offtopic
handi99 2013 febr. 03. - 13:20:04
(454/2174)
Szia!
Varoni nem ment a levesbe. A jelenlegi állás szerint õ játszani fog a Marido en alquilerben (remélhetõleg ez már a végleges cím). José Guillermo Cortines is. Gabriel Porras még nem hivatalos. Sonya gyerekei a sorozatban: Roberto Manrique (Flor Salvaje - Sacramento), Kimberly dos Ramos (ERDLV - Katerina) és Gabriel Coronel (RP - Mauricio).
Ez a szereposztás tetszik nekem. Bár kissé nehéz elképzelni Roberto Manriquét Sonya fiaként. (Mekkora lehet a korkülönbség közöttük. 10 év?)
Neli 2013 febr. 03. - 00:51:34
(453/2174)
Juan Soler? Maritzához? érdekes párosítás... most akkor azzal, amit korábban írtál, mi van? és Varoni? ment a levesbe? :S
Neli 2013 febr. 03. - 00:50:38
(452/2174)
vmit nem jól csinálnak... már elég régóta sztem... :S
Marcos: azt a jelenetet nem láttam, csak ajánlóban pár pillanatra, majd visszanézem... én már azt is el tudom képzelni, hogy mégse õ, pedig meg tudtak gyõzni, hogy igen, biztos voltam, de itt már semmire nem lehet fogadni... :S

Patrona: azóta se néztem, lehet kap majd egy esélyt, ha már így magasztalod ;) :P

PP: dettó, nem néztem vissza, de ezt majd akarom, bár a neveket még nem tudom annyira, de majd vmit összekaparok neked ;) :P
offtopic
handi99 2013 jan. 29. - 22:16:51
(451/2174)
Szia!
Fina Estampa-remake: Sonya Smith mellett Juan Soler lesz a fõszereplõ... és úgy néz ki, hogy Maritza Rodríguez is játszik benne. Villana lesz. Mondjuk õ alapból jobb gonoszként.

ERDLV: megnéztem a jelenetet, amikor Marcos megtudta, hogy õ a gyilkos. Kicsit sajnáltam. Néha az az érzésem, hogy nem õ volt..., pedig lehet, hogy igen...

La Patrona: Gabriela gyerekének tényleg Fernando az apja. Fernando megerõszakolta õt. A történet tulajdonképpen eléggé sablonos, de sikerült jól tálalni. Teljesen leköt.

PP: az elsõ 4 részt megnéztem. Számomra valahogy nem az igazi. A török verzió a lassúsága ellenére is jobban tetszett. Igazából csak Rebecca Jones alakítása nyerte el a tetszésemet. ... de tõled azért várok egy kis beszámolót. Érdekel, hogy mi a véleményed róla.

Rating: A múlt heti szárnyalás után gyengén kezdõdött ez a hét a Telemundo számára. ERDLV ismét 1 millió alatt...
Neli 2013 jan. 29. - 02:36:21
(450/2174)
ja és köszi a sztorit :)
Neli 2013 jan. 29. - 02:35:43 Előzmény handi99
(449/2174)
errõl nem hallottam...

Rostro: hogy hol tart? a szokásos vagy még nagyobb káosz :S most elvileg Marcos megtudta, hogy õ a gyilkos (bár voltak jelek, hogy talán mégse, itt már bárki lehet), és fél, hogy akkor a riportercsaj nem megy hozzá (az közben igent mondott), és M. újra inni kezdett... pedig épp leszokóban volt. Martin tesóját meg elkapja ma egy fickó a liftben, tuti lesz vmi... a többi dolgot én már nem tudom követni, erõs tekerésekkel nézem... Martin állandóan a pszicho pasival tárgyal a börtönben, a haverját, Alexet meg bántják...

Patrona: most nem néztem vissza, annyira nem izgat, talán majd késõbb... de ha lesz vmi jó, számolj be ;) :P

a PP továbbra is érdekel :P
Neli 2013 jan. 29. - 02:31:29 Előzmény suxel
(448/2174)
;) :D :P

örülök, ha tetszett, de ne itt tárgyaljuk ezt ki, ha lehet ;) :D :P

a JC-s cuccból még csak a 2. végét meg a 4-esbõl egy kicsit láttam, de jó :P az felejthetetlen volt, mikor a csaj reménykedõ anyjával közölte a vén fickó, hogy a nõ lányát veszi el :D :P az eredetit csak néha néztem, de az alapdolgokkal kb. tisztában vagyok, kivi leszek az újra :P
offtopic
handi99 2013 jan. 26. - 21:45:28
(447/2174)
A CV 1,8 millió nézõvel zárt (7,4 pont) - forrás: medialifemagazin.
offtopic
handi99 2013 jan. 26. - 21:41:29 Előzmény Neli
(446/2174)
Rating: jól indított a La Patrona és a PP is. Nem tudom, hogy most hol jár az ERDLV, de úgy néz ki, hogy ez a szakasz bejön az amerikaiaknak. Végre elfogadható számokat hoz.
Kezd érdekelni a Fina Estampa-remake: Sonya Smith, Gabriel Porras, José Guillermo Cortines... és Miguel Varonit is emlegették már ezzel sorozattal kapcsolatban. Kíváncsi leszek a végleges címére, mert ez amit mostanában kapott, szerintem már a harmadik azóta, hogy eldöntötték az elkészítését.
offtopic
handi99 2013 jan. 23. - 20:44:59 Előzmény Neli
(445/2174)
Szia!

La Patrona
A történet: Marcelo Vidal, a gazdag üzletember rajtakapja a feleségét, Antoniát a szeretõjével. Összevesznek, Marcelo rosszul lesz és meghal. (Amikor a földre esett próbálta elérni a gyógyszeres dobozát, de Antonia gondoskodott róla, hogy ez ne történjen meg. A házban szolgáló Poncia látta mindezt.) Gabriela (Aracely Arámbula), aki a Vidal-bányában dolgozik beleszeret Antonia (Christian Bach) fiába, Alejandroba (JLP). Antonia mindent megtesz, hogy szétválassza õket, ami majd sikerülni is fog neki. Késõbb Gabriela visszatér, hogy bosszút álljon azért, amit Antonia vele tett.
Az Argos-Telemundo változtatott az eredeti sztorin (La Dueña), mert abban a fõszereplõnõ egy fiatal naiv lány volt. Gabriela meg kemény fizikai munkát végez és van egy kb. 10 éves fia. Így az elején az a benyomásom, hogy Gabriela fiának Fernando az apja (Fernando Alejandro testvére.) ... talán korábban megerõszakolta Gabrielát.
Nekem bejön ez a sztori.

Pasión Prohibida: 50 percben letudták azt, amihez a törökönek kb. 80 kellett, szóval pörgösebb a sztori. Nagyjából ragaszkodtak az eredeti történethez, de természetesen vannak eltérések.
Mónica Spear: Dzsanna jellemzése alapján rosszabbra számítottam.
Ami nekem nem annyira tetszett, az a temetõi jelenet volt, ahol Ariel megkéri Biancát, hogy legyen a felsége.
A török változatban Bihter világos színû ruhában volt és ártatlannak látszott; úgy terelte a beszélgetést, hogy Adnan úgy érezhette, hogy meghódította Bihtert. Itt meg Bianca szépen letámadta Arielt, vagyis Arielt hódították meg.
suxel 2013 jan. 23. - 09:54:17
(444/2174)
Na Hello!!

A PP-re kíváncsi vagyok, mert a török cucc lényegében tetszett volna, csak nekem totál lassú volt, majd megevett a fene a nézése alatt - már amikor láttam. A Mundonak a gyorsaságával szerintem tök királlyá lehetne varázsolni az egészet. Az elsõ 20 percet néztem meg valamelyik nap, talán tegnapelõtt, nem mondom, hogy nem tekertem bele, mert a cselédes részek nem tetszettek egyáltalán, sõt sok volt belõle. De a fõszál az izgalmas szerintem. Monica Spear nálam egyenlõ Sandra Echeverriával, mehet mind a kettõ a levesbe. Ráadásul ennek baromi idegesítõ feje van, nem is tetszik, míg Sandráéról nekem a butaság sugárzik. Viszont szerintem van annyira jó a sztori, hogy egy Monica Spear nem jelenthet akadály. Firdeus karaktere Rebecca Jones meg isteninek tûnik így elsõre. Nem érek most rá sajna, de az egész részt holnap le akarom tudni mindenképp, hadd lássam mit sikerült összehozniuk.
Az említett sorik közül: Elisat nem láttam, de nem is tetszik. Elena azt se, bár akkor még javában nem néztem eredetiben sorozatokat. A klónt (mundós) sem szerettem, az eredeti brazilt se. A brazil sorik nem nekem valók. Viszont a MSED, na az ördögien jóra sikeredett. RP, ha lenne egy hazai premier akkor tutira belekezdenék, nem is hosszú szerencsére, meg olyan jól elszórakoztattál a nézése alatt az összefoglalóiddal. Öröm volt reggeli olvasmánynak. :)
Neli 2013 jan. 23. - 02:52:50
(443/2174)
most nézem a PP-t, egész jó... :P persze nem a fsz. csaj miatt :D :P
jövõ hétfõtõl amúgy teljes részek mennek már a Rostro-ból, mert pénteken vége a Pablo Escobar-nak...
a Patrona amúgy engem annyira nem izgat, bár lehet mert csak belenéztem, nem ismerem nagyon a sztroit, se hogy ki kicsoda...
ennél a 3as felhozatalnál (PP-Patrona-Rostro) amúgy sztem volt már ütõsebb 3-as kombó is a TM-nél, bár én elfogult vagyok (sztem a Rosa se volt vmi jó, néha belenéztem) :D :P Elenát meg fõleg Elisát anno szívesebben néztem, meg talán Klónt is, az tuti :P :D a MSED-t már nem is említem, az alap (meg az RP-t :P, bár ott volt pár idegesítõ hülye dolog):D :P hát nem most volt...
Neli 2013 jan. 19. - 14:27:22
(442/2174)
amúgy nekem a magyar CV-ben (néha otthon tudtam nézni) annyira nem tetszik, hogy a szinkronosok képtelenek rendesen kiejteni egyes neveket... :S pl. a Miguel-ben rendszeresen hallatszik az u, aminek ugye nem kéne, és a Camilo-t is j-vel ejtik, ráadásul hosszan :S nem néznek bele az eredetibe, hogy ez ott hogy van, ennyire nincs idejük? :S még a sok sorozatban hallott hangok is, akik elvileg már rutinosabbak, azok is így ejtik, olyan kiábrándító :S sztem...
Neli 2013 jan. 19. - 14:22:48 Előzmény handi99
(441/2174)
szia :)

Rostro: húúú, hát én végül is hetek óta yt-on, nagy-nagy tekerésekkel "követem" úgy-ahogy, szóval így értendõ az az egy hét, de annyira én se vagyok tisztában sok mindennel... elég sok hülyeség van benne, most kicsit sztem új irányt is vett és nem halok bele, ha kimarad, amúgyse igazán tudtam követni...
amit kihámoztam, hogy mostanában lecsukták Martint Mariana miatt meg Alexet is, a haverját, de hogy hogy kapták el õket meg minden, passz... addig láttam elõtte, hogy M. Favelához ment meg Alex segített neki bujkálni... gondolom, õt ezért csukták le... most Martin bent ki akarja deríteni (de hogy miért pont ott...), hogy ki is ölte meg a csajt vagy mi, és egy fura fazont nyaggatott, hogy segítsen neki, ha jól vettem le...
meg Luciano kapott egy fenyegetõ levelet újságkivágásokkal, hogy "te vagy a következõ", megmutatta Martin családjának és rá gyanakszik, de az ugye bent ül... Martin szerint M. ügye E. csapdája asszem vagy L-é (elõtte L-t fogva tartotta meg kínozta Mariana miatt, hogy vallja be, majdnem megölte a pasit, kb. 2 hete asszem, meg Alex fel akarta adni, de aztán õ is megverte L-t, mikor elment Martinhoz, mert L. kikötve cinikusan közölte vele, hogy szexelt a pasi nejével :D :P), hát nekem már gõzöm sincs... :S
Caterina meg állandóan látogatja M-t, az álterhességgel maga mellé állította M. szüleit is, akik gondoskodni akarnak az "unokáról"... az mondjuk jó jelenet volt, mikor E. leohrdta M. apját, aki elment hozzá a feleségével, hogy most jön ezzel, mikor M-t évekig a sitten hagyta rohadni, felé se nézett, és õ, E. sokkal inkább az apja volt, mikor kihozta meg segített neki, mint a másik... :D :P
a tegnapi végén meg a rendõr fickó, aki nyomoz M. ügyében, közölte L-val, hogy tudja, hogy Marcos volt a régi gyilkos, de hogy honnan... :O :S szóval nekem elég zavaros az egész :S

Patrona: belenéztem tekerésekkel, nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem a sztorit, se a szereplõket... annyit láttam, hogy JLP behúzott a bányában vkinek, mert az kikezdett Aracelyvel (de ez mennyire fura, egy nõ a bányában... ennél lehetett volna sztem érdekesebb is), meg van vmi szõke nõ, aki utálja a csajt... a többi dolgot nem tudtam összerakni, hogy mik a viszonyrendszerek, milyenek a szereplõk, kik a jók-rosszak...
te meg errõl írhatnál, ha átlátod ;) :P lehet nézem majd, de a justin meg a többi oldal megint szórakozik 8tegnap próbáltam nézni az RD-t, de mindig elment, aztán meguntam), sztem majd csak yt-ról fogom...

a PP-re viszont "vmiért" nagyon kivi vagyok :P bár sztem az is yt-os lesz...

egyébként tegnap még mindig tekerve átpörgettem a CV-t, van, ami továbbra se tiszta... :S pl. most mi lett Clarával? végül is asszem nem halt meg, de elég furán festett... szegény Camilo hogy kivolt :( :S még sírt is :S
Jesust sajnáltam... Yvonne most ledöfte Jane-t, de azt megmentette Miguel? és a baba már megszületett asszem... mi lett vele, Jesus nõjéhez került? végül is kié volt? és mikor volt az idõeltérés (azok a hónapok)? nem láttam kiírva... bár tekertem...
ja és SW jó volt megint :P elõször végre szex, aztán W-t lelõtték, de megúszta szerencsére :P
a szíves cucc iszonyú volt (na és a láncfûrész... :S tényleg ATM-es, azt pont láttam anno, ennyit, elég is volt), szegény Ringo :S és õt is lelõtték asszem :S
viszont a vége ütött, frappáns volt, hogy nehogymár fellélegezzünk, lesz itt még folytatása a bosszúnak... :P :D mivel a kis vörös, F. lánya (akit szintén lelõttek, de akkor tuti túlélte, mert hát F. most végre biztos nem, mikor szitává lõtték :D :P) ott térdelt anyuci sírjánál :P tetszett F. szövege közben mint narráció vagy mi, hogy "az ördög egy angyal volt, aki lezuhant az égbõl" :P :D
de azt nem nagyon értettem, miért pont Jesus narrálta a többiek további életét...
offtopic
handi99 2013 jan. 18. - 22:21:44 Előzmény Neli
(440/2174)
Szia!
- La Patrona: még csak az elsõ 3 részt láttam. Nekem tetszik. Az Argos általában minõségi novellát gyárt. Úgy néz ki, hogy ez is az lesz. (Egyébként elég jó a nézettsége.) JLP pedig jó mint mindig... ;) :D A szereplõk többsége a TV Azteca és a Cadena Tres (neki gyárzott novellát a Rosa D. elõtt az Argos) nézõi számára lehetnek ismerõsek.
- Rosa D: hétfõn lesz vége, aztán kedden jön Jencarlos novellája a PP.
- Pablo E. még tart (ma még biztos, hogy lesz), de hamarosan vége.
- ERDLV: Ha csak 1 hét maradt ki neked, akkor kérek egy összefoglalót. Már hetek óta nem láttam... Elizabeth kiszállását még igen, de utána már csak 2-3 részre jutott idõ. Szóval ismét jó nagy lemaradásban vagyok.
Neli 2013 jan. 18. - 10:27:15
(439/2174)
sziasztok :)
húú, olyan rég akartam írni, de otthonról nem tudtam, itt meg egy hétig nem volt gép, szerelték :S
a végét tekerve láttam egyelõre a sorinak még a múlt hét elõtt, van, ami nem tiszta... majd ha rendesen megnéztem, mindenre reagálok :P
még a Rostro-t is be kell hoznom, több mint egy hete azt se láttam :S de végre újra itt vagyok :P

nézi vki az új cuccot, azt a Patronát vagy mit? én még nem láttam, milyen? annyira mondjuk nem vonz, de ha jót hallok, belenézek :P bár szinte absz. nem ismerem, promót se nagyon láttam...
a Rosa D. megy még? milyen a mûsorrend? változott vmi? van még a Pablo Escobar (hogy az mennyire nem érdekel... :D :S)? mindent be kell hoznom :P :S
juan-ZSU 2013 jan. 12. - 16:40:07
(438/2174)
nekem nem tetszett a vége :( a nézõk nem ezt érdemelték de a szereplõk se
offtopic
handi99 2013 jan. 08. - 19:52:19 Előzmény Neli
(437/2174)
Szia!
Nem lennék meglepve, ha a rajongók/nézõk körében nem lenne túl népszerû az utolsó rész. A "boldog vég"rõl nem ez jut eszembe..., de kétségtelenül egyedi lett a vége.
Fernanda valószínûleg rokonságban van Julián Garcíával (ATM - Rafael Amaya). Õ végezte ki így az egyik áldozatát, ahogy Fernanda Bernardot. Kissé morbid volt a jelenet, hogy Fernada Bernardo szívét tálalta fel vacsorára... Ringonak nem ízlett... ;)
Laura terhes lett Gustavotól, de a Gus meghalt. ... és szegény Clara. :S
... viszont kiderült, hogy Verdugo él.
Ami +: visszahozták Emmát és Peraltát egy rövid jelenet erejéig.
offtopic
handi99 2013 jan. 07. - 22:19:30 Előzmény Neli
(436/2174)
Szia!
Kóma: más nem is nagyon lehetett...
A vége érdekes lett:
Fabiola Clara mellé került, megszületett Yvonne gyereke, JM meggyógyult... viszont abban a 6 hónapban, amit szépen átugrottak több lehetõség lett volna. Érdekelt volna a JM-María Fernanda kapcsolat.
...és ez szegény Ringo... Hogy jutott eszébe feleségül venni Fernandát?!?
Ma este Gran Final. Az elõzetes alapján brutális lesz. A Fernanda-Bernardo jelenet várós. :D
Neli 2013 jan. 05. - 01:21:57
(435/2174)
már csak 2 rész, hétfõn vége :S bár már nem az igazi, túl van húzva sztem :S még nem láttam a tegnapit, a mait majd holnap nézem, de az már kiderült, hogy F. kómában volt, azért nem tud a lányáról, megszülte anno JM-tõl... egyre cifrább így a végére... :D :S