sexykex 2018 aug. 20. - 11:59:01
(18/38)
Túl sokat bőgnek, és túl sokat ordítanak a lányok – ez egy kicsit zavart. Azonban a valóság-képzeletturmix kiemeli a horror-posványból, ugyanakkor nehezen megfejthetővé is teszi.
2/10
RTommy9 2018 aug. 19. - 16:15:18 2/10
(17/38)
Csakis a vélemények alapján néztem meg, de kár volt! Beteg egy sz@r film, az meg nem normális aki ilyen filmet kitalál. 2/10!
7/10
nikato 2018 aug. 13. - 17:11:44 7/10
(16/38)
SPOILER: Az elején fura, de rá lehet jönni miről is szól pontosan. SPOILER VÉGE
Horrorhoz méltó szerintem, érdemes megnézni!
1/10
brigante2012@citromail.hu 2018 aug. 11. - 09:17:00 1/10
(15/38)
Szeretem a francia horror filmeket ,mert igényesek és kidolgozottak minden tekintetbe. A Mártírok egy brutál jó film volt ettől a rendezőtől de ez nagyon gyenge erőtlen film lett. Nem is értem a Vox-ot meg az IMDP-t miért pontozták így fel.
5/10
pihes 2018 aug. 10. - 14:36:54 5/10
(14/38)
Megvalósítja azt a szintet, ami elfogadható. Elég beteg, valami ilyesmi a horror...

5/10
4/10
Sátánistapistaapápista 2018 aug. 09. - 18:48:15 4/10
(13/38)
Rettenetes borzalom volt ez az egész film a számomra! Három picccs eszement visítása csak folyamatosan. Alig bírtam végigszenvedni. Egy pillanatra sem félelmetes vagy ijesztő,inkább annyira abszurdan béna,hogy az már dühítő! Spoileres lehet:
Kismillió lehetőségük lett volna tenni vmt,de ezek csak összekuporodva hisztiznek,meg kiabálnak. Valaki talán azt gondolta,hogy ez tkp a "színészi alakítás",hogy velőtrázóan,berekedve agonizálnak a babákkal zsúfolt házikóban,vagy mi? Nevetséges. A gonoszok persze két másodperc alatt halálukat lelik a legvégén,elcseszve ezzel az egyetlen igazán jó lehetőségét a filmnek. Mindazonáltal a történet viszonylag ötletes és tűrhető, -bár kissé izzadtságszagú - mégha a rendezés és a kivitelezés pocsék is lett,ezért 4/10. Lovecrafthoz természetesen méltó és méltatlan is egyben.
k11zoltan 2018 júl. 25. - 13:32:24 Előzmény kemejo
(12/38)
Nem rossz film. Jó össze van rakva.
---------------------------------------------------------------------------
NEM!

Szóval a film értelmezése:

SPOILER!!!!

Az anyát megölték a betörők a film elején. Csak az író lány képzeletében maradt életben.
A 2 lány fogságba esett, és a betörők folyamatosan verték őket.
Ennek következtében az író lány halálközeli állapotba került, és ekkor képzelte, hogy sikeres író, és jelenleg minden rendben van körülötte, és ott az anyja is.
A film végén, amikor megint elkapják őket, a lány (gondolom újabb verés hatására) megint visszazökken a halál közelébe, és lényegében ekkor derül ki, hogy ez valami mennyország féle, ahol az anyja unszolására tér vissza az életbe, hogy megmentse testvérét.
Én kb így bogoztam ki.
3/10
batemann 2018 máj. 21. - 14:00:27 3/10
(11/38)
Elég beteg, de a sztori zavaros és néha követhetetlen... Szegény Lovecraft foroghat a sírjában, hogy a nevét használták ehhez... ( SPOILER. Még jelenése is volt... Na, ott aztán végképp elvesztettem a fonalat, mikor feltűnt vki Lovecraft-nak maszkírozva.... :D )
7/10
ResidentEvil 2018 máj. 19. - 19:19:32 7/10
(10/38)
Közepesnél jobb horror sok gore-ral beteg dolgokkal,bár elég öncélúnak éreztem sok jelenetet,a csavar nekem nem ütött nagyot éreztem/számitottam ilyesmire.nekem olyan 6,5.
7/10
blood.1 2018 máj. 10. - 05:10:18 7/10
(9/38)
Nagyon beteg film! Erős idegzetűeknek ajánlott!
Mikor beültem csak egy laza horrorra vágytam, ez kicsit több volt a kelletténél. Felkavarja benned az állóvizet az a kegyetlenség, ami ebben a filmben történik.
10/10
Kryszty0419 2018 máj. 01. - 07:37:28 10/10
(8/38)
Nagyon jó film !! Tényleg van benne olyan jelenet ami a "most már elég " határt súrolja , de nem tucatfilm és nem kiszámítható . 10 / 10
kemejo 2018 ápr. 30. - 16:26:53
(7/38)
Valaki elmagyarázná miről szól a film?Megnéztük és komolyan nem értem.Szexuális zaklatás emléke?Vagy mi?
8/10
Krisztián Ott 2018 ápr. 29. - 23:52:33 8/10
(6/38)
Ez egy nagyon beteg film! Aki szereti az ilyen szadista filmeket annak nagyon fog tetszeni, de a történet nagyon eredeti és izgalmas. Az első fél óra uncsi de utána beindul és csak kapkodod a fejed.
10/10
Tomaki 2018 ápr. 25. - 00:11:15 10/10
(5/38)
SZUPER FILM!!!
Nem egy "élő hullás", vagy "életre kelt babás"... Nem is horror, mert minden momentum életszerű.
Megvallom, én Mylene Farmer miatt néztem meg. (Kedves Port! Illene jól írni Mylene Farmer nevét, mert így a személyt fel sem hozza a net.)
Szóval Mylene Farmer. Ő játszotta az Anyát. Nagyon jól. (A szinkronhangja borzalmas!) Ha valaki nem tudná: Mylene Farmer napjaink legsikeresebb francia énekesnője (több, mint 30 éve), aki dalaival, koncertjeivel több rekordot (Guinness rekordot is) megdöntött. Klipjei élmény számba mennek. Több klipjét Magyarországon forgatta, a legismertebb daláét is, Désenchantée:
https://www.youtube.com/watch?v=vkiyW0vqat8
Érdemes megnézni párat, az én személyes kedvencem a Sans contrefacon:
https://www.youtube.com/watch?v=d03wJOgoq1k
Több duettet is énekelt már. (Seal, Sting, Moby, Jean Louis Murat, ez utóbbival Budapesten készítették a klipet a dalhoz, Regrets.)
Szóval ez a film Mindenkinek, de főleg minden Mylene Farmer rajongónak KÖTELEZŐ!!!
Én azóta imádom Mylene Farmert, hogy kb. 30 éve láttam (az akkori MTV-én) a Sans contrefacon című klipjét. (Azóta megveszem minden CD-jét és DVD-jét.) Egyszerűen Istenítem, annyira szeretem!
10/10
rebekar 2018 ápr. 24. - 15:03:33 10/10
(4/38)
Körülbelül 10/21! Nem horror inkább pszicho trhiller és nem is valami gagyi ijesztegetős sztori. Én imádom az ilyen filmeket. Megfogja a lelked és összetiporja.. kicsit elvont DE ZSENIÁLIS NEM KÉRDÉS HOGY KULTUSZ FILM LESZ
8/10
pgsqueallove 2018 ápr. 18. - 23:23:28 8/10
(3/38)
Én most néztem meg nemrég, premier előtt, teljesen várakozások nélkül néztem meg, hisz nyereményjegy volt, gondoltam mit veszíthetek...Ráadásul a címéből teljesen azt hittem, hogy ez is valami tömeg szellemes, kísértetes áll horror gagyiság lesz...És úgy is indult...Azt hittem ez is egy újabb sablonos, jumpscares, riogatni kívánó de puha, erőtlen cucc lesz...Erre mi történt??? Volt benne egy akkora csavar, hogy csak kapkodtam a fejem, és onnantól kezdve erőteljes, csontig hatoló horror lett...Le a kalappal! Évek óta keresetem egy horrort már ami végre tud adni valamit a moziban...de az összes szánalmasan szörnyű volt..de ez végre! Persze, nem egy remekmű, de végre nem finomkodik, és nem szellemekkel operál..Én nem tudom sokaknak miért nem tetszett (ahogy hallottam a film végén) de engem teljesen meglepett, és amilyen rosszul indult, annyira jó lett. Persze ebben is van egy pár logikai buktató, meg pár röhejes jelenet, mint kb az összes horrorban, de ez mégis jó lett, én úgy érzem!
9/10
Nanniiiiii 2018 ápr. 18. - 09:05:04 9/10
(2/38)
Tegnap néztük közönségtalálkozón premier előtt: ha bírod a jó horrorokat nézd meg, igazán jó film :)
Viszont ha kísérleteket, Démonok között feelinget vársz menekülj, mert ez nem egy szellemházas story, habár a cím és a promó ezt ígéri....
Nekem emiatt a félrevezetés miatt 9/10, amúgy 10/10 simán...:) okos, értelmes, intelligens, erős horror!
filmeketnézek 2018 márc. 22. - 20:53:33
(1/38)
Láttam az előzetesét a moziban, jónak tűnik, én várom.