Neli 2013 márc. 01. - 04:45:52
(534/2174)
nofene, Martin de jóban lett az apjával... :O szmokingokat néztek, aztán M. elvitte a családhoz bemutatni Aliciát, már a 3. nõ... :D :P a másik kettõt nem mutatta be külön, de ismerték õket. aztán kapta a telefont, hogy Lucianót lecsukták és elrohant...
Neli 2013 márc. 01. - 04:36:28
(533/2174)
na beütött megint a krach... :S Carolinát megölték, és Lucianót tartóztatták le... :S elõtte fogvatartotta a csajt, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg megölte... vmi tanú alapján fogták el vagy mi, nem értettem...

Diana meg azzal jött az anyjának, hogy tudni akarja a pasi nevét, aki megerõszakolta a nõt, mert az az apja... :O :S én ezt nem vágom, hát akkor Omarral mi van? nem annak az apja? ezért ment el Soniához és adott ajándékot a kisfiúnak, mert az unokája, nem? és akkor Martinnak is az a pasi lenne, mind3nak? az úgy sok... vagy? ha M-éknak más lenne az apja, érthetõ lenne a nevelõapjuk gyûlölete, de nem tudok biztosat... :S
Neli 2013 márc. 01. - 04:13:33
(532/2174)
Rostro:

kiderült, hogy a tegnapi ujj Marianáé volt :S megõrizték... behalok :S Tomas elment Martinhoz közölni, Alicia meg megijedt, hogy mesélt róla... de nem... elkezdi Martin: remélem, mielõbb vége lesz ennek az õrültségnek :D :P hogy félniük kell az új gyilkostól... mondom magamban, osztom, én is remélem :D :P
Neli 2013 márc. 01. - 04:03:29
(531/2174)
Alejandro G. sírjánál... bár az életem adhatnám a tiedért :D :P

Lucho hozza a formáját, széttépte G-ék csekkjét :D :P elkezdi: nem értesz semmit, mert csak a gyûlöleted éltet... hogy mertél csekket adni, a barátod vagyok, a szövetségesed, a bizalmasod... :P tõled nem kell pénz :D nem pénzért tettem... ez ugyanúgy meglep engem is :D :P minden, amit tettem, érted volt... szeretlek :D :P ááááá :D :P
és vége...
Neli 2013 márc. 01. - 03:55:43
(530/2174)
na úgy látom, tévedtem, nem mára szólt az átváltozás, csak ajánló... késõbbre. na mindegy...

ez a Lucho nagyon szórakoztató, csípem :D :P Gabriela milyen szívesen ölelgette az elején :D :P látszott, hogy jólesik a pasinak :P az ürge le akarta beszélni a bosszúról, de G. nagyon elszánt...

most vmi öreg nõ története van a középpontban, akirõl G-ék elhitették, hogy halott vagy mi, a férje meg örül, mert a pénzét akarja... Lucho beöltözött orvosnak és beszélt vele, haláli volt :D :P
Neli 2013 márc. 01. - 02:51:27
(529/2174)
köszi az infókat :)

amúgy maradt még kérdés :D :P :

ki az a Gaston? és mi az a pihenõhét? :D

a mai LP-t kivételesen várom, mert elvileg ma kezdõdik a bosszúhadjárat, a csaj meg más ruhában, más külsõvel támad, ezt pedig imádom :D :P anno az Amores de mercado-ban is volt ilyen :P
Lucho tényleg halál volt tegnap, bírom :D :P G. hogy örült neki :D :P

a Rostro-ban továbbra se értem, mit akar Diana a származásával? hát már ott is kétség merült fel, nem Juané õ és M.? Felipe tuti bántotta Soniát, a tegnapiból egyértelmû, hogy volt vmi... ja és a pszicho fazon mitõl lát a két csaj veséjébe? :S és hogyhogy kivitte Tomas a pasit?

közben a PP-t nézem, állat, alakul végre a molekula :D :P Bruno már gyötrõdik, Ariel meg leplezi, de féltékeny :D :P múltkor volt egy kis félreértés, akkor még nem voltak érzések, de most már... :D :P JC nagyon jól csinálja :P :P
ja tök vicces, ahogy Bruno tiának hívja B-t :D :P most karácsony van és a csaj egy medált kapott tõle az apja képével, amin elbõgte magát :D :P

amúgy tiszta csoda, el se akarom hinni, második napja megy normálisan a stream :D :P maraton 2. felvonás :D :P
offtopic
handi99 2013 febr. 28. - 22:10:46 Előzmény Neli
(528/2174)
LP:

- Szóval: kb. 4-5 év telt el.
- Patkány: Lucho tolvaj... és kezdettõl fogva nagy érdeklõdést mutatott G. aranybányája iránt... Mindenki ellenezte, hogy Gabriela neki adja az aranyat, de G. így döntött. Már lemondtak arról, hogy Lucho vissztért (Francisca G-nak adta az összes pénzét), amikor Gastón megjelent a mentõs cuccban.
- Max (G. testvére) olvasta Valentina (Alejando mostohatestvére) levelét. Max, szerintem is jól néz ki.

Lucho haláli volt, ahogy megjelent Julio ajtaja elõtt. :D

Rating (2012.02.27)
PP: 1 314 000 (0.5)
LP: 2 283 000 (1.0)
ERDLV: 1 440 000 (0.6) :o
offtopic
handi99 2013 febr. 28. - 19:25:46 Előzmény Neli
(527/2174)
ERDLV: Diana és Martín azon "veszekedtek" múltkor, hogy Diana meg akarja tudni, hogy honnan származik. Martín viszont nem szeretne fájdalmat okozni az anyjának. Soniát megerõszakolta valaki... szerintem Felipe volt...

Leyton: az egyik összefoglalóban Leytont Tomas Carolina lakására vitte... vmi vérfolt volt a lakásban, de az nem derült ki számomra, hogy mi történt. Leyton egy pillanatra egyedül maradt és megszerzett egy ollót. Ezt késõbb az egyik rendõrbe szúrta, a másikat lelõtte. Leyton megszökött. Késõbb visszakerült a börtönbe.
offtopic
handi99 2013 febr. 28. - 19:17:57 Előzmény Neli
(526/2174)
... mondtam, hogy az elsõ részt nézd meg... ;)... erre pont a pihenõ hetet választod, :D

- Az elsõ rész óta 5 év telt el.
- Nincs. Gabriela terhes volt, de Antonia utasítására Macario megverte õt, azért, hogy elveszítse a gyereket.
- Gabriela átadta Luchonak az aranyat (kecskére káposztát...), hogy adja el és az érte kapott pénzbõl elutazhassanak NY-ba, ahol Constanza átveheti az örökségét. Az aranyat még Gabriela apja találta a bányában.
- Patkány: valószínûleg azért, mert hosszabb ideig maradt távol... és már lemondtak róla, hogy visszatért. (Még nem láttam a tegnapi részt.)
- Igen, volt. Alejandro azért nõsült meg, mert Irene terhes volt. Antonia beszélte rá Irenét, hogy csábítsa el a fiát. Alejandro a kislánynak a Lucía nevet adta... így hívták G. édesanyját. (Amikor A. és G. közös gyerekrõl beszéltek, akkor G. szerette volna a Lucía nevet adni a kislányuknak.)
- Késõbb...

Ja, és a medialife-on már megjelent a tegnapi rész 18-49-es korcsoport rating-je: 1.0 !!!
Neli 2013 febr. 28. - 05:21:54
(525/2174)
amit még nem értek: a pszicho fazon honnan a fenébõl ismeri Carolinát és Nataliát? :O és honnan tudja az esetleges tetteiket? :O mint aki a veséjükbe lát, persze azok tagadnak, én meg már nem tudom, mit higgyek :S C-nak pl. azt mondta, õ ölte meg Marianát, mármint a nõ... de azt is honnan ismerte?? :S

Luciano meg Carolinát gyanúsította a végén a gyûrû miatt, elõtte N-t, a végén meg elrohant fenyegetni C-t...
ami viszont "megragadta a fülem", hogy már capitulos culminantest harangoztak be az ajánló után... ez azt jelentené, hogy nemsokára (végre) vége? :D :P nem bánnám, csalódás :S az agyamra mennek már ezzel a rengeteg rejtéllyel meg zavaros dologgal, és semmit nem magyaráznak meg szinte :S meg a hülyeségek :S Martin is olyan hamar túltette magát a nõin, elõször Antonián Marianával, aztán Marianán Evával... :S közben volt némi Caterina is ugye :D :P szeretett ez egyáltalán vkit? :S :D de hát M. pasi, min is csodálkozom :D :P
Neli 2013 febr. 28. - 05:06:23
(524/2174)
Rostro:

nem értem, Diana miért beszél arról, hogy mások a szülei (legalábbis az apja)... :O :S hát csak Omarnak más az apja, nem? vagy ezért nem szerette anno a gyerekeit az apjuk? még a végén kiderül, hogy tényleg E. gyerekei, nagy lenne :D :P

feltûnt Felipe, közeledni akar a fiához meg az unokájához, de Sonia megtiltja... a pasi azt álíltja, beteg... kiderült, hogy anno a nõ kérte meg a börtönben, vigyázzon bent Martinra... az vajon tudja a dolgokat?

elvileg tegnap beszélt Diana meg az anyja, sztem ezt áttekertem, vissza fogom nézni...
Neli 2013 febr. 28. - 04:17:54
(523/2174)
na csak feltûnt a végén Lucho, és hozott egy zsák pénzt, segített G-nak :D :P rá is hajt? :D :P a holnapiban mondja neki, hogy miatta meg tudna változni, jobb ember lenne :D :P ez tetszett :P :D
Neli 2013 febr. 28. - 03:58:37
(522/2174)
na LP:

hát mivel nem ismerem az elõzményeket, nem mondott sokat... de elájulva nem vagyok... sorry :D :P

azért az érdekelne, hogy:

-az eleje óta mennyi idõ telt el
-van-e Gabrielának és A-nak gyereke (közös)
-hol van Lucho
-miért hívta G. "patkánynak" (ma)
-és az a szokásos klisé van-e itt is, hogy a fsz. pasival megutáltatták a csajt és elvett mást, de nem boldog (esetleg van gyerek is), vagy csak azért nõsült, mert halottnak hiszi a szerelmét...

-illetve hogy ki az a pasi, aki a maiban egy csaj levelét olvasta magában (már nem emlékszem a csaj nevére, a pasi sóhajtozta :D)... :P nem nézett ki rosszul az ürge :P
Neli 2013 febr. 28. - 03:29:22
(521/2174)
na megnéztem még egyszer a wikit, érdekes dolgok vannak a Rostro-ról...
1: az angol és a spanyol nem egészen egyezik...
2: az angolból teljesen eltüntették a gyilkosságoknál Eva nevét, ahol múltkor õt írták... csak "ismeretlen gyilkos" van...
3: rájöttem, ki Felipe és Tomas: F. az a bûnözõ haverja Martinnak (de honnan ismeri M. anyját?), Tomas meg a rendõr...

felmerült bennem újra pár korábbi gyanús dolog alapján, hogy Martin nem E. fia-e... akkor érdekes lenne a tervezett házassága Evával, a féltesójával :D :P nem beszélve Dianáról és Lucianóról, mert ott is ez állna fenn, mivel Martinnal ugye ikrek :D :P bár sztem egyik esküvõ se jön össze... :D :P nem pártolom :D
Neli 2013 febr. 28. - 02:32:51
(520/2174)
ez jó :D :P

amúgy még egy csoda történt, akadás nélkül megy a PP végre :D :P el se hiszem :D :P ennek örömére ha már így odavagy(tok) érte, belenézek ma az LP-be, lássuk, mi az a nagyon jó benne :D :P aztán ha még bírom, jöhet a Rostro is :D :P régi szép idõk, éjszakai maraton :D :P
suxel 2013 febr. 28. - 01:33:13
(519/2174)
ez tényleg ennyire jó, a múltkor zsinórban megnéztem vagy 5 részt, szerintem ez a hét is így fog alakulni. :S :S Bár majdnem tudom mindig mi következik, de ez a sorozat rendesen nézeti magát! Olyan, mint egy drog!
Neli 2013 febr. 27. - 23:18:51
(518/2174)
ja és ki az a Tomas? a pszicho fazon?

LP: na, megtörtént a csoda? :D :P ez tényleg ennyire jó? :D :P érdekes... amúgy az RP-bõl felfedeztem benne JP-t, asszem itt az a Lucho Vampa, akirõl már szó volt :P
Neli 2013 febr. 27. - 23:17:20
(517/2174)
itt több dolgot nem értek, bocsi...

-ki az a Felipe?
-akkor mi ez az örökbefogadás-dolog? ezt adták be (mondjuk tényleg nem volt érthetõ, ha Omart adptálták, hogyhogy hasonlít a fia Martinra)? és akkor ez az a titok, amit Martin apja mindig emleget a nõnek, hogy milyen szörnyû és tönkretette õket vagy mi?
most amúgy Omar el akar költözni a gyerek anyjához vagy mi, akkor elváltak... nem értettem...
-Carolina és Natalia? igen, nagyon utalgatnak, és Carolina is vallott, de a régi dologról... akkor õk mint új gyilkosok lennének behozva a képbe, erre gondolsz? és kiket öltek volna meg? és akkor a wiki leírásával mi van?
Neli 2013 febr. 27. - 23:13:03
(516/2174)
jelen? Tania meg Mariana ügye pl.? vagy Marcosé? új gyilkos? de ki? Marianánál én simán elhiszem Evát, ott a féltékenység alapos mint indíték, meg hát ugye ott a wiki is... nekem ez nem áll össze :S meg mMrtin barátjának feleségét se értem, azt a a szálat :S még kevésbé a pszicho pasit, meg hogy mi köze Evához... nemrég elrabolta asszem a nõt, az meg megégette a pasi arcát... és az késõbb azt nyilatkozta, hogy a nõ ezt élvezte... :S
én azt a kocsis cuccot vagy mit, amit írsz, nem láttam, ugye tekerve nézem jó ideje, élõben rég láttam (állandóan leáll most is, mikor a PP-t nézném, nincs türelmem)... te kibírod tekerés nélkül? :D :P
offtopic
handi99 2013 febr. 27. - 22:29:07 Előzmény handi99
(515/2174)
... és megtörtént.
La Patrona rating (2012.02.26.): 2 028 000 fõ (0.9) :D