juan-ZSU 2013 jan. 01. - 14:12:23
(434/2174)
Boldog új évet! :)

Most konkrétan mi baja van Willynek Sammyvel?Ki a hibás?Mindketten máshoz mennek inkább :( az elõzetesbe is Sam megcsókolja Jesust, ez nekem olyan fura mint ha Javier és Carola.... :D mert azok a színészek játszották de Miguel itt jobban néz ki mint Javier vagy Martin Acero szerintem
ahogy gondolkozok rájöttem hogy régebben JM-nél és Angelánál is volt ilyen hogy mással voltak vagy Fabiola és Miguel
Neli 2012 dec. 31. - 17:18:43
(433/2174)
csatlakozom :)
offtopic
handi99 2012 dec. 31. - 15:36:09
(432/2174)
Boldog új évet Mindenkinek!
offtopic
handi99 2012 dec. 31. - 15:35:19 Előzmény Neli
(431/2174)
Szia!

Szerintem nem csak te nem érted...
Kizárt, hogy Fernanda tudna a lányról, amilyen nagyon vágyott az anyaságra, nem tudom elképzelni, hogy elhagyta volna a gyerekét. Szerintem ez a kopasz titka, de, hogy ez hogyan lehetséges, ne kérdezd. Kómában volt Fernanda? v. mi történt? ... viszont így akár JM-é is lehet... remélem, nem.
Laura és Gustavo: örülök nekik, összeillenek.
Clara: az történt, amit írtál: a kopasz megerõszakolta és bedugta egy éjszakai bárba.
Willy még mindig hülye... :S folyamatosan visszautasítja Sammy-t.
Cecilia: ha te se tudod, akkor ketten maradtunk le a jelenetrõl... egyik jelenetben még ott van (az elmaradt) JM-Ángela esküvõn, a kövekezõben meg már a kórházban haldoklik. Marcela Citterio kapott tõlem egy rossz pontot. Ha már eddig megkímélte, akkor már igazán hagyhatta volna, hogy boldogan éljen... :S ... viszont Ceciliának jutott a legnagyobb fordulat közlése: Fernanda lányának leleplezése.
juan-ZSU 2012 dec. 30. - 21:58:46
(430/2174)
tényleg a végére kell tönkre tenni mindent :S
Fernanda lányát én se értem hogy? de mikor megláttam... xD mindig van benne valami hihetetlen :O
Neli 2012 dec. 29. - 18:43:58
(429/2174)
na én ezt már annyira nem értem... :S épp most néztem vissza... de ez hogy lehet?? :O :S F. nem csak 1x volt terhes JM-tõl és azt elvesztette? mert másról sose beszélt, nem volt szó róla... :S de JM-é ugye elvileg nem lehet, akkor vajon kié? :O :S
tényleg tök ugyanolyan amúgy a csaj, ugyanazokat mondja, ott a macska is és ugyanolyan genya, megmérgezett vkit :S
na az is csoda amúgy, hogy AJM össze tudott végre házasodni, pedig F. mint piás koldus szintén ott ólálkodott... :D :P :S Clarát meg a kopasz ebadta prostinak vagy mi? és még meg is erõszakolta :S :S erõs tekerésekkel néztem azt a részt, ahogy mostanában, már nem izgat annyira... :S WS is tök hülye, W megint megcsalta a csajt Jesus nõjével (úgy tûnt), és tök makacs, nem akarta meghallgatni S-t, aki a köviben már esélyt ad Jesusnak :S ezek barmok :S :S
ja és a slusszpoén: megint direkt húzzák, mivel csak szerdán lesz a következõ :S :S bah :S már el se tudom képzelni, mit találnak még ki :S
ja amúgy Laura és Gus is összejött :D :P bár én csak régebben gondoltam, de most megcsinálták :D :P
Cecilia kevésbé érdekel, de amúgy vele mi történt? :O :S egyébként vajon F. tud a lányról, mi van vele vagy nem érdekelte és ráhagyta apucira a sorsát?
offtopic
handi99 2012 dec. 29. - 18:10:54
(428/2174)
Ángela és JM összeházasodott... újra. Fabiola és Sammy volt ott + a 3 gyerek. JM-t felhívta Emma.

... de az igazi meglepetés: Fernandának van egy lánya! Pont olyan, mint az anyja...
offtopic
handi99 2012 dec. 29. - 16:42:34 Előzmény Neli
(427/2174)
Szia!
CV: január 7-én lesz vége, 8-án a La Patrona váltja. Azt hiszem ez a Telemundo történetének 2. leghosszabb sorozata.
A héten is zajlanak az események. Ennyi testõr mellett, hogy lehet ennyi emberrablás?!?
Szegény Camilot lelõtték. Clarát elrabolták. Bernardo csúnyán elbánt vele. :S
Jesús aranyos volt, amikor megcsókolta Yvonne hasát. + akkor is, amikor elment Sammy-ékhez és W meglátta õket (túl közel voltak egymáshoz), Jesús elmondta W-nek, hogy szerelmes S-be, de S W-t szereti. :)
Ángela is megtudta, hogy JM beteg.
Cecilia vmi titkot akar elmondani Miguel-nek Bernardoról. Nem bánnám, ha Ceciliát életben hagynák...
juan-ZSU 2012 dec. 28. - 19:02:14 Előzmény Neli
(426/2174)
Boldog karácsonyt utólag is!

igen azokat a zenéket bárhol felismerem ,imádom a lcdal-t :)
mary0114 2012 dec. 24. - 16:12:10
(425/2174)
Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)
Neli 2012 dec. 24. - 13:58:22
(424/2174)
csatlakozom :)

más: LCDAL zene? nem figyeltem, bár én azt annyira nem nézem, nem ismerem úgy a zenéit... de gyakran használnak másban is más soriból átvett zenét... CC-nál is eleinte Aurora Vicky-Martin volt, most meg vmi übergagyi mexikói sz... vagy vmi más, de nagyon gáz, borzalmas... :S bár lehet ez csak az én véleményem :D :P de amúgy yt-on is olvastam hasonlót :D :P
offtopic
handi99 2012 dec. 24. - 10:43:33
(423/2174)
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
juan-ZSU 2012 dec. 23. - 01:33:08
(422/2174)
a kedvenc párosommal kell ezt csinálni :( jó h utolsó részek mennek mert nem sokáig birnám ezt, még a végén megunnám SW-t :S
Eliabeth csak kiszállt de még hogy :O a lcdal aláfestõzene tetszett a jelenetnél
offtopic
handi99 2012 dec. 21. - 17:16:32
(421/2174)
ELRDV: Lehet, hogy mindkettõ bûnös: Ezequiel és Valeria is. Marcos: azért, mert jófiúnak néz ki még lehet pszichopata.

CV: Yvonne nagy volt a tegnapi részben: a kopasz felvágta Miguel ereit, de Yvonne megtalálta és megmentette... viszont bosszúból ugyanezzel a módszerrel megölte Rodrigot.
JM: szerintem nem hal meg. A mellékszereplõk hullanak, mint a legyek, de a fõszereplõk mindenféle betegségbõl, mérgezésbõl, lõtt/vágott sebbõl, stb. felgyógyulnak. ;)
Neli 2012 dec. 21. - 01:51:27
(420/2174)
passz... én is gondoltam pont rá, de itt már a 100% se annyi, max. 60-70... :D :S ki tudja :S
E-bõl is kinézek bármit, Marcosból nem, inkább L-ból... nem annyira Marianát, csak a genya dolgokat... :S ki tudja :S

tegnap amúgy nem volt CV, csak ma lesz, de amúgy kezdem unni, sok hülyeség meg idõhúzás, már sok :S
Sammy is ha Varonival kezd dacból... :S Willy is barom mondjuk, õ meg a másik nõvel :S itt is ki tudja, mi lesz, JM is meghal még lehet :D :P nem zárható ki semmi sztem, aztán majd jól meglepnek minket, tuti nem vmi szokványos szirup befejezést nyomnak le :D :P csak nehogy túl meglepõ legyen :D mondjuk Fernanda és Yvonne a kopasszal az élen mehetnek a levesbe :D :P WS maradjon együtt, AJM nem izgat :D :P azért nagy lenne, ha JM felgyógyulna, de az túl happy, itt meg abból kevés szokott lenni, nem tart sokáig :D :P
offtopic
handi99 2012 dec. 19. - 20:57:30
(419/2174)
ERDLV: Valeria nem lehet a gyilkos?
offtopic
handi99 2012 dec. 19. - 20:50:43
(418/2174)
WS: W is hülye volt, de ahogy elnézem S-nek is elment az esze... :( Még a végén összejön Jefe2-vel. ... és persze Yvonne-ból Fernanda2 lett... pedig már a elsõbõl is kezd sok lenni.

CV: ezek szerint Elizabeth tényleg kiszállt a sorozatból. :(
Lehet, hogy Marcos volt... v. a kedves papa...
offtopic
handi99 2012 dec. 19. - 20:42:41
(417/2174)
Hmmm, ha nem tekertél volna olyan sokat, akkor a múlt héten láthatad volna. :D Tulajdonképpen innen jutott eszembe... a fõszereplõkön és a fõgonoszokon kívül õ az egyetlen szereplõ a régi gárdából. Rajta kívül már mindenki meghalt. Sõt, nagy valószínûséggel a fõgonoszok is meghalnak majd. Szóval ha már Cecilia megmaradt, akkor szeretném, ha rendeznék a sorsát. Anno nagyon tetszett a Cecila-Miguel-Natalia hármas. + Nem bánnám, ha a fináléra visszahoznák Emmát és Pablot is. Még ha csak 1-2 percre, akkor is. Nyilván nem így lesz... :(
Természetesen nem bántottál meg és nem baj, hogy te másképp látod.
mary0114 2012 dec. 19. - 19:15:26
(416/2174)
Le vagyok maradva...
Még a múlt hetit is hétfõn tekertem át. Ennyit szerintem még nem tekertem. Már követni sem lehet, hogy kivel épp mi történik. Nem mellesleg nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem Fabiola már annyira idegesít, hogy látni sem bírom. Az állandó visításaival már az agyamra megy. Szerencsétlen kisbabát meg mikor épp ki rabolta el, adta oda, lopta vissza, F épp fegyvert fogott rá.
S vetkõzõs jelenete nagyon nagy volt, csodálom, hogy W tudta tartani magát. Nagyon határozott, remélem már nem tart sokáig, mert miattuk érdemes nézni. :D
JM-A változatlanul nem érdekel.
Neli 2012 dec. 19. - 17:15:51
(415/2174)
na most néztem vissza a 2-2 részt, hát nem semmi... :O :S bár most a Rostro lepett meg jobban (a CV már annyira nem tetszik, hülye idõhúzások, csak pörgettem... egyedül 2 dolog volt sztem fontos, vagyis 3, WS majdnem-szexe, de a pasi megint otthagyta, SJ -Sammy-Jesus- csókja és az, hogy Yvonne elraboltatta Miguelt, aki vhogy kikerült a többiekkel a sittrõl és vmit beültetett neki egy orvossal a lábába, tök vér volt a pasi, de ezt nem értettem), Marianát és Taniát megölték (akkor Liz mégis távozott, és Favela lesz a befutó)... :O :S utóbbira felakasztva találtak rá, M. meg az ágyban volt csuromvéresen, egy fúrót döftek a hasába :S és Martin mellette ébredt, aztán menekülhetett, persze nem akar visszakerülni a sittre... Favela mentette meg...
nekem meg már lövésem sincs, ki a gyilkos, a titokzatos csuklyás-fúrós alak... :S Mariana és Tania ismerte, az tuti... de hogy ki volt és miért... :S rejtély, mint ebben a cuccban minden, már kezdem unni :S