suxel 2013 szept. 29. - 22:46:26
(1214/2174)
Ezt nem értem én sem, hogy mi oka lenne ott tartani. Hacsak nem fûzik õket valami rokoni szálak egymáshoz, de az vad lenne.

Az meg, hogy a feleségét tartsa ott, rögvest a La Patrona után túl elcsépelt lenne. (Anibal és Constanza)

Ezért remélem nem az asszony van lenn, hanem Willy, de akkor oda valami WTF-indokot kellene beeszközölni.
suxel 2013 szept. 29. - 22:43:14
(1213/2174)
Olyan vegyes érzéseim vannak még mindig az egész sorozattal kapcsolatban, egy részét kifejezetten szeretem, más részét meg kifejezetten utálom. A bosszúállás része, Patricioék szála, ki van a pincében tök izgi. Vele szemben rohadtul nem érdekel, hogy hány k*rvát öl meg Carlos, vagy Arturo szerelmi élete. De a fõszál részeként, hogy Ines elhiteti, hogy terhes Santitól, ez sem hiányzott olyan kispályás dolog ilyen maszlagot beletenni, elmegy egy novela de rosaba, de itt szerintem hülyén veszi ki magát.
offtopic
handi99 2013 szept. 29. - 20:27:38 Előzmény suxel
(1212/2174)
Feltételezve, hogy Willy van a pincében: én sem értem miért zárta be Vicente. Mi oka van arra, hogy életben tartsa? Nem lett volna jobb, ha tényleg megölik a börtönben? ... és akkor biztos, hogy nem jár el a szája Willynek.
offtopic
handi99 2013 szept. 29. - 20:23:51 Előzmény Neli
(1211/2174)
Köszi a Dyo-beszámolót!
SD:
Ahhoz mit szólsz, hogy a Cano családnak pénzügyi nehézségei vannak? :D Oda az örökség? ...
Szerinted Inés anyja él? Megjegyezte, hogy Vicente úgy beszél róla, mintha még mindig élne.
Neli 2013 szept. 29. - 19:40:35
(1210/2174)
amúgy sztem is W. van a pincében... bár nem tudom. eddig azt hittem, Ines is tud róla, de az elõzetes szerint csak hétfõn tudja meg, mikor rájön, hogy hol a rejtekajtó és leoson... mutatták a döbbent arcát. bár lehet, csak azt látja meg, hogy van ott vki a sötétben vagy másvmit vesz észre... csalókák is tudnak lenni az elõzetesek :D
Neli 2013 szept. 29. - 19:38:13
(1209/2174)
én már semmin nem lepõdök meg :D :P

amúgy Humberto a fiuk sztem, Santi meg W. biztos nem...

egyébként belenéztem a pénteki Damába az elõbb, sajna még mindig nem tudják Pedro-ék az igazat... Ignacia csak azt hallotta meg, hogy az apjának van egy fia Ginától, azt nem, hogy az Pedro... még kevésbé azt, hogy (nem) tesók... :S az apja hazudott, mikor I. rákérdezett, hol van a fiú, elkezdi az ürge nem tudom... ezt viszont csak akkor mondhatja, ha tudja, hogy I. nem a lánya, nem? bár nem úgy tûnt, de ha azt hinné, az, akkor mindenáron meg akarná akadályozni õ is, hogy IP együtt legyen... sztem...

Mireya meg Tomas meg csókolózott :P jók együtt :p Estela viszont megzavarta õket, késõbb rosszullett, T. segített neki :P

és hétfõn elvileg IP-szex lesz :P ha robbanna végre az áltesós bomba, amit már várok :P, akkor ebbõl mekkora baj lenne késõbb :P
suxel 2013 szept. 29. - 02:23:12
(1208/2174)
Köszi! A linkkel már boldogultam, rendszeres olvasó vagyok a Televisás részlegen, csak nem tudtam, hogy Mundós szektor is van a blogon belül. Tök jó! Köszi! ;)

Azon gondolkodtam, miért lehet láncra verve a pincében Willy (tegyük fel, hogy õ a rab)? Csak azért mert Inest teherbe ejtette? Nem lett volna elég a börtönben tartani, vagy tudott valamit Vicenteékrõl és a Canokról, s hogy ne járjon a szája azért?

Valamint nagy valószínûséggel, akkor Vic és Francisca közös fia Humberto lenne, nem? Santi kiesik Ines végett, ilyet azért nem engednének meg. Vagy esetleg Pancho, bár ezt erõsen kétlem.

[Olvastam olyan vad teóriát is, hogy mi van, ha Willy a közös gyerek, de ennek se látom értelmét, Francisca csak nem engedné láncon tartani, de az meg vad is lenne, mert akkor Inest ejtette volna teherbe, a saját féltestvérét. Ez kész horror lenne szerintem, így ezt el is vetem, csak felhoztam, hogy ilyet is összeeszkábáltak egyesek. :D :D]
Neli 2013 szept. 29. - 00:17:50
(1207/2174)
most nézem a tegnapi SD-t... hát ez a Patricio mekkora szemét, nincsenek rá szavak... :S szerencsétlen Ivan annyira kapálózik, hogy bizonyítsa V-nek az igazat, és P. mindig keresztbe tesz :S elõször tagad, aztán a nõt, akivel I. beszélni akart hármasban, megkötözte(tte) és lefizetett egy nõt, hogy hazudjon, õ lakik ott, nem ismeri a másik nõt (mondjuk ezt nem figyeltem, de biztos ilyesmit mondott) és Ivan téved, meg biztos drogos vagy ivott :S miközben bentrõl mutatták a másik nõt megkötözve a földön és mikor V-ék elmentek, P. elkezdi a kint lévõnek, itt a pénze, köszönöm, jól csinálta :S mire az hálásan elvette :S vagy azért kapta, mert hazudott, vagy mert õt bízta meg az õrzéssel P., de sztem mind2...

a végén pedig George közölte Santával, hogy a Cano család felelõs egy ártatlan ember haláláért (gyanítom, ez lenen Willy, akit ugye már megkérdõjelezhetünk bizonyos szempontból) és meneküljön, amíg tud... az anyósa persze el akarta hallgattatni (más nem volt ott), és bejött Santi is hitetlenkedõ fejet vágva... Santa viszont csak szkeptikusan ránézett és itt lett vége...
Neli 2013 szept. 29. - 00:07:42
(1206/2174)
ez a mostani hét, az elsõn a többit is megnézheted ;)
Neli 2013 szept. 29. - 00:07:10
(1205/2174)
megmutatom direktbe is, talán így könnyebb (elõször csak a másik verzió ugrott be) ;) :

http://www. blog ger.com/com ment.g?blogID=25394992&postID=5033616447421420121 (szóközök nélkül)
Neli 2013 szept. 29. - 00:04:44
(1204/2174)
megvan ennek a trükkje ;) :D :P tudni kell keresni ;) :P (amúgy Televisások is vannak szép számmal, én legalábbis ált. azokba botlok, lásd csodálatos Viharos szél és társai :D :P)

de jószívem bizonyítékául íme :P :

http:// c ar ayc aray.blog spot.hu/search/label/telemundo ;) (a szóközöket szedd ki)

ez még nem teljesen az, itt csak a hetek közül lehet választani, hogy melyikrõl érdekelnek a kommentek, ugyanis azokban van a lényeg... a komment szóra kell kattintani (alá van húzva a Telemundo alatt) és vegyesen írnak MEA-t, Damát és SD-t. jó sok van mondjuk, de mindig felcímkézik az írások elején a véleményeket, így csak válogatni kell ;) :P ha nem láttam vmit, mindig odamegyek, jó részletesen szoktak írni történéseket és véleményeket is :P

ha mégse sikerül megtalálni, szólj ;)
suxel 2013 szept. 28. - 14:07:33
(1203/2174)
Szervkereskedelem: a csurkás azaz epizódszereplõ, akitõl Ivan informálódott. Én arra gondolok, hogy megadta az infókat, összeköttetést, hogy kihez kell fordulnia a vese miatt Patricionak, elvárta volna hogy az értékesítésébõl adjon neki pénzt. S ezért körözi az is. Csak még azt nem tudom mindig, hogy ingyen vagy pénzért adta a vesét.

Tudom a teóriám rossz és vad is volt, de ezt egy félreértelmezés és infóhiány eredményezte.

Mondd már meg nekem, hogy a caray-on hol olvasol a santaról, mert én csak univisionos novellák hosszú összefoglalóját lelem. :S Dobj már meg egy linkkel! :)
Neli 2013 szept. 27. - 23:21:31
(1202/2174)
tegnapi SD:

Patricio megmutatta a sebhelyét... most akkor mégis donor volt vagy mi van? :S érti ezt még vki? :S Ivan szegény le akarta buktatni, de az a szemét áll nyerésre :S I. erõsködik, hogy menjenek el 3an a nõhöz, aki P. rokona és beszéljenek vele... elõtte P. vmi ikertesóról is beszélt, hát én ezt már nem tudom követni :S de tuti kamuzik :S

Santi szaxizott a kisfiúnak :P

és a végrendelet tényleg hatalmas volt :P

Carlos bántani akarta Marát... nem jött össze :P

ma pedig Santa-Ines catfight lesz, pofozkodással egybekötve :P :D várós :P

és a bombahír a Damából: Ignacia ma megtudja, hogy Pedro az apja fia...
Neli 2013 szept. 27. - 22:28:45 Előzmény suxel
(1201/2174)
Szervkereskedelem: hát én angol felirattal néztem, ugye megosztotta a csurkás az összes kapcsolatát Patricioval, hogy megkapja a vesét a piacon és azt adta el úgy, mint a sajátját, na én ezt vettem ki. Arra tudok gondolni, hogy részesülni akart a csurkás a pénzbõl, mivel jó infókkal látta el Patriciot. De Carlos pénzért kapta a vesét, nem ingyen?

-> nekem ez nem világos, bocsi... ki az a csurkás? Carlos meg nem simán kapott vesét? én is ezt kérdezem, nem tudom...

Carlos mint Victoria fia? :D :P na az azért meredek lenne :D :P annyira nem öreg a nõ :D :P simán látszik, hogy tesók, még hihetõ is :P gyûlnek itt is a teóriák rendesen :D :P

majd szétnézek a carayon is, mire jutnak az "okosabbak" :P jókat szoktam ott olvasni :P
Neli 2013 szept. 27. - 22:25:00 Előzmény mary0114
(1200/2174)
:D na ezt majd visszacsekkolom :D :P mekkora lehetett :D :P
Willyn meglepõdtem rendesen... :O :S mik fognak még itt kiderülni... de ha õ van a pincében (én kezdettõl fogva ezt gyanítom, bár még sose láttam a pincét a tekerések miatt), akkor hogy maradt életben?? az a fickó is biztos abban, hogy megölte, akit H. küldött rá, bár aztán õt is kinyírta... Vicente elintézte, hogy kivigyék, miután mégis feléledt vagy mit csináltak vele? V. így akarja büntetni Ines miatt?
Neli 2013 szept. 27. - 22:22:14 Előzmény handi99
(1199/2174)
még semmit nem láttam tegnapról (talán elõtte sem, most nem tudom hirtelen), de vissza fogom nézni, fõleg az SD-t :P
Patricia terhességét a MEA-ban tudtam, apuci sérójáról meg nekem a bozont és nagy hajótörött-design szakállal emg mindennel, ami kell az utolsó képmorzsám... :D :P miért, változott? :P mert ha nem, akkor ezzel nem mondtál újat :P :D

Dama: Tomas mérgezi az anyóst? :O komoly? :O :S gyanítom, útban van neki, mivel tanúja a dolgainak meg ugye vele végeztette el a piszkos munkát Karina esetében és talán fél, hogy Estela kinyitja a száját... múltkor mondjuk T. bevetette a csábmûsort, na de hát neki mindig van hátsó szándéka... :P
Mireya lebukását láttam, egyre jobban idegesít a csaj :S de Tomasszal nagyon jók együtt nekem vmiért :P amúgy sztem Anával is jó Fabi, de csak ha mind2 genya (Fabinak az sokkal jobban áll, olyan az arcberendezése is :P), mint az MCI-ben meg az Elenában voltak :P kár, hogy minden közös sorijuk bukás, pedig nekem jók együtt õk is :P
offtopic
handi99 2013 szept. 27. - 06:54:18
(1198/2174)
Neli, láttad milyen sérója van Apucinak a MEA-ban? :D
Patricia gyereket vár Antoniotól.

DYO: belenéztem: múlt héten Mireya lebukott az apja elõtt, hogy tud járni. Tomás valószínûleg mérgezi Estelát.
offtopic
handi99 2013 szept. 27. - 06:47:01
(1197/2174)
Szia! Azon gondolkodtam, hogy eredeti-e a végrendelet. H. elég különös pillantást vetett Vicentére. Lehet, hogy egy számára kedvezõ végrendeletet olvastatott fel vele.
Willy és az anyósa: lassan kiderül, hogy több nõ is volt Willy életében (... és úgy néz ki, hogy egyszerre) ... csak Bárbara nem kellett neki. ;)
offtopic
handi99 2013 szept. 27. - 06:41:44 Előzmény Neli
(1196/2174)
:D
mary0114 2013 szept. 26. - 22:10:03
(1195/2174)
Neli, ezt buktuk: legutóbbi visszaemlékezés SzentBegonaval, már csókolózott Willyvel. :S Lesz még itt több is, ha többet emlékezik.
Ezzel amúgy megleptek, mert így az áldozat szerep rendesen megváltozik Willyrõl. Egyre erõsebb amúgy bennem, hogy õ van a pincében.
George meg kinyírta az apóst. :S A végrendelet felolvasás nagyon nagy volt. Vicente felolvasta, hogy a feleségére semmit nem hagy Gaspar Cano, mert az megcsalta Vicentével. :D :D :D Azok a fejek!