok a röhögések :P

és Miguel gyûrûje wow, meghaltam :P kár, hogy nem tartott sokáig az idill... :S

amúgy JML-nél a kissrác is megakadályozta a dolgot, bár persze nem szándékosan :D :P nagy volt :D :P a nõ amúgy egyértelmû, hogy csak szexre jó, az tartja össze õket, a pasinak is csak hogy ne legyen egyedül meg felejtsen, arra kell... :S
Angie-nél már más a helyzet, õ ragaszkodik szegény Gushoz, aki sokkal jobb pótpapa, õt bezzeg nem zavarják a kicsik :S :P olyan ari :P és JM hogy lepasszolta Genesist is, mert õ most "utazgatni akar" a nõjével... :S
de már ott várja a meglepetés, a szõke démon figyelteti, nehogymár nyugta legyen :D :P

és Camilo szegény a virággal, az is jó volt amúgy, hülye kopasz hogy belerondított :S mint mindig, mindenbe... :S
offtopic
handi99 2012 szept. 25. - 19:55:12 Előzmény Neli
(197/2174)
Bernardita. Jajjj...
Szegény JM-t nem tölthet el egy nyugodt éjszakát Laurával. :D Génesis gondoskodott róla.
... és végre kimondta Nora, hogy Fernanda nem az õ lánya.
Neli 2012 szept. 22. - 16:04:31
(196/2174)
tegnap már nem írtam, de megszületett miniLuz :D :P és Sammy bent volt :P még sírt is :P a kopasz késõn jött... viszont Camilo segített :P kis édes :P
és Sammy hozzájutott a jefe széfjéhez, de hogy ott mi van...? és vajon milyen kincset keres Verdugo? Fabiola a kulcs, tudja, hol van... már találkoztak is, de nem úgy van, ahogy gondoltam, egyelõre úgy tûnik, nem gyanakodnak... meg félreértettem, nem azt mondta Fabiola, hogy ismeri, hanem hogy meg akarja ismerni, és erre mondta Miguel, hogy õ is téged... ugye Verdugo a kiscsajra vadászik... és most hétfõn mondja is a telóba vkinek, hogy Valdez ma estére halott lesz, mert behatolnak a házba... :S jó lesz megint :P
ja és Sammyék is éreznek vmit a babával kapcs., csak nem értik, Clara meg félrebeszél, hogy nem az én lányom... miközben bent van SW és a kopasz is :D :P jujj :P
Neli 2012 szept. 22. - 03:36:55
(195/2174)
sokkal jobban fekszik amúgy Titinek a maffiózó szerep :P és Aylinnal is nyomult már egyszer a Senosban (mármint játszottak már együtt), bár hogy ott volt-e köztük vmi, passz, nem láttam minden részt...