offtopic
handi99 2013 febr. 27. - 22:24:20
(514/2174)
ERDLV:

Kavarják rendesen...
Szóval Felipe Omar apja... és feltételezem õ erõszakolta meg annak idején Soniát. Tehát Omar tényleg Martín testvére. ... és ezért hasonlít Juanito Martínra.
Alicia bevallotta Tomas-nak, hogy õ ölte meg a gyerekeket.
A végén még kihozzák, hogy Natalia és/vagy Carolina a gyilkos(ok)...
offtopic
handi99 2013 febr. 27. - 15:37:36
(513/2174)
Este én is megnézem a tegnapi részt.

Ezequiel-Eva: igen, ezt már tudtam. Amikor Ezequiel elmesélte Federiconak, hogy mi történt a gyilkosság napján, akkor mutatták azt a jelenetet is amikor a kocsiban ülnek és Eva elmondja, hogy tudja, hogy E. az apja.

Csak egy gondolat: Biztos, hogy a régi gyilkos és az új gyilkos ugyanaz a személy...? ... a múltaban Eva ölt, de mi van, ha a jelenben más a gyilkos...
Neli 2013 febr. 27. - 15:25:48
(512/2174)
Rostro tegnapi rész:

na volt végre vmi a tûzrõl, E. meg Eva dumált és visszaemlékeztek, a pasi vitte ki a terembõl, a csaj meg anno rákérdezett, hogy õ-e az apja, tehát gyerekkora óta tudja... utálja E-t, nem viseli el, hogy hozzáérjen a pasi :D az meg végül kimagyarázta vmivel Martin elõtt, mikor lányomnak szólította Evát, M. meg bejelntette az esküvõt :D :P azért akarta Ezequiel megölelni a csajt, de Eva nem hagyta. Martin nem érti a viselkedését... Eva meg elõállt azzal az ócska magyarázattal, hogy azért dühös, mert E. hagyta más miatt ülni anno M-t... hát végül is :D de rossz kifogás volt. Valeria pont hívta közben Evát, és mondta neki, hogy Ezequiel már tudja, hogy a lánya...

amit nem értettem, ez másik szál, ami mindig elég zavaros volt (ezért szoktam tekerni), hogy Alex barátjának felesége mit csinált, mert az a pszicho fazon a börtönben nagyon piszkálja, mikor a csaj bemegy hozzá, hogy te is öltél... :O meg hogy segített neki vki... a csajnak meg vmiért bevillant, mikor 3asban szexelt a rendõrrel meg a férje szeretõjével :D :P az elég érdekes volt :D :P
ja és a vége meg brutál: Luciano kap egy csomagot, amirõl azt hallja, egy gyûrû van benne, kinyitja és rosszul lesz, mert ugyan tényleg egy gyûrû, de egy levágott ujjra húzva :S Ezequiel rögtön hívja a rendõrséget, mindenki sápítozik... a nagyi meg Caterina is ott van. nem tudom, van-e köze ahhoz, hogy Dianával bejelentette az esküvõt L., de akkor mégis ki küldte a cuccot? :S

az elõzetesben meg Valeria meg akarja ölni Martint (Eva bejelenti, hogy hozzámegy), de Eva bántja a nõt vagy mi, hogy ne tegye, mert õ szereti...

derüljön már ki, hogy mi van... :S
Neli 2013 febr. 26. - 22:46:55
(511/2174)
ja és ha azok, akik magukat mondták gyilkosnak, ha anno kezelést kaptak, akkor hogyhogy ezt mondták? hiszen nem emlékezhetnek :S
azt tudtam, hogy Tania nem kapott, de miért?
Neli 2013 febr. 26. - 22:44:56
(510/2174)
az annyira nem érdekel, hogy Diana meg L. mit csinál :D :P a srác is tök ki volt akadva a csajra, aztán most meg nagy happy? :S ez is milyen? :S meg tud bocsátani csak úgy hirtelen? :S

tényleg ennek már annyi :S pedig sztem az elején jó volt... sztem az tett be neki fõleg, hogy Liz kiszállt, és akkor totál rossz irányba mentek :S bár persze nem tudhatom... de erõs a gyanúm, hogy a kiszállás miatt lett Eva a gyilkos, amúgy nem ez lett volna... én Marcost se igazán tudtam eleinte elképzelni, de aztán megbarátkoztam vele, viszont volt olyan érzésem is, hogy más a gyilkos, de Evára nem gondoltam volna :S amikor a többi felhozta magáról, hogy õ a gyilkos, akkor éreztem, hogy nem igaz, de erre nem gondoltam volna...
amúgy Martinnak akkor ez az emlékképe már igazolt, hogy hallott egy hangot, de nem tudta, kié, aki a fegyvert adta... akkor a csaj volt :S viszont rémlik, hogy eleinte ezt Lucianóra hozták ki, hogy õ volt, meg hogy a fegyver Ezequielé vagy mi, amit eltüntetett... mert asszem nem találták meg. a tûzre meg a többire még nem volt visszaemlékezés, így még minden nem állt össze :S

arra amúgy nagyon kivi leszek, mi lesz a csajjal, sztem sittre kerül és Martinnak megint bukta :S
offtopic
handi99 2013 febr. 26. - 22:10:36 Előzmény Neli
(509/2174)
Bizony, az a ház volt. :)

ERDLV SPOILER

- Tania nem kapott kezelést.
- Tania adta be mindegyiküknek, hogy õ a gyilkos. Egyikük sem emlékezett a történtekre (meg, gondolom nem is akartak).

- Aurora, ATM, LCDAL, CV és most ERDLV: minden esetben, azt hozták ki a történetbõl, hogy a szülõkön múlt az, hogy a gyerekbõl (sorozat)gyilkos lett.
Azon gondolkodom, hogy vajon ebben a történetben kezdettõl fogva Evát szánták a gyilkos szerepére, v. csak Elizabeth kiszállása alakította így a sztorit?... mert az egyértelmû volt, hogy Ezequiel és Valeria is titkol valamit. Igazából ebbõl a történetbõl már nem lehet jól kijönni... mi lesz? ... meghal Martín 3. barátnõje is?... Eva börtönbe/pszichiátriai intézetbe kerül? Szegény Martínnal rendesen kiszúrtak...

- Ezequiel látogatása Martínnál várós. :)
- Diana újra összejött Lucianoval...
Neli 2013 febr. 26. - 15:19:19
(508/2174)
tényleg az a ház volt? nem figyeltem... jé :D :P szeretnek egy helyszínt többzsör is használni, másban is volt ilyen :P :D

amúgy Tania azért nem felejtett, mert õ vmiért nem kapott kezelést, nem?
én mondjuk még mindig nem értem, miért vallotta magát késõbb több ember is bûnösnek (volt két csaj meg Martin barátja is)... :S


SPOILER

és tegnap végre kiderült a tegnapi kérdésre a válasz nagy része is (most néztem vissza)... kivi vagyok majd a véleményedre Eváról amúgy, ha megnézed...
elmesélte Federico-nak, hogy miért tette, és mutattak visszaemlékezést is, de nekem még mindig nem állt össze minden...
Eva amúgy utálja F-t, azt mondta, miatta lett gyilkos, mert a házban természetes volt a fegyverek jelenléte, ki is hallgatta az apját a gyilkossági parancsokról meg egyszer nézegette a töltényeket a fiókban... és mutatták, hogy õ mondta Martinnak anno, hogy lõjön meg õ adta a fegyvert is, de az nem tette, mire a csaj kivette a kezébõl :S az az üres tekintet félelmetes volt :S persze most gyötrõdik a pasi miatt, mert átveri (errõl majd lesz pár jelenet, figyeld), meg hogy neki kellett volna a helyén lennie, de nekem ez a lelkifurdalás meg szenvedés kicsit fura, eddig hogy élt ezzel? jó, mondja, hogy nehezen, de akkor is :S és hogy volt képes akkor hidegvérrel ölni (pl. Marianát, bár azt már kb. értem, mióta bevallotta F-nak, hogy kiskora óta szereti Martint és fájt neki, hogy bántják -na erre nem gondoltam volna), és pl. Marcost miért? õ is meghalt ugye :S szóval még pár dolgot nem ártana tisztázni :S meg sztem eléggé túlhúzták, hogy kiderüljenek végre a dolgok (az elején annyira izgi volt, de utána... :S), én már el se tudtam képzelni, ki a gyilkos, annyi variáció volt :S még mindig vannak sztem homályos foltok :S
ja és a maiban Ezequiel meg elmegy Martinhoz, de Eva is ott van, és a pasi M. elõtt lányomnak szólítja 8már tudja az igazat, hogy Alicia az) :D :P
offtopic
handi99 2013 febr. 25. - 23:31:22
(507/2174)
SPOILER:

Sajnos, ez számomra is kérdés. Lehet, hogy a mai rész után választ kapunk erre. Talán F. és Eva beszélgetésébõl kiderül.

Az összefoglalóban az volt, hogy a leveleket a valódi gyilkos írta Martínnak.

Martín ott volt a teremben, amikor Eva lelõtte a gyerekeket. A teremben tûz volt, Martín a földön kuporgott. E. mellé dobta a fegyvert... M. felvette. E. feláldozta M-t, akinek az volt az egyetlen bûne, hogy szegény volt és nem védte meg senki. A gyerekek elektrosokkos kezelést kaptak (E. javaslatára), hogy elfelejtsék a történteket. Egyedül Tania nem felejtette el.

Egyébként neked nem volt ismertõs a Sameniego-ház? ... Hampton... Dávila-család...



:O nem rossz... de még mindig marad egy fontos megválaszolatlan kérdés:

SPOILER

miért ölt Eva?? :O :S mi az indíték?

bónusz kérdés:

ki írta azokat a leveleket gyerekként, amik E-nél voltak a padláson? és E. találta meg baleknak Martint, hogy majd elviszi a balhét, amirõl mindenki tudott?
Neli 2013 febr. 25. - 23:00:13
(506/2174)
:O nem rossz... de még mindig marad egy fontos megválaszolatlan kérdés:

SPOILER

miért ölt Eva?? :O :S mi az indíték?

bónusz kérdés:

ki írta azokat a leveleket gyerekként, amik E-nél voltak a padláson? és E. találta meg baleknak Martint, hogy majd elviszi a balhét, amirõl mindenki tudott?
offtopic
handi99 2013 febr. 25. - 22:21:41 Előzmény suxel
(505/2174)
Jó rész volt ez is. :) Kíváncsi vagyok, hogy jutnak el NY-ba, hogy megszerezzék az örökséget, még azelõtt, hogy Aníbal rátenné a kezét.
offtopic
handi99 2013 febr. 25. - 22:19:30 Előzmény Neli
(504/2174)
Szia!

ERDLV SPOILER

Megnéztem az összefoglalókat. Korábban már volt egy beszélgetés Federico és Ezequiel között. Federico Valeria viselkedésébõl jött rá, hogy Eva a gyilkos. (Valeria nem mondta el neki, hogy Eva él.) E. elmondta F-nak, hogy a gyilkosság napján Valeria felhívta õt, hogy Evánál fegyver van és azonnal menjen az iskolába. Valeria azt mondta, hogy E. Eva apja. Amikor E. megérkezett az iskolába már hallotta a lövéseket. E. menekítette ki Evát az iskolából. Tania volt az egyetlen gyerek aki mindenre emlékezett és a családjával folyamatosan zsarolta E-t.
suxel 2013 febr. 24. - 12:12:38
(503/2174)
Ez alatt végigértem a részeken, és szerintem megoldottam a válaszokat! :) :) Szenzációs volt, ahogy Lucho végigrabolta a templomot, majd pedig a nagyanyótól az ennivalót. :) :)
És megjött David is, akire csak rá kell nézni, és látni, hogy Antonia a sajátjára formálta, bár azt a kis gonosz kölyköt nem volt nehéz.
suxel 2013 febr. 23. - 22:54:17
(502/2174)
Egész héten nem jutottam el odáig, hogy La Patronát nézzek! :S :S De most pótolok, tekerés nélkül az e heti részektõl, de még lenne kérdésem.

Kérdések:
1, Hol van David meg Max?
2, Lucho Vampa most jó vagy rossz? Inkább jónak tûnik, mondta is, hogy egy modern kori Robin Hood, de valamiért nekem furcsa érzéseim vannak a fickóval kapcsolatban. (Undorító volt a csótányevése, hogy diliházba kerüljön.) A színészfiú egyébként szimpatikus.
3, Francisca mibõl él? Visszament prostinak? Mert a 30. részben láttam egy hasonló nõt Julio Montemarral, de nem tudtam eldönteni õ az vagy nem? Azt Julio egy szeretõjének véltem.

Megjegyzések:
1, Még 3 ilyen rohadék fõgonoszt, mint Julio, Antonia és Anibal nem láttam. De Antonia a legrosszabb!
2, Fujj, ezt az Alejandrot is utálom, 3 rész és már megutáltam a karakterét, képes lett volna megfektetni Patriciat is? Mindenesetre a Montemarok is szép példányok egytõl egyik, talán Prudenciáról nincs rossz véleményem, de jó sem.
Neli 2013 febr. 23. - 14:06:40
(501/2174)
SPOILER

most néztem vissza a tegnapi Rostro-t, Alicia felfedte magát végre Federico elõtt: F: Eva? csaj: szia, papa :D
hú, de nagy volt :D :P
az elõzetesben meg F. rákérdez, hogy a csaj ölte-e meg hidegvérrel anno a gyerekeket... :O :S bár inkább kijelentésnek tûnt... de honnan tudja? :O :S
aztán A. felhívja Martint, hogy bocsásd meg a hazugságaimat, és a rendõr ismerõse figyelmezteti a pasit, hogy vigyázzon a csajjal... na végre vmi érdekes :P :D
Neli 2013 febr. 23. - 00:37:22
(500/2174)
hát az tuti :D :P :S mekkorát néz majd... :D :P :S már ha megéri :D :P itt én bármit el tudok képzelni :D :P

SPOILER

ja és hogy Eva is E. lánya, akkor ezért védte... Eva vajon tudja?
offtopic
handi99 2013 febr. 23. - 00:16:42
(499/2174)
SPOILER

Nem, G. nem csinált semmit. Most már jön a bosszú...

Bár annak idején a tippjeim között volt Eva is, de azért meglepett, hogy mégis õ a gyilkos. Szegény Martínnak nincs nagy szerencséje a nõkkel...

SPOILER VÉGE
offtopic
handi99 2013 febr. 23. - 00:11:05
(498/2174)
:D Pech...
Neli 2013 febr. 23. - 00:10:52
(497/2174)
ja értem... azt hittem, G. csinált vmit, de akkor már nem ez a szakasz van... :P

SPOILER Rostro:

fúúú, de durvák ezek a gyilkosságok :S leírják, hogy kiket meg hogy :S ez az Eva meg simán kinyírt még min. 6-ot a régiek mellé :O :S és minek?? :S Marianát is :O nem gondoltam volna :O :S és ebbe zúg bele Martin :S mindig rossz nõt választ :S Antonia lett volna jó neki, bár Marianával több volt a kémia, de nem csíptem...

ja meg van egy fura pszicho sorozatgyilkos a börtönben, akivel mMrtin sokat beszél, múltkor Alicia szépen elintézte... bár nem láttam pontosan. és a pasi beszélt róla késõbb :S
offtopic
handi99 2013 febr. 23. - 00:10:11
(496/2174)
Én is néztem halálesetek listáját. Nem tudom, hogy miért lõtt, de, lehet, hogy a hétvégén megnézem az összefoglalókat. Remélhetõleg kiderül azokból is... Egész részekre most nincs idõm.
offtopic
handi99 2013 febr. 23. - 00:07:03
(495/2174)
:D Romina végre megkapta méltó büntetését. Casanova szépen elintézte.

SPOILER:

Casanova felgyújtotta az intézetet és Rominát... A nyaklánc miatt nyilván azt hiszik majd, hogy õ Gabriela.

SPOILER VÉGE