10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 29. - 01:00:42 10/10
(2114/2174)
Még csak bele-beletekergettem a részekbe 71-100-ig, így csak nagyjából vágom az ottani dolgokat, de arra tudsz nekem választ adni, hogy az új pincércsaj, Barbara hogy fog a képbe jönni?
Csak, mert a 71-ben (vagyis a 70-ben) Gabriellel együtt Lucia mexikói birtokán vannak. És Barbara Ursulaként ismerte a lányt, Gabriel meg helyesbít, hogy Lucia a valódi neve.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 27. - 22:41:24 10/10
(2113/2174)
Na szia!

A 49-et még csak most sikerült megnéznem. A vágottak közül eddig a 48 az abszolút favorit. De ebben is voltak részletek, amik bejöttek.

- Lucas Valet mond Salmanak. Õ pedig megátkozza, és azt kívánja zuhanjon le a gépe. Megtörténik, csak Lucas nélkül.
- Jessica azt akarja, Bob legyen az apa. Istenem, de haha.

Szerintem a Lupita Ferreres jelenetet, amikor beszélgetnek Lucassal, mesél arról, miért nem ment el Itáliába, valamint, hogy mennyire kockázatos szeretni valakit kár volt kivágni. Párszor már megnéztem azt a jelenetet a youtuben.

Kedden megint nincs sorozat, hülye foci van helyette. Így már csak 54 rész. Hát ez valami "csodás"! Én nagyon rácuppantam erre a sorozatra egyébként, pedig messzirõl elkerülöm a mexikói, telemundos, latin-amerikai komédiákat. Abszolút favorit komédiám lett, ezen kívül egyet szerettem még: az argentinoktól a Cuando me sonreist (Mosolyt kérek). Azért az meredek, hogy a Gala Tv-n dupla részekkel mennek, és ott csak április 12-én ér véget a sorozat.

Mexikói vetítés: naná, hogy belenéztem. Úgy láttam már új sorozatot forgatnak Amor y Odio címmel. Lassan már mindenkibõl színész lesz, aki eredetileg nem színész, vagy felhagyott vele. A vágott részekben most Felicitasnak jött meg a kedve hozzá, a mexikói részekben pedig, ahogy mondod Diego. Megvan a whiskeys jelenet is. Ahogy láttam az igazi fõgonosz a sorozatban Lucia lesz. Megmérgezte Valet is, aki meg Salmanak képzelte magát után. Kész kabaré :D :D :D Jó, hogy töltenek a mexikóiak sok mindent.
offtopic
handi99 2017 márc. 26. - 20:17:22
(2112/2174)
A Benicio-jelenet tényleg jó volt. :)
Lucas is Zubizarreta, a Duarte csak felvett név.
Marcela Citterio szerintem érdekes eset: jó ötletei vannak, de valahogy mindig félremegy a dolog. Egyébként neki szerintem nem a 8 órás sávba kellene történetet írni, hanem a 9 órásba (ahogy a CV esetében történt). Magával a La fan alapötletével nincs gond, csak, sajnos, az amerikai közönség nem vevõ a megvalósításra.


Belenéztél a mexikói vetítésbe?

Diego színész lesz, mivel Nicolás szeretné eltávolítani Adriana mellõl és Salma segítség neki. Az õ ajánlásával bekerül Jusin Case sorozatába. Hol máshol lenne az elsõ jelenete, ha nem az ágyban ... a Wanda D'Isidoro alakította Lupitával. :) ... és persze Felicitas szépen felveszi a telefonjával és azonnal továbbítja Adrianának.

Na, és a Salma-Vale-Lucas jelenet is jó. Ahogy Salma és Vale egyszerre mondja a kávés javaslatra: whiskey ... és persze egymás vállán sírják ki magukat Lucas állapota miatt.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 25. - 23:06:55 10/10 Előzmény handi99
(2111/2174)
Beniciotól az is tetszett, amikor Adriana orra alá dörgölte: amúgy én is megcsaltalak téged. Jót nevettem rajta.

Igen, igen: Marcie, Marcie. Párszor elhangzott már a sorozatban.
Korábban még Salma valódi nevére lettem figyelmes: Hilda Catalina Gomez, akárcsak Cathy S. karaktere a Sin Senosban :D :D

Amúgy a mai napig nem vagyok vele tisztában: Lucas Duarte és Carlos Zubizarreta testvérek a sorozatban, de a vezetéknevük nem azonos. Gondolom akkor, hogy a Lucas Duarte is csak egy felvett név, mint a Salma Beltran, nem?
Salma Beltránról egyébként már az elsõ epizódban Salma Hayek ugrott be, nem tudom miért, talán a külsõ miatt is. Utalást még nem véltem felfedezni ezzel kapcsolatban. Scarlet Ortizt egyébként tökre sajnálom. Ha nem Venezuelában forgat, valamiért az a sorozat, amiben szerepel az ordenáré bukás lesz. A Televisához benézett 2011-ben fõhõsnõként, az 5 órási sávnak a negatív rekordját állította be a Rafaelával, igaz a sorozat is egy nagy trutyi volt. Most benézett a Telemundohoz, hogy villanaként debütáljon, még nagyobbat zakózott a sorozata. Pedig én nagyon bírom a csajt.
Angelica Vale és Juan Pablo Espinosa pedig korábban megjárták a csúcsot a szó szoros értelmében: La fea mas bella és El secretario, na most kb a Mariana-árok mélyén találták magukat. Ebbõl kifolyólag gondolom, hogy a párosításuk sem volt véletlen a két nagyon sikeres komédiából fakadóan. Hát ez nem jött össze.
Marcela Citterio sem a legjobb omen egy sorozatra a Telemundonál. A CV-t leszámítva csupa bukott sorozat fûzhetõ a nevéhez.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 25. - 07:53:03 10/10
(2110/2174)
Most olvastam, hogy április 3-án 55 résszel vége a sorozatnak.
Te Jó Isten! Ennek több, mint a felét kivágták, azaz 65 részt!
Na nem baj, én még elszórakozok a youtuben talált epizódokkal egy darabig.
offtopic
handi99 2017 márc. 24. - 23:56:46
(2109/2174)
Bizony. Így azért "kicsit" nehezebb a dolog.

Ahogy elnéztem Adrianával próbálkoznak, de nem akar összejönni a gyerek.
offtopic
handi99 2017 márc. 24. - 23:53:28
(2108/2174)
"- De, ami most a legjobban tetszett: Castro bemászik Adriana ágyába. Következõ jelenet, amikor Benicio elkapja Adriananál, és egymásnak mennek. Megszerettem õket mostanra, az elején csak elvoltam velük, mostanra viszont nagyon csípem a párost."
Ezek ketten végül mindig az ágyban kötnek ki. ... vagy az asztalon :) Azért tegyük hozzá, hogy az irodai jelenettel együtt lett igazán jó: amikor Jessica elõtt ott állt a két pasas monoklival. Majd megjelent Adriana is... és Benicio volt olyan kedves, hogy szépen beköpte õket. :D

"- Lucas kiírása az Amor amor amorból, ezt elég hosszan meghagyták. Jó volt végre egy hosszabb jelenet a sok rövid közepette, és hát igen Justin Case, amikor felbukkan magára vonja a figyelmet. Egy biztos, Justin Case az csak egy picike szerep a sorozatban, viszont erõsen az emlékezetembe vési magát."
Figyelted, hogy az írót Marcelának hívják? Egyébként Justin Case tényleg jó karakter.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 24. - 12:13:41 10/10
(2107/2174)
Az elsõ összevágott rész, ami úgy igazán tetszett az a 48-as volt.
Én továbbra is azt mondom, hogy elég fair módon vágják meg a sorozatot, ami azt jelenti, hogy bár nagyon gyorsak a váltások, érthetõ marad, nem zavaros a történet, mégis a hiányérzet dúl bennem. Egyedül Jessica terhessége ingatott meg, de most választ kaptunk: rossz eredményt kapott kézhez. Oké, nem láttuk többek között azt se, amikor Tomas megszökött a nagyapóhoz, vagy Lucia megjelent Vale álmában és engedélyezte neki a kapcsolatot Lucassal, de említésszintjén meg volt. Mondjuk én ezt az álmot hagytam volna meg a visszaemlékezés helyett, ahol Lucia Gabriel majd Lucas társaságában volt.

De miért tetszett a 48. vágott rész:

- Lucas kiírása az Amor amor amorból, ezt elég hosszan meghagyták. Jó volt végre egy hosszabb jelenet a sok rövid közepette, és hát igen Justin Case, amikor felbukkan magára vonja a figyelmet. Egy biztos, Justin Case az csak egy picike szerep a sorozatban, viszont erõsen az emlékezetembe vési magát.
- Lucas és Valentina elbúcsúzása. Szerettem ezeket a jeleneteket. Jön a komédiás erõltetettség: Vale szûz. Bár, ahogy ábrázolva van Valentina, miért is ne, õ az egyetlen, akirõl még el is tudom hinni a sorozatban. Az tetszett, amikor Lucas közölte vele, hogy õ nem lehet az elsõ férfi az életében. Nem lehet ilyen az elsõ alkalom Valentinának.
- De, ami most a legjobban tetszett: Castro bemászik Adriana ágyába. Következõ jelenet, amikor Benicio elkapja Adriananál, és egymásnak mennek. Megszerettem õket mostanra, az elején csak elvoltam velük, mostanra viszont nagyon csípem a párost.
- Emellett voltak vicces pillanatok: én azon jót mosolyogtam, amikor Lucas pakolta ki az öltözõjét, és vitte a hatalmas saját magát ábrázoló képet.
- Azt nem tudom, hogy a végén mire jött rá Lucas, hogy árulónak nevezte Gabrielt és pisztolyt fogott rá. Kár, hogy kivágták az elõzményeket, de holnap úgyis kiderül. Vagy még ma, ha szétnézek a youtuben a jelenetek között.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 24. - 00:26:28 10/10
(2106/2174)
Idõközben véletlenül ráakadtam. :)
82-4: Castronak, hogy gyereke születhessen orvosi kezelésre/beavatkozásra van szüksége.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 23. - 23:23:23 10/10
(2105/2174)
Igen, az százezresekben, milliókban mérve ez kb eddig azt jelentette, hogy 1 millió fölött hozott valamivel, néha felment 1 millió 100ig is. A vágás híre elõször akkor érkezett, amikor lement egy misi alá, és utóbbi idõben már egyre több 900 ezres nézettség volt. A tegnapi azaz az elsõ vágott, zanzásított rész az a 900 ezret sem érte el. Mintha ez még annak a kis közönségnek sem nyerte volna el a tetszését, akik eddig a képernyõ elé ültek.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 23. - 23:19:50 10/10
(2104/2174)
Szia!

Na ezt meséld csak el nekem! Mi ez a kis probléma a sráccal? Nekem nyugodtan írhatsz spoilert. Gondolom elõre mentél az Adriana - Diego jelenetekkel a youtuben.
Én éppen töltök lefelé mindent, amit csak találok :D :D Kivéve azt, ahol csúszik a hang, mert van olyan is egy pár.
offtopic
handi99 2017 márc. 23. - 22:06:29
(2103/2174)
Rating (18-49) - 2017.03.22.
La Fan: 0.3 ... sajnos, ez elég nagy bukta.
La Doña: 0.5
El Chema: 0.8
offtopic
handi99 2017 márc. 23. - 21:49:10
(2102/2174)
" Akkor volt Gabrielnek egy Martincitos külsejû jelenetet, nagyon érzõdött, hogy hiányzott valami. "

Nekem is itt volt nagyon feltûnõ, hogy valami nem stimmel.
offtopic
handi99 2017 márc. 23. - 21:46:19
(2101/2174)
Még sehogy. Szerintem meghamisította a vérvizsgálat eredményét.



SPOILER


Csak késõbb jön össze Miguellel.
Diegotól egyébként se lehetne terhes, mert van egy kis probléma a sráccal....



SPOILER VÉGE
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 23. - 10:22:58 10/10
(2100/2174)
Jessica amugy hogy lett terhes? Nem ugy volt, hogy nem az?
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 22. - 18:48:48 10/10
(2099/2174)
Én innentõl kb ez lesz sajnos. Heti 3,5 - 4 rész egy epizódba besûrítve.
Erre mondom azt, hogy végülis tisztességes szabómunkát végeztek, mert értettem mindent, ugyan hiányoztak jelenetek: furcsa volt rögtön Nicolás elsõ jelenete Quiquével. Értem én, hogy õ segített neki kiszabadulni, de hirtelen volt a közös jelenetük. Akkor volt Gabrielnek egy Martincitos külsejû jelenetet, nagyon érzõdött, hogy hiányzott valami. Vagy Tomas hogyan és mikor jutott haza Gabrieltõl, Vale szinte otthon sem volt. És még sorolhatnám, de ettõl függetlenül értettem mirõl van szó.
Leginkább olyan érzésem volt, hogy sok jelenetet is meghagytak, vagyis csak részletet a jelenetekbõl: az utolsó 15-20 mp-ét, mintha lenne egy írott szöveg, és bekezdésenként kiragadnának egy tételmondatot belõle, ami tovább viszi a szálakat.
Az a jó a youtubes feltöltésekben, hogy az Adriana - Diego szálat folyamatosan töltik. Tehát az még akár egészben is meglehet, ellenben a Vale - Lucas szállal, plusz kimaradnak a Gabriel, Justin jelenetek is.
Nem vagyok túl boldog így sem.
offtopic
handi99 2017 márc. 22. - 16:03:09 Előzmény harmadiksuxel
(2098/2174)
Elképzelhetõ, mert ez a rész tényleg úgy nézett ki, mint egy heti összefoglaló. Egyébként most últimas semanast írtak ki a következõ "rész" elõzeteséhez.
Azt hiszem gyorsan megnézem, hogy milyen videókat dobtak fel a gala tv-rõl. Eddig tartott a nemzárkózomfelamexikóivetítéhez hozzáállás.
10/10
harmadiksuxel 2017 márc. 22. - 09:20:28 10/10
(2097/2174)
Meg nem lattam a keddi reszt, de twitteren olvastam, hogy olloznak. Azt irtak, hogy a keddi a mexikoi 46_49nek az osszefoglaloja.
Ilyenkor gyulolom a Telemundot, en megertem, hogy nem jo a nezettsege, de ez valami kegyetlen megoldas.
offtopic
handi99 2017 márc. 20. - 19:13:54 Előzmény harmadiksuxel
(2096/2174)
Nagy lelkek, ha találkoznak. :D úgy látszik egyre gondoltunk.
offtopic
handi99 2017 márc. 20. - 19:13:05 Előzmény harmadiksuxel
(2095/2174)
Ez alapján úgy néz ki, hogy 65+55. Még azt sem tartom lehetetlennek, hogy visszakerül majd a 8 órás sávba.